Teplovzdušný ventilátor Concept VT5000 bílý

Značka: Concept , Kategorie: Teplovzdušné ventilátory
Kód zboží: CONVT5000

Teplovzdušný ventilátor, WIFI vládání, funkce topení + studený vzduch + ventilátor.

Zjistit dostupnost

Concept VT5000, bílá


Když začne pořádná zima, v mnohých domácnostech nedokáže ani topení puštěné na maximum vytopit místnosti tak, abyste se při večerním sledování televize netřepali zimou. Pořiďte si proto keramický teplovzdušný ventilátor Concept VT5000, který vás nejen zahřeje… Nadchne totiž i technologické hračičky – nejedná se o jen tak nějaké topítko, ale o chytré zařízení s Wi-Fi, které vám umožní regulovat teplotu vzdáleně pomocí smartphonu s Androidem či iOS – třeba z kanceláře před příchodem domů.


Výkonem se přitom nenechá ani přes velmi kompaktní rozměry rozhodně zahanbit – ba naopak. Hodí se totiž do místností o velikosti až 40 m2, takže krásně vyhřeje velký obývák, ale třeba i garáž, a navíc velmi rychle – v místnostech o velikosti 20 m2 zvýší teplotu z 10 °C na 20 °C během pouhé půl hodiny! Ovládat jej samozřejmě lze ale i skrze jeho LED displej a soustředí se také na bezpečnost. Jednoduše přináší vše, co by měl mít moderní spotřebič mít – včetně designu, na nějž budete po právu hrdí.Stáhněte si aplikace a topte!


 


Ovládání smartphonem


Zapnout/vypnout topení, zvýšit teplotu, zkontrolovat aktuální nastavení? Nyní nemusíte být ani v blízkosti ventilátoru. Stačí váš chytrý telefon s Androidem či iOS a Wi-Fi. Díky tomu můžete topení ovládat odkudkoli.


  


S přesností švýcarských hodinek


K dispozici je také digitální časovač s možností nastavení až na 12 hodin. Po uplynutí nastavené doby bude ventilátor automaticky přepnut do úsporného režimu, čímž zabrání nežádoucímu topení v případě, že jej zapomenete vypnout.


  


To pravé teplo domova


Tento model se hodí do místností o velikosti až 40 m2 a umožňuje přesnou regulaci teploty od 5 °C do 35 °C. Stejně tak ale ovlivnit i intenzitu proudění vzduchu ve dvou stupních. Jisti si v každém případě můžete být rychlostí, neboť v prostoru o velikosti 20 m2 zvýší teplotu z 10 °C na 20 °C během pouhé půl hodiny!


  


Design, na který budete hrdí


Díky velmi skromným rozměrům a designu, který nevyžaduje pozornost, je ideální ventilátor nejen do bytů či domů, ale i kanceláří či garáže. Jeho hlučnost přitom nepřesahuje 50 dB, abyste jej mohli bez rušení používat i v noci. O dokonale čistý vzduch přitom v jeho případě pečuje prachový filtr.


  


LED displej


Ventilátor má skvěle čitelný LED displej pro přehled o aktuálním nastavení. Nemusíte se ani obávat toho, že byste jej nechali zapnutý bez dozoru, neboť bezpečnost zvyšuje pojistkou proti přehřátí.

Keramický teplovzdušný ventilátor

 • WIFI ovládání
 • Časovač
 • Design

Technické parametry:

 • Nastavitelný termostat: 5 – 35 C
 • Časovač: 12 hodin
 • WiFi ovládání
 • Ovládání přes dálkový ovladač
 • Pojistka proti přehřátí
 • Vhodný do prostor o velikosti 40 m2
 • LED displej
 • Hlučnost: 50 dB
 • ECO provoz
 • Prachový filtr
 • Indikátor napájení
 • Délka kabelu: 1,7 m
 • Dva provozní stupně: 1500 /2500 W

Pohodlné ovládání
Užijte si zimu i s chladnými teplotami spolu s naším ventilátorem, který Vás mrznout nenechá. Zapnout nebo vypnout topení, zvýšit teplotu či zkontrolovat aktuální? Žádný problém. K nastavení
ventilátoru stačí pouze chytrý telefon nebo tablet podporující systém Android či iOS s WiFi připojením. Stáhnete si aplikaci a můžete topidlo ovládat odkudkoliv.

Přesný jako hodinky
Digitální časovač můžete nastavit až na 12 hodin. Po uplynutí nastavené doby ventilátor automaticky přejde do úsporného režimu. Zabráníte tak nechtěnému topení, pokud ventilátor zapomenete vypnout.

Teplo domova
Ventilátor je vhodný do místnosti o velikosti 40 m2. Můžete si nastavit teplotu od 5°C do 35°C, ale i intenzitu proudění vzduchu, kterou je možné nastavit ze dvou nastavitelných stupňů výkonu. Místnost tak vytopí rychlostí blesku – v prostorech o velikosti 20 m2 zvýší teplotu z 10°C až na 20°C za 30 minut.

Designový kousek
Skromné rozměry a nenápadný vzhled umožní umístění ventilátoru nejen v bytě či domě, ale například i v kanceláři nebo garáži. S hlučností pouhých 45 dB ho můžete použít i během noci, aniž by kohokoli rušil. Své místo si tak najde kdekoliv. Při příchodu do vyhřáté místnosti na Vás bude čekat příjemný a čistý vzduch, o který se postará prachový filtr.

Dokonalý přehled
Ventilátor je vybavený přehledným panelem s LED displejem, který Vám umožní vidět, jak máte přístroj právě nastavený. Nemusíte mít obavy o zapnutý ventilátor bez dozoru, pro Vaši bezpečnost je ventilátor vybavený pojistkou proti přehřátí.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ zářiče/ohřívače keramický
Příkon 2500 W
Počet stupňů výkonu 2
Umístění volně stojící
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 35.0 cm
Výška výrobku 34.0 cm
Hloubka výrobku 17.0 cm
Hmotnost výrobku 3.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 35.0 cm
Výška balení 34.0 cm
Hloubka balení 17.0 cm
Hmotnost balení 3.9 kg
Více informací Méně informací