Teploměr do chladničky Electrolux Vertikální teploměr pro chladničky a mrazničky

Značka: Electrolux , Kategorie: Ostatní příslušenství
Kód zboží: ELE50294203000

Teploměr monitoruje teplotu uvnitř chladničky nebo mrazničky, abyste si mohli být jisti, že je teplota dostatečně nízká na správné skladování potravin, ale ne příliš nízká, abyste zbytečně...

Zjistit dostupnost

ELECTROLUX Teploměr do chladniček a mrazničekHledáte jednoduchý a levný způsob, jak měřit teplotu ve své ledničce a mrazničce? Jednoduchým řešením je tento teploměr pro chladničky a mrazničky od Electrolux.Levný a praktickýVzhledem k jeho ceně nemusíte nad pořízením teploměru dlouze přemýšlet. Stupnice teploměru je od -30°C až do 30°C, tudíž bohatě postačí a splní skvěle účel u všech typů mrazniček a chladniček. Tento model je možné jak zavěsit pomocí držáku, tak i položit přímo do ledničky, či mrazničky. Díky klasickému bílému provedení se v lednici krásně ztratí a nebude vás při každém otevření ledničky bít do očí.

Teploměr monitoruje teplotu uvnitř chladničky nebo mrazničky, abyste si mohli být jisti, že je teplota dostatečně nízká na správné skladování potravin, ale ne příliš nízká, abyste zbytečně neplýtvali energií.

  • Vertikální teploměr pro chladničky a mrazničky
  • jednoduché používání
  • teplotní škála od –25 do 35 °C

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ příslušenství teploměr
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 22.0 cm
Výška balení 1.0 cm
Hloubka balení 6.0 cm
Hmotnost balení 0.0 kg
Více informací Méně informací