Televize Sony KD-65AF9 černá (Zboží vrácené ve 14 denní lhůtě, servisované 8800369741)

bazar
Značka: Sony , Kategorie: OLED televize
Kód zboží: -9493374

Bazar - Zboží vrácené ve 14 denní lhůtě, servisované 8800369741

Zjistit dostupnost
Bazar - Zboží vrácené ve 14 denní lhůtě, servisované 8800369741

Sony KD-65AF9


Nechte se unášet na vlně svých oblíbených filmů, seriálů a her. S televizí Sony KD-65AF9 se naplno ponoříte do děje a budete si užívat každou minutu díky skvělému obrazu a pokročilému vícerozměrnému zvuku. Tento 4K UHD kousek se bude krásně vyjímat na každé stěně i televizním stolku. Nemusíte k němu dokupovat žádný set-top box nebo jiné příslušenství, jelikož plně podporuje nový digitální standard s kodekem HEVC a rozumí si s analogovým i digitálním signálem DVB-T2/C/S2.


Propojení s dalšími zařízeními


Využijte naplno bohatou nabídku konektorů, mezi nimiž nechybí např. HDMI či USB porty pro připojení celé řady externích zařízení. Přístroj vám umožní nahrávat televizní pořady přímo na externí disk či flashdisk, stačí jej pouze připojit přes USB. Obrazovku ze svého telefonu či počítače snadno můžete sdílet bezdrátově přes Bluetooth či prostřednictvím aplikace Video & TV SideView. Kromě klasického dálkového ovladače lze upravovat nastavení a plně pracovat s televizorem i přes vylepšené hlasové ovládání


 


4K televizor je o krok napřed nejen ve kvalitě obrazu, ale s technologií Acoustic Surface Audio+ i svým prostorovým zvukem!

 


Pixel Contrast Booster


Obraz vám doslova oživne před očima! Technologie Pixel Contrast Booster zvyšuje kontrast barev při silné iluminaci. V kombinaci s OLED displejem je vám nabídnut vyvážený obraz s hlubokou černou barvou a vyváženými přirozenými barvami. Nezáleží na tom, jaké pořady rádi sledujete nebo jaké hry hrajete. Obraz bude za všech okolností na vysoké úrovni.


 
 


Věrnost obrazu


Pod krásným a moderním povrchem se ukrývá moderní procesor Picture Processor X1 Ultimate. Ten rozpoznává různé objekty v obraze a podle nich sám automaticky upravuje jas, detaily i barvy, abyste při sledování měli vždy správný pocit z co nejrealističtějšího vyobrazení dané scény.


 
 


Vícerozměrný zvuk


Stejně jako u obrazu, i u zvuku si dal výrobce skutečně záležet. Technologie Acoustic Surface Audio+ zajišťuje ozvěnu zvuku z různých směrů, abyste si připadali jako v koncertní síni. Nechybí zde dva subwoofery pro vícerozměrný zvuk, jež přinese novou úroveň poslechového zážitku.


 
4K HDR


Hry, filmy i seriály naplno vyniknou díky mimořádné obrazové kvalitě. Video je zobrazováno v pokročilé 4K kvalitě. Ta je doplněna o funkci HDR zajišťující ještě věrnější obraz plný sytých barev a ostrých křivek. Při sledování či hraní se naplno ponoříte do děje a zapomenete na okolní svět a všechny jeho starosti.


 
Hlasové ovládání


Nemůžete se nikdy trefit na to správné tlačítko na ovladači? Vyzkoušejte ovládání hlasem, které vám manipulaci s televizorem výrazně usnadní. Přístroj má vylepšené hlasové ovládání, jež operační systém Android plně podporuje. Ve vteřině si tak spustíte požadovaný pořad, aplikaci, upravíte hlasitost a podobně.


Vrácené do 14d, serv

Vychutnejte si nepřekonatelný realistický obraz na tomto 4K televizoru HDR s inovativní obrazovkou OLED, procesorem Picture Processor X1™ Ultimate a zvukem Acoustic Surface Audio+™.

» Vysoký dynamický rozsah 4K
» Obrazový procesor X1™ Ultimate
» Technologie Acoustic Surface Audio+™
» Platforma Android TV™

Televizor OLED
Skutečná realita ožívá v hluboké černé a v přirozených barvách. Více než 8 milionů pixelů s vlastním osvětlením je přesně a individuálně ovládáno procesorem Picture Processor X1™ Ultimate. 4K televizor OLED HDR od společnosti Sony vytváří dokonalý, nepřekonatelný kontrast.

Obrazový procesor X1™ Ultimate
Díky nepřekonatelnému výpočetnímu výkonu dokáže procesor Picture Processor X1™ Ultimate rozpoznat stovky různých objektů na obrazovce a inteligentně vylepšit jas, detaily a barvy, takže vše, co sledujete, je čisté, jasné a neuvěřitelně realistické.

Pixel Contrast Booster™: Maximalizace kontrastu OLED v každé barvě
Tento televizor s nejlepší kvalitou obrazu je poháněn procesorem Picture Processor X1™ Ultimate a kombinuje hlubokou černou a přirozené barvy displeje OLED s technologií Pixel Contrast Booster™, čímž zvyšuje kontrast barev při silné iluminaci. Vše, co budete sledovat, oživne díky jemným detailům a živým barvám.

Technologie Acoustic Surface Audio+™
Díky technologii Acoustic Surface Audio+™ se zvuk ozývá z různých směrů – stejně tak jako v koncertní síni. Tři aktivační mechanizmy a dva výkonné subwoofery poskytují vícerozměrný zvuk, který vás pohltí a nabídne zcela nový zážitek z poslechu.

TV centrum v režimu reproduktorů: Dominanta s dechberoucím zvukem
Použijte reproduktor BRAVIA® jako centrální reproduktor a poslouchejte rozhovory, vokály a nástroje v mimořádné kvalitě. Stačí připojit systém domácího kina a ponořit se do strhujícího zážitku jako v kině.

Displej TRILUMINOS™: Mimořádné barvy, mimořádná krása
Podívejte se na živé barvy ze světa kolem vás. Displej TRILUMINOS™ mapuje širší paletu barev a věrně reprodukuje každý stín a odstín.

Znovu objevte detaily s technologií 4K X-Reality™ PRO
Díky technologii 4K X-Reality PRO je každý snímek vylepšen tak, že se blíží skutečné kvalitě 4K a je mimořádně zřetelný. Snímky se zaostřují a vylepšují v reálném čase a v knihách a architektuře knihovny odhalují detaily navíc.

Objevte vzrušující zábavu v kvalitě 4K HDR
Tento televizor s nejlepší kvalitou obrazu vám přináší vzrušení z filmů a her v rozlišení 4K HDR. Poradí si s celou řadou formátů HDR, včetně formátů HDR10, Hybrid Log-Gamma a Dolby Vision™.

Proměňte svůj divácký zážitek díky funkci Dolby Vision™
Přiveďte scény k životu pomocí výrazného osvětlení, temnější černé a zářivých barev. Dolby Vision obsahuje funkci HDR, která přímo u vás doma vytvoří poutavý a silný zážitek jako v kině.
*Vlastníte-li přehrávač disků Blu-ray jiné značky, kontaktujte jeho výrobce, který vám podá informace ohledně kompatibility funkce Dolby Vision s vaším televizorem od Sony.

Užijte si hraní na systému PlayStation® v HDR
Televizory 4K HDR od Sony se skvěle hodí ke konzolím PlayStation®4 a PlayStation®4 Pro. Ponořte se do zábavného herního světa a vychutnejte si jeho živé textury a výrazné barvy. Díky neuvěřitelné kvalitě obrazu uvidíte, jak se vaše oblíbené hry probouzí k životu.

Tento televizor je doporučován společností Netflix
Dopřejte si lepší zážitek ze streamování díky televizoru doporučenému službou Netflix. Televizor doporučený službou Netflix byl zvolen na základě vysokého výkonu, moderních chytrých funkcí a snadnému přístupu k aplikacím.

Stačí promluvit a hned objevíte nové světy
Najděte svou vysněnou zábavu, stačí si o ni jen říct. Díky vylepšené funkci hlasového ovládání vám tento chytrý televizor s platformou Android umožní užít si filmy a pořady z aplikací nebo vysílání, aniž byste museli hledat dálkový ovladač.

Maximální oblast sledování
Obrazovka je ohraničena tenkým a úzkým rámečkem, který maximalizuje zobrazovací plochu.

Snadné připevnění na zeď
Mimořádně tenký panel umožňuje snadnou instalaci televizoru na stěnu.

Technologie Motionflow™ XR se stará o plynulé zobrazení akčních scén
Užívejte si hladké a ostré detaily i ve velmi rychlých scénách díky technologii Motionflow™ XR. Tato inovativní technologie vytváří další snímky filmu a vkládá je mezi původní snímky. Porovnává klíčové vizuální prvky sousedících snímků a vzápětí počítá chybějící akci v sekvenci. Některé modely disponují také možností vkládání černého snímku, která brání rozmazání a vytváří dojem skutečného zážitku jako v kině.

Technologie Super Resolution založená na objektech
Naše televizory vybavené technologií Super Resolution založené na objektech detekují jednotlivé objekty na obraze a zachovávají jejich detaily. Jsou rozpoznány stovky objektů a jejich rozlišení se individuálně upraví tak, aby vznikl obraz s výjimečnou přesností a detaily.

Vytvořeno s důrazem na obraz
Provedení zdánlivě bez stojanu vám umožní plně se soustředit na obrazovku.

Super Bit Mapping™ 4K HDR
Světlo zapadajícího slunce obsahuje tisíce tónů, odstínů a barevných gradací. Technologie Super Bit Mapping 4K HDR je jako zázrakem odhalí. Při sledování televizoru vytváří plynulý, přirozený obraz v kvalitě rozlišení 4K, a to bez „pruhování“, které se může objevit u jiných televizorů.

Chromecast built-in: Pohodlné přehrávání na dalších zařízeních
Model BRAVIA® má funkci Chromecast built-in, takže si můžete pohodlně užít přenos zábavy ze služeb, jako jsou YouTube™ nebo Netflix, ze svého osobního zařízení na úchvatné obrazovce televizoru BRAVIA®.9Můžete využít zařízení se systémem Android nebo iOS™ nebo notebook.

Skvělý obraz ze všech úhlů
Sledujte obraz zřetelně z jakéhokoli úhlu. Díky panelu OLED si můžete vychutnat obrazovku společně s celou rodinou a všichni uvidíte stejně skvělý obraz.

Technologie Clear Phase pro plynulé a vyvážené frekvence
Televizory BRAVIA™ používají výkonný počítačový model pro analýzu a kompenzaci nepřesností odezvy reproduktorů. Provádějí takzvané „vzorkování“ frekvence reproduktoru s vyšší přesností. Získané údaje jsou využívány k odstranění rušivých stoupání a poklesů v přirozené odezvě reproduktorů. Výsledkem je čistý, přirozený zvuk s plynulou a rovnoměrnou reprodukcí všech frekvencí.

Zvuk jako v kině s technologií S-Force Front Surround
Užijte si pohlcující zvukovou scénu, která vás vtáhne do středu dění. Technologie S-Force Front Surround napodobuje způsob, jakým mozek harmonizuje zdroje zvuku pro tvorbu správné hlasitosti, časové prodlevy a spektra zvukových vln – a potřebuje k tomu pouze kanál levého a pravého reproduktoru. Díky přirozené emulaci trojrozměrných zvukových polí si můžete užít bohatý a vysoce věrný zvuk napříč větší poslechovou oblastí.

Možnosti připojení BLUETOOTH®
Připojte k televizoru zařízení kompatibilní s technologií BLUETOOTH® a dopřejte si jednoduchou bezdrátovou zábavu. Spárujte s televizorem BRAVIA® sluchátka Bluetooth® a užijte si oblíbené televizní pořady a hudbu na oblíbeném místě – bez rušení a přerušování.

Proměňte televizor v digitální rekordér: ZÁZNAM USB HDD
Ukládejte si oblíbené televizní pořady na externí pevný disk USB a přehrávejte si je, kdy se vám to hodí. Funkce záznamu USB HDD umožňuje nahrávání digitálního vysílání jedním dotykem nebo na základě nastaveného časovače na připojené zařízení USB HDD s kapacitou až 2 TB. Při sledování stačí stisknout tlačítko nahrávání. Záznam bude automaticky ukončen při skončení programu.

OBSAH BALENÍ:

Stojánek na stůl
Dálkový ovladač pro hlasové ovládání
Baterie
Napájecí kabel
Provozní pokyny
Průvodce rychlým nastavením

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
OLED
164 cm (65")
4K Ultra HD
OLED, Triluminos
100 Hz
Motionflow™ XR
Ano
Nemá
Ne
Ano
Ne
Ne
Technologie TV
Ano
Ano
DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa, DVB-T
Ano
Android
Integrovaná
Ano
Ano
YouTube Ano
Ano
Stream Ano
Topfun Ano
Voyo Ne
HBO GO Ano
IP TV Ano
Ano
Ne
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ne
Ano
Ano (v balení)
Zvuk
DTS, Dolby Digital Plus, S-Force Front Surround, Acoustic Surface Audio+ 3.2
96 W
Prémiové ozvučení Ano
Vstupy
Ne
4
4
Ano
Počet USB 3
3
Ano
Ano
Scart Ne
Ne
Výstupy
Ano ( nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV)
Ne
Provozní informace
B
521 W
0.5 W
Napájení 12/24 V Ne
1,28 m
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 2738 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 13692 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 27384 Kč
Obecné informace
Modelový rok 2018
černá
Ano
Ano
Ano
Ano
Specifické funkce Technologie Acoustic Surface Audio+™
oficiální ČR
Země původu SK
Stojan Ano - statický
400x200 mm
Hmotnost bez podstavce 27.2 kg
Výška bez podstavce 83.5 cm
Šířka bez podstavce 144.9 cm
Hloubka bez podstavce 8.6 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 144.9 cm
Výška výrobku 83.2 cm
Hloubka výrobku 32.0 cm
Hmotnost výrobku 35.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 159.0 cm
Výška balení 95.8 cm
Hloubka balení 19.6 cm
Hmotnost balení 45.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu