Televize Sony KDL-42W805 černá

Úhlopříčka 105 cm, LED, 1920 x 1080 (Full HD), 200 Hz, Smart TV, 3D pasivní, WiFi integrovaná, DVB-C/S2/T/T2, Skype - Ano, HDMI vstup 4x, Energetická třída A+

Více informací »
Záruka: 24 měsíců
Značka: Sony
Kategorie: LED televize
Kód zboží: 1 218 828
Ener. štítek:
Sdílet
Oblíbený produkt
Vytisknout stránku Hlídat cenu

Zjistit dostupnost

Obrazovka
Úhlopříčka obrazovky
Úhlopříčka obrazovky
Výrobci televizorů udávají velikost obrazovky v palcích (jedná se o měrnou jednotku, kdy 1" = 2,54 cm). Rozměr obrazovky se měří úhlopříčně. Doporučená maximální pozorovací vzdálenost od televizoru by měla být cca 2x velikost úhlopříčky

32" - 1,6 m
42" - 2,1 m
46" - 2,5 m
55" - 2,8 m
65" - 3,3 m
105 cm (42")
Rozlišení displeje
Rozlišení displeje
Rozlišení displeje u televizorů je počet pixelů, který může být zobrazen na obrazovce (počet sloupců x počet řádků). Obecně platí, že čím větší je toto číslo, tím je lepší kvalita obrazu. HD (HD Ready) (1366 x 768)- nižší rozlišení obrazu (doporučujeme kupovat TV s max. úhlopříčkou 32"), Full HD (1920 x 1080) - vyšší kvalita obrazu, plné rozlišení, kvalita obrazu se projeví při sledovaní digitálního vysílaní v HD kvalitě ze satelitu, či sledováním filmů na Blu-ray a DVD discích (doporučujeme kupovat TV s max. úhlopříčkou 49"), Ultra HD (4K) (3840 × 2160) - ultra vysoké rozlišení, zobrazuje 4 x více obrazových bodů než Full HD TV, větší čistota a detaily obrazu
Full HD
3D
3D
3D je zkratka výrazu „trojrozměrný“. Tyto televizory umí zobrazovat obraz na ploché (2D) obrazovce ve třech rozměrech. Pomocí 3D brýlí může divák vidět obraz prostorově.
Ano
Frekvenční index
Frekvenční index
Pokud je frekvenční index větší než zobrazovací frekvence panelu, je frekvenční index povýšen o imaginární čísla, která výrobci připočítavají za dodatečné technologie, které slouží k vylepšení obrazu. Tyto technologie využívájí vyšší výkonost a rychlost procesoru + technologie podsvícení panelu.
200 Hz
Zobrazovací frekvence panelu
Zobrazovací frekvence panelu
Zobrazovácí frekvence panelu (kmitočet) se udává v jednotkách Hertz (Hz). Jedná se o počet kmitů napětí či proudu (pravidelně se opakujících dějů) za jednu sekundu. Obrazovky televizorů mají pevně dané frekvence panelů v hodnotách 50 Hz, 100 Hz a 200 Hz . Vstupní frekvence do televizoru je vždy 50Hz, následně televizor dopočítává chybějící mezisnímky. Ve většině případů platí, že 100Hz panel mají televizory s 3D technologií, 200Hz panel mají televizory s UHD (4K) rozlišením
100 Hz
Technologie displeje
Technologie displeje
Technologie displeje se mezi sebou liší technologií výroby a způsobu podsvícení obrazovky.

LCD - pro podsvícení se používá trubicové katodové světlo.
LED - pro podsvícení se používájí LED diody. Oproti LCD má nižší spotřebu, velmi jasný a ostrý obraz (kontrast), menší tloušťku, široké spektrum zobrazovaných barev.
OLED - využívá miniaturní organické diody, které po zavedení elektrického proudu vyzařují světlo. Oproti LED má lepší jas, barvu a kontrast, lepší pozorovací úhel, úsporu energie, rychlejší časovou odezvu (lépe snáší rychlé změny obrazu), nižší hmotnost, vyšší variabilitu provedení.
Triluminos, SUHD, SUPERUHD - jedná se o LED panely, které jsou vylepšeny nanokrystalovými technologiemi, vysokou propustností světla, speciálními LED diodami a 10-i bitovým panelem. Výsledkem je, že televizory mají lepší jas, kontrast (vylepšení detailů), více barevných odstínů (čistější a jasnější barvy, věrná a přirozená reprodukce barev, a tím i výraznější dojem hloubky), rychlejší odezvu panelu
LED
HDR
HDR
HDR - nový standard dokonalosti v UHD televizorech. U mnoha Ultra HD televizorů naleznete nově i podporu HDR (High Dynamic Range), tedy zobrazení s širším dynamickým rozsahem - díky tomu můžete využívat nabídku obsahu v HDR od internetových služeb, jako je Netflix, ale i filmových studií a televizních stanic. HDR disponuje širším rozsahem jasu než standardní dynamický rozsah – obraz zpracovaný a distribuovaný v HDR nabízí díky úchvatnému kontrastu a věrnosti reprodukce barev ještě o třídu realističtější obraz.
Ne
Technologie TV
Počet tunerů
Počet tunerů
Pokud má televizor pouze jeden tuner, nelze nahrávat jiný program než sledujete. Zařízení se dvěma tunery umožňuje sledovat dva různé programy zároveň na obrazovce, nebo jeden sledovat a druhý nahrávat, případně máte možnost nahrávat dva programy najednou.
1 tuner
Smart TV
Smart TV
SMART TV (chytrý telelevizor) - při připojení k internetu umožňuje používání různych webových služeb a internetových aplikací ve vaší TV (internetový prohlížeč, YouTube, Facebook, HbbTV, ...). Zároveň tyto televizory mají dokonalejší a intuitivnější uživatelské rozhraní.
Ano
HbbTV
HbbTV
HbbTV (zkratka z anglického Hybrid broadcast broadband) kombinuje klasické televizní vysílání s obsahem získaným přes internet. Informace o tom, zda je pořad vysílán hybridně, poznáte podle červeného tlačítka v obraze. To signalizuje dostupnost dalších služeb a informací, které vyvoláte červeným tlačítkem na svém ovladači. Poté se objeví rozcestník a vy si již vyberete konkrétní akci. Tyto přidružené služby a informace můžete sledovat buď na celé obrazovce, nebo jen v jejím výřezu.
Ano
Wifi
Wifi
Bezdrátová komunikace bez nutnosti pokládky kabelů. Původně neměl název znamenat nic, ale časem se z něj stala slovní hříčka wireless fidelity (bezdrátová věrnost)
Integrovaná
TV tuner
TV tuner
Televizní tuner umožňuje příjímat a zpracovat televizní signál.

Typy televizních tunerů:
- DVB-T - pro příjem digitálního televizního vysílání přes pozemní vysílače (anténu)
- DVB-T2 pro příjem digitálního televizního vysílání přes pozemní vysílače (anténu) vychází z původního standardu DVB-T. Rozdíl je v tom, že se do stejného kanálu pustí více dat, což umožní zvýšení kvality obrazu. Většina programů bude vysílat v HD rozlišení, zvýší se i počet televizních stanic.
- DVB-C - pro příjempro digitální vysílání v kabelových sítích
- DVB-S - slouží pro příjem digitálního vysílání ze satelitu
- DVB-S2 - slouží pro příjem digitálního vysílání ze satelitu. Výhody DVB-S2 jsou větší přenosová kapacita oproti DVB-S a to až o 30%, vylepšení stability signálu a nové služby
DVB-S2, DVB-T, DVB-C, DVB-T2
Integrovaný DVD přehrávač
Integrovaný DVD přehrávač
DVD přehrávač je součást televizoru. Bez propojovacích kabelů si můžete pustit svůj oblíbený film na DVD přímo v televizoru.
Ne
Nahrávání dig.TV vysílání ano
Dual Play
Dual Play
Dual Play umožňuje zobrazit na jednom televizoru dva odlišné obrazy. Zatímco standardně musíte používat rozdělenou obrazovku nebo dva samostatné přístroje, televizory s funkcí Dual Play vysílají dva samostatné obrazy, které lze sledovat přes dvoje různé polarizační brýle. Pokud mají brýle nasazeny dva lidé, každý z nich vidí jiný obraz pokrývající celou obrazovku.
Ne
Prohnutá obrazovka
Prohnutá obrazovka
Prohnutý (zakřivený) televizor umožňuje jednotnou sledovací vzdálenost Vašich očí od každého bodu na obrazovce. Díky tomu máte širší zorné pole, které je bez zkreslení, má vyšší kontrast a je bez reflexů. Lépe se vnímají detaily na okrajích obrazovky a to vše zlepšuje Váš prožitek ze sledování televizoru.
Ne
Chytrý ovladač
Chytrý ovladač
Chytré ovladače umožní pokročilý způsob ovládání televizorů. Pomocí jednoduchých pohybů a gest lze přetahovat, přetáčet a vybírat zvolené položky v nabídce menu televizoru. Pro dokonalé ovládání mužete použít hlasové pokyny přes vestavěný mikrofon ovladače
Ne
IPS panel
IPS panel
Technologie IPS zvětšuje pozorovací úhel a reprodukci barev u LCD a LED panelů v televizoru.
Ne
Konverze z 2D na 3D
Konverze z 2D na 3D
Převádí 2D obraz na 3D obraz v reálném čase. Standardní 2D televizní vysílání se může stát strhující 3D podívanou . Nejen běžné televizní vysílání, ale i fotografie a filmy si můžete prohlédnout ve 3D.
Ano
Operační systém TV
Operační systém TV
Operační systém umožňuje uživateli ovládat televizor. Jedná se o uživatelské rozhraní (menu televizoru), které nejenom ovládá základní funkce, jako je přepínání programů, ovládání hlasitosti, ale s různými pokročilými technologiemi Vás intuitivně provede řadou zábavných a praktických funkcí. Android - operační systém, který používají výrobci televizorů Sony a Philips, Firefox - operační systém, který používá Panasonic, webOS - operační systém společnosti LG, Tizen - operační systém společnosti Samsung
OS značky
Ovládání hlasem
Ovládání hlasem
Pomocí hlasového ovládání stačí vyslovit požadovaný úkon a televizor sám změní televizní kanál, nastaví hlasitost či vyhledá, co mu zadáte
Ne
Ovládání gesty
Ovládání gesty
Pomocí jednoduchých pohybů a gest lze změnit televizní kanál, nastavit hlasitost či vyhledat a vybrat si, co budete chtít sledovat.
Ne
Upscaling do rozlišení UHD
Upscaling do rozlišení UHD
Přepočet do vysokého rozlišení UHD. Tato technologie převádí běžné rozlišení sledovaného obsahu (SD, HD, FHD) na úroveň rozlišení UHD, čímž zajišťuje dokonalou kvalitu obrazu.
Ano
web kamera Připravena
Zvuk
Výkon L+R
Výkon L+R
celkový výkon reproduktorů uváděný výrobcem
16 W
Vstupy
HDMI vstup
HDMI vstup
High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel.
4
Scart AV
Scart AV
SCART konektor (též EURO SCART, EURO AV) slouží k propojení audio a video zařízení (TV, video, DVD, satelit, receiver, atd.). Může přenášet kompozitní video, data, přepínání, RGB, Y/C a audio signály. Různé přístroje mohou mít 1 nebo více SCART konektorů.
1
LAN (Ethernet)
LAN (Ethernet)
Konektor, díky kterému Vaše multimediální zařízení připojíte do internetové sítě
Ano
USB 2.0 2
Výstupy
Sluchátkový výstup Ano
Provozní informace
Energetická třída
Energetická třída
Zařazení výrobku do energetické třídy slouží k rychlé informaci o energetických vlastnostech výrobku. Označuje se písmeny A - G, přičemž A (A+/A++/A+++) značí nejmenší energetickou náročnost spotřebiče. Informace je zobrazena také graficky na energetickém štítku spotřebiče.
A+
Příkon v zapnutém stavu prům. 50 W
Příkon v pohotovostním režimu 0.5 W
Příkon ve vypnutém stavu 0.5 W
Napájení autozapalovač 12V Ne
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 263 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 1314 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 2628 Kč
Další parametry
Hotelový mód
Hotelový mód
Umožňuje na přístroji omezit některé funkce tak, aby uživatel mohl přístroj obsluhovat, ale nedošlo ke změně základního nastavení.

(například rozladění TV, změny programů, nastavení hlasitosti nad povolenou mez atd.)

Ano
Hmotnost bez podstavce 10.5 kg
Výška bez podstavce 56.3 cm
Šířka bez podstavce 95.8 cm
Hloubka bez podstavce 6.4 cm
Rozšířená záruka
Rozšířená záruka
Prodloužená záruka je bezplatný servis a to i po skončení zákonné záruční lhůty. Záruku lze v případě potřeby uplatnit na základě klasického nebo speciálního záručního listu, který je přiložen v každém balení nebo po registraci výrobku na stránkách výrobce (záleží na konkrétní značce).
-
VESA standard uchycení
VESA standard uchycení
VESA standard uchycení popisuje rozteč otvorů televize a držáku TV pro montáž televize na stěnu. Standardizované rozteče jsou definovány konsorciem výrobců a vývojařů grafických a zobrazovacích zařízení VESA (Video Electronics Standards Association). Např. drtivá většina TV s úhlopříčkou 32" používá rozměr VESA 400 x 400.
nepodporuje mm
Distribuce
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu.
Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen.
oficiální ČR
Televize pro náročné
Televize pro náročné
Televizor pro náročné nemusí být jen pro hrstku vyvolených. Každý z nás má jiné představy o nárocích na televizor. Televizory v této kategorii určitě splní všechny vaše představy o dokonalém televizoru.
Ne
Barva TV
Barva TV
Barvou TV je myšleno barevné provedení rámu a případně zadní strany televizoru, ve kterém je osazena obrazovka
černá
Rozměry
Šířka výrobku 95.8 cm
Výška výrobku 56.3 cm
Hloubka výrobku 6.4 cm
Hmotnost výrobku 10.5 kg
Šířka balení 108.0 cm
Výška balení 66.0 cm
Hloubka balení 13.0 cm
Hmotnost balení 15.0 kg

Klíčové vlastnosti

 • 3D TV
 • SMART TV
 • satelitní tuner
 • DVB/T2 tuner
 • nahrávání DVB-C/T/S2
 • USB movie

Vylepšete vše, co sledujete
Vychutnejte si úchvatnou kvalitu obrazu – z disků Blu-ray Disc™, běžných televizních pořadů i videoklipů z chytrého telefonu. Unikátní procesor od společnosti Sony analyzuje, čistí a vylepšuje obraz a přináší krásné výsledky s výrazně sníženým šumem obrazu pro skutečnou kvalitu rozlišení Full HD.

Vaše nejpůsobivější zábava ve 3D
Sledujte filmy ve 3D na disku Blu-ray Disc™, televizní vysílání ve 3D a videa na webu s obrázky ve 3D plnými drobných detailů – to vše s přirozenou hloubkou ostrosti.

Plynulejší pohyb na obrazovce
Zásluhou technologie Motionflow XR si můžete na obrazovce vychutnat neuvěřitelně plynulé dynamické akční scény. (480/400 Hz pro modely 50” a 55”)

Stvořeno k poslechu

Režim ClearAudio+
Užijte si poslech stejně přirozený jako obraz, který sledujete. Režim ClearAudio+ vyladí zvuk televizoru a zajistí působivý, emocionálně bohatý zážitek, který jako by vás dokonale obklopil. Poslouchejte hudbu, rozhovory i prostorové efekty s větší čistotou a zřetelně bez ohledu na to, co právě sledujete.

S-Force Front Surround
Díky způsobu zpracování zvukových signálů vás zážitek z poslechu pohltí. Přímé vícekanálové zpracování zajišťuje realisticky čistý, silný prostorový zvuk ve 360 stupních.

Clear Phase
Vyladění frekvenční odezvy reproduktorů televizoru pro hladší, vyváženější reprodukci všech frekvencí – hloubek, středních poloh a výšek.

Voice Zoom
Řeč a dialogy jsou čistší a lépe srozumitelné i v případě, že ostatní zvuky na pozadí jsou hlasité nebo rušivé.

Hlubší a kvalitnější basy
Reproduktor Bass Reflex
Vychutnejte si zvuk z kompaktního reproduktoru se směrovým zvukem. Technologie Bass Reflex – čistý, bohatý zvuk výšek i hloubek. Samostatná konstrukce zvukové skříně – efektivní reprodukce, zřetelnost a detaily.

Funkce One-Flick Entertainment
Ovládejte svět zábavy přes rychlé a intuitivní rozhraní TV BRAVIA®. Procházejte TV kanály, doporučená videa, fotografie v síti i internetový obsah služeb YouTube™ či Video Unlimited2. Rychlé spuštění TV i aplikací umožní rychlé nalezení obsahu.

Společné sledování z opačných konců světa
Sdílejte jedinečné okamžiky s celým světem.
Sdílení je zábava. Umocněte zážitek ze sledování prohlížením tweetů o sledovaném obsahu, sdílejte momenty s přáteli a rodinou přes Skype™. Jedinečná technologie Sony pro potlačení ozvěny – zřetelná konverzace: společné sledování TV.

Pro všechny fotbalové nadšence

Více než zážitek z prostorového zvuku jako na stadionu.
Užijte si den velkého zápasu. Režim Fotbal Live automaticky upraví nastavení zvuku tak, abyste si mohli vychutnat skutečný zážitek přímo ze stadionu. Elegantní nové rozhraní dokáže dokonce zobrazit novinky a zprávy z různých zdrojů, například z FIFA™4.

Specifikace

TELEVIZOR BEZ STOJANU NA STŮL (Š X V X H) 95,8 x 56,3 x 6,4 cm
TELEVIZOR SE STOJANEM NA STŮL (Š X V X H) 95,8 x 60,0 x 17,0 cm
ROZMĚRY KRABICE (Š X V X H) 107,8 x 66,0 x 12,6 cm
TELEVIZOR BEZ STOJANU NA STŮL 10,5 kg
TELEVIZOR SE STOJANEM NA STŮL 11,7 kg
FULL HD 3D -
3D Pasivní
ELECTRONIC PROGRAMME GUIDE (EPG) ANO
ČASOVAČ ZAPNUTÍ A VYPNUTÍ ANO
BRAVIA SYNC ANO
FUNKCE PICTURE AND PICTURE (PAP) Variabilní
RODIČOVSKÁ KONTROLA ANO
PŘEHRÁVÁNÍ Z ROZHRANÍ USB ANO
ZÁZNAM USB HDD ANO
PODPORA VÍCE JAZYKŮ NA OBRAZOVCE ANO
PANORAMA (POUZE 2K) ANO
PŘIROZENÝ VZHLED PLETI (POUZE 2K) ANO
I-MANUAL ANO
OSD PRO EXTERNÍ VSTUP ANO
REPRODUKTOR TYPU CLEAR PHASE ANO
ZVUKOVÝ VÝSTUPNÍ VÝKON 8 W + 8 W
NASTAVENÍ ZVUKOVÝCH REŽIMŮ Standardní, Kino, Sport, Hudba, Hra, Komprimovaný zvuk
S-FORCE FRONT SURROUND 3D -
S-MASTER ANO
DOLBY® DIGITAL / DOLBY® DIGITAL PLUS / DOLBY® PULSE ANO
NICAM/A2 ANO
X-REALITY PRO™ ANO
DETEKCE OBLASTI OBLIČEJE (POUZE 2K) ANO
SUPERROZLIŠENÍ PRO HERNÍ REŽIM ANO
REŽIM OBRAZU Živé barvy, Standardní, Vlastní, Živé foto, Standardní foto, Originální foto, Vlastní foto, Kino1, Kino2, Standardní hra, Originální hra, Grafika, Sport, Animace
ŠIROKOÚHLÝ REŽIM Plné, Normální, Široký zoom, Zoom, S titulky, 14:9
ŠIROKOÚHLÝ REŽIM PRO POČÍTAČ Normální, Full1, Full2
AUTOMATICKÝ ŠIROKOÚHLÝ REŽIM ANO
TECHNOLOGIE PRO LEPŠÍ VYKRESLENÍ POHYBU Motionflow XR 200 Hz
ADVANCED CONTRAST ENHANCER (ACE) ANO
DEEP COLOR ANO
INTELIG. SNÍŽ. ŠUMU MPEG (POUZE 2K) ANO
FUNKCE SCENE SELECT Fotografie, Hudba, Kino, Hra, Grafika, Sport, Animace
24P TRUE CINEMA™ ANO
CINEMOTION / REŽ. FILM / JEDN. KINA ANO
LCD ANO
PODSVÍCENÍ LED ANO
VELIKOST OBRAZOVKY 42", 106,7 cm
POMĚR STRAN Poměr stran obrazu 16:9
DYNAMICKÝ KONTRASTNÍ POMĚR Přes 1 milion
POZOROVACÍ ÚHEL (ZPRAVA/ZLEVA) 89/89 stupňů
POZOROVACÍ ÚHEL (SHORA/ZDOLA) 89/89 stupňů
NFC™ -
ZRCADLENÍ OBRAZOVKY ANO
TV SIDEVIEW ANO
STANDARD BEZDRÁTOVÉ SÍTĚ LAN Integrováno
SKYPE™ Ready
SONY ENTERTAINMENT NETWORK ANO
APLIKACE ANO
WEBOVÝ PROHLÍŽEČ ANO
PŘÍMÉ ROZHRANÍ WI-FI® ANO
OBSAH DLNA MPEG1/MPEG2PS/MPEG2TS/AVCHD/MP4Part10/MP4Part2/AVI(XVID)/AVI(MotinJpeg)/MOV/WMV/MKV/WEBM/3GPP/MP3/WMA/LPCM/JPEG/MPO
KONSTRUKCE STOJANU SUS/Vysoký lesk
OSVĚTLENÍ LED ANO
1080/24P (POUZE HDMI®) ANO
480/60I ANO
480/60P ANO
576/50I ANO
576/50P ANO
720/24P (POUZE HDMI®) ANO
720/30P (POUZE HDMI®) ANO
720/60P ANO
1080/60I ANO
1080/50I ANO
1080/30P (POUZE HDMI®) ANO
1080/60P (HDMI® / KOMPONENTNÍ) ANO
1080/50P (HDMI® / KOMPONENTNÍ) ANO
VSTUPNÍ A VÝSTUPNÍ KONEKTORY Vstup napájení AC (napájecí adaptér); vstup připojení RF (1 dolní); MHL; vstup HDMI® (4); počítačový vstup HDMI®; vstup SCART bez funkce Smartlink (1 zadní); USB (2); vstup pro síť Ethernet (1 zadní); vstup kompozitního videa (1 zadní hybridní s komponentním); vstup komponentního videa (Y/Pb/Pr) (1 zadní / hybridní); vstup PCMCIA (1 horní); analogový vstup audia (2 zadní); optický digitální výstup (1 zadní); výstup audia (1 postranní / hybridní s HP); výstup na sluchátka (1 postranní / hybridní s výstupem zvuku); výstup videa (1 zadní SCART)
DVB-T (DIGITÁLNÍ POZEMNÍ) ANO
DVB-T2 (DIGITÁLNÍ POZEMNÍ) ANO
DVB-S (DIGITÁLNÍ SATELITNÍ VYSÍLÁNÍ) ANO
DVB-S2 (DIGITÁLNÍ SATELITNÍ) ANO
DVB-C (DIGITÁLNÍ KABELOVÉ) ANO
CI+ ANO
ANALOGOVÝ ANO
PŘÍSLUŠENSTVÍ Kamera a mikrofon pro videokonference (CMU-BR200/CMU-BR100, bezdrátový subwoofer (SWF-BR100), kabel MHL (DLC-MB10/DLC-MB20/DLC-MC10/DLC-MC20), dotykový dálkový ovladač (RMF-ED004), 3D brýle (TDG-500P)
SOFTWARE -
ENERGETICKÉ HODNOCENÍ A+
VELIKOST OBRAZOVKY (ÚHLOPŘÍČKA) 42", 106,7 cm
PŘÍKON (BĚHEM PROVOZU) 50 W (domácí režim), 99 W (režim v obchodě)
SPOTŘEBA ENERGIE (POHOT. REŽIM) 0,5 W
POMĚR ŠPIČKOVÉ SVÍTIVOSTI 75%
OBSAH RTUTI 0 mg
LIGHTSENSOR ANO
REŽIMY ÚSPORY ENERGIE ANO
DYNAMICKÉ NASTAVENÍ PODSVÍCENÍ ANO
REŽIM BEZ PODSVÍCENÍ ANO

OBSAH BALENÍ

 • Dálkový ovladač RM-ED060 (Evropa) / RM-ED058 (Velká Británie a Irsko) / RM-YD099 (Brazílie)
 • 3D brýle (TDG-500P x2 ks)
 • Baterie (R03)
 • Napájecí kabel
 • Šrouby
 • Stojan na stůl (samostatně, nutná montáž)
 • Provozní pokyny
 • Průvodce rychlým nastavením / doplňkové CUE (GA)

Dokumentace k tomuto produktu

Akce Velké spotřebiče Vestavné spotřebiče Malé spotřebiče TV, Audio, Video Počítače Foto, kamery Mobily, GPS Příslušenství
Dílna, zahrada Dům, domácnost Chovatelské potřeby Sport, outdoor Hračky, Lego, Škola Péče o dítě Parfémy
Telefonické objednávky 575 500 500
Košík 0 ks za 0 Kč