Televize Sony KD-65A8B černá

Značka: Sony , Kategorie: Televize
Kód zboží: SONKD65A8B
Informační list: zde

TV s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160), úhlopříčka 164 cm, DVB-C/S2/T/T2 (H.265) – certifikováno ČRa, Wi-Fi, Smart TV – internetový prohlížeč, X-Motion Clarity, HbbTV, HDR, 4x HDMI, 3x USB, OS...

Zjistit dostupnost

Sony KD-65A8B, černá


Chytrá OLED televize Sony KD-55A8B vás již na první pohled uchvátí svým nadčasovým, elegantním a tenkým One Slate designem, který skvěle zapadne do interiéru vašeho moderně zařízeného obývacího pokoje či ložnice. Již ve chvíli, kdy ji poprvé vybalíte a umístíte na správné místo, vás upoutá svou 65" úhlopříčkou, díky níž si budete připadat jako v kino sále vyhrazeném pouze pro vaši rodinu a přátele. Atmosféře kina nahrává také 4K Ultra HD obraz s rozlišením 3840×2160 px, který se postará o dokonalý vizuální zážitek plný neskutečné ostrosti, jasných barev a nezvykle čitelných detailů. Tak neváhejte a připravte se na nefalšované vtažení do děje vašich oblíbených filmů, seriálů či napínavých sportovních utkání.


Dokonale vyladěný konstrast


Technologie Object-based HDR remaster se stará o analýzu barev zobrazovaných objektů a přizpůsobí jim svůj kontrast mnohem lépe než klasické televizory. Spolu s technologií OLED a funkcí Pixel Contrast Booster vám tak zajistí neskutečně realistický obraz s mnoha barevnými odstíny a dokonale vyladěným kontrastem, který si vaše oči doslova zamilují. Zhoršené a rozmazané kvality obrazu se nemusíte obávat ani při rychlých scénách - o ostrost při každém hbitém pohybu se spolehlivě postará technologie X-Motion Clarity™.
 


Klíčové vlastnosti:


  • Tenký Onle Slate design pro elegantní a nenápadný vzhled
  • Úhlopříčka o velikosti 65" navodí atmosféru jako v kině
  • Dokonalý vizuální zážitek zajistí 4K Ultra HD obrazu a rozlišení 3840×2160 px
  • Zářivé barvy díky displeji TRILUMINOS
  • Špičková technologie Dolby Atmos vás obklopí prvotřídním zvukem

 


S 65" úhlopříčkou zažijete ničím nerušenou atmosféru kina přímo u vás doma.

 

Neskutečný výkon


Chytrý televizor Sony KD-55A8B disponuje výkonným procesorem X1™ Ultimate, který vám zaručí extrémně rychlou analýzu a zpracování dat pro obraz jako vystřižený z reálného světa. V kombinaci s technologií 4K X-Reality™ PRO a technologií Object-based Super Resolution se 4K databází je navíc schopen zvýšit rozlišení méně kvalitních záběrů.

 


Displej plný zářivých barev


Bránu do pestrobarevného prostředí filmů či seriálů vám otevře TRILUMINOS displej, který ve srovnání s běžnými televizory reprodukuje výrazně větší množství barev, díky čemuž si můžete vychutnat i nepatrné rozdíly v rámci jednotlivých odstínů.

 


Skvělý obraz ze všech úhlů


Pokud máte obavy z nečitelného obrazu v případě, že se váš host nachází na samém okraji pohovky, nezoufejte. Zásluhou OLED panelu se širokými pozrovacími úhly a jasem, který se plně přizpůsobí světelným podmínkám v místnosti, bude vaše návštěva nadšena ze skvělého obrazu, ať ji usadíte kamkoliv.

 


Zvuk, který vás pohltí


Zásluhou špičkové technologie Dolby Atmos si naplno vychutnáte jakoukoliv napínavou scénu plnou rozličných zvuků. Tento zážitek navíc umocní technologie S-Force Front Surround, která vytváří nevídaný prostorový zvuk s jasným cílem - dostat vás z reality obývacího pokoje přímo do děje oblíbeného filmu. Pokud jste milovníky zpravodajství, jistě oceníte také technologii Voice Zoom, která zvýrazní lidskou řeč, a to bez nutnosti zvýšit hlasitost televizoru.

 


Široký výběr aplikací


Platforma Android TV vám poskytne možnost využití mnoha užitečných aplikací jako je Netflix, Youtube a další. Ty můžete jednoduše spustit pomocí chytrého ovladače nebo prostřednictvím hlasového ovládání.

 


Snadné streamování hudby či videí


S funkcí Apple AirPlay a Apple HomeKit máte možnost streamovat multimediální obsah přímo z vašich přenosných zařízení. Televizor lze s ostatními přístroji snadno propojit bezdrátově prostřednictvím Wi-Fi nebo skrze kabel pomocí HDMI či USB vstupů.


Hluboká černá obrazovky OLED a čistý, harmonický zvuk
Vysoce výkonný procesor tohoto 4K televizoru OLED vytváří nádherný obraz technologie OLED dokonale sladěný se zvukem. A to vše v dechberoucím designu One Slate.

3 nejlepší funkce:
» Procesor, který dokáže naplno využít výhod panelu OLED
Stejný výkonný procesor, který pohání naše 8K televizory, přesně analyzuje obrazová data tak, aby dokázal plně využít intenzivní kontrast zobrazovacího panelu OLED se sytou černou, špičkovým jasem a skutečně realistickým obrazem.
» Harmonie zvuku a obrazu – celá obrazovka je reproduktor
Díky obrazovce, která funguje současně jako reproduktor, je zvuk v souladu s obrazem a ozývá se z toho správného místa ve scéně, takže zážitek se blíží tomu v kině.
» Designový koncept One Slate, neuvěřitelně tenký
V rámci našeho supertenkého designu One Slate dosahuje obrazovka až k okrajům televizoru, takže si můžete užít obraz, aniž by vás něco rušilo.

Zřetelnější barvy a kontrast dodávající větší hloubku a realismus
Podívejte se, jak vypadají skutečné barvy, objevte detaily v temných stínech i vysokých jasech. Funkce Pixel Contrast Booster zajišťuje intenzivnější barvy a kontrast na jasných místech, takže si můžete vychutnávat scény plné realistických barevných nádechů a odstínů, s větší prostorovostí, jemnými texturami a kontrastní sytou černou, jakou dokáže zajistit jen zobrazovací technologie OLED.

Vylepšení objektů pomocí HDR
Technologie Object-based HDR remaster analyzuje barvu objektů na obrazovce a upravuje kontrast – na rozdíl od běžných televizorů, které upravují kontrast na základě jedné křivky černé a bílé. Díky vylepšení jednotlivých objektů dokáže televizor dosáhnout větší hloubky, detailních textur a realističtějšího obrazu.

Skvělé rozlišení, ať už se díváte na cokoli
Pomocí funkcí společnosti Sony lze obsah převést na 4K. Náš procesor X1™ Ultimate je dvakrát rychlejší než procesor X1™ Extreme a analyzuje a zpracovává data, čímž doplňuje 4K obraz realistickými detaily a texturami. Technologie 4K X-Reality™ PRO se 4K databází dokáže zvýšit rozlišení dokonce i u záběrů ve 2K a Full HD na hodnoty blízké rozlišení 4K. Rozlišení objektů je následně optimalizováno technologií Object-based Super Resolution, která reprodukuje věrné textury.

Reprodukuje širší a přesnější škálu barev
Díky rozšíření barevného spektra dokáží displeje TRILUMINOS vybavené našimi procesory X1 reprodukovat více barev než běžné televizory. Analyzují a zpracovávají data každého snímku tak, aby barvy působily ještě přirozeněji a přesněji a obraz se tak blížil realitě v takové míře, v jaké to dosud nebylo možné.

Zvuk vycházející z obrazovky pro naprosto pohlcující zážitek
Zvuk u běžných televizorů s reproduktorem umístěným pod obrazovkou není často synchronizovaný obrazem. Díky naší technologii Acoustic Surface Audio je reproduktorem samotná obrazovka. Inovativní měnič za obrazovkou ji jemně rozechvívá a zvuk tak vychází přesně z místa, kde se odehrává děj – dialogy z postav, hluk motoru z automobilu.

Zvuk vás obklopí díky technologii Dolby Atmos®
Nechte se obklopit zvukem, jako kdybyste byli přímo na scéně. S technologií Dolby Atmos zvuk přichází shora i ze stran, takže objekty nad hlavou budou realističtěji a vy si tak budete moci dopřát skutečně multidimenzionální zážitek.

Multidimenzionální zvuk s technologií S-Force Front Surround
Užijte si zvuk jako při poslechu několika samostatných reproduktorů. Konverzí vstupů zajišťuje technologie S-Force Front Surround virtuální reprodukci systému vytvářejícího prostorový zvuk, takže si můžete dopřát napětí ještě více pohlcujícího zvuku.

Zřetelně slyšitelné hlasy
S technologií Voice Zoom uslyšíte lidskou řeč zřetelně bez nutnosti zesilovat hlasitost – ideální pro zpravodajské relace a dokumenty.

Skvělý obraz a zvuk v jakémkoli prostředí
Pohodlně se posaďte a užívejte si ten nejlepší možný zážitek ze sledování. Unikátní technologie optimalizace podle okolního prostředí od společnosti Sony zajistí automatickou úpravu nastavení obrazu a zvuku podle prostředí.

Jas přizpůsobený vaší místnosti
U běžných televizorů zůstává jas stejný bez ohledu na osvětlení místnosti, takže obraz může být příliš tmavý nebo moc jasný. Tento 4K televizor OLED je vybaven světelným snímačem, který optimalizuje jas obrazu podle podmínek v místnosti, To znamená, že v jasně osvětlených místnostech se jas zvýší a ve tmavých sníží, abyste vždy získali dokonalý obraz.

Zvuk přesně do vašeho prostředí
Zvukový zážitek se může lišit podle prostředí v místnosti. Například záclony a závěsy pohlcují zvuk a objekty před televizorem mohou rušit průchod zvuku a snižovat tak kvalitu poslechu. Tento televizor s rozlišením 4K Ultra HD tyto objekty detekuje a reprodukuje zdokonalený zvuk optimalizovaný pro danou místnost.

Podívejte se, jak vás náš nádherný design pohltí
Náš tenký a jednoduchý design One Slate vám umožní plně se soustředit na obrazovku, přičemž harmonicky splyne s prostředím každé místnosti.
» Úzký hliníkový rám
Umožní vám se zcela soustředit na obraz, ne na televizor.
» Flexibilní stojan je kompatibilní se soundbarem
U tohoto všestranného stojanu lze měnit natočení tak, aby televizní obrazovce nic nepřekáželo, například soundbar.
» Minimální změť kabelů
Díky držákům zůstanou kabely úhledně skryté a televizor bude vypadat dobře zepředu, z boku i zezadu.

Snadný přístup pro snadný život
Díky snadnému přístupu k veškerému vašemu oblíbenému obsahu, službám a zařízením vám naše chytré televizory s platformou Android zjednoduší život.

Stačí mluvit a objevíte nové světy
Svou vysněnou zábavu dostanete tak rychle, jak si o ni zvládnete říct. Díky vylepšenému hlasovému ovládání vám chytrý televizor s platformou Android TV umožní si během okamžiku užívat filmy a pořady z aplikací a vysílání.

Přes 5000 aplikací – více, než kolik má jakýkoli jiný chytrý televizor
Chytré televizory Sony s platformou Android TV disponují nepřebernou nabídkou aplikací. Můžete si vybrat ty, které vám do života přinesou více radosti a zábavy.

Už žádné čekání
Aplikace se spouští rychle a při přepínání mezi nimi už nemusíte čekat – Netflix se spouští 3x rychleji než dříve.

Vychutnejte si kvalitu režimu Netflix Calibrated Mode
Tento režim byl vyvinut speciálně pro originální pořady Netflix a v televizoru reprodukuje stejnou kvalitu obrazu jako na hlavní studiové kopii. V režimu Netflix Calibrated Mode je plně zachována vize a záměr autora snímku.

Podpora funkcí Apple AirPlay / Apple HomeKit
S Apple AirPlay můžete streamovat video a audio do vaší televize přímo z vašeho iPhone, iPad nebo Mac. Sledujte filmy a pořady z aplikace Apple TV, vašich oblíbených aplikací nebo dokonce Safari. Sdílejte své fotografie se všemi v místnosti.

Váš nový chytrý život Odesílejte obsah na větší, lepší obrazovku pomocí služby Chromecast
Služba Chromecast vám umožňuje přenášet oblíbená videa, hry a aplikace z mobilního zařízení v plné kvalitě do televizoru. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu na obrazovce zařízení se systémem Android nebo iOS a váš oblíbený obsah získá větší rozměry. Přeneste obsah a poté můžete pokračovat v procházení obsahu na telefonu či tabletu.

Snadné ovládání s chytrým ovladačem
Připojte k chytrému televizoru OLED set top boxy a další zařízení přes HDMI a všechna je ovládejte jedním ovladačem. Díky tenčímu designu s vestavěným mikrofonem a vylepšeným rozložením tlačítek je jeho použití rovněž opravdová hračka.

Užijte si obsah, jak jej tvůrci zamýšleli
Při digitální kompresi obrazu z filmů do televizního vysílání dochází ke snížení kvality a vaše zážitky neodpovídají záměru režiséra ve studiu. Díky celé řadě unikátních funkcí si můžete doma dopřát zábavu ve studiové kvalitě – přesně tak, jak to režisér zamýšlel.

Vášeň v nezkreslené podobě
Při řešení odchylek barev, ke kterému dochází během procesu produkce, používá tento televizor autokalibrační software CalMAN® značky Portrait Displays. Ten zajišťuje nepřekonatelnou kvalitu kalibrace a nabízí možnost přesného doladění, jakého není možné dosáhnout klasickým procesem nastavení obrazu. Výsledkem je reprodukce barev, která odpovídá původnímu televiznímu signálu a dokáže reagovat i na nejmenší změny barev, ke kterým může časem docházet. Tento televizor podporuje software CalMAN®, čímž zákazníkům nabízí možnost využívat nástroj určený především ke kontrole kvality při práci s vizuální postprodukcí a prokazuje naši touhu nabízet i domácnostem obraz s přesně kalibrovanými barvami a profesionální kvalitou.

OBSAH BALENÍ:
Baterie
Dálkový ovladač pro hlasové ovládání
Napájecí kabel
Provozní pokyny
Průvodce rychlým nastavením
Stojánek na stůl

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
OLED
164 cm (65")
4K Ultra HD
Triluminos
100 Hz
X-Motion Clarity
Ano
Ano
Ne
Technologie TV
Ano
Ano
Typ panelu OLED
DVB-T2 (H.265), DVB-T, DVB-S2, DVB-C
Ano
Android TV
Integrovaná
Ano
Spotify, Netflix, Prime Video, Skylink Live TV, Lepší.TV, Rakuten TV, Voyo, HBO GO, Kodi, YouTube, T-Mobile TV GO, Apple TV
Ne
Ano
Ano
Ano
Ne
Ano
Ano (v balení)
Ano
Bezdrátové připojení Bluetooth, AirPlay, Wi-Fi, Chromecast
Zvuk
DTS, Dolby Atmos, Dolby Audio
30 W
Prémiové ozvučení Ano
Vstupy
Ne
4
3
Ano
Počet USB 3
2
USB 3.1 1
Ano
Ano
Scart Ne
Ne
Výstupy
Ano
Ano
Provozní informace
G
161 W
0.5 W
Napájení 12/24 V Ne
1,3 m
SMART Integrace do systému
Ano
Ano
Ano
Ne
Obecné informace
Modelový rok 2020
černá
Ano
Ano
Ano
Ano
Specifické funkce TRILUMINOS, Acoustic Surface Audio
oficiální ČR
Země původu SK
Stojan Boční nohy/dva rozměry
Šířka stojanu/rozteč nožiček 100,4/107,5 cm
300x300 mm
Hmotnost bez podstavce 21.8 kg
Výška bez podstavce 83.6 cm
Šířka bez podstavce 144.8 cm
Hloubka bez podstavce 5.2 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 144.8 cm
Výška výrobku 85.7 cm
Hloubka výrobku 32.6 cm
Hmotnost výrobku 23.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 158.4 cm
Výška balení 95.8 cm
Hloubka balení 18.4 cm
Hmotnost balení 32.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu