Televize Sony KD-55AF8 černá

50% sleva
50%
Značka: Sony , Kategorie: OLED televize
Kód zboží: 1 517 159
Informační list: zde

TV s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160), úhlopříčka 139 cm, DVB-C/S2/T/T2 (H.265) – certifikováno ČRa, Wi-Fi, Smart TV – internetový prohlížeč, Motionflow™ XR, HbbTV, HDR, PVR, 4x HDMI, 3x USB, OS...

69 999 Kč

Ušetříte: 50 % = 35 009 Kč

Naše cena s DPH:

34 990

Na splátky od: 3849 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Sony Bravia KD-55AF8

Sony Bravia KD-55AF8 je televizor bez kompromisů. Design, obraz i funkce totiž dosahují současných maxim a často je i překonávají. Bezchybnou podívanou přináší kombinace 4K Ultra HD rozlišení a OLED technologie vedle níž konkurence jen bledne závistí. Obraz navíc výrazně vylepšuje několik pokročilých technologií pro široký dynamický rozsah, z nichž maximum vytěží 4K HDR Processor X1 Extreme. Kromě toho se ale nabízí i další špičkové funkce, jako jsou úpravy objektů pomocí HDR či Super Bit Mapping 4K HDR. V podání špičky na trhu jsou pak samozřejmostí maximální detaily bez nežádoucích efektů i při sledování nejrychlejších sportovních přenosů, o což se stará pokročilá technologie Motionflow XR.

Audiovizuální zážitek na zcela novou úroveň pak posouvá propracovaný zvukový systém Acoustic Surface s výkonem 50 W, jenž se kvalitou dokáže rovnat i domácím kinům. A to se vejde do tenkého těla této Smart TV. Její prostředí má přitom pod palcem celosvětově populární systém Android TV. Stačí se připojit k Wi-Fi a můžete zdarma sledovat obsah z YouTube nebo si pouštět seriály ihned po premiéře ze služby Netflix a mnoho dalšího. Návštěvy pak můžete okouzlit i i hi-tech vychytávkami, jako je hlasové ovládání. Pokud už nechcete dělat kompromisy, jste na správné adrese.

OLED technologie
O bezkonkurenčně přirozené barvy pečuje OLED technologie. V kombinaci s více než 8 miliony pixelů a vlastním osvětlením, jež je individuálně ovládáno procesorem X1 Extreme se můžete těšit na tu vůbec nejlepší podívanou. OLED technologie zajišťuje nevídaný kontrast, díky němuž objevíte maximum detailů i ve stínech a každá scéna dostane mnohem větší hloubku.

Dolby Vision
Dolby Vision je technologie obsahující funkci HDR pro zážitek ze sledování filmů a oblíbených seriálů rovnající se kino zážitku, jehož dosahuje prostřednictvím výrazného osvětlení, temnější černé a zářivých barev.

Snadná instalace na zeď
Vzhledem k celkově velmi tenké konstrukci je televizor ideální pro připevnění na zeď.

Čistý design zadní strany
Kabely dokáží znehodnotit celkový dojem z televizoru. U tohoto modelu však ne, neboť můžete využít skrytou konstrukci kabelového panelu. Stačí je protáhnout nožkami stojánku.

Technologie Acoustic Surface
Zvuk u tohoto modelu vychází z celé obrazovky, což znamená mnohonásobně věrnější reprodukci. K dispozici jsou dva aktivační mechanismy za televizorem, jež vytvářejí dokonalý zvuk vibrací samotné obrazovky.

Supertenké rámečky
Televizor má neuvěřitelně tenký rámeček. Výsledkem je, že se můžete soustředit jen na dění ve filmech či sportech.

Displej TRILUMINOS
Speciální TRILUMINOS panel od Sony reprodukuje širší paletu barev a přirozenější odstíny i tóny. Vyniká ve vykreslení červené, zelené a modré, tedy barev, s nimiž má drtivá většina televizorů problém. Kvality panelu poznáte například na perfektním vykreslení odstínů pleti.

Motionflow XR
Technologie Motionflow XR zajišťuje dokonale plynulé vykreslení obrazu i v těch nejakčnějších scénách. Technologie vytváří více snímků filmu, které vkládá mezi ty původní. Dopočítává klíčové video prvky a doplňuje chybějící sekvence. Televizor je tak ideální i pro sledování sportovních přenosů, jako jsou například závody Formule 1, hokej, fotbal či tenis.

4K HDR Processor X1 Extreme
Extreme je přímo vytvořen tak, aby poskytl nejlepší obraz televizorům nové generace se 4K rozlišením a HDR. Má o 40 % vyšší výkon zpracování obrazu v reálném čase než proslulý 4K Processor X1. Díky tomu dokáže poskytnou maximální kvalitu přepočtem rozlišení jakéhokoli zdroje na kvalitu dramaticky se blížící 4K s širokým dynamickým rozsahem.

Zpracování obrazu dvěma databázemi
4K HDR Processor X1 Extreme má dvě obrazové databáze, jež v reálném čase posouvají kvality zobrazení na co nejvyšší úroveň. Využívá k tomu tisíce vzorců, které jsou uloženy v unikátních databázích Sony. Ve spojení s přepočtem rozlišení odstraní nežádoucí šum a i papírově horší zdroj přiblíží kvalitě 4K. Nezáleží tak na kvalitě zdroje – vždy dostanete maximum.

Super Bit Mapping 4K HDR
Technologie Super Bit Mapping 4K HDR televizoru umožňuje vykreslit ještě přirozenější barvy. Minimalizuje totiž efekt barevného pruhování (tzv. colour banding). Používá k tomu 14bitové zpracování signálu, které jednotlivé pruhy barev 8bitového/10bitového zdroje konvertuje na 14bitovou gradaci, která disponuje 64× lepší úrovní barev.

Vylepšení objektů prostřednictvím HDR
Technologie vylepšení objektů pomocí HDR vylepšuje barvy a kontrast analýzou jednotlivých objektů každé samostatné scény. Díky tomu se všechen obraz, který sledujete, přibližuje úrovni širokého dynamického rozsahu. V praxi to znamená, že tmavé oblasti jsou skutečně tmavé a světlé zase jasnější. Televizor tak dosahuje ještě realističtější podívané.

4K X-Reality PRO
Sony vám nabízí svou unikátní technologii 4K X-Reality PRO. Ta vysílané pořady analyzuje, čistí a vylepšuje obraz tak, abyste z něj měli maximální zážitek a byli schopni rozeznat i ty nejmenší detaily. Nyní i videa v nižším rozlišení budou vypadat báječně.

Hlasové vyhledávání
S inteligentním hlasovým vyhledáváním můžete vyhledávat obsah v různých službách bez nutnosti otravného vyťukávání textu. Dokonce vám může televizor poskytnout doporučení. Zadejte dotaz „romantické komedie“ a nabídne vám seznam ideálních kandidátů na zhlédnutí.

Bluetooth
Televizor má zabudované Bluetooth pro připojení bezdrátového příslušenství – například sluchátek.

Chromecast built-in
Tento model má integrovanou funkci Chromecast built-in. Můžete tak z vašeho osobního zařízení (notebook, tablet, telefon) streamovat obsah ze služeb, jako je YouTube nebo Netflix do televizoru.

4K HDR
Díky tomu, že televizor nabízí funkci pro vysoký dynamický rozsah (HDR), můžete se těšit na maximální úroveň detailů. V kombinaci s 4K rozlišením nabídne více barev i kontrastu a oproti konkurenci mnohem širší rozsah jasu.

Google Play
Obchod Google Play vám umožní objevovat, nakupovat i půjčovat si kvalitní multimédia. Navíc je k dispozici i stále rostoucí nabídka aplikací, která možnosti televizoru ještě prohlubuje.

Režim ClearAudio+
Režim ClearAudio+ ClearAudio+ umožňuje vylepšit zvuk televizoru, aby zprostředkoval nejlepší zážitek jak po stránce videa, tak i audia, neboť vás zdánlivě obklopí. Je jedno co sledujete, zvuk vždy bude čistý a zřetelný.

Technologie DSEE
U některých zdrojů, jako jsou například internetová videa nebo značně komprimované filmy často není ideální zvuková kvalita. Při komprimaci digitálního signálu totiž často dochází ke ztrátě detailů. S technologií Digital Sound Enhancement Engine (DSEE), která obnovuje ztracené části audia a frekvence (zvláště ty vysoké), bude zvuk vždy na maximální kvalitě.

Android TV
Všechnu zábavu, kterou si můžete užívat na smartphonu nebo tabletu, si nyní vychutnáte i na velké obrazovce televizoru. Běží totiž na oblíbené platformě Android TV a umožňuje například propojit multimediální obsah od aplikací až po filmy na různých zařízeních se systémem Android.

Clear Phase
Výkonný počítačový model, jenž analyzuje a kompenzuje nepřesnosti odezvy reproduktorů, je základem pro kvalitní zvukové podání. Technologie provádí „vzorkování“ frekvence reproduktoru a následně výsledné údaje využívá pro redukci rušivých stoupání a poklesů v přirozené odezvě reproduktorů. Můžete se proto těšit vždy na čistý zvuk bez šumu.

S-Force Front Surround
Technologie S-Force Front Surround vás vtáhne do středu dění, kvůli tomu, že napodobuje princip, kterým mozek harmonizuje zdroje zvuku pro tvorbu správné hlasitosti, časové prodlevy a spektra zvukových vln. Technologie díky přirozené emulaci trojrozměrných zvukových polí nabízí maximálně bohatý a vysoce věrný zvuk s větší oblastí rozsahu.

Nahrávání na USB
Oblíbené televizní pořady můžete snadno nahrávat na externí disky USB a následně si je pustit, až budete mít čas. Jedním dotykem, případně na základě nastaveného časovače, můžete obsah nahrávat na HDD s kapacitou až 2 TB. Výhodou je, že záznam bude ukončen automaticky po skončení pořadu.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
OLED
139 cm (55")
Ultra HD (4K)
Triluminos
Motionflow™ XR
Ano
Nemá
Ne
Ano
Ano
Ne
Technologie TV
Ano
Ano
DVB-T, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa
Ano
Ne
Ne
Android
Integrovaná
Ano
Ano
YouTube Ano
Stream Ano
Topfun Ano
Voyo Ne
HBO GO Ano
Ano
IP TV Ano
Ano
Ne
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ne
Ano
Ano (v balení)
Zvuk
Dolby Digital Plus
50 W
Prémiové ozvučení Ano
Vstupy
Ne
4
Ano
Počet USB 3
Ano
Ano
Scart Ne
Ne
Výstupy
Ano ( nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV)
Ne
Provozní informace
B
149 W
0.5 W
Napájení 12/24 V Ne
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 783 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 3916 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 7831 Kč
Obecné informace
Modelový rok 2018
černá
Ano
Ano
Ano
Ano
3D brýle v základním balení Ne
Stojan Ano - statický
300x200 mm
Hmotnost bez podstavce 18.7 kg
Výška bez podstavce 71.2 cm
Šířka bez podstavce 122.6 cm
Hloubka bez podstavce 5.5 cm
oficiální ČR
Země původu SK
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 135.4 cm
Výška výrobku 83.2 cm
Hloubka výrobku 18.5 cm
Hmotnost výrobku 22.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 135.4 cm
Výška balení 83.2 cm
Hloubka balení 18.5 cm
Hmotnost balení 29.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu