Televize Sony KD-55A1B černá (Vystaveno na prodejně 8800399771)

bazar
Značka: Sony , Kategorie: OLED televize
Kód zboží: -9493371

Bazar - Vystaveno na prodejně 8800399771

Zjistit dostupnost
Bazar - Vystaveno na prodejně 8800399771

Sony Bravia KD-55A1


Řada A1 od Sony ukrývá televizory bez kompromisů. Design, obraz i funkce totiž dosahují současných maxim a často je i překonávají. Bezchybnou podívanou přináší kombinace 4K Ultra HD rozlišení a OLED technologie vedle níž konkurence jen bledne závistí. Obraz navíc výrazně vylepšuje několik pokročilých technologií pro široký dynamický rozsah, z nichž maximum vytěží 4K HDR Processor X1 Extreme. Kromě toho se ale nabízí i další špičkové funkce, jako jsou úpravy objektů pomocí HDR či Super Bit Mapping 4K HDR. V podání špičky na trhu jsou pak samozřejmostí maximální detaily bez nežádoucích efektů i při sledování nejrychlejších sportovních přenosů, o což se stará pokročilá technologie Motionflow XR.


Audiovizuální zážitek na zcela novou úroveň pak posouvá propracovaný zvukový systém Acoustic Surface s výkonem 50 W, jenž se kvalitou dokáže rovnat i domácím kinům. A to se vejde do tenkého těla této Smart TV. Její prostředí má přitom pod palcem celosvětově populární systém Android TV. Stačí se připojit k Wi-Fi a můžete zdarma sledovat obsah z YouTube nebo si pouštět seriály ihned po premiéře ze služby Netflix a mnoho dalšího. Návštěvy pak můžete okouzlit hi-tech vychytávkami, jako je hlasové ovládání. Pokud už nechcete dělat kompromisy, jste na správné adrese.


Ostatní vedle mě blednou závistí. OLED technologie vám otevře oči a ukáže nový svět.

OLED technologie


O bezkonkurenčně přirozené barvy pečuje OLED technologie. V kombinaci s více než 8 miliony pixelů a vlastním osvětlením, jež je individuálně ovládáno procesorem X1 Extreme se můžete těšit na tu vůbec nejlepší podívanou. OLED technologie zajišťuje nevídaný kontrast, díky němuž objevíte maximum detailů i ve stínech a každá scéna dostane mnohem větší hloubku.

 


Propracovaný vzhled


Ať je televizor klasicky na stojanu, nebo stojí na zdi, vždy se dokonale sladí se zbytkem vaší domácnosti.


 


 


Bez stojanu?


Tento model se pyšní provedením, které evokuje postavení bez stojanu. Můžete se tak soustředit jen na dechberoucí obraz.


 


Čistý design zadní strany


Kabely dokáží znehodnotit celkový dojem z televizoru. U tohoto modelu však ne, neboť můžete využít skrytou konstrukci kabelového panelu. Stačí je protáhnout nožkami stojánku.
Technologie Acoustic Surface


Zvuk u tohoto modelu vychází z celé obrazovky, což znamená mnohonásobně věrnější reprodukci. K dispozici jsou dva aktivační mechanismy za televizorem, jež vytvářejí dokonalý zvuk vibrací samotné obrazovky.

 


Supertenká konstrukce


Obrazovka má neuvěřitelně tenký rámeček. Výsledkem je, že se můžete soustředit jen na obraz.


 


Displej TRILUMINOS


Speciální TRILUMINOS panel od Sony reprodukuje širší paletu barev a přirozenější odstíny i tóny. Vyniká ve vykreslení červené, zelené a modré, tedy barev, s nimiž má drtivá většina televizorů problém. Kvality panelu poznáte například na perfektním vykreslení odstínů pleti.


 


Motionflow XR


Technologie Motionflow XR zajišťuje dokonale plynulé vykreslení obrazu i v těch nejakčnějších scénách. Technologie vytváří více snímků filmu, které vkládá mezi ty původní. Dopočítává klíčové video prvky a doplňuje chybějící sekvence. Televizor je tak ideální i pro sledování sportovních přenosů, jako jsou například závody Formule 1, hokej, fotbal či tenis.
4K HDR Processor X1 Extreme


Extreme je přímo vytvořen tak, aby poskytl nejlepší obraz televizorům nové generace se 4K rozlišením a HDR. Má o 40 % vyšší výkon zpracování obrazu v reálném čase než proslulý 4K Processor X1. Díky tomu dokáže poskytnou maximální kvalitu obrazu přepočtem rozlišení jakéhokoli zdroje na kvalitu dramaticky se blížící 4K s širokým dynamickým rozsahem.

 


Zpracování obrazu dvěma databázemi


4K HDR Processor X1 Extreme má dvě obrazové databáze, jež v reálném čase posouvají kvality obrazu na co nejvyšší úroveň. Využívá k tomu tisíce obrazových vzorců, které jsou uloženy v unikátních databázích Sony. Ve spojení s přepočtem rozlišení odstraní nežádoucí šum a i papírově horší obraz přiblíží kvalitě 4K. Nezáleží tak na kvalitě zdroje – vždy dostanete maximum.


 


Super Bit Mapping 4K HDR


Technologie Super Bit Mapping 4K HDR televizoru umožňuje vykreslit ještě přirozenější obraz. Minimalizuje totiž efekt barevného pruhování (tzv. colour banding). Používá k tomu 14bitové zpracování signálu, které jednotlivé pruhy barev 8bitového/10bitového zdroje konvertuje na 14bitovou gradaci, která disponuje 64× lepší úrovní barev.


 


Vylepšení objektů prostřednictvím HDR


Díky technologii vylepšení objektů pomocí HDR jsou barvy a kontrast vylepšeny analýzou jednotlivých objektů každé samostatné scény. Díky tomu se všech obraz, který sledujete, přibližuje úrovni širokého dynamického rozsahu. V praxi to znamená, že tmavé oblasti jsou skutečně tmavé a světlé zase jasnější. Televizor tak dosahuje ještě realističtějšího obrazu.
X-Reality PRO


Sony vám nabízí svou unikátní technologii X-Reality PRO. Ta vysílané pořady analyzuje, čistí a vylepšuje obraz tak, abyste z něj měli maximální zážitek a byli schopni rozeznat i ty nejmenší detaily. Nyní i videa v nižším rozlišení budou vypadat báječně.

 


Hlasové vyhledávání


Už žádné dlouhé vyhledávání obsahu. S inteligentním hlasovým vyhledáváním můžete vyhledávat obsah v různých službách bez nutnosti otravného vyťukávání textu. Dokonce si můžete nechat doporučit obsah. Zadejte dotaz „romantické komedie“ a televizor vám nabídne seznam ideálních kandidátů na zhlédnutí.


 


Obsahová lišta


Rychle a snadno můžete vyhledávat filmy, televizní pořady i videa. K dispozici je totiž speciální obsahová lišta, s níž lze nerušeně sledovat obsah a přitom prohledávat živé vysílání, obsah na vyžádání, stažené televizní pořady i další nabídky. Navíc ji lze modifikovat, aby vám navždy zobrazovala obsah, který si prohlížíte nejčastěji.


 


Chromecast built-in


Tento model má integrovanou funkci Chromecast built-in. Můžete tak z vašeho osobního zařízení (notebook, tablet, telefon) streamovat obsah ze služeb, jako je YouTube nebo Netflix na velkou obrazovku televizoru.
4K HDR


Díky tomu, že televizor nabízí funkci pro vysoký dynamický rozsah (HDR), můžete se těšit na maximální úroveň detailů. V kombinaci s 4K rozlišením nabídne více barev i kontrastu a oproti konkurenci mnohem širší rozsah jasu.

 


Google Play


Obchod Google Play vám umožní objevovat, nakupovat i půjčovat si kvalitní multimediální obsah. Navíc je k dispozici i stále rostoucí nabídka aplikací, která možnosti televizoru ještě prohlubuje.


 


Režim ClearAudio+


ClearAudio+ umožňuje vylepšit zvuk televizoru, aby zprostředkoval nejlepší zážitek jak po stránce videa, tak i audia, neboť vás zdánlivě obklopí. Je jedno co sledujete, zvuk vždy bude čistý a zřetelný.


 


Technologie DSEE


U některých zdrojů, jako jsou například internetová videa nebo značně komprimované filmy často není ideální zvuková kvalita. Při komprimaci digitálního signálu totiž často dochází ke ztrátě detailů. S technologií Digital Sound Enhancement Engine (DSEE), která obnovuje ztracené části audia a frekvence (zvláště ty vysoké), bude zvuk vždy na maximální kvalitě.
Android TV


Všechnu zábavu, kterou si můžete užívat na smartphonu nebo tabletu, si nyní vychutnáte i na velké obrazovce televizoru. Běží totiž na oblíbené platformě Android TV a umožňuje například propojit multimediální obsah od aplikací až po filmy na různých zařízeních se systémem Android.

 


Clear Phase


Výkonný počítačový model, jenž analyzuje a kompenzuje nepřesnosti odezvy reproduktorů, je základem pro kvalitní zvukové podání. Technologie provádí „vzorkování“ frekvence reproduktoru a následně výsledné údaje využívá pro redukci rušivých stoupání a poklesů v přirozené odezvě reproduktorů. Můžete se proto těšit vždy na čistý zvuk bez šumu.


 


S-Force Front Surround


Technologie S-Force Front Surround vás vtáhne do středu dění, kvůli tomu, že napodobuje princip, kterým mozek harmonizuje zdroje zvuku pro tvorbu správné hlasitosti, časové prodlevy a spektra zvukových vln. Technologie díky přirozené emulaci trojrozměrných zvukových polí nabízí maximálně bohatý a vysoce věrný zvuk s větší oblastí rozsahu.


 


Nahrávání na USB


Oblíbené televizní pořady můžete snadno nahrávat na externí disky USB a následně si je pustit, až budete mít čas. Jedním dotykem, případně na základě nastaveného časovače, můžete obsah nahrávat na HDD s kapacitou až 2 TB. Výhodou je, že záznam bude ukončen automaticky po skončení pořadu.

Vystaveno Prodejna

Objevte úchvatný kontrast televizoru OLED 4K HDR TV s 8 miliony pixelů s vlastním osvětlením. Každý obraz je působivě realistický, má hlubokou černou, detailní stínování a živoucí barvy. Inovativní technologie Acoustic Surface™ reprodukuje poutavý zvuk přímo z obrazovky televizoru.

Zažijte zcela nový svět
Podívejte se na naši nejnovější televizní reklamu, ve které vám model A1 předvede zcela nový svět.

Vše ostatní bledne závistí
Skutečná realita ožívá v hluboké černé a přirozených barvách. Procesor X1 Extreme™ jednotlivě ovládá více než 8 milionů pixelů s vlastním osvětlením. Televizor OLED značky Sony vytváří jedinečný, neopakovatelný kontrast.

Realita ve stylu jejích tvůrců - 4K HDR Processor X1™ Extreme
Procesor X1 Extreme vykresluje obraz i barvy tak, jak vypadají ve skutečnosti – tak, jak je chcete vidět.

Odhalte detaily díky technologii 4K HDR - Vysoký dynamický rozsah 4K
Aby tento televizor dosáhl dokonalé kvality obrazu, kombinuje vynikající zřetelnost rozlišení 4K a jas, barvy a detaily širokého dynamického rozsahu (HDR). Dříve skryté oblasti tmavých stínů a slunečního světla jsou nyní zřetelné a plné detailů.

Krásy života odhalují více barev - Displej TRILUMINOS™
Podívejte se na živé barvy ze skutečného světa. Displej TRILUMINOS mapuje širší paletu barev a věrně reprodukuje každý stín a odstín.

Nejlepší zvuk, jaký jste kdy zažili - ECHNOLOGIE ACOUSTIC SURFACE™
Na rozdíl od většiny televizních reproduktorů zvuk vychází z celé obrazovky a vy se můžete zcela ponořit do nové vzrušující zábavy. Obraz a zvuk jsou tak v dokonalém souladu.

360 stupňů propracovaného designu
Tento televizor OLED nevyniká jen svou krásou. Je navržen tak, aby stojan i reproduktory v podstatě zmizely z dohledu a televizor zdánlivě plovoucí v prostoru vás pak ohromí především dokonalou kvalitou obrazu.

Promluvte a objevíte něco nového
Svou vysněnou zábavu dostanete tak rychle, jak si o ní zvládnete říct. Díky vylepšenému hlasovému ovládání vám platforma Android TV 4K vmžiku zpřístupní filmy a pořady z aplikací a vysílání.

Netflix doporučuje 4K televizory s platformou Android TV
Služba Netflix vytvořila snadný způsob, jak rozeznat televizor s lepším výkonem, snazším přístupem k aplikacím a novými funkcemi. Televizory doporučené službou Netflix vám umožní užít si oblíbené pořady a filmy pomocí speciálního tlačítka a hlasového ovládání.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
Rok výroby ROK VÝROBY 2017

Možnosti připojení WI-FI® STANDARD Certifikovaná technologie Wi-Fi® 802.11a/b/g/n/ac
VSTUP PRO SÍŤ ETHERNET 1 (spodní)
PODPORA PROFILŮ BLUETOOTH® Verze 4.1; HID (možnost připojení myši/klávesnice) / HOGP (možnost připojení zařízení s nízkou spotřebou) / SPP (Profil sériového portu) / A2DP (stereofonní zvuk) / AVRCP (dálkový ovladač AV)
PŘIPOJENÍ K CHYTRÉMU TELEFONU

 • Chromecast built-in
 • Aplikace Video & TV SideView (iOS/Android)
 • Photo Sharing Plus
 • Zrcadlení obrazovky (Miracast™)
VSTUP(Y) PRO PŘIPOJENÍ RF (POZEMNÍ/KABELOVÉ) 1 (spodní)
VSTUP(Y) IF (SATELITNÍ) 2 (dolní)
VSTUP(Y) KOMPONENTNÍHO VIDEA 1 (boční převod na analogový signál)
CELKEM VSTUPŮ HDMI 4 (spodní)
HDCP HDCP2.2 (pro HDMI™ 1/2/3/4)
HDMI-CEC Ano
ZPĚTNÝ AUDIOKANÁL (ARC) HDMI Ano
DIGITÁLNÍ AUDIOVÝSTUP(Y) 1 (spodní)
VÝSTUP(Y) ZVUKU / NA SLUCHÁTKA 1 (spodní/hybridní s výstupem na sluchátka a subwoofer)
PORTY USB 1 (boční), 2 (spodní)
ZÁZNAM USB HDD Ano
PODPOROVANÝ FORMÁT OVLADAČE USB FAT16/FAT32/exFAT/NTFS
KODEKY PRO PŘEHRÁVÁNÍ PŘES ROZHRANÍ USB MPEG1: MPEG1 / MPEG2PS: MPEG2 / MPEG2TS (HDV, AVCHD): MPEG2, AVC / MP4 (XAVC S): AVC, MPEG4, HEVC / AVI: Xvid, MotionJpeg / ASF (WMV): VC1 / MOV: AVC, MPEG4, MotionJpeg / MKV: Xvid, AVC, MPEG4, VP8.HEVC / WEBM: VP8 / 3GPP: MPEG4, AVC / MP3 / ASF (WMA) / WAV / MP4AAC / FLAC / JPEG

Obraz (panel) TYP DISPLEJE OLED
ROZLIŠENÍ DISPLEJE (H X V, V PIXELECH) 3840 x 2160

Obraz (zpracování) KOMPATIBILITA HDR (VYSOKÝ DYNAMICKÝ ROZSAH) Ano
OBRAZOVÝ PROCESOR 4K HDR Processor X1™ Extreme
VYLEPŠENÍ ZŘETELNOSTI
 • Technologie 4K X-Reality™ PRO
 • Zpracování obrazu pomocí dvou databází
VYLEPŠENÍ BAREV
 • Displej TRILUMINOS™
 • Přesné mapování barev
 • Super Bit Mapping™ 4K HDR
 • Technologie Live Colour™
VYLEPŠENÍ KONTRASTU
 • Dynamické vylepšení kontrastu
 • Vylepšení objektů pomocí HDR
VYLEPŠENÍ POHYBU (NATIVNÍ V HZ) Motionflow™ XR
PODPORA VIDEOSIGNÁLU 4096 x 2160p (24, 50, 60 Hz), 3840 x 2160p (24, 25, 30, 50, 60Hz), 1080p (30, 50, 60 Hz), 1080/24p, 1080i (50, 60 Hz), 720p (30, 50, 60 Hz), 720/24p, 576p, 576i, 480p, 480i
REŽIMY OBRAZU Živé barvy, Standardní, Vlastní, Profesionální kino, Domácí kino, Sport, Animace, Živoucí fotografie, Standardní fotografie, Vlastní fotografie, Hry, Grafika
PODPORA HEVC Ano (až 3840 x 2160 / 60p 10 bitů)

Zvuk (reproduktory a zesilovač) ZVUKOVÝ VÝSTUPNÍ VÝKON 10 W + 10 W + 10 W + 10 W + 10 W
TYP REPRODUKTORU Technologie Acoustic Surface (pohon + subwoofer)

Zvuk (zpracování) PODPORA ZVUKOVÉHO FORMÁTU DOLBY® Dolby® Digital, Dolby® Digital Plus, Dolby® Pulse
PODPORA ZVUKOVÉHO FORMÁTU DTS® DTS® digitální prostorový zvuk
ZPRACOVÁNÍ ZVUKU Režim ClearAudio+
SIMULOVANÝ PROSTOROVÝ ZVUK Technologie S-Force Front Surround
ZVUKOVÉ REŽIMY Standardní, Kino, Fotbal Live, Hudba

Software OPERAČNÍ SYSTÉM Android 6.0, Marshmallow
VESTAVĚNÉ ÚLOŽIŠTĚ (GB) 16 GB
ZOBRAZOVANÝ JAZYK BULHARŠTINA / KATALÁNŠTINA / ČEŠTINA / DÁNŠTINA / NĚMČINA / ŘEČTINA / ANGLIČTINA / ŠPANĚLŠTINA / ESTONŠTINA / FINŠTINA / FRANCOUZŠTINA / HEBREJŠTINA / CHORVATŠTINA / MAĎARŠTINA / ITALŠTINA / KAZAŠTINA / LITEVŠTINA / LOTYŠTINA / NIZOZEMŠTINA / NORŠTINA / POLŠTINA / PORTUGALŠTINA / RUMUNŠTINA / RUŠTINA / SLOVENŠTINA / SLOVINŠTINA / SRBŠTINA / ŠVÉDŠTINA / TUREČTINA / UKRAJINŠTINA / BOSENŠTINA / MAKEDONŠTINA
VSTUPNÍ JAZYK TEXTU BULHARŠTINA / KATALÁNŠTINA / CHORVATŠTINA / ČEŠTINA / DÁNŠTINA / NIZOZEMŠTINA / ANGLIČTINA / ESTONŠTINA / FINŠTINA / FRANCOUZŠTINA / NĚMČINA / ŘEČTINA / MAĎARŠTINA / ITALŠTINA / LOTYŠTINA / LITEVŠTINA / NORŠTINA / POLŠTINA / PORTUGALŠTINA / RUMUNŠTINA / RUŠTINA / SLOVENŠTINA / SLOVINŠTINA / ŠPANĚLŠTINA / ŠVÉDŠTINA / TUREČTINA / UKRAJINŠTINA / THAJŠTINA / VIETNAMŠTINA / ARABŠTINA / PERŠTINA / JAPONŠTINA
OBSAHOVÁ LIŠTA Ano
HLASOVÉ VYHLEDÁVÁNÍ Ano
ELEKTRONICKÝ PRŮVODCE PROGRAMEM (EPG) Ano
INTERNETOVÝ PROHLÍŽEČ Opera
OBCHOD S APLIKACEMI Ano (obchod Google Play™)
ČASOVAČ ZAP./VYP. Ano
ČASOVAČ VYPNUTÍ Ano
TELETEXT Ano
TITULKY (ANALOGOVÉ/DIGITÁLNÍ)
 • (Analogový)-
 • (Digitální) podtitul
Energeticky úsporný VELIKOST OBRAZOVKY (ÚHLOPŘÍČKA V CENTIMETRECH) 138,8 cm
VELIKOST OBRAZOVKY (ÚHLOPŘÍČKA V PALCÍCH) 55" (54,6")
PŘÍKON (BĚHEM PROVOZU) Jmenovitý výkon: 378 W / standardní: 135 W
ROČNÍ SPOTŘEBA ENERGIE* 187 kWh/rok
PŘÍKON (V POHOTOVOSTNÍM REŽIMU) 0,50 W
SPOTŘEBA ENERGIE (V POHOTOVOSTNÍM REŽIMU SÍTĚ) – KONEKTORY 3,00 W (Wi-Fi®) / 3,00 W (LAN) / 0,50 W (Bluetooth®)
NEJVYŠŠÍ POMĚR SVÍTIVOSTI PRO EU 79 %
OBSAHUJE OLOVO Ano
OBSAH RTUTI(MG) 0,0
POŽADAVKY NA NAPÁJENÍ (NAPĚTÍ/FREKVENCE)
 • 220–240 V AC, 50 Hz
ÚSPORNÝ REŽIM / REŽIM VYPNUTÉHO PODSVÍCENÍ Ano
SVĚTELNÝ SNÍMAČ Ano

Design BARVA RÁMU Černá

Vestavěný tuner POČET TUNERŮ (POZEMNÍ/KABELOVÉ) 2 (digitální) / 1 (analogový)
POČET TUNERŮ (SATELITNÍ) 2
TELEVIZNÍ SYSTÉM (ANALOGOVÝ) B/G, D/K, I
POKRYTÍ KANÁLŮ TUNEREM (ANALOGOVÉ) 45,25–863,25 MHz (záleží na výběru země)
TELEVIZNÍ SYSTÉM (DIGITÁLNÍ POZEMNÍ) DVB-T/T2
POKRYTÍ KANÁLŮ TUNEREM (DIGITÁLNÍ POZEMNÍ) VHF/UHF (záleží na výběru země)
TELEVIZNÍ SYSTÉM (DIGITÁLNÍ KABELOVÉ) DVB-C
POKRYTÍ KANÁLŮ TUNEREM (DIGITÁLNÍ KABELOVÉ) VHF/UHF/kabelové (záleží na výběru země)
TELEVIZNÍ SYSTÉM (DIGITÁLNÍ SATELITNÍ) DVB-S/S2
POKRYTÍ KANÁLŮ TUNEREM (DIGITÁLNÍ SATELITNÍ) Mezifrekvence 950–2150 MHz
CI+ Ano

OBSAH BALENÍ:
 • Baterie
 • Dálkový ovladač pro hlasové ovládání
 • Napájecí kabel
 • Provozní pokyny
 • Průvodce rychlým nastavením
 • Stojánek na stůl

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
OLED
139 cm (55")
4K Ultra HD
100 Hz
Motionflow™ XR
Ano
Ne
Technologie TV
Ano
Ano
DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa, DVB-S2, DVB-T, DVB-C
Android
Integrovaná
Ano
Ne
Ano
Ano (v balení)
Zvuk
50 W
Vstupy
4
3
Ano
Scart Ne
Výstupy
Ano
Provozní informace
B
135 W
0.5 W
Napájení 12/24 V Ne
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 710 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 3548 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 7096 Kč
Obecné informace
černá
Ano
Ano
oficiální ČR
400x200 mm
Hmotnost bez podstavce 25 kg
Výška bez podstavce 71.1 cm
Šířka bez podstavce 122.8 cm
Hloubka bez podstavce 0.78 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 122.8 cm
Výška výrobku 71.0 cm
Hloubka výrobku 33.9 cm
Hmotnost výrobku 28.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 136.4 cm
Výška balení 87.2 cm
Hloubka balení 19.6 cm
Hmotnost balení 39.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu