Televize Sony KD-75ZF9 černá

Značka: Sony , Kategorie: LED televize
Kód zboží: SONKD75ZF9
Informační list: zde

TV s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160), úhlopříčka 189 cm, DVB-S2/T/T2 (H.265) – certifikováno ČRa, Wi-Fi, Smart TV – internetový prohlížeč, X-Motion Clarity, HbbTV, HDR, PVR, 4x HDMI, 3x USB, OS...

Zjistit dostupnost

Sony KD-75ZF9

Ne nadarmo se mu říká mistr realismu. Tento umělec nese jméno Sony KD-75ZF9. Chytrý televizor od přední světové značky Sony pohltí diváka kvalitním obrazem s rozlišením 4K UHD, který díky procesoru Picture Processor X1 Ulitmate a celé řadě nejmodernějších technologií působí, jako by byl skutečně vystřižen z reality. Při sledování filmů nebo hraní her tak máte pocit, že se skutečně nacházíte na místě dění, a zážitek si tím ještě více prohlubujete.


Zábava díky pokročilým technologiím

Za zmínku jistě stojí technologie X-Wide Angle pro živé barvy ze všech úhlů, HDR zajišťující dynamický kontrast nebo X-Motion Clarity sloužící k dokonalému vykreslení i té seberychlejší akce. Zapomínat bychom však neměli ani na vybavení v podobě dálkového ovladače pro hlasové ovládání anebo třeba tradiční porty (HDMI, USB), s jejichž pomocí si k televizoru během chvilky připojíte řadu externích zařízení, které vám možnosti využití přístroje ještě rozšíří. Je pouze na vás, jestli dáváte přednost externím diskům, reproduktorům, set-top boxu, herní konzoli, nebo třeba DVD přehrávači.


Věrnost obrazu

Zařízení pohání procesor Picture Processor X1 Ultimate, který mu umožní rozpoznávat stovky různých objektů. V závislosti na tom, co se na scéně odehrává, dochází k automatickým úpravám jasu a barev, abyste se při sledování dočkali maximální realističnosti obrazu.


X-Wide Angle pro živé barvy ze všech úhlů

Neomezujte se bezprostřední blízkostí. Sedněte si v místnosti na libovolné místo, vůbec nevadí, že na vás televizor nemíří přímo. I z boku si totiž budete moci vychutnat kvalitu obrazu na té nejlepší úrovni. Technologie X-Wide Angle zaručuje, že i při sledování ze strany zůstanou barvy syté a nedojde k rozostření obrazu.


Dynamický kontrast s HDR

Sledujte denní i noční scény ve špičkové kvalitě. Kontrast u objektů může být až 12× vyšší než u jiných LED televizorů. Postará se o to technologie X-tended Dynamic Range PRO, která prohloubí temné scény a zesvětlí ty barevné a světlé.


Zmrazte okamžik

I ty seberychlejší scény uvidíte ostré jako břitva. Technologie X-Motion Clarity zaručí plynulost a zřetelnost rychlé akce. Při přehrávání nedochází k téměř žádnému rozmazání ani ztrátě jasu.


Zvuk jako v kině

Ke kvalitnímu obrazu patří stejně kvalitní zvuk. Nechte se pohltit a vstřebávejte audio stopu všude kolem sebe. Technologie Dolby Vision a Dolby Atmos naplní celou místnost prostorovým zvukem, takže si budete připadat, jako byste se na film dívali v kině.

Vychutnejte si úžasně realistický obraz za hranicí dokonalosti na tomto 4K televizoru HDR. Naše technologie řady Master nechá vyniknout detaily, takže každá scéna působí ještě realističtěji.

» Vysoký dynamický rozsah 4K
» Obrazový procesor X1™ Ultimate
» X-Wide Angle
» Platforma Android TV™

Podívejte se, jak jsme si podmanili kvalitu obrazu
Objevte v řadě MASTER kombinaci našeho nejvýkonnějšího procesoru a obrazové technologie, které vám na tomto chytrém televizoru s platformou Android zaručí úchvatný zážitek.

Maximální věrnost
Díky nepřekonatelnému výpočetnímu výkonu dokáže procesor Picture Processor X1™ Ultimate rozpoznat stovky různých objektů na obrazovce a inteligentně vylepšit jas, detaily a barvy, takže vše, co sledujete, je čisté, jasné a neuvěřitelně realistické.

Živé odstíny barev z jakéhokoli úhlu
Na tomto televizoru s širokým úhlem můžete sledovat živé realistické barvy dokonce i ze stran. Naše technologie X-Wide Angle vám umožňuje vychutnat si věrné stíny a odstíny displeje TRILUMINOS z jakéhokoli úhlu.

Objevte nové detaily s výjimečným kontrastem
Užijte si krásné noční záběry plné jasných světel a hluboké černé barvy. Díky kontrastu, který je až dvanáctkrát vyšší než u klasických televizoru LED, jsou na tomto televizoru 4K Ultra HD s technologií X-tended Dynamic Range™ PRO temné scény ještě temnější a ty světlé světlejší.

Každý okamžik je překrásně zřetelný
Díky naší technologii X-Motion Clarity™ je rychlá akce plynulá a zřetelná. Pohyblivý obraz je přesně kontrolován, aby se minimalizovalo rozmazání. I během rychlých scén zůstává obraz přesný a neztrácí jas.

Objevte vzrušující zábavu v kvalitě 4K HDR
Tento televizor vám přináší vzrušení z filmů a her v kvalitě 4K HDR. Poradí si s celou řadou formátů HDR, včetně formátů HDR10, Hybrid Log-Gamma a Dolby Vision™.

Se zvukovým projektorem si užijete atmosféru jako v kině
Spárujte svůj televizor s tímto zvukovým projektorem a vychutnejte si doma zážitek jako v kině. Technologie Dolby Vision™ přivede scény k životu a zvuk Dolby Atmos™ naplní místnost úchvatným prostorovým zvukem.

Stačí mluvit a objevíte nové světy
Svou vysněnou zábavu dostanete tak rychle, jak si o ni zvládnete říct. Díky vylepšenému hlasovému ovládání vám chytrá platforma Android TV v mžiku zpřístupní filmy a pořady z aplikací a vysílání.

Design, od něhož neodtrhnete zrak
Žádné rozptylování, jen nádherný obraz. Úzký a prvotřídně navržený hliníkový rám vám umožní plně se soustředit na obrazovku, zatímco kabely zůstanou chytře schovány vzadu a vpředu.

Netflix doporučuje 4K televizory s platformou Android TV
Služba Netflix vytvořila snadný způsob, jak rozeznat televizor s lepším výkonem, snazším přístupem k aplikacím a novými funkcemi. Televizory doporučené službou Netflix vám umožní užít si oblíbené pořady a filmy pomocí speciálního tlačítka a hlasového ovládání.

Instruktážní videa k televizorům
Máte dotazy ohledně nastavení a používání televizoru? Nebo ohledně jeho připojení k jinému zařízení? V našich instruktážních videích uvidíte postupy krok za krokem.

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
LED
189 cm (75")
Ultra HD (4K)
Triluminos
100 Hz
X-Motion Clarity
Ano
Direct LED
Ne
Ano
Ano
Ne
Technologie TV
Ano
Ano
DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa, DVB-T, DVB-S2
Ano
Ne
Ne
Android
Integrovaná
Ano
Ano
YouTube Ano
Stream Ano
Topfun Ano
Voyo Ne
HBO GO Ano
Ano
IP TV Ano
Ano
Ne
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ne
Ano
Ano (v balení)
Zvuk
Bass Reflex, DTS, Dolby Digital Plus, S-Force Front Surround
20 W
Prémiové ozvučení Ano
Vstupy
Ne
4
4
Ano
Počet USB 3
3
Ano
Ano
Scart Ne
Ne
Výstupy
Ano ( nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV)
Ne
Provozní informace
B
416 W
0.5 W
Napájení 12/24 V Ne
1,5 m
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 2186 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 10932 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 21865 Kč
Obecné informace
Modelový rok 2018
černá
Ano
Ano
Ano
Ano
3D brýle v základním balení Ne
Stojan Ano - statický
400x300 mm
Hmotnost bez podstavce 38.5 kg
Výška bez podstavce 96.3 cm
Šířka bez podstavce 167.6 cm
Hloubka bez podstavce 6.7 cm
oficiální ČR
Země původu SK
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 167.6 cm
Výška výrobku 103.9 cm
Hloubka výrobku 39.9 cm
Hmotnost výrobku 40.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 179.0 cm
Výška balení 111.8 cm
Hloubka balení 22.2 cm
Hmotnost balení 52.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu