Televize Sony XR-65X93J

Značka: Sony , Kategorie: Televize
Kód zboží: SONXR65X93J
Informační list: zde

TV s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160), úhlopříčka 164 cm, DVB-C/S2/T/T2 (H.265), Smart TV – internetový prohlížeč, X-Motion Clarity, HbbTV, HDR, PVR, 4x HDMI, 2x USB, OS Google TV, chytrý...

Zjistit dostupnost

Přečtěte si naši recenzi televize Sony X93J.

Televize Sony Bravia XR-65X93J, černáZjistěte, jak realistická bude vaše zábava, když spojíte mimořádný kontrast panelu s technologií podsvícení Full Array LED a výkon revolučního procesoru Cognitive Processor XR™. Sony XR-65X93J nabízí luxusní obraz s rozlišením 4K Ultra HD o úhlopříčce 164 cm (65 ") v podmanivém designu s hladkými okraji. Televizor Sony XR-65X93J je vybaven revolučním procesorem Cognitive Processor XR™, který zaručuje naprosto harmonický a maximálně přirozený obraz. Ten je ve spojení s technologií XR Motion Clarity a XR Contrast Booster doveden k dokonalosti a vy si tak můžete užít jedinečný kontrast s mimořádným jasem. Realistické barvy a přesné detaily pak zajistí procesor XR Triluminos Pro. Těšit se můžete i dokonale prostorový 3D zvuk díky technologii XR Surround a Dolby Atmos. Televize je navíc maximálně připravená pro hraní her.


Samozřejmostí je i připojení k Wi-Fi a podpora Bluetooth 4.2. Uživatelské prostředí je díky operačnímu systému Google TV velmi přehledné a nabízí celou řadu užitečných funkcí. Vaše oblíbené pořady můžete snadno vyhledávat pomocí vašeho vlastního hlasu, stačí využít funkce hlasového vyhledávání. Televize navíc podporuje i funkci Apple AirPlay / Apple HomeKit a tak můžete pohodlně streamovat video a audio do vaší televize přímo z vašeho iPhone, iPadu nebo Macu. K přenášení vašich oblíbených videí, her a aplikací z vašeho mobilního zařízení v plné kvalitě do televizoru pak slouží praktický Chromecast.

Sony XR-55X93J


 


Klíčové vlastnosti:


 • SMART TV s rozlišením 4K Ultra HD o úhlopříčce 164 cm (65 ")
 • Neuvěřitelně reálné a podmanivé sledování díky procesoru Cognitive Processor XR
 • Technologie XR Motion Clarity zajistí plynulý a zřetelný obraz i při rychlé akci
 • XR Triluminos Pro vám umožní spatřit přirozené stíny a přesné detaily i v tmavých scénách
 • Skutečně prostorový zvuk díky XR Surround a Dolby Atmos
 • Ovládejte televizi pomocí hlasového ovládání
 • Chytrý televizor (Google TV) s možností zapojení do HomeKit

 


S technologií kognitivní inteligence získáte novou úroveň vnímání obrazu a zvuku.

 


Cognitive Processor XR


První televize s technologií kognitivní inteligence zpracovává obraz a zvuk způsobem podobným lidskému vnímání díky procesoru Cognitive Processor XR. Nabídne tak zcela nový zážitek ze sledování, který vám bude připomínat okolní svět.

 


Podívejte se, jak funguje bod zaostření v procesoru Cognitive Processor XR

 


Ideální pro PlayStation 5


Televizory Bravia XR obsahují exkluzivní funkce pro PlayStation 5. Těšit se můžete například na funkci Auto HDR Tone Mapping nebo režim Auto Genre Picture.

 


Funkce Auto HDR Tone Mapping


Funkce Auto HDR Tone Mapping optimalizuje nastavení HDR hned během úvodního nastavování PS5. PS5 automaticky rozpozná jednotlivé modely televizorů BRAVIA a vybere nejlepší nastavení HDR pro daný televizor. Díky optimalizované úrovni mapování tónů HDR podle specifikace displeje BRAVIA uvidíte důležité detaily a barvy i ve vysoce kontrastních scénách.

 


Režim Auto Genre Picture


Televizory BRAVIA XR dokáží rozpoznat, zda hrajete hru nebo sledujete filmy a pořady. Díky režimu Auto Genre Picture Mode se televizor při hraní her automaticky přepne do herního režimu, který minimalizuje vstupní zpoždění.

 


Revoluční obraz OLED, jak ho vnímá lidské oko


Užijte si dechberoucí kontrast na obrazovce OLED s realisticky působící hloubkou. Jeho revoluční procesor využívá analýzu lidské perspektivy a dokáže během okamžiku projít a optimalizovat statisíce prvků. Tato technologie dokáže ve spojení s jedinečným panelem OLED zobrazit obraz s čistou černou i neuvěřitelným jasem.

 


Přesný obraz 4K, jak ho vnímá lidské oko


Užijte si hluboký obraz, který působí přirozeně a realisticky. Náš revoluční procesor využívá analýzu lidské perspektivy a dokáže během okamžiku projít a optimalizovat statisíce prvků. Tato technologie vytváří v kombinaci s panelem Full Array LED mimořádně realistický obraz plný věrného kontrastu.

 


Proměňte zvuk způsobem, který vás pohltí


Pokročilá technologie reproduktorů a procesor Cognitive Processor XR promění jakýkoli zdroj zvuku na pohlcující zážitek. Vychutnejte si zřetelnější zvuk, ať už sledujete cokoli. Užijte si zábavu zcela novým způsobem díky dokonale sladěnému zvuku a obrazu.

 


Možnost výběru z tisíců filmů a pořadů pouhým hlasem


Pomocí hlasu rychle najdete to, co chcete sledovat. K vyhledání konkrétního titulu stačí říct jeho název. Nebo hledejte obecnější doporučení slovy: „Ukaž mi dobrodružné sci-fi seriály.“

 


Široká paleta přirozeně nádherných barev


Spatřete barvy, které jsou pro lidský zrak přirozené. Procesor Cognitive Processor XR poskytuje naší obrazovce přístup k paletě barev a umožňuje jí reprodukovat barvy s rozdíly viditelnými v reálném světě. Rozšířené rozsahy odstínů a sytosti umožňují spatřit svěží odstíny a realistické textury na květinách. I světlé barvy vypadají realisticky.

 


Inteligentní způsob reprodukce ztracených textur


Ať už sledujete jakýkoli obsah, nebo zdroj, funkce XR 4K Upscaling vám zajistí rozlišení blízké 4K. Procesor Cognitive Processor XR má přístup k mnoha datům a dokáže obnovit ztracené textury a detaily, aby poskytoval realistický obraz. Uvidíte detaily, jako jsou zvířecí srst či jasné obrysy skal.

 


Inteligentní zpracování pohybu pro rychlé scény bez rozmazání


Sledování sportovních přenosů a akčních filmů je nyní ještě lepší. Náš procesor Cognitive Processor XR s technologií XR Motion Clarity™ pomocí analýzy dat zajistí, že obraz bude plynulý, zřetelný a bez rozmazání.

 


Zvuk z obrazovky dokonale sladěný s akcí


Funkce XR Sound Position doplňuje obraz o realistický zvuk, který nám zajistí zážitek podobný tomu, jak ve skutečnosti vnímáme svět kolem sebe. Díky výškovým reproduktorům směřujícím zvuk, kterými je tento televizor BRAVIA XR s podsvícením Full Array LED vybaven, zvuk přesně ladí s děním na obrazovce pro skutečně pohlcující zážitek.

 


Veškerá vaše zábava se odehrává s 3D prostorovým zvukem


S televizorem BRAVIA XR bude vše, na co se díváte, doplněno skutečným prostorovým zvukem. Technologie XR Surround vytváří prostorový zvuk ze stran a ve svislém směru, takže k dosažení zážitku z 3D zvuku nepotřebujete reproduktory instalované ve stropu nebo nasměrované nahoru.

 


Technologie Voice Zoom™ 2 vylepšuje hlasy dialogů


Poslouchejte televizní dialogy zřetelněji bez zvýšení hlasitosti. I když je řeč obtížně slyšitelná, technologie Voice Zoom 2 rozpozná typ hlasu, analyzuje jej a zvýší jeho čistotu. 

 


Zvětšete svůj oblíbený obsah ze smartphonu


Svá oblíbená videa, fotografie, hry a další obsah na zařízení se systémem iOS a Android si nyní můžete snadno a rychle vychutnat na velké obrazovce.

 


Ovládejte všechna zařízení jedním chytrým dálkovým ovládáním


Všechna připojená zařízení můžete ovládat naším chytrým dálkovým ovladačem. Díky přístupu ke službám videí na vyžádání jedním tlačítkem si můžete během okamžiku užívat oblíbené pořady a filmy.

 


Nádherný minimalistický design pro maximum zábavy


Náš design maximalizuje obrazovku a minimalizuje rám, takže se budete soustředit jen na obraz. Televizor je navržen tak, aby poskytoval pohlcující zvuk, ať už je umístěn na stojanu, nebo připevněn na zeď.


 
 


Zarovnaný povrch pro podmanivější sledování


Díky mimořádně úzkému rámu se budete moci soustředit na obraz a nerozptylovat se okolím.

 


Hliníkový stojan s lopatkami skvěle vypadá


Náš hliníkový stojan se špičkovou povrchovou úpravou byl navržen tak, aby dokonale ladil jak s televizorem, tak s interiérem místnosti.

 


Skvělý obraz a zvuk v jakémkoli prostředí


Pohodlně se usaďte a užijte si úchvatnou podívanou. Naše jedinečná technologie optimalizace podle okolního prostředí se světelným snímačem automaticky přizpůsobuje obraz a zvuk podle vašeho prostředí.

 


Vychutnejte si zábavu v kvalitě, jakou zamýšleli autoři


Díky řadě technologií, které zachovávají záměr autorů, včetně režimu Netflix Calibrated Mode, technologie IMAX Enhanced a Dolby Vision®, tento televizor reprodukuje veškeré drama a napětí podle záměru režiséra. Tvůrci mohou navíc při úpravách obsahu použít podporovaný software Calman.

 


Google TV


Projděte si více než 700 000 filmů, televizních pořadů a dalšího obsahu a ukládejte si jej do témat a vámi zvolených žánrů. Vždy se tak dostanete přesně k tomu, co vás zajímá a na co máte náladu. 
 


Služba BRAVIA CORE


Díky technologii BRAVIA XR a funkcím Pure Stream™ a IMAX® Enhanced obdržíte vše, co sledujete, s ohromujícím obrazem a znamenitou kvalitou zvuku. S tímto modelem získáte 12 měsíců neomezeného streamování a pět kreditů, které můžete využít v rámci služby.

 


 
  


Chromecast built-in


Technologie Chromecast vám umožňuje přenášet oblíbená videa, hry a aplikace z mobilního zařízení v plné kvalitě do televizoru podporujícího technologii Chromecast built-in. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu na obrazovce zařízení se systémem Android nebo iOS a váš oblíbený obsah získá větší rozměry. Přeneste obsah a poté pokračujte v jeho procházení na telefonu či tabletu.

 


Podpora funkcí Apple AirPlay / Apple Homekit


Apple AirPlay vám umožní do vaší televize streamovat video a audio přímo ze zařízení iPhone, iPad či Mac. Sledujte filmy a pořady z aplikace Apple TV, prohlížeče Safari či dalších oblíbených aplikací a sdílejte své fotografie při rodinných oslavách a dalších příležitostech.  Následující video vám ukáže jak.

 


Živá výzdoba


Proměňte si váš televizor v nezbytnou součást vašeho životního prostoru a zobrazte si soukromé fotografie, umělecká díla, motivy spořiče obrazovky a funkci hodin s koncepcí živá výzdoba.

 


Minimalistický design


Soustřeďte se pouze na obraz díky designu, který maximalizuje obrazovku a minimalizuje rám, a nechte se vtáhnout přímo do děje. Televizor je navržen tak, aby poskytoval pohlcující zvuk, ať už je umístěn na stojanu nebo připevněn na zeď.


 
Nastavitelný stojan


S univerzálním stojanem si můžete vybrat ze dvou typů nastavení, a to standardní nastavení, kdy se soustředíte pouze na obraz, nebo úzké nastavení pro menší police.

 


Recyklace. Renovace. Redukce.


Nejen, že jsou naše televizory BRAVIA XR navrženy tak, aby byly stylové a chránily životní prostředí. K výrobě rámu je používáno až 30 % udržitelného materiálu a komponenty televizoru obsahují náš recyklovatelný plast SORPLAS™ se špičkovou mírou recyklovatelnosti 89 %.

 


Zvuk jako v kině


Ke kvalitnímu obrazu patří stejně dobrý zvuk. Nechte se pohltit a vstřebávejte audio stopu všude kolem sebe. Technologie Dolby Vision a Dolby Atmos naplní celou místnost prostorovým zvukem, takže si budete připadat, jako byste se na film dívali v kině.


 


 


Vylepšení objektů prostřednictvím HDR


Díky technologii vylepšení objektů pomocí HDR jsou barvy a kontrast vylepšeny analýzou jednotlivých objektů každé samostatné scény. Díky tomu se obraz, který sledujete, přibližuje úrovni širokého dynamického rozsahu. V praxi to znamená, že tmavé oblasti jsou skutečně tmavé a světlé zase jasnější. Televizor tak dosahuje ještě realističtějšího obrazu. 


 


 


 


Google Play


Obchod Google Play vám umožní objevovat, nakupovat i půjčovat si kvalitní multimediální obsah. Navíc je k dispozici i stále rostoucí nabídka aplikací, která možnosti televizoru ještě prohlubuje.


 


Bluetooth


Televizor má zabudované Bluetooth pro připojení bezdrátového příslušenství – například sluchátek.


 


 


Integrovaná Wi-Fi


Abyste využili potenciál televizoru naplno, lze se připojit bezdrátově k vaší domácí síti. Využijete k tomu integrovanou Wi-Fi, která vám zpřístupní služby na vyžádání. 


 


  


 


Nahrávání na USB


Oblíbené televizní pořady lze snadno nahrávat na externí disky USB a následně si je pustit, až budete mít čas. Jedním dotykem, případně na základě nastaveného časovače, můžete obsah nahrávat na HDD s kapacitou až 2 TB. Výhodou je, že záznam bude ukončen automaticky po skončení pořadu.


 


 


Přehrávání různých formátů z rozhraní USB


Vychutnejte si multimédia z jakéhokoli paměťového zařízení s USB portem. Na velké obrazovce je možné přehrávat hudbu, videoklipy i prohlížet fotografie – například z dovolené. Široká kodeková podpora zajišťuje maximální všestrannost.


 


 


Uspořádání kabelů


Zapomeňte na otravné kabely. U tohoto modelu je možné všechny kabely úhledně srovnat do zadní části a vést je stojánkem. Dokonalý design televizoru už nebude nic narušovat.


 
 


Obsah balení:


 • Baterie
 • Dálkový ovladač pro hlasové ovládání
 • Napájecí kabel
 • Stojan na stůl
 • Provozní pokyny
 • Průvodce rychlým nastavením

Motivováno inteligencí, definováno kontrastem 4K
Zjistěte, jak realistická bude vaše zábava, když spojíte mimořádný kontrast panelu s technologií podsvícení Full Array LED a výkon našeho revolučního procesoru Cognitive Processor XR™.

 • BRAVIA XR
 • Full Array LED
 • 4K Ultra HD
 • Vysoký dynamický rozsah (HDR)
 • Chytrý televizor (Google TV)

První televize s technologií kognitivní inteligence
Díky procesoru Cognitive Processor XR povznáší televizor BRAVIA XR™ obraz a zvuk na novou úroveň. Ví totiž, jak lidé vidí a slyší, takže může poskytnout nový zážitek, který vás vtáhne do každé scény.

Přesný obraz 4K, jak ho vnímá lidské oko
Užijte si hluboký obraz, který působí přirozeně a realisticky. Náš revoluční procesor využívá analýzu lidské perspektivy a dokáže během okamžiku projít a optimalizovat statisíce prvků. Tato technologie vytváří v kombinaci s panelem Full Array LED mimořádně realistický obraz plný věrného kontrastu.

Proměňte zvuk způsobem, který vás pohltí
Pokročilá technologie reproduktorů a procesor Cognitive Processor XR promění jakýkoli zdroj zvuku na pohlcující zážitek. Vychutnejte si zřetelnější zvuk, ať už sledujete cokoli. Užijte si zábavu zcela novým způsobem díky dokonale sladěnému zvuku a obrazu.

Možnost výběru z tisíců filmů a pořadů pouhým hlasem
Pomocí hlasu rychle najdete to, co chcete sledovat. K vyhledání konkrétního titulu stačí říct jeho název. Nebo hledejte obecnější doporučení slovy: „Ukaž mi dobrodružné sci-fi seriály.“

Recyklace. Renovace. Redukce.
Nejen, že jsou naše televizory BRAVIA XR navrženy tak, aby byly stylové a chránily životní prostředí. K výrobě rámu je používáno až 30 % udržitelného materiálu a komponenty televizoru obsahují náš recyklovatelný plast SORPLAS™ se špičkovou mírou recyklovatelnosti 89 %.

Široká paleta přirozeně nádherných barev
Spatřete barvy, které jsou pro lidský zrak přirozené. Procesor Cognitive Processor XR poskytuje naší obrazovce přístup k paletě barev a umožňuje jí reprodukovat barvy s rozdíly viditelnými v reálném světě. Rozšířené rozsahy odstínů a sytosti umožňují spatřit svěží odstíny a realistické textury na květinách. I světlé barvy vypadají realisticky.

Realistická hloubka se sytou černou a intenzivním jasem
Zažijte dechberoucí realistický kontrast. Náš procesor Cognitive Processor XR analyzuje data způsobem, jakým lidské oko dokáže zaostřit a získat informace o barvách a hloubce. Technologie XR Contrast Booster upravuje jas a zobrazuje jasnější odlesky a hlubší černou – už nepřijdete o detaily kvůli všepohlcujícím stínům nebo přehnanému jasu.

Inteligentní způsob reprodukce ztracených textur
Ať už sledujete jakýkoli obsah, nebo zdroj, funkce XR 4K Upscaling vám zajistí rozlišení blízké 4K. Procesor Cognitive Processor XR má přístup k mnoha datům a dokáže obnovit ztracené textury a detaily, aby poskytoval realistický obraz. Uvidíte detaily, jako jsou zvířecí srst či jasné obrysy skal.

Inteligentní zpracování pohybu pro rychlé scény bez rozmazání
Sledování sportovních přenosů a akčních filmů je nyní ještě lepší. Náš procesor Cognitive Processor XR s technologií XR Motion Clarity™ pomocí analýzy dat zajistí, že obraz bude plynulý, zřetelný a bez rozmazání.

Zvuk z obrazovky dokonale sladěný s akcí
Funkce XR Sound Position doplňuje obraz o realistický zvuk, který nám zajistí zážitek podobný tomu, jak ve skutečnosti vnímáme svět kolem sebe. Díky výškovým reproduktorům směřujícím zvuk, kterými je tento televizor BRAVIA XR s podsvícením Full Array LED vybaven, zvuk přesně ladí s děním na obrazovce pro skutečně pohlcující zážitek.

Veškerá vaše zábava se odehrává s 3D prostorovým zvukem
S televizorem BRAVIA XR bude vše, na co se díváte, doplněno skutečným prostorovým zvukem. Technologie XR Surround vytváří prostorový zvuk ze stran a ve svislém směru, takže k dosažení zážitku z 3D zvuku nepotřebujete reproduktory instalované ve stropu nebo nasměrované nahoru.

Technologie Voice Zoom™ 2 vylepšuje hlasy dialogů
Poslouchejte televizní dialogy zřetelněji bez zvýšení hlasitosti. I když je řeč obtížně slyšitelná, technologie Voice Zoom 2 rozpozná typ hlasu, analyzuje jej a zvýší jeho čistotu.

Zvětšete svůj oblíbený obsah ze smartphonu
Svá oblíbená videa, fotografie, hry a další obsah na zařízení se systémem iOS a Android si nyní můžete snadno a rychle vychutnat na velké obrazovce.

Ovládejte všechna zařízení jedním chytrým dálkovým ovládáním
Všechna připojená zařízení můžete ovládat naším chytrým dálkovým ovladačem. Díky přístupu ke službám videí na vyžádání jedním tlačítkem si můžete během okamžiku užívat oblíbené pořady a filmy.

Nádherný minimalistický design pro maximum zábavy
Náš design maximalizuje obrazovku a minimalizuje rám, takže se budete soustředit jen na obraz. Televizor je navržen tak, aby poskytoval pohlcující zvuk, ať už je umístěn na stojanu, nebo připevněn na zeď.

Stojan slouží k umístění televizoru do libovolné polohy
Univerzální stojan nastavitelný ve 2 směrech vám umožňuje vybrat si standardní nastavení, kdy se soustředíte pouze na obraz, nebo úzké nastavení pro menší police.

Zarovnaný povrch pro podmanivější sledování
Díky mimořádně úzkému rámu se budete moci soustředit na obraz a nerozptylovat se okolím.

Hliníkový stojan s lopatkami skvěle vypadá
Náš hliníkový stojan se špičkovou povrchovou úpravou byl navržen tak, aby dokonale ladil jak s televizorem, tak s interiérem místnosti.

Skvělý obraz a zvuk v jakémkoli prostředí
Pohodlně se usaďte a užijte si úchvatnou podívanou. Naše jedinečná technologie optimalizace podle okolního prostředí se světelným snímačem automaticky přizpůsobuje obraz a zvuk podle vašeho prostředí.

Vychutnejte si zábavu v kvalitě, jakou zamýšleli autoři
Díky řadě technologií, které zachovávají záměr autorů, včetně režimu Netflix Calibrated Mode, technologie IMAX Enhanced a Dolby Vision®, tento televizor reprodukuje veškeré drama a napětí podle záměru režiséra. Tvůrci mohou navíc při úpravách obsahu použít podporovaný software Calman.

Asistent na platformě Google TV
Naše televizory jsou vybaveny technologií pro vizuální, sluchové a mobilní použití.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
LED
164 cm (65")
4K Ultra HD
Triluminos
100/120 Hz
X-Motion Clarity
HDR Dolby Vision
Direct Full Array
Ano
Ne
Technologie TV
ano
ano
VA
DVB-T2 (H.265), DVB-T, DVB-S2, DVB-C
Ano
Google TV
integrovaná
Ano
UEFA TV, Google Play, Kuki, Skylink Live TV, Disney Plus, Prime Video, Spotify, Netflix, O2 TV, Sledovani.tv, Red Bull, YouTube, VLC, Twitch, EUROSPORT Player, Lepší.TV, T-Mobile TV GO, Telly, Kodi, FilmBox, Facebook, Apple TV, Voyo, HBO Max
Ano
Ano
ano
Ano
Ano
Ne
ano
ano (v balení)
Ano
Miracast, zrcadlení obrazu, AirPlay, Bluetooth, Wi-Fi, Chromecast
pro PlayStation 5, pro Xbox Series
Ano
Ano
Ano
Zvuk
Dolby Audio Processing, Dolby Audio, stereo, Surround, Dolby Atmos, Acoustic Multi-Audio, Full range X-balanced 2.0, DTS
20 W
Ne
Vstupy
Ne
2
2
Ano
3
1
2
Ano
Ano
Ne
Ne
Výstupy
ano
Ano
Provozní informace
G
133 W
0.5 W
Ne
1,2 m
SMART Integrace do systému
Ano
Ano
Ano
Ne
Obecné informace
2021
černá
Ano
Ano
Ano
Ano
Dolby Atmos, Acoustic multiaudio, Ideální pro PlayStation©5, Auto HDR Tone Mapping Auto Genre Picture mód
Počet jader procesoru 4jádrový
oficiální ČR
SK
boční nohy / 2 rozměry
89,9 / 145 cm
300 × 300 mm
22.9 kg
Výška bez podstavce 83.4 cm
145.2 cm
7.2 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 145.2 cm
Výška výrobku 83.4 cm
Hloubka výrobku 35.4 cm
Hmotnost výrobku 22.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 157.0 cm
Výška balení 96.0 cm
Hloubka balení 18.0 cm
Hmotnost balení 32.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu