Televize Sony KDL-40WE665B černá

Značka: Sony , Kategorie: LED televize
Kód zboží: SONKDL40WE665BAEP
Informační list: zde

TV s rozlišením Full HD (1920×1080), úhlopříčka 102 cm, DVB-C/S2/T/T2 (H.265) - certifikováno ČRa, Wi-Fi, Smart TV - internetový prohlížeč, 400 Hz, HbbTV, HDR, PVR, 2x HDMI, OS Linux, chytrý...

Zjistit dostupnost

Sony Bravia KDL-40WE665


Bravia řady WE66 je vaším vstupem do nového světa zábavy. Skvěle v sobě totiž kombinuje nejen kvalitní obraz a zvuk, ale také chytré funkce. Základem je samozřejmě audiovizuální zážitek na úrovni, o který se stará Full HD rozlišení doplněné o technologii HDR a X-Reality PRO. To znamená, že se můžete těšit na nádherně kontrastní scény, vysoký jas a maximální úroveň detailů, aby filmy vypadaly přesně tak, jak to zamýšleli hollywoodští filmaři. Zvukovou stránku pak obstarávají 10W reproduktory s technologií Clear Phase pro maximálně čistý přednes.


Chytré funkce už jsme zmínili – přináší je kompletní prostředí Smart TV, kdy si po připojení k Wi-Fi můžete užívat plné multimediální nálože. To znamená například možnost snadno prohlížet webové stránky, komunikovat s přáteli či sledovat videa na YouTube nebo si půjčovat filmy z online videopůjčoven. To vše na velké obrazovce televizoru, který zvládá i zrcadlení displeje smartphonu/tabletu, jež využijete například při prezentaci fotek z dovolené přátelům. A je toho mnohem více…


Vstupte do 21. století, kde zábava nikdy nekončí. Krásný obraz s HDR, ale také chytré funkce si užijete každý den.

HDR


Podporovaná je u tohoto modelu funkce pro vysoký dynamický rozsah (HDR). Ta přináší detaily do nejtmavších a nejsvětlejších oblastí, aby působily mnohem dynamičtějším dojmem.

 


Full HD rozlišení


Užívejte si filmy naplno, jako byste se zrovna nacházeli v sále kina. S vysokým rozlišením Full HD budete moct rozeznat i ty nejmenší detaily. Váš zážitek během sledování oblíbených pořadů tak bude ještě intenzivnější a příjemnější.


 


Integrovaná Wi-Fi


Abyste využili potenciál televizoru naplno, lze se připojit bezdrátově k vaší domácí síti. Využijete k tomu integrovanou Wi-Fi, která vám zpřístupní služby na vyžádání.


 Uspořádání kabelů


U tohoto modelu je možné všechny kabely úhledně srovnat do zadní části a vést je stojánkem. Dokonalý design televizoru už nebude nic narušovat.


 


Tenký rám


Televizor má mimořádně tenký rámeček, díky němuž působí elegantním dojmem. Při sledování se tak soustředíte pouze na to důležité a nebudete za žádnou cenu rušeni.
X-Reality PRO


Sony vám nabízí svou unikátní technologii X-Reality PRO. Ta vysílané pořady analyzuje, čistí a vylepšuje obraz tak, abyste z něj měli maximální zážitek a byli schopni rozeznat i ty nejmenší detaily. Nyní i videa v nižším rozlišení budou vypadat báječně.

 


Motionflow XR


Technologie Motionflow XR zajišťuje dokonale plynulé vykreslení obrazu i v těch nejakčnějších scénách. Technologie vytváří více snímků filmu, které vkládá mezi ty původní. Dopočítává klíčové video prvky a doplňuje chybějící sekvence. Televizor je tak ideální i pro sledování sportovních přenosů, jako jsou například závody Formule 1, hokej, fotbal či tenis.


 


Clear Phase


Výkonný počítačový model, jenž analyzuje a kompenzuje nepřesnosti odezvy reproduktorů, je základem pro kvalitní zvukové podání. Technologie provádí „vzorkování“ frekvence reproduktoru a následně výsledné údaje využívá pro redukci rušivých stoupání a poklesů v přirozené odezvě reproduktorů. Těšte se na čistý zvuk bez šumu.


 


Nahrávání na USB


Oblíbené televizní pořady lze snadno nahrávat na externí disky USB a následně si je pustit, až budete mít čas. Jedním dotykem, případně na základě nastaveného časovače, můžete obsah nahrávat na HDD s kapacitou až 2 TB. Výhodou je, že záznam bude ukončen automaticky po skončení pořadu.


 


 


Přehrávání různých formátů z rozhraní USB


Vychutnejte si multimédia z jakéhokoli paměťového zařízení s USB portem. Na velké obrazovce je možné přehrávat hudbu, videoklipy i prohlížet fotografie – například z dovolené. Široká kodeková podpora zajišťuje maximální všestrannost.
YouTube


V televizoru najdete i aplikaci YouTube, kde můžete bezplatně sledovat videa na velké obrazovce televizoru.

 


Režim ClearAudio+


ClearAudio+ umožňuje vylepšit zvuk televizoru, aby zprostředkoval nejlepší zážitek jak po stránce videa, tak i audia, neboť vás zdánlivě obklopí. Je jedno co sledujete, zvuk vždy bude čistý a zřetelný.


 


Screen mirroring


Technologie zrcadlení obrazovky poskytuje možnost užít si obsah i aplikace z vašeho smartphonu na obrazovce televizoru.S-Force Front Surround


Technologie S-Force Front Surround vás vtáhne do středu dění, kvůli tomu, že napodobuje princip, kterým mozek harmonizuje zdroje zvuku pro tvorbu správné hlasitosti, časové prodlevy a spektra zvukových vln. Technologie díky přirozené emulaci trojrozměrných zvukových polí nabízí maximálně bohatý a vysoce věrný zvuk s větší oblastí rozsahu.


 


 


Technologie DSEE


U některých zdrojů, jako jsou například internetová videa nebo značně komprimované filmy často není ideální zvuková kvalita. Při komprimaci digitálního signálu totiž často dochází ke ztrátě detailů. S technologií Digital Sound Enhancement Engine (DSEE), která obnovuje ztracené části audia a frekvence (zvláště ty vysoké), bude zvuk vždy na maximální kvalitě.

Zřetelnější, podrobnější, úchvatnější - Rozlišení Full HD
Na tomto televizoru Full HD uvidíte úchvatné detaily a textury. Vše, na co koukáte, je vybroušeno tak, aby vznikl minimální šum a maximální vylepšení. Podívejte se na rozdíly budov a pobřeží.

Vysoký dynamický rozsah
Díky vysokému dynamickému rozsahu (HDR) jsou zachovány detaily ztracené v nejtmavších a nejsvětlejších oblastech obrazu, který tak působí dynamičtěji. Podívejte se na texturu lesklého kovového křídla letadla a odrazů slunečního světla na jeho trupu.

Objevte znovu každý detail
Technologie zpracování obrazu X-Reality PRO vylepšuje každý pixel pro dosažení výjimečné zřetelnosti. Snímky jsou analyzovány a každá scéna porovnána s obrazovou databází pro zlepšení obrazu a potlačení šumu. Povrchy budov a lodí jsou ještě detailnější.

Více obrazu, méně kabelů
Nenechte se při sledování rušit. Úzký a štíhlý rám s hliníkovou povrchovou úpravou udrží vaši pozornost na obrazovce. Kabely jsou ukryty ve stojanu v přední a zadní části pro čistý a ničím nerušený vzhled.

Režim ClearAudio+
Užijte si poslech stejně přirozený jako obraz, který sledujete. Režim ClearAudio+ vyladí zvuk televizoru a zaručí emocionálně bohatý zážitek, který jako by vás obklopil. Hudba i rozhovory jsou čistější a zřetelnější nehledě na to, co právě sledujete.

Přístup na YouTube™ jedním kliknutím
Jděte přímo na YouTube™ a pusťte si všechna svá oblíbená videa. Na tomto televizoru s připojením k internetu je YouTube™ rychlejší než kdy dřív a aby se vám videa dobře procházela, přidali jsme na dálkový ovladač tlačítko YouTube™.

HLAVNÍ FUNKCE TV:
> Vysoký dynamický rozsah HDR
> Technologie X-Reality™ PRO
> Rozlišení Full HD (1920 x 1080)
> Motionflow XR 400 Hz
> Web YouTube™ a další

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
LED
102 cm (40")
Full HD
50 Hz
400 Hz
Ano
Ne
Technologie TV
Ano
Ano
DVB-T, DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa, DVB-C, DVB-S2
Linux
Integrovaná
Ano
Ne
Ne
Ano (v balení)
Zvuk
10 W
Vstupy
2
2
Ano
Scart Ano
Výstupy
Ano
Provozní informace
A
48 W
0.5 W
Napájení 12/24 V Ne
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 252 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 1261 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 2523 Kč
Obecné informace
černá
Ano
Ano
200x100 mm
Hmotnost bez podstavce 8.1 kg
Výška bez podstavce 54.3 cm
Šířka bez podstavce 91 cm
Hloubka bez podstavce 1.3 cm
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 91.0 cm
Výška výrobku 59.0 cm
Hloubka výrobku 23.0 cm
Hmotnost výrobku 8.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 100.6 cm
Výška balení 63.6 cm
Hloubka balení 15.6 cm
Hmotnost balení 12.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu