Teplovzdušný konvektor Rohnson R-029 Wi-Fi bílý

doprava zdarma
Značka: Rohnson , Kategorie: Přímotopy
Kód zboží: ROHR029

Chytré ovládání přes aplikaci a Wi-Fi, dálkové ovládání, regulace teploty od 5 °C do 37 °C, časovač.

Naše cena s DPH:

2 499

Na splátky od: 275 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Rohnson R-029 Wi-Fi


Chladné dny vás vedou k pořízení elektrického topidla? Komfortní zahřátí vám přinese volně stojící teplovzdušný konvektor Rohnson R-029 Wi-Fi o rozměru 69 × 22 × 43 cm. Toto praktické a chytré topidlo o příkonu 2 300 W stačí zapojit do zásuvky, nastavit a příjemně vám vyhřeje domácnost a to dokonce i na dálku. Pořiďte si konvektor například na chatu či chalupu a kdykoliv můžete přijet do již vyhřátého prostoru. Stačí nastavením na dálku pomocí chytrého telefonu zvolit příjemnou teplotu a nemusíte mrznout než místnosti vytopíte.


Extra rychlý ohřev


Ohřev probíhá velmi rychle. Nastavit můžete jeden ze 3 stupňů výkonu – 1 000 W, 1 300 W nebo 2 300 W. Nastavitelný termostat umožňuje vyhřát prostor zvolením teploty od 5 °C do 37 °C. Rychlé vyhřátí prostoru umožňuje vestavěný ventilátor a funkce TURBO. Spotřebič dokáže uchovat v paměti poslední nastavení teploty, to se zobrazí při opětovném zapnutí spotřebiče. Pohodlné ovládání zajišťuje dálkový ovladač, které můžete mít stále po ruce. Snadno s ním spotřebič zapnete i vypnete a nastavíte požadovanou teplotu. Stačí si pak už jen vychutnávat příjemnou teplotu.


Systém proti zamrznutí


Konvektor Rohnson nabízí jednoduchou manipulaci, kterou usnadňují volně stojící nožičky, ergonomické rukojeti a délka napájecího kabelu 1,5 m. Myšleno je také na bezpečnost, kterou zajišťuje bezpečnostní pojistka proti přehřátí a systém Anti-frost proti zamrznutí. Tento systém umožňuje spotřebiči v pohotovostním režimu při poklesu teploty v místnosti pod 5 °C automatické zapnutí vytápění na nízký výkon 1 000 W. Po dosažení teploty 9 °C se opět sám přepne do pohotovostního režimu.


Rohnson R-029 je vybaven časovačem, pomocí kterého lze nastavit dobu od 1 do 24 hodin, po kterou spotřebič bude vytápět prostor.

 


Ovládací panel s displejem


Komfortní ovládání představuje ovládací panel s přehledným LCD displejem na přední straně spotřebiče. Na tomto integrovaném displeji je možné zobrazit aktuální teplotu v místnosti, nastavení termostatu a zapnuté funkce časovače, ventilátoru nebo systému Anti-frost.


 
 


Vestavný ventilátor


Teplotu je možné na konvektoru nastavit v rozmezí 5 - 37 °C. Vyhřátí prostoru probíhá extra rychle díky funkci TURBO. Po zapnutí této funkce se spustí vestavný ventilátor, který místnost vyhřeje rychle vyhřeje. 


 
 


Dálkové ovládání


Topidlo lze jednoduše a pohodlně ovládat pomocí dálkového ovladače, kterým jej spustíte, nastavíte teplotu nebo funkci TURBO. Baterie do ovladače je součástí balení. Praktické odkládací místo na horní straně spotřebiče je k dispozici pro odložení dálkového ovládání až jej nebudete používat.


 
 


Ovládání přes smartphone a Wi-Fi


Konvektor Rohnson nabízí chytré ovládání pomocí vašeho smartphonu. Stačí mít k dispozici Wi-Fi a nainstalovanou aplikaci Rohnson. Zapněte spotřebič, stiskněte tlačítko Wi-Fi a po úspěšném připojení se v aplikaci ukáže domovská stránka, která umožňuje spotřebič ovládat na dálku. Snadno a chytře si tak vytopíte místnosti před příjezdem domů. 


Konvektor s dálkovým ovládáním R-029 Wi-Fi

 • Chytré ovládání přes aplikaci a Wi-Fi
 • Ovládací panel s LCD displejem
 • 3 úrovně nastavení výkonu: 1000/ 1300/ 2300 W
 • Funkce TURBO (vestavěný ventilátor pro rychlé vyhřátí prostoru)
 • Regulace teploty od 5 °C do 37 °C
 • Současně zobrazuje teplotu a nastavení termostatu
 • Nastavitelný termostat
 • Časovač 1-24 h
 • Praktické dálkové ovládání s baterií (součástí balení)
 • Bezpečnostní vypínač zapnuto/vypnuto
 • Tlačítko zapnuto/vypnuto
 • Bezpečnostní pojistka proti přehřátí a systém Anti-frost proti zamrznutí
 • Volně stojící (nožičky součástí balení)
 • Ergonomické rukojeti pro snadnou manipulaci
 • Odkládací místo pro dálkové ovládání
 • Délka napájecího kabelu je 1,5 m
 • Rozměry (šířka × hloubka × výška) 690 x 220 x 430 mm
 • Příkon 2300 W

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Umístění volně stojící
Ventilátor s ventilátorem
Příkon 2300 W
Přepínání výkonu ano
Výkonové stupně 1000, 1300, 2300 W
Ochrana proti mrazu Ano
Ano
Časovač Ano
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 67.9 cm
Výška výrobku 41.4 cm
Hloubka výrobku 18.1 cm
Hmotnost výrobku 4.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 73.0 cm
Výška balení 40.9 cm
Hloubka balení 15.7 cm
Hmotnost balení 5.5 kg
Více informací Méně informací