Televize Samsung UE49KU6452 stříbrná

Značka: Samsung , Kategorie: Televize
Kód zboží: SAMUE49KU6452

TV s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160), úhlopříčka 123 cm, DVB-C/S2/T/T2 (H.265) - certifikováno ČRa, Wi-Fi, Smart TV - internetový prohlížeč, HbbTV, HDR, OS Tizen, chytrý ovladač, energetická...

Zjistit dostupnost

SAMSUNG UE49KU6452


Řada 6 od jihokorejského Samsungu představuje moderní televizory s důrazem na maximální kvalitu obrazu v kombinaci se špičkovou technologickou výbavou a elegantním designem. Nabízí totiž vlastnosti, které ji mohou často závidět i výrazně dražší modely a na plné čáře boduje ve všech aspektech výbavy.


Obraz? Dokonalý


Samsung se u tohoto modelu rozhodl využít kvalitní Ultra HD panel (čtyřikrát detailnější než obyčejné Full HD), takže televizor vykreslí i ty nejjemnější detaily. Díky 1 500 PQI technologii (zkratka pro Picture Quality Index) se navíc můžete těšit na detaily i v rychlých scénách – typicky při sportech, jako je hokej, tenis či Formule 1 – neboť zabraňuje nežádoucímu rozmazání. Širokou paletu barev pak přináší systém UHD Crystal Color, a to díky inovativnímu způsobu podsvícení.  Obraz navíc výrazně vylepšuje technologie HDR pro vysoký dynamický rozsah a nabízí se i UHD Up-Scaling, jež umí softwarově vylepšit obraz na maximum. Barvy, jas a kontrast navíc ještě optimalizuje špičková technologie UHD Dimming, která poskytuje oproti „obyčejné“ technologii Micro Dimming ještě více detailů.


Geniální prostředí


Kvalitní televizor si dnes už nevystačí „pouze“ s kvalitním obrazem. Důležité je i chytré prostředí a zde budete rozhodně nadšeni. Operační systém zde totiž reprezentuje prostředí TizenOS, jenž je poznávacím znakem špičkových televizorů značky Samsung. Oproti obyčejným systémům exceluje v otázce jednoduchosti ovládání a rychlosti reakcí. Stačí se připojit pomocí bezdrátové Wi-Fi k internetu (použít pochopitelně můžete i kabel – klasický počítačový Ethernet) a můžete začít prohlížet webové stránky, sledovat YouTube nebo třeba hrát hry. Aby byly reakce televizoru vždy na té nejvyšší úrovni, je přítomen čtyřjádrový procesor, který dodává nadstandardní výpočetní výkon.


Dále je k dispozici i praktická funkce zrcadlení obsahu chytrého telefonu/tabletu na velkou obrazovku TV (například pro sledování fotografií či videí z dovolené) či bohatá konektorová výbava, kde můžete počítat hned se třemi HDMI a dvěma USB. S tunerem ve špičkové podobě DVB-T2/C/S2 budete na televizní vysílání připraveni i do budoucna, aniž byste museli dokupovat set-top box.


Objevte se mnou budoucnost. 4K Ultra HD rozlišení,  nádherné HDR a dokonalé barvy. Nebudete věřit vlastním očím. 

 


Technologie HDR


U tohoto modelu je plně podporována moderní technologie HDR, což znamená, že objevíte u podporovaného obsahu nové detaily skryté v nejsvětlejších částech obrazu, stejně tak i v temných stínech. HDR je technologie, kterou se v současné době odlišují kvalitní televizory od střední třídy.

UHD Crystal Colour


UHD Crystal Colour je technologie využívají inovativní styl podsvícení, díky němuž zobrazuje širší paletu přirozených barev. Výhodou technologie je i jejích energetická nenáročnost, a to, že nabízí až 7krát více barevných odstínů. 

UHD rozlišení


Se 4K UHD televizory si můžete všimnout až 4× většího množství detailů než u běžných Full HD televizí. V kombinaci s věrnými barvami a špičkovým jasem budou příběhy odehrávající se na obrazovce působit jako skutečné.

UHD Picture Engine


UHD Picture Engine je technologie, jež detekuje obsah v nižším rozlišení a automaticky jej pomocí speciálních algoritmů vylepší na kvalitu blížící se UHD rozlišení. Inovativní proces se přitom skládá ze čtyř částí.  
Smart TV 21. století


Smart TV značky Samsung se používají maximálně jednoduše, abyste nemuseli nad ničím dlouze přemýšlet. Inovované uživatelské prostředí je totiž intuitivní tak moc, jak jen je to možné. Nabízí celou řadu užitečných funkcí, jako je například přizpůsobený denní souhrn či možnost jediným kliknutím sdílet obsah mezi televizorem a chytrými telefony/tablety. Díky tomu, že tento model už využívá systém Tizen – první OS s otevřeným kódem určený pro použití v TV – můžete si užívat vlastně neomezenou dávku aplikací a programů.

UHD Dimming


Samsung kvalitu obrazu ještě výrazně zvyšuje s technologií UHD Dimming. Ta totiž optimalizuje kontrast, barvy a ostrost, čímž obrazu dodává maximální kvalitu a věrnost. Oproti „obyčejné“ technologii Micro Dimming se zabývá ještě menšími detaily, které si užijete mnohem více než kdykoli dříve.

 


Technologie Ultra Clean View


Ultra Clean View analyzuje obsah, aby vyfiltrovala a maximálně redukovala obrazový šum. I v případě, že sledujete video nižší kvality, vždy se kvalitou maximálně přiblíží standardu UHD.

 


Čtyřjádrový procesor


Čtyřjádrový procesor přináší pro vaši TV vyšší výkon než konkurence. Poznáte to všude – při multitaskingu, přepínání obsahu i procházení internetových stránek. To vše totiž bude rychlejší a plynulejší. Nikdy už tak nebudete zbytečně čekat.


 


  


 Samsung Smart View


S aplikací Samsung Smart View můžete snadno přenášet fotografie, videa a hudbu z chytrého telefonu/tabletu na velkou obrazovku televizoru. Spárování je snadné a kompatibilní s drtivou většinou modelů.


 


  


Přehrávání z USB


Technologie ConnectShare Movie znamená, že stačí do televizoru připojit USB flash disk či pevný disk a ihned si můžete užít oblíbené filmy, seriály, fotografie či hudbu. Vše bez složitého nastavování či instalování doplňků. Obsah stačí připojit a přehrát.


 


 


HDMI


Vstupní porty HDMI (High Definition Multimedia Interface) dokáží váš televizor a obývací pokoj proměnit v multimediální centrum bytu. HDMI totiž zprostředkovává vysokorychlostní přenos digitálních dat ve vysokém rozlišení z více zařízení přímo do vašeho televizoru. Hodí se například pro připojení konzolí, jako je Xbox One či PlayStation 4.


  


Integrovaná Wi-Fi


Už se nemusíte otravovat s kabelovým připojením. K dispozici je totiž modul Wi-Fi, jenž výrazně zlehčuje připojení k domácí síti. Nemusíte připojovat ani žádné externí zařízení, které by rušilo čistý design.


 


Motion Rate 120


S funkcí Motion Rate 120 se můžete těšit na sledování oblíbených pořadů a videí bez nepříjemného blikání obrazu.


 


 
Jas přichází k vám
Díky technologii HDR si můžete při sledování HDR obsahu užít dříve nerozeznatelné detaily skryté v nejsvětlejších částech obrazu vašeho televizoru, stejně jako v temných stínech. Konečně si můžete užít opravdový HDR zážitek přímo ve vašem obývacím pokoji.

Zažijte krásu přirozených barev
Technologie UHD Crystal Colour využívá nový způsob podsvícení, díky kterému dokáže zobrazit širší paletu přirozených barev. Navíc je tato technologie energeticky méně náročná.

Každý detail v úžasném rozlišení 4K UHD
Rozlišení 4K UHD přináší 4x více detailů než běžné Full HD televizory. Díky věrným barvám a jasu bude veškerý sledovaný obsah vypadat jako ve skutečnosti.

Rychlý a jednotný přístup ke všem zdrojům obsahu
Nové ovládací menu nabízí jednotný přístup jak k televizním programům, tak i k internetovým videím (OTT), hrám, aplikacím, atd. Uživatelé mají přístup ke svému oblíbenému obsahu hned po zapnutí TV.

  • Vyžaduje přístup k internetu. Nemusí být k dispozici ve všech jazycích nebo oblastech.

Vylepšete rozlišení pro živější obraz
Technologie UHD Picture Engine rozpozná video obsah v nižším rozlišení a automaticky ho vylepší na kvalitu blížící se UHD rozlišení. K převedení oblíbeného obsahu do prvotřídní věrné kvality používá inovativní proces ve 4 krocích.

  • Kvalita převedeného obrazu se liší v závislosti na rozlišení zdroje.

Lepší kontrast pro váš zážitek ze sledování
Díky optimalizovanému kontrastu, barvám a ostrosti poskytuje technologie UHD Dimming věrnou kvalitu obrazu. Oproti stávající technologii Micro Dimming jde do větších detailů a výsledkem je zážitek ze sledování jako nikdy předtím.

Zvyšte kvalitu svého obrazu téměř na úroveň UHD
Technologie Ultra Clean View analyzuje váš obsah pokročilým algoritmem s cílem vyfiltrovat a snížit obrazový šum. Dokonce i v případě, že je zdrojové video nižší kvality než Full HD, si můžete užít obraz, který konkuruje UHD standardům.
*Kvalita obrazu se může lišit v závislosti na zdrojovém souboru.

Snadné sdílení obsahu na televizoru
Pomocí aplikace Samsung Smart View přeneste oblíbené fotografie, videa a hudbu z mobilního telefonu nebo tabletu do svého televizoru Smart TV. Vyznačuje snadným spárováním s většinou mobilních zařízení na trhu.

  • Nastavení vyžaduje, aby byly váš televizor a mobilní zařízení připojeny ke stejné síti (přístupovému bodu). * Podporované funkce se mohou lišit v závislosti na operačním systému a zařízeních. * Další informace o podporovaných zařízeních naleznete na stránce www.samsung.com/smartview

Vyšší rychlost, větší výkon
Uvnitř vašeho televizoru Samsung Smart TV tepe výkonný čtyřjádrový procesor, takže reakce na povely a spouštění aplikací nastanou okamžitě. Zároveň poskytuje dostatek rychlosti pro zpracování více úloh současně.

Zrychlete svůj televizor Smart TV díky platformě Tizen
Operační systém Tizen povznáší výkon Smart televizorů na vyšší úroveň. Nabízí rychlejší start, přímý přístup k televizním programům a všem vašim aplikacím. Dokonce podporuje populární video služby HBO GO, Voyo, Netflix, ...

Ponořte se do video obsahu
Funkce Motion Rate 120 přináší pohlcující sledování videí bez blikání obrazu. Tato úžasná obnovovací frekvence a technologie podsvícení vás zatlačí do křesla díky rychlému a plynulému zobrazování videa.

Jednoduché a rychlé bezdrátové připojení
Integrovaný modul Wi-Fi vám umožní připojit váš televizor Smart TV k internetu bez zamotaných kabelů. Díky efektivnějšímu připojení si nyní můžete skutečně vychutnat výjimečný design vaší televize.

Zapojte do televizoru svou zábavu
Pomocí technologie ConnectShare můžete v jednom snadném kroku sledovat celou řadu vlastního obsahu. Stačí k televizoru připojit USB nebo pevný disk a budete si moci na velké obrazovce užívat filmy, hudbu a fotografie.
*Podporované formáty zahrnují AVI, ASF, MP3, JPEG a další. Úplný seznam podporovaných formátů najdete v manuálu.

Vytvořte si svůj vlastní prostor zábavy
Televizory Samsung podporují vstupy HDMI, které vám umožní vytvořit centrum multimediální zábavy ve vašem obývacím pokoji. Připojte HDMI přímo do televizoru a sledujte nejrůznější obsah z více zařízení.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Řada
Řada
6

Displej
Úhlopříčka obrazovky
49"
Úhlopříčka obrazovky (cm)
123 cm
Rozlišení
3,840 × 2,160
Ultra Black - antireflexní vrstva
Není k dispozici
Quantum Dot Displej
Není k dispozici
Zakřivení obrazovky
Není k dispozici
10bitová podpora
Není k dispozici

Video
Obrazový systém
UHD Up-Scaling
Motion Rate
Není k dispozici
PQI (index kvality obrazu)
1500
HDR (vysoký dynamický rozsah)
HDR
Dynamický kontrastní poměr
Mega Contrast
Micro Dimming
UHD Dimming
Precision Black (místní stmívání)
Není k dispozici
Quantum Dot Color
Není k dispozici
UHD Crystal Color
Ano
Wide Color Enhancer (Plus)
Není k dispozici
PurColor
Není k dispozici
Auto Depth Enhancer
Není k dispozici
Contrast Enhancer
Ano
Auto Motion Plus
Ano
Filmový režim
Ano
Peak Illuminator
Není k dispozici

Zvuk
Dolby Digital Plus
Ano
DTS Codec
Ano
Zvukový výkon (RMS)
20W
Typ reproduktorů
2 kanálové (směřující dolů + Bass Reflex)
Basový reproduktor
Není k dispozici
Zvukový režim pro montáž na stěnu
Ano
Multiroom Link
Ano
TV SoundConnect
Ano
Podpora Bluetooth sluchátek
Ano

Smart TV
Samsung SMART TV
Ano
Aplikace
Ano
Hry
Liší se v závislosti na lokalitě
Cloudové hry
Liší se v závislosti na lokalitě
Fakturace
Liší se v závislosti na lokalitě
ACR (automatické rozpoznávání obsahu)
Není k dispozici
Webový prohlížeč
Ano

Inteligentní interakce
Rozpoznávání hlasu
Ano

Convergence
Zrcadlení obsahu – TV –> mobilní zařízení
Ano
Zrcadlení obsahu / DLNA – mobilní zařízení –> TV
Ano
Samsung SMART View
Ano
Nízkoenergetické připojení Bluetooth
Ano
RVU
Není k dispozici
Wi-Fi Direct
Ano

IoT Service
TV podporuje Hub
Není k dispozici
TV podporuje Things
Není k dispozici
Klientská aplikace IoT
Není k dispozici

Přijímač/vysílání
Digitální vysílání
DVB-T2CS2
Analogový přijímač
Ano
2 přijímače
Není k dispozici
CI (Common Interface)
CI+(1.3)
Vysílání dat
HbbTV (liší se v závislosti na lokalitě)

Konektivita
HDMI
3
USB
2
Komponentní vstup (Y/Pb/Pr)
1
Kompozitní vstup (AV)
1 (společné použití pro komponent Y)
Ethernet (LAN)
Ano
Sluchátka
Není k dispozici
Audio výstup (mini jack)
Není k dispozici
Digitální Audio výstup (optický)
1
Vstup RF (pozemní/kabelový vstup)
1/1(společné použití pro pozemní vysílání)/1
Slot CI
1
Scart
Není k dispozici
Podpora pro HDMI A / Návr. kanál
Ano
Rychlé přepínání HDMI
Ano
Podpora bezdrátového síťového adaptéru
Není k dispozici
Vestavěný modul pro připojení k bezdrátové síti LAN
Ano
Anynet+ (HDMI-CEC)
Ano

Design
Design
Metallic Bar (standardní)
Typ rámečku
VNB
Tenké provedení
Slim
Barva přední strany
Titanová stříbrná
Světelný efekt (dekorace)
Není k dispozici
Typ podstavce
Y-Shape
Otáčení (doleva/doprava)
Není k dispozici

Další funkce
Okamžité zapnutí
Ano
Procesor
Čtyřjádrový
Usnadnění
Hlasový průvodce (EU 17 zemí) / Zvětšení / Vysoký kontrast
Digital Clean View
Ano
One Connect (konektor)
Není k dispozici
Automatické vyhledávání kanálů
Ano
Automatické vypnutí
Ano
BD Wise Plus
Není k dispozici
Titulky
Ano
USB pro klonování seznamu kanálů
Ano
Connect Share™ (pevný disk)
Ano
ConnectShare™ (USB 2.0)
Ano
Vestavěná funkce POP
Ano
EPG
Ano
Rozšířená funkce osobního videorekordéru
Ano
Herní režim
Ano
Jazyk OSD
27 evropských jazyků
Obraz v obraze
Ano
Vestavěné rozhraní BT HID
Ano
Podpora rozhraní USB HID
Ano
Časový posun
Ano
Podpora MBR
Ano
Ultra Clean View
Ano

Ekologické funkce
Ekologický snímač
Ano
Třída energetické účinnosti
A

Elekrické napájení
Zdroj napájení
AC220-240V 50/60Hz
Příkon (max.)
155 W

Rozměry
Rozměry balení (Š x V x H)
1275 x 733 x 163 mm
Velikost televizoru s podstavcem (Š x V x H)
1101.4 x 709.1x 334.1 mm
Velikost televizoru bez podstavce (Š x V x H)
1101.4 x 639.7 x 55.2 mm

Váha
Hmotnost balení
21,8 kg
Hmotnost televizoru s podstavcem
16,5 kg
Hmotnost televizoru bez podstavce
14,4 kg

Příslušenství
Model dálkového ovládání
TM1680A
Baterie (pro dálkový ovladač)
Ano
Samsung Smart Control ovladač (součást balení)
Ano
Podpora nástěnného držáku Ultra Slim (držák není součástí balení)
Není k dispozici
Podpora nástěnného držáku Mini (držák není součástí balení)
Ano
Podpora nástěnného držáku VESA (držák není součástí balení)
Ano
Podpora podlahového stojanu (Stojan není součástí balení)
Není k dispozici
IoT zařízení (součást balení)
Není k dispozici
Uživatelská příručka
Ano
Elektronická příručka
Ano
Anténní kabel
Není k dispozici
Napájecí kabel
Ano
Tenký kabel
Ano

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
LED
123 cm (49")
4K Ultra HD
50 Hz
ano
Technologie TV
ano
ano
DVB-T, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 (H.265)
Tizen
integrovaná
Ne
ano
ano (v balení)
Vstupy
2
Ano
Ne
Výstupy
Ne
Provozní informace
A
89 kWh/1000 h
0.3 W
Ne
Obecné informace
Barva TV (rámečku) stříbrná
Ano
400 × 400 mm
14.4 kg
Výška bez podstavce 64.08 cm
Šířka bez podstavce 110.14 cm
5.48 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 110.1 cm
Výška výrobku 71.4 cm
Hloubka výrobku 33.4 cm
Hmotnost výrobku 16.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 127.5 cm
Výška balení 73.3 cm
Hloubka balení 16.3 cm
Hmotnost balení 21.8 kg
Více informací Méně informací