Televize Sony KD-65AG9

Značka: Sony , Kategorie: Televize
Kód zboží: SONKD65AG9
Informační list: zde

TV s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160), úhlopříčka 164 cm, DVB-C/S2/T/T2 (H.265), Wi-Fi, Smart TV – internetový prohlížeč, Motionflow™ XR, Auto mode, HbbTV, HDR, PVR, 4x HDMI, 3x USB, OS Android...

Zjistit dostupnost

Sony KD-65AG9


Chytrá televize Sony KD-65AG9 vás na první pohled zaujme svým neuvěřitelně tenkým vzhledem. Stane se úchvatným doplňkem každého obývacího pokoje nebo ložnice. Můžete ji umístit nejen na stojánek, ale také na stěnu pomocí držáku, kde bude vypadat jako dokonale namalované umělecké dílo. Když ji zapnete, ohromí vás obraz v jasných a sytých barvách, který vás vtáhne do děje sledovaného filmu nebo hrané hry.


Wi-Fi pro přístup k online obsahu


4K UHD televize dokáže perfektně vykreslovat obraz, který vypadá jako vytržený z reality. Stejně tak nezklame ani zvuk, který díky speciálně nasměrovaným reproduktorům vytváří mírný prostorový efekt. Samozřejmostí je Wi-Fi pro připojení k internetu a práci s různými aplikacemi, streamování online obsahu a podobně. Pro ještě větší uživatelský komfort lze aktivovat hlasového asistenta a ovládat přístroj jen pomocí slov. V balení však samozřejmě najdete také chytrý dálkový ovladač


Dechberoucí obraz si vychutnáte na velké 65" obrazovce, ať už sledujete sport, filmy nebo koncerty.

 


Obraz a zvuk v souladu


Sledujte filmy nebo hrajte hry na maximum. Užívejte si vždy perfektní obraz s bohatými barvami a ostrými křivkami, které navíc doplní vysoce kvalitní audiostopa díky technologii Sound-from-Picture Reality. Obraz a zvuk spolu budou maximálně ladit, aby vám zajistily vždy perfektní zážitek.


 Věrnost obrazu


Uvnitř přístroje se nachází procesor Picture Processor X1 Ultimate, který v reálném čase inteligentně vylepšuje jas, barvy a další detaily obrazu. Vy se tak vždy můžete spolehnout na tu nejlepší kvalitu, kterou vám UHD TV může nabídnout.


 Kontrast OLED displeje


OLED displej televizoru dokáže přesně zkombinovat hlubokou černou barvu a přirozené barvy. Díky technologii Pixel Contrast Booster se ještě zvyšuje kontrast barev, abyste viděli každou scénu a záběr až do těch nejmenších detailů.


 Zvuk Acoustic Surface Audio+


Při poslechu se zvuk s technologií Acoustic Surface Audio+ ozývá v místnosti z různých směrů. Nemusíte proto přístroj připojovat k soundbaru ani domácímu kinu, abyste docílili špičkové úrovně audiostopy.


 Barevné detaily


Displej TRILUMINOS vám nabídne nový pohled na barvy všude kolem nás. Disponuje ještě širší barevnou paletou a efektivně zvládá reprodukovat každý odstín.


 Designový doplněk


Televizor vypadá skvěle nejen tehdy, když jej zapnete. I když neběží, můžete se kochat pohledem na jeho jedinečný design. Upevněte jej na držák těsně ke stěně, aby splýval s prostorem a tvořil hotové umělecké dílo. Kabely vám nikde nebudou překážet, dají se totiž schovat do stojánku.


 Podpora hlasového asistenta


Ovládejte televizi vlastním hlasem. Aktivujte hlasového asistenta a upravte si hlasitost, přepínejte mezi pořady či aplikacemi a mnoho dalšího.


 Chytrý ovladač


Součástí balení je chytré dálkové ovládání. Na jednom ovladači najdete všechna potřebná tlačítka pro snadné nastavení. Nechybí ani mikrofon pro pohodlné ovládání hlasem.

Model AG9 řady MASTER Series - Mistři v oblasti stínů a světel

Dvojnásobný vítěz ocenění na veletrhu CES 2019

• AVSForum – To nejlepší z veletrhu CES 2019

  • Reviewed – Cena šéfredaktora na veletrhu CES

Zjistěte, jak na tomto 4K HDR televizoru s panelem OLED, obrazovým procesorem Picture Processor X1™ Ultimate a zvukem Acoustic Surface Audio+™ ožívá režisérova vize.

Hlavní funkce:

  • Vysoký dynamický rozsah 4K
  • Technologie OLED
  • Obrazový procesor X1™ Ultimate
  • Technologie Acoustic Surface Audio+™
  • Platforma Android TV™

Objevte detaily tak, jak je tvůrce zamýšlel
Podívejte se, jak se nám podařilo spojením našeho nejvýkonnějšího obrazového procesoru Picture Processor X1™ Ultimate s funkcí Pixel Contrast Booster™ a naší jedinečnou filozofií pro řadu MASTER Series brilantně oživit tvůrčí záměr.

Obraz a zvuk v dokonalém souladu
Prožijte každý okamžik díky reálnému obrazu a odpovídající akustice. Obraz s nádhernými detaily podává společně s technologií Sound-from-Picture Reality™ úchvatný audiovizuální výkon.

Maximální věrnost. Nejvýkonnější procer
Díky nepřekonatelnému výpočetnímu výkonu dokáže procesor Picture Processor X1™ Ultimate rozpoznat stovky různých objektů na obrazovce a inteligentně vylepšit jas, detaily a barvy, takže vše, co sledujete, je čisté, jasné a neuvěřitelně realistické.

Maximalizace kontrastu OLED v každé barvě - funkce Pixel Contrast Booster
Tento televizor OLED je poháněn obrazovým procesorem Picture Processor X1™ Ultimate a kombinuje hlubokou černou a přirozené barvy displeje OLED s technologií Pixel Contrast Booster™, čímž zvyšuje kontrast barev při silné iluminaci. Vše, co sledujete, ožívá s jemnými detaily a živými barvami.

Sound-from-Picture Reality™
Díky technologii Acoustic Surface Audio+™ se zvuk ozývá z různých směrů – stejně jako v koncertní síni. Dva akční členy a dva výkonné subwoofery poskytují vícerozměrný zvuk, který vás pohltí a nabídne zcela nový zážitek z poslechu.

Dominanta s dechberoucím zvukem
Použijte reproduktor BRAVIA® jako centrální reproduktor a poslouchejte rozhovory, vokály a nástroje v mimořádné kvalitě. Stačí připojit systém domácího kina a ponořit se do strhujícího zážitku jako v kině.

Vychutnejte si kvalitu režimu Netflix Calibrated
Tento režim byl vyvinut speciálně pro originální pořady Netflix a v televizoru reprodukuje stejnou kvalitu obrazu jako na hlavní studiové kopii. V režimu Netflix Calibrated je plně zachována vize a záměr autora snímku.

Užijte si všechny vzrušující zážitky z kina
Vychutnejte si doma zážitek jako v kině. Technologie Dolby Vision™ přivede scény k životu a zvuk Dolby Atmos™ naplní místnost úchvatným prostorovým zvukem.

Krásy života odhaluje více barev
Podívejte se na živé barvy ze světa kolem vás. Displej TRILUMINOS™ mapuje širší paletu barev a věrně reprodukuje každý stín a odstín.

Úchvatná ze všech úhlů
Díky minimalistickému designu se můžete soustředit na to důležité – na obraz.

Blízko u stěny jako umělecké dílo
Připevněte televizi na zeď. Přilne ke zdi tak blízko jako obraz a stane se přirozenou součástí místnosti.

Stačí mluvit a objevíte nové světy
Svou vysněnou zábavu dostanete tak rychle, jak si o ni zvládnete říct. Díky vylepšenému hlasovému ovládání vám chytrý televizor 4K s platformou Android TV umožní si během okamžiku užívat filmy a pořady z aplikací a vysílání.

Snadné ovládání s chytrým ovladačem
Připojte k televizoru set top boxy a další zařízení přes HDMI a všechna je ovládejte jedním chytrým ovladačem. Díky tenčímu a zaoblenějšímu designu s vestavěným mikrofonem a vylepšeným rozložením tlačítek je jeho použití rovněž opravdová hračka.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
OLED
164 cm (65")
4K Ultra HD
OLED, Triluminos
100 Hz
ano
bez podsvícení
Ano
Ne
Technologie TV
ano
ano
DVB-T, DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-S2
Ano
Android TV
integrovaná
Ano
Rakuten TV, Prime Video, Kodi, Lepší.TV, UEFA TV, Voyo, Skylink Live TV, YouTube, Netflix, Apple TV, HBO Max, Spotify, T-Mobile TV GO
Ne
Ano
ano
Ano
Ano
Ne
ano
ne
Ano
Bluetooth, Chromecast, AirPlay, Wi-Fi
Zvuk
Dolby Digital AC4, Dolby Digital, Dolby Digital Plus
60 W
Ano
Vstupy
Ano
1
3
Ano
3
1
2
Ano
Ano
Ne
Ne
Výstupy
ano (nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV)
Ano
Provozní informace
G
234 W
0.5 W
Ne
1,3 m
SMART Integrace do systému
Ano
Ano
Ano
Ne
Obecné informace
2019
černá
Ano
Ano
Ne
oficiální ČR
SK
středový statický
300 × 300 mm
27.2 kg
Výška bez podstavce 83.4 cm
144.7 cm
4 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 144.7 cm
Výška výrobku 83.8 cm
Hloubka výrobku 25.5 cm
Hmotnost výrobku 35.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 157.5 cm
Výška balení 95.6 cm
Hloubka balení 18.0 cm
Hmotnost balení 34.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu