Televize Sony XR-55A83K

Značka: Sony , Kategorie: Televize
Kód zboží: SONXR55A83K
Informační list: zde

TV s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160), úhlopříčka 139 cm, DVB-C/S2/T2 (H.265), Wi-Fi, Smart TV – internetový prohlížeč, HbbTV, HDR, HDR Dolby Vision, HDR10, HLG, PVR, 4x HDMI, 2x USB, OS Google...

Zjistit dostupnost

S tímto modelem získáte 24 měsíců neomezeného streamování a předplatné v hodnotě 3 290 Kč v rámci služby BRAVIA CORE. Zjistěte o ní více v našem článku.

Televize Sony XR-55A83KSony XR-55A83K, černá


OLED televizor Sony Bravia XR-55A83K nabízí dechberoucí obraz na 55" úhlopříčce v detailním 4K rozlišení. Díky unikátnímu procesoru Cognitive Processor XR™ ve spojení s OLED panelem a technologií XR OLED Contrast Pro si můžete užívat úžasný kontrast a sytou černou v každé scéně. Technologie XR Triluminos Pro pak umožňuje televizoru zobrazovat více než miliardu barev a reprodukovat barvy i s rozdíly, jaké pozorujete v reálném světě.


Díky funkci XR 4K Upscaling si můžete užívat obsah v kvalitě blízké 4K. Procesor Cognitive Processor XR™ má totiž přístup k ohromnému množství dat a dokáže obnovit ztracené textury a detaily. Barvy jsou navíc stejně úchvatné ze všech koutů vašeho obýváku – panel OLED s vlastním osvětlením zajišťuje věrnost barev bez ohledu na to, odkud jej sledujete.


Dokonalý obraz doplňuje i dokonalý zvuk! Televizor je vybavený technologií Acoustic Surface Audio+™, díky které vychází zvuk přímo z obrazovky. Tři zadní měniče vibrují a vytvářejí akustiku, která se pohybuje společně s obrazem. Dva měniče po stranách zvyšují kvalitu vysokých tónů a zajišťují zřetelné dialogy. Levý a pravý subwoofer pak zvýrazňují basy, takže si i doma můžete vychutnat opravdu pohlcující zvuk


Sony Bravia XR-55A83K je ideální pro PlayStation 5Je vybavena rozhraním HDMI 2.1 a obnovovací frekvencí až 120 sn./s. Mimořádně plynulé hraní her si můžete užít díky snížené prodlevě vstupu 8,5 ms při rozlišení 4K / 120 sn./s, automatickému mapování tónů HDR a režimu s nízkou latencí, do kterého se televizor automaticky přepne v momentě, kdy rozpozná zapnutou konzoli.
 


Klíčové vlastnosti:


 • 55" úhlopříčka v detailním 4K rozlišení
 • Výrazný kontrast panelu OLED
 • Strhující zvuk díky Acoustic Surface Audio+ 
 • Ideální pro PlayStation 5
 • 10 kreditů a 24 měsíců předplatného v rámci služby Bravia Core

Pohlcující zážitek ze sledování díky technologii OLED, kdy budou obraz a zvuk v dokonalé harmonii, s procesorem Cognitive Processor XR™ v pozadí.

 


Ocenění


Cena CES® 2022 Innovation Awards pro kameru BRAVIA CAM  Cena CES® 2022 Innovation Awards za BRAVIA CORE  Ocenění What HiFi Sony XR-55A83K November 2022 HDTVtest Recommended


Cena CES® 2022 Innovation Awards pro kameru BRAVIA CAM


Cena CES® 2022 Innovation Awards za BRAVIA CORE


Ocenění What HiFi 2022


HDTVtest Recommended
 


Cognitive Processor XR


Revoluční procesor v televizorech Sony BRAVIA XR™ reprodukuje obsah způsobem, který odpovídá vlastnostem lidského zraku a sluchu, a umožňuje tak dosáhnout neuvěřitelně realistického zážitku ze sledování. Ví totiž, jak lidské oči zaostřují, a pomocí křížové analýzy obrazu vytváří realistickou hloubku, mimořádný kontrast a nádherně živé barvy.

 


Podívejte se, jak funguje bod zaostření v procesoru Cognitive Processor XR

 


Výjimečně sytá černá pro realistickou hloubku a textury


Technologie XR OLED Contrast Pro v panelu OLED se stará o to, aby televizor zesiloval barvy a kontrast ve světlých oblastech. Ve spojení s procesorem Cognitive Processor XR™ televizor vylepšuje obraz stejným způsobem, jakým zaostřuje lidské oko, takže nepřijdete o žádný detail v zářivých jasech ani v temných stínech.


Technologie XR OLED Contrast Pro


 Technologie XR OLED Contrast Pro
 


Reproduktorem je obrazovka – obraz a zvuk v souladu


Technologie Acoustic Surface Audio+™ vytváří z obrazovky pomocí měničů vícekanálový reproduktor. Díky tomu uslyšíte zvuk, který bude naprosto dokonale ladit s děním na obrazovce.


Technologie Acoustic Surface Audio+™


Technologie Acoustic Surface Audio+™
 


Sytá černá pro realistickou hloubku a textury


Technologie XR OLED Contrast Pro zesiluje barvy a kontrast v jasných oblastech, a dokáže tak nabídnout výjimečně realistický obraz s absolutně sytou černou a špičkovým jasem. Tento OLED televizor je vybaven teplotním snímačem a panelem s vysokou svítivostí. Dále využívá procesor Cognitive Processor XR™ ke zjišťování teploty obrazovky a přesné regulaci světla, takže pixely v jasných oblastech jsou osvětleny současně. 


Technologie XR OLED Contrast Pro


[1] Mapování rozložení sytosti    [2] Panel s vysokou svítivostí
 


Široké spektrum barev pro dosažení reálných stínů a odstínů


Technologie XR Triluminos Pro umožňuje televizoru zobrazovat více než miliardu barev a reprodukovat barvy i s rozdíly, jaké pozorujete v reálném světě. Televizor umí detekovat barvy na základě sytosti, odstínu a jasu pro přirozené odstíny v každém detailu.

 


Obnovení ztracených textur


Díky funkci XR 4K Upscaling si užijete zábavu v kvalitě blízké 4K. Procesor Cognitive Processor XR™ má přístup k ohromnému množství dat a dokáže inteligentně obnovit ztracené textury a detaily, aby zajistil realistický obraz.


Televize Sony XR-55A83K, XR 4K Upscaling
 


Chytré zpracování pro plynulý pohyb v rychlých scénách


Technologie XR OLED Motion zamezuje rozmazávání pomocí detekce a analýzy obrazu po sobě jdoucích snímcích. Mezi původní snímky pak vkládá snímky navíc, díky čemuž si můžete vychutnat plynulé a čisté akce i ve scénách s rychlým pohybem.


Televize Sony XR-55A83K, Technologie XR OLED Motion
 


Úchvatné barvy ze všech úhlů


Panel OLED s vlastním osvětlením zajišťuje konzistenci a věrnost barev bez ohledu na to, odkud jej sledujete.


Televize Sony XR-55A83K
 


Díky obrazovce s funkcí reproduktoru zvuk ladí s obrazem


S technologií Acoustic Surface Audio+™ zvuk vychází z obrazovky. Tři zadní měniče vibrují a vytvářejí akustiku, která se pohybuje společně s obrazem. Dva měniče po stranách zvyšují kvalitu vysokých tónů a zajišťují zřetelné dialogy. Levý a pravý subwoofer zvýrazňují basy, takže i doma uslyšíte pohlcující zvuk.

 


Vychutnejte si doma zážitek jako v kině


Technologie Dolby Vision® oživí scény s cílem zajistit autentické zobrazení, zatímco technologie Dolby Atmos® naplní místnost podmanivým prostorovým zvukem.

 


Veškerá vaše zábava se odehrává s 3D prostorovým zvukem


Užijte si prostorový zvuk! Technologie XR Surround vytváří virtuální prostorový zvuk pomocí reproduktorů televizoru.


Televize Sony XR-55A83K, 3D prostorový zvuk
 


Technologie Voice Zoom™ 2 vylepšuje hlasy dialogů


Poslouchejte ještě zřetelnější televizní dialogy. I když je řeč obtížně slyšitelná, technologie Voice Zoom 2 rozpozná typ hlasu, analyzuje jej a zvýší jeho čistotu. 


Televize Sony XR-55A83K, Technologie Voice Zoom™ 2
 


Skvělý obraz a zvuk v jakémkoli prostředí


Pohodlně se usaďte a užijte si úchvatnou podívanou. Jedinečná technologie optimalizace podle okolního prostředí se světelným snímačem automaticky přizpůsobuje obraz a zvuk podle vašeho prostředí.


Televize Sony XR-55A83K
 


Ideální pro PlayStation 5


Televizory Bravia XR obsahují exkluzivní funkce pro PlayStation 5. Těšit se můžete například na funkci Auto HDR Tone Mapping nebo režim Auto Genre Picture.

 


Funkce Auto HDR Tone Mapping


Funkce Auto HDR Tone Mapping optimalizuje nastavení HDR hned během úvodního nastavování PS5. PS5 automaticky rozpozná jednotlivé modely televizorů BRAVIA a vybere nejlepší nastavení HDR pro daný televizor. Díky optimalizované úrovni mapování tónů HDR podle specifikace displeje BRAVIA uvidíte důležité detaily a barvy i ve vysoce kontrastních scénách.


Televize Sony XR-55A83K, Funkce Auto HDR Tone Mapping
 


Režim Auto Genre Picture


Televizory BRAVIA XR dokáží rozpoznat, zda hrajete hru nebo sledujete filmy a pořady. Díky režimu Auto Genre Picture Mode se televizor při hraní her automaticky přepne do herního režimu, který minimalizuje vstupní zpoždění.


Televize Sony XR-55A83K, Režim Auto Genre Picture
 


Ještě lepší zážitek s kamerou BRAVIA CAM


Pokud ke svému televizoru BRAVIA XR připojíte samostatně prodávanou kameru BRAVIA CAM, dosáhnete ještě více pohlcujícího zážitku ze sledování. Kamera BRAVIA CAM pozná, kde v místnosti jste a jak daleko, a následně upraví odpovídajícím způsobem nastavení zvuku i obrazu. Zvuk bude zřetelnější a jas obrazu se automaticky přizpůsobí prostředí, ve kterém televizor sledujete.


 Televize Sony XR-55A83K, BRAVIA CAM
 


Objevte způsob, jak si s kamerou BRAVIA CAM užít televizor


Díky kameře BRAVIA CAM si můžete vyzkoušet celou řadu zábavných nových zážitků z televizoru, včetně funkce ovládání gesty a mnoha dalších.

 


Pohodlné videohovory s přáteli a rodinou na velké obrazovce


Udržujte kontakt přáteli a rodinou na velké obrazovce. Spárujte televizor s kamerou BRAVIA CAM a užijte si pohodlné videohovory.


Televize Sony XR-55A83K, BRAVIA CAM 
 


Hlasové vyhledávání


Televize Sony XR-65A83K je vybavena hlasovým ovládáním! Stačí stisknout tlačítko na dálkovém ovladači a požádat Google o vyhledání filmu, streamování aplikací, přehrávání hudby či ovládání televizoru – to vše vaším hlasem.


Televize Sony XR-55A83K, Hlasové vyhledávání
 


Dálkový ovladač s podsvícením


Přepracovaný dálkový ovladač nabízí pohodlné ovládání ve dne i v noci. Nové prémiové dálkové ovládání se vyznačuje snadným použitím díky zjednodušeným tlačítkům a podsvícení, takže vše zřetelně uvidíte i za šera. Díky kompaktnímu hliníkovému provedení má tento dálkový ovladač vytříbený vzhled a současně se pohodlně drží v ruce.


 Televize Sony XR-55A83K, dálkový ovladač s podsvícením
 


Už nikdy ztracený dálkový ovladač


S funkcí Finder stačí jen říct „OK Google, najdi můj dálkový ovladač“ nebo stisknout tlačítko na televizoru a ovladač aktivovat. Dálkový ovladač v tom okamžiku začne zvonit a vy jej tak snadno najdete.


 Televize Sony XR-55A83K, funkce Finder
 


Snadné utření prachu na ovladači


Dálkový ovladač s tlačítky s nízkým zdvihem je opatřený speciálním polyuretanovým povrchem, takže se dá lze snadno otřít a udržovat v čistotě. Všechna tlačítka jsou opatřena vrstvou speciálního antibakteriálního materiálu.


 Televize Sony XR-55A83K, dálkový ovladač s tlačítky s nízkým zdvihem
 


Chytré dálkové ovládání


Všechna připojená zařízení můžete ovládat jedním chytrým dálkovým ovladačem.


Televize Sony XR-55A83K, chytré dálkové ovládání 
 


Sdílejte jednoduše vaši obrazovku s Chromecast built-in


Přenášejte svá oblíbená videa, fotografie, hry, aplikace a další obsah v plné kvalitě do televizoru podporujícího technologii Chromecast built-in a sledujte vše na velké obrazovce.


Televize Sony XR-55A83K, Chromecast built-in
 


Snadné streamování z iOS zařízení


S funkcí Apple AirPlay můžete streamovat video a zvuk do televizoru přímo ze svého zařízení iPhone, iPad nebo počítače Mac. Sledujte filmy a pořady prostřednictvím aplikace Apple TV, vašich oblíbených aplikací, nebo prohlížeče Safari. Sdílejte své fotografie se všemi v místnosti. Následující video vám ukáže jak.


 
 

Minimalistický design pro naprosté pohlcení bez rozptylování

Minimalistický design One Slate tvořený jedním panelem z temperovaného skla vám umožní se zcela soustředit na obrazovku. Tento OLED televizor vypadá a zní skvěle, ať už je na stojanu, nebo připevněný ke zdi.

Televize Sony XR-55A83K, minimalistický design One Slate 

S nastavitelným stojanem Prestige můžete televizor umístit kamkoli

Vícepolohový stojan nastavitelný ve 3 směrech vám umožňuje vybrat si standardní nastavení, úzké nastavení pro menší police a nastavení soundbaru pro ideální umístění zvukového systému.

Televize Sony XR-55A83K, vícepolohový stojan nastavitelný ve 3 směrech 

Kovový zarovnaný povrch pro podmanivé sledování

Špičkový kovový rám je mimořádně úzký, takže se budete moci soustředit na obraz a nerozptylovat se okolím.

Televize Sony XR-55A83K


 

Tenký kovový stojan Wedge, harmonický design

Kovový stojan byl navržen tak, aby dokonale ladil jak s televizorem, tak s interiérem místnosti.

Televize Sony XR-55A83K, tenký kovový stojan Wedge


 

Ještě lepší obraz na Netflixu

Díky řadě technologií, které zachovávají záměr autorů, včetně režimu Netflix Calibrated Mode, technologie IMAX Enhanced a Dolby Vision®, tento televizor reprodukuje veškeré drama a napětí podle záměru režiséra.


 

Google TV

Projděte si více než 700 000 filmů, televizních pořadů a dalšího obsahu a ukládejte si jej do témat a vámi zvolených žánrů. Vždy se tak dostanete přesně k tomu, co vás zajímá a na co máte náladu.


 

Služba BRAVIA CORE

Díky technologii BRAVIA XR a funkcím Pure Stream™ a IMAX® Enhanced obdržíte vše, co sledujete, s ohromujícím obrazem a znamenitou kvalitou zvuku. Zjistěte o Bravia Core více v našem článku.


 

Filmotéka Bravia Core 

S tímto modelem získáte 24 měsíců neomezeného streamování a přístup k 10 filmům v nejvyšší kvalitě. Kredity na další vybrané filmy si lze také dokoupit.


 

Recyklace a snížení odpadu ochraňují životní prostředí 

Televizory BRAVIA XR jsou navrženy tak, aby dokázaly nejen nabídnout pohlcující zážitek ze sledování, ale aby současně chránily životní prostředí. Při výrobě a balení televizorů Sony omezuje používání prvotních plastů. Rám televizoru obsahuje až 30 % udržitelných materiálů a plast SORPLAS™ se špičkovou mírou recyklovatelnosti součástí ve výši 89 %.

Televize Sony XR-55A83K, 30 % udržitelných materiálů, plast SORPLAS™


 

Televize Sony XR-55A83K rozměry


 

Obsah balení:

 • Baterie
 • Dálkové ovládání
 • Dálkový ovladač pro hlasové ovládání
 • Napájecí kabel
 • Provozní pokyny
 • Průvodce rychlým nastavením
 • Stojánek na stůl

Výrazný kontrast a čistota panelu OLED, strhující zvuk
OLED
4K Ultra HD
Vysoký dynamický rozsah (HDR)
Chytrý televizor (Google TV)

Obraz a zvuk nové generace díky kognitivní inteligenci
Posuňte obraz a zvuk na novou úroveň díky procesoru Cognitive Processor XR™. Náš revoluční procesor v televizorech Sony BRAVIA XR™ reprodukuje obsah způsobem, který odpovídá vlastnostem lidského zraku a sluchu, a umožňuje tak dosáhnout neuvěřitelně realistického zážitku ze sledování. Ví totiž, jak lidské oči zaostřují, a pomocí křížové analýzy obrazu vytváří realistickou hloubku, mimořádný kontrast a nádherně živé barvy.

Výjimečně sytá černá pro realistickou hloubku a textury
Technologie XR OLED Contrast Pro obsažená v našem panelu OLED se stará o to, aby televizor zesiloval barvy a kontrast ve světlých oblastech – a vy si můžete vychutnat scény a mimořádně sytou černou a špičkový jas. Ve spojení s procesorem Cognitive Processor XR™ vylepšuje obraz stejným způsobem, jakým zaostřuje lidské oko, takže nepřijdete o žádný detail v zářivých jasech ani v temných stínech.

Reproduktorem je obrazovka – obraz a zvuk v souladu
Technologie Acoustic Surface Audio+™ vytváří z obrazovky vícekanálový reproduktor pomocí měničů. Uslyšíte zvuk, který bude naprosto dokonale ladit s děním na obrazovce. Díky dokonalé harmonii obrazu a zvuku vzniká opravdu hluboký zážitek.

Hlasové vyhledávání – stačí jen říci, co chcete sledovat
Najděte oblíbené pořady pomocí hlasového vyhledávání. Na pořad nebo film přejdete vyslovením názvu. Nabídku můžete procházet i tak, že řeknete například „najdi akční filmy“. Začněte stisknutím tlačítka hlasu na dálkovém ovladači.

Recyklace a snížení odpadu ochraňují životní prostředí
Televizory BRAVIA XR nabízejí pohlcující zážitek a chrání životní prostředí. Zavázali jsme se, že při výrobě velkých dílů našich televizorů a obalů budeme využívat méně prvotních plastů. Zadní kryt televizoru A80K je vyroben z recyklovaného plastu. Naše technologie podsvícení, kamera BRAVIA CAM a snímače zajišťují kvalitní obraz a snižují spotřebu energie.

Sytá černá pro realistickou hloubku a textury
Technologie XR OLED Contrast Pro zesiluje barvy a kontrast v jasných oblastech, a dokáže tak nabídnout výjimečně realistický obraz s absolutně sytou černou a špičkovým jasem. Tento televizor OLED je vybaven teplotním snímačem a panelem s vysokou svítivostí a využívá náš procesor Cognitive Processor XR™ ke zjišťování teploty obrazovky a přesné regulaci světla, takže pixely v jasných oblastech jsou osvětleny současně.

Široké spektrum barev pro dosažení reálných stínů a odstínů
Technologie XR Triluminos Pro umožňuje televizoru A80K zobrazovat více než miliardu barev a reprodukovat barvy i s rozdíly, jaké pozorujete v reálném světě. Díky panelu s barevným gamutem a procesoru zohledňujícímu lidské vnímání světa umí detekovat barvy na základě sytosti, odstínu a jasu pro přirozené odstíny v každém detailu.

Obnovení ztracených textur, rozlišení obsahu zvýšené na 4K
Díky funkci XR 4K Upscaling si užijete zábavu v kvalitě blízké 4K. Náš procesor Cognitive Processor XR™ má přístup k ohromnému množství dat a dokáže inteligentně obnovit ztracené textury a detaily, aby zajistil realistický obraz.

Chytré zpracování pro plynulý pohyb v rychlých scénách
Technologie XR OLED Motion zamezuje rozmazávání pomocí detekce a analýzy obrazu na po sobě jdoucích snímcích. Vytváří snímky navíc, které vkládá mezi původní snímky, a vy si tak můžete vychutnat plynulé a čisté akce i ve scénách s rychlým pohybem.

Úchvatné barvy ze všech úhlů
Sledování televizoru ze stran je nyní stejně uspokojivé jako sledování přímo. Náš panel OLED s vlastním osvětlením zajišťuje konzistenci a věrnost barev bez ohledu na to, odkud jej sledujete.

Díky obrazovce s funkcí reproduktoru zvuk ladí s obrazem
S technologií Acoustic Surface Audio+™ zvuk vychází z obrazovky. Tři zadní měniče vibrují a vytvářejí akustiku, která se pohybuje společně s obrazem. Dva měniče po stranách zvyšují kvalitu vysokých tónů a zajišťují zřetelné dialogy. Levý a pravý subwoofer zvýrazňují basy, takže i doma uslyšíte pohlcující zvuk.

Veškerá vaše zábava se odehrává s 3D prostorovým zvukem
S televizorem BRAVIA XR™ bude mít obsah prostorový zvuk. Technologie XR Surround vytváří virtuální prostorový zvuk pomocí reproduktorů televizoru, k dosažení zážitku z 3D zvuku tak nepotřebujete reproduktory ve stropu nebo nasměrované nahoru. Televizory BRAVIA XR™ jsou kompatibilní s technologií Dolby Atmos®.

Nejlépe funguje se zvukem od společnosti Sony
Naše nejnovější televizory BRAVIA XR jdou ještě dále a v kombinaci s vybavením pro reprodukci zvuku od společnosti Sony přinášejí bezkonkurenční audiovizuální zážitek díky špičkové kvalitě obrazu a zvuku XR.

Technologie Voice Zoom™ 2 vylepšuje hlasy dialogů
Poslouchejte televizní dialogy zřetelněji bez zvýšení hlasitosti. I když je řeč obtížně slyšitelná, technologie Voice Zoom 2 rozpozná typ hlasu, analyzuje jej a zvýší jeho čistotu.

Skvělý obraz a zvuk v jakémkoli prostředí
Pohodlně se usaďte a užijte si úchvatnou podívanou. Naše jedinečná technologie optimalizace podle okolního prostředí se světelným snímačem automaticky přizpůsobuje obraz a zvuk podle vašeho prostředí.

Vše, co chcete sledovat, na jednom místě
Snadný přístup k vašemu oblíbenému obsahu a službám. Sledujte přes 700 000 filmů a pořadů na jednom místě. Služba Google TV přenese váš oblíbený obsah z různých aplikací a předplacených služeb a roztřídí jej.

Zvětšete svůj oblíbený obsah ze smartphonu
Svá oblíbená videa, fotografie, hry a další obsah na zařízení se systémem iOS a Android si nyní můžete snadno a rychle vychutnat na velké obrazovce.

Jednoduché a prémiové ovládání se snadným použitím i za šera
Přepracovaný dálkový ovladač nabízí pohodlné ovládání ve dne i v noci. Naše nové prémiové dálkové ovládání se vyznačuje snadným použitím díky zjednodušeným tlačítkům a podsvícení, takže vše zřetelně uvidíte i za šera. Díky kompaktnímu hliníkovému provedení má tento dálkový ovladač vytříbený vzhled a současně se pohodlně drží v ruce.

Snadné vyhledání dálkového ovladače pomocí hlasu
Už nikdy na pohovce nebudete hledat dálkový ovladač. Díky funkci Finder stačí jen říct „OK Google, najdi můj dálkový ovladač“ nebo stisknout tlačítko na televizoru a ovladač aktivovat. Dálkový ovladač začne zvonit a vy ho tak budete moci rychle najít.

Snadné otírání pro stálou čistotu
Náš dálkový ovladač s tlačítky s nízkým zdvihem je opatřený speciálním polyuretanovým povrchem, takže se dá lze snadno otřít22 a udržovat v čistotě. Všechna tlačítka jsou opatřena vrstvou speciálního antibakteriálního materiálu.

Ovládejte všechna zařízení jedním chytrým dálkovým ovládáním
Všechna připojená zařízení můžete ovládat naším chytrým dálkovým ovladačem. Díky přístupu ke službám videí na vyžádání jedním tlačítkem si můžete během okamžiku užívat oblíbené pořady a filmy.

Minimalistický design pro naprosté pohlcení bez rozptylování
Náš minimalistický design One Slate tvořený jedním panelem z temperovaného skla vám umožní zcela se soustředit na obrazovku, nic vás nebude rušit. Tento televizor OLED vypadá a zní skvěle, ať už je na stojanu, nebo připevněný ke zdi.

S nastavitelným stojanem Prestige můžete televizor umístit kamkoli
Vícepolohový stojan nastavitelný ve 3 směrech vám umožňuje vybrat si standardní nastavení s větším soustředěním na obraz, úzké nastavení pro menší police a nastavení soundbaru pro ideální umístění zvukového systému.

Vychutnejte si zábavu v kvalitě, jakou zamýšleli autoři
Díky řadě technologií, které zachovávají záměr autorů, včetně širší nabídky režimů Creator Calibrated Mode, režimů IMAX Enhanced a Dolby Vision® a režimu Netflix Calibrated Mode tento televizor reprodukuje veškeré drama a napětí. Tvůrci pak mohou při úpravách použít kalibraci pomocí softwaru Calman.

Sledujte Netflix ve studiové kvalitě s automatickou optimalizací
Vychutnejte si obsah ze služby Netflix v působivé studiové kvalitě, přesně podle tvůrčího záměru. Při využití adaptivního režimu Netflix Adaptive Calibrated Mode, vyvinutého speciálně pro obsah ze služby Netflix, ve spojení s funkcí pro optimalizaci nastavení podle okolního světla na televizorech BRAVIA XR, se můžete díky optimalizaci jasu obrazu podle okolních světelných podmínek v místnosti naplno ponořit do sledování svých oblíbených pořadů.

Optimalizace obrazu všech vašich oblíbených zdrojů obrazu
Obsah podle představ tvůrců. V kalibrovaném režimu BRAVIA CORE budou pro všechny filmy, včetně titulů zpracovaných pomocí funkce IMAX Enhanced™, automaticky upravena nastavení obrazu, abyste si i doma užili mimořádný zážitek ze sledování filmů.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
OLED
139 cm (55")
4K Ultra HD
Triluminos
100/120 Hz
Neuvádí se
HDR10, HDR, HDR Dolby Vision, HLG
bez podsvícení
Ano
Ne
Technologie TV
Ne
ano
ano
OLED
DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-S2
Ano
Google TV
integrovaná
Ano
EUROSPORT Player, Kodi, Kuki, Apple TV, YouTube, Disney Plus, Facebook, Lepší.TV, Prime Video, O2 TV, Google Play, Skylink Live TV, Sledovani.tv, Red Bull, Twitch, T-Mobile TV GO, Voyo, Spotify, FilmBox, HBO Max, Netflix, VLC, Telly
Ano
Ne
ano
Ano
Ano
Ne
ano
ano (v balení)
Ano
Bezdrátové připojení Bluetooth, AirPlay, Miracast, Wi-Fi, zrcadlení obrazu, Chromecast, Easy Mirroring
pro Xbox Series, pro PlayStation 5
Ano
Ano
Ne
Zvuk
Zvuk Surround, Dolby Audio Processing, Full range X-balanced 2.0, Dolby Atmos, Dolby Audio, stereo, Acoustic Surface, DTS
60 W
Ne
Vstupy
Komponentní Ne
2
2
Ano
2
1
1
Ano
Ano
Ne
Ne
Výstupy
Ne
Ano
Provozní informace
G
83 kWh/1000 h
0.5 W
Úsporný spotřebič Ne
Ne
1,1 m
SMART Integrace do systému
Ano
Ano
Ano
Ne
Obecné informace
2022
Barva TV (rámečku) černá
Barva zadní strany TV černá
Barva stojanu TV stříbrná
Ano
Ne
Ano
Ano
Počet jader procesoru 4jádrový
EU
Jiná
Stojan boční nohy / 3 rozměry
84,7/118,4/118,4 cm
300 × 300 mm
17.9 kg
Výška bez podstavce 71.2 cm
Šířka bez podstavce 122.7 cm
5.3 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 122.7 cm
Výška výrobku 73.8 cm
Hloubka výrobku 33.0 cm
Hmotnost výrobku 19.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 134.2 cm
Výška balení 84.2 cm
Hloubka balení 17.6 cm
Hmotnost balení 25.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu