Televize Sony KD-50X81J (zánovní 8801589899)

bazar
Značka: Sony , Kategorie: Televize
Kód zboží: -10123260

Bazar - zánovní 8801589899

Zjistit dostupnost
Bazar - zánovní 8801589899

Sony KD-50X81JSony KD-50X81J, černá


Ponořte se naplno do obrazu a vychutnejte si filmové i seriálové novinky, stejně jako vypjatá sportovní utkání, se špičkovým televizorem Sony KD-50X81J. Už po vybalení vás zaujme svým minimalistickým designem s tenkými rámečky. Nejvíce vás však ohromí 4K obrazem v luxusní kvalitě, o kterou se pečlivě stará obrazový procesor 4K HDR X1. Výsledkem je, že si filmy i seriály užijete tak, jak to zamýšleli jejich tvůrci. Unikátní algoritmus TRILUMINOS PRO pak umí detekovat barvy na základě sytosti, odstínu a jasu, což přispěje k reprodukci přirozených odstínů v každém detailu pro maximálně realistické barvy.


Televizor rovněž zaujme rozličnými moderními funkcemi, které vám bude servírovat prostřednictvím operačního systému Android TV. Stejně tak potěší i snadné streamování obsahu z mobilních telefonů nebo skvělá portová vybavenost, abyste k TV mohli snadno připojit například externí audio, konzole a další zařízení.

Sony KD-50X81J


 


Klíčové vlastnosti:


 • 4K Smart televizor se špičkovým procesorem 4K HDR X1
 • Excelentní zvuk perfektně synchronizovaný s obrazem
 • Podpora vysokého dynamického rozsahu HDR
 • Minimalistický design
 • Ve dvou směrech nastavitelný univerzální stojan
 • Podpora funkcí Apple AirPlay a Chromecast
 • Operační systém Android TV

 


Moderní chytrý 4K televizor se špičkovým procesorem 4K HDR X1, hlasovým ovládáním, minimalistickým designem a podporou oblíbených funkcí včetně Apple AirPlay a Chromecast.

 


Nádherné realistické barvy


Technologie TRILUMINOS PRO ve spojení s výkonným procesorem 4K HDR X1 se postará o nádherný živý obraz s až miliardou barevných odstínů. Extrémní hodnota kontrastu pak přispěje k naprosto realistické kvalitě zobrazení, v němž dokonale vynikne všechen právě sledovaný obsah. 


Sony KD-50X81J
 


Zřetelný multidimenzionální zvuk


Nechte se obklopit vysoce kvalitním zvukovým projevem, linoucím se z různých stran, který vás přímo přiková do sedadla a připomene dech beroucí momenty srovnatelné se zážitky v plném kinosálu.


Sony KD-50X81J
 


Moderní technologie přinášejí perfektní filmové zážitky


Působivější způsob ze sledování filmů a seriálů či hraní her přinášejí moderní technologie. Zatímco Dolby Vision přivede scény k životu, o prostorový zvuk se postará Dolby Atmos, takže ať už se na obrazovce bude dít cokoliv, obraz i zvuk vždy zazáří v dokonalé čistotě a patřičné dramatičnosti.


Sony KD-50X81J
 


Vyberte si z tisíců filmů pouhým hlasem


Rychle najděte obsah, na který zrovna máte chuť. Jen za pomocí hlasu vyhledejte konkrétní titul – stačí, když vyslovíte jeho název. Lze rovněž vyhledat obecnější doporučení frázemi typu žánr či rozličnými slovními spojeními typu "ukaž mi dobrodružné sci-fi seriály". Android TV se již postará o to, že vždy najdete to, co zrovna hledáte.


Sony KD-50X81J
 


Skvělý obraz a zvuk v jakémkoliv prostředí


Dokonalý filmový zážitek, ať je za okny slunce, či se okolí pohroužilo do tmy. Jedinečná technologie optimalizace dle okolního prostředí se snímačem světla automaticky přizpůsobí obraz a zvuk na míru prostoru, ve kterém se právě nacházíte.


Sony KD-50X81J
 


Stojan nastavitelný ve dvou směrech pro libovolnou šířku police


Televizor Sony KD-50X81J vám přináší rozšířené možnosti nastavení díky univerzálnímu stojanu nastavitelnému ve 2 směrech, což vám umožní vybrat si buď standardní vzdálenost nožiček, nebo speciální úzkou variantu pro menší police.


Sony KD-50X81J
 


Sony KD-50X81JVylepšení objektů prostřednictvím HDR


Díky technologii Object-based HDR remaster jsou barvy a kontrast vylepšeny analýzou jednotlivých objektů každé samostatné scény. V důsledku toho se obraz který sledujete přibližuje úrovni širokého dynamického rozsahu. V praxi to znamená, že tmavé oblasti jsou skutečně tmavé a světlé zase jasnější. Televizor tak dosahuje ještě realističtějšího obrazu.


 


 


 


Sony KD-50X81J4K HDR Processor X1


Procesor 4K HDR X1 je zárukou reprodukce neuvěřitelně čistých barev bez nežádoucího šumu, který odstraňuje prostřednictvím vyspělých algoritmů. U snímků v rozlišení 2K či dokonce Full HD dojde k automatickému zvýšení na téměř 4K pomocí technologie 4K X-Reality PRO.


 


 


 


Sony KD-50X81JTRILUMINOS PRO


Unikátní algoritmus TRILUMINOS PRO společnosti Sony v kombinaci s procesory X1 reprodukuje širší paletu barev a přirozenější odstíny i tóny. Umí detekovat barvy na základě jejich sytosti, odstínu a jasu a reprodukovat tak přirozené barevné podání v každém detailu.


 


 


 


Sony KD-50X81JMotionflow XR


Hladké a ostré detaily i v průběhu rychlých scén. O ty se postará technologie Motionflow XR. Tato inovativní technologie je schopna s pomocí umělé inteligence vytvářet další snímky filmu a vkládat je mezi původní s porovnáním klíčových vizuálních prvků souvisejících snímků.


 


 


 


Sony KD-50X81JX-Balanced Speaker


Nově tvarované reproduktory s měniči X-Balanced přinášejí kvalitní zvuk bez zvyšování hloubky televizoru a umožní čistý poslech filmů, seriálů a dalšího obsahu.


 


 


 


 


Sony KD-50X81JPodpora funkcí Apple AirPlay / Apple Homekit


Apple AirPlay vám umožní do vaší televize streamovat video a audio přímo ze zařízení iPhone, iPad či Mac. Sledujte filmy a pořady z aplikace Apple TV, prohlížeče Safari či dalších oblíbených aplikací a sdílejte své fotografie při rodinných oslavách a dalších příležitostech.


 


 


 


 


Sony KD-50X81JAndroid TV


Projděte si knihovnu více než 700 000 filmů a televizních pořadů ze všech svých streamovacích služeb, jejich obsah najdete přehledně na jednom místě a uspořádaný dle žánrů a témat na základě vašich zájmů.


 


 


 


Sony KD-50X81JIntegrovaná funkce Chromecast


Tento model má integrovanou funkci Chromecast. Můžete tak z vašeho osobního zařízení (notebook, tablet, telefony s Androidem i iOS) streamovat na velkou obrazovku televizoru obsah ze služeb, jako je YouTube, Netflix nebo HBO GO a další.


 


 


 


Sony KD-50X81JZvuk optimalizovaný pro vaši místnost


Zvukový zážitek se může lišit dle prostředí a rozměrů místnosti, nehledě na překážky typu záclon či závěsů, pohlcujících zvukové vlny a zabraňujících jejich hladkému průchodu prostorem. Televizor všechny tyto objekty detekuje a reprodukuje zvuk, speciálně optimalizovaný pro danou místnost.


 
 


Obsah balení:


 • Baterie
 • Dálkový ovladač pro hlasové ovládání
 • Napájecí kabel
 • Stojan na stůl
 • Provozní pokyny
 • Průvodce rychlým nastavenímTelevizor s platformou Google™ TV s živými barvami
Objevte nový svět plný zábavy díky tomuto televizoru s platformou Google™ TV, který přivádí k životu nádherné barvy pomocí technologií pro realistický obraz a zvuk.

 • 4K Ultra HD
 • Vysoký dynamický rozsah (HDR)
 • Chytrý televizor (Google TV)

Díky nádherným barvám vše vypadá realisticky
Pomocí technologie TRILUMINOS PRO™ a našeho procesoru 4K HDR Processor X1™ ožívá více než miliarda barev. Vše, co sledujete, působí díky extrémnímu kontrastu naprosto realisticky.

Zřetelný multidimenzionální zvuk
Nechte se obklopit čistým, vysoce kvalitním zvukem linoucím se z různých stran, se kterým se ocitnete přímo uprostřed dění.

Možnost výběru z tisíců filmů a pořadů pouhým hlasem
Pomocí hlasu rychle najdete to, co chcete sledovat. K vyhledání konkrétního titulu stačí říct jeho název. Nebo hledejte obecnější doporučení slovy "ukaž mi dobrodružné sci-fi seriály."

Recyklace. Renovace. Redukce.
Televizory BRAVIA chrání životní prostředí. Náš jedinečný recyklovatelný plast SORPLAS™, ze kterého jsou vyrobeny komponenty televizoru, je díky míře recyklovatelnosti až 89 % jedničkou na trhu.

Asistent na platformě Google TV
Naše televizory jsou vybaveny technologií pro vizuální, sluchové a mobilní použití.

Reproduktor X-Balanced Speaker
Naše nově tvarované reproduktory s měniči X-Balanced doplňují štíhlé televizory kvalitním zvukem a umožňují čistý poslech u filmů i hudebních pořadů.

Chromecast built-in
Technologie Chromecast vám umožňuje přenášet oblíbená videa, hry a aplikace z mobilního zařízení v plné kvalitě do televizoru podporujícího technologii Chromecast built-in. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu na obrazovce zařízení se systémem Android nebo iOS a váš oblíbený obsah získá větší rozměry. Přeneste obsah a poté pokračujte v jeho procházení na telefonu či tabletu.

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
LED
126 cm (50")
4K Ultra HD
Triluminos
50/60 Hz
Motionflow™ 400 XR
HDR Dolby Vision
Direct LED
Ne
Ne
Technologie TV
ano
ano
VA
DVB-S2, DVB-C, DVB-T, DVB-T2 (H.265)
Ne
Android TV
integrovaná
Ano
UEFA TV, YouTube, Sledovani.tv, Voyo, Disney Plus, FilmBox, Twitch, Lepší.TV, Kodi, O2 TV, Skylink Live TV, Google Play, EUROSPORT Player, Prime Video, VLC, T-Mobile TV GO, Telly, Kuki, Netflix, Apple TV, Facebook, Red Bull, Spotify, HBO Max
Ano
Ano
ano
Ano
Ano
Ne
ano
ano (v balení)
Ano
Chromecast, Miracast, Bluetooth, AirPlay, zrcadlení obrazu, Wi-Fi
není optimální
Ano
Ne
Ano
Zvuk
Dolby Atmos, stereo, Surround, Dolby Audio, Full range X-balanced 2.0, DTS, Dolby Audio Processing
20 W
Ne
Vstupy
Ne
2
2
Ano
3
1
2
Ano
Ano
Ne
Ne
Výstupy
ano
Ano
Provozní informace
G
86 W
0.5 W
Ne
0,9 m
SMART Integrace do systému
Ano
Ano
Ano
Ne
Obecné informace
2021
černá
Ano
Ano
Ano
Ano
GOOGLE TV, Dolby Vision, Dolby Atmos, X1 4K HDR Processor, TRILUMINOS, X-Balanced Speaker, MFXR 400
Počet jader procesoru 4jádrový
oficiální ČR
SK
boční nohy
66,5 cm
200 × 200 mm
12.3 kg
Výška bez podstavce 65.3 cm
112.6 cm
7 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 112.6 cm
Výška výrobku 71.8 cm
Hloubka výrobku 28.6 cm
Hmotnost výrobku 12.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 122.6 cm
Výška balení 78.2 cm
Hloubka balení 14.1 cm
Hmotnost balení 17.0 kg
Více informací Méně informací