Terč na šipky Echowell 712 C

Značka: Echowell , Kategorie: Hry venkovní, klasické…
Kód zboží: 243 011

elektronický terč, 26 her pro 1 - 12 hráčů, 166 herních variant, 15 zvukových efektů, funkce automatického vypnutí, 4 LED displeje

Zjistit dostupnost

Uspořádejte doma vzrušující turnaj v hodu šipkami!

Pokud se rádi odreagujete u házení šipek nebo hledáte skvělou zábavu pro dlouhé večery, máme pro vás výborný tip. Velmi oblíbený terč na šipky Echowell 712 C vám zajistí příjemně strávený čas ve společnosti až 12 přátel. Nabízí přehledný LED displej a nespočetné množství kombinací her, se kterými se každé posezení s kamarády stane zábavným večerem.


Házejte šipky kdykoliv máte chuť

Házení šipek je velmi oblíbenou činností, kterou si lze zpestřit chvilky v restauracích či hospodách. Pokud patříte k nadšeným hráčům a chcete si zahrát kdykoliv jen budete mít chuť, využijte skvělé možnosti a pořiďte si domů svůj vlastní terč na šipky. Teď už vám nebude stát nic v cestě a můžete se zabavit pokaždé, jakmile budete mít náladu. Tento sport mimo jiné podporuje koncentraci a učí přesnému cílení, tudíž dochází i k přirozenému rozvoji mozkové činnosti.


Hrajte s rodinou či přáteli

Moderní terč na šipky Echowell 712 C disponuje velkou hrací plochou o průměru 35 cm, což zajišťuje dostatečně velký prostor pro to, aby se trefil i ten, kdo nepatří k profesionálním střelcům. Zahrát si na něm může až 12 hráčů. Uspořádejte doma rodinný turnaj, motivujte děti k pozornosti a soustředění. Máte obavy, že bude váznout zábava s neznámými hosty? Využijte elektronického terče, který uvolní rozpaky a rozpoutá zábavu. Vaši přátelé budou vtaženi do hry a prožijete spolu spoustu příjemných chvil.


Vybere si opravdu každý

Terč je vybaven 4 LED displeji, na kterém snadno provedete požadované nastavení a budete mít přehled o průběžném skóre hráčů. K dispozici máte 26 základních her a až 166 dalších možných kombinací. Najdete mezi nimi 01, Score Cricket, Ludo, Killer, Killer Team, Scram, Over, Under, Around the Clock, Count-up, High Score, Random Shoot, Shanghai, Halve It, Follow the Leader, All 51 By 5, Bingo, Best Ten, 9 Lives, Tennis, Soccer, Golf, Billard (9 Ball), Snooker, Baseball a Free. Součástí terče je 12 kvalitních šipek s náhradními koncovkami. Potěší vás hlasová signalizace s 15 různými zvukovými efekty informující o každém přesném zásahu. V případě nečinnosti se terč po určité době automaticky vypne. Napájení je zajištěno AC/DC adaptérem, který je součástí výrobku. Samozřejmostí je návod v českém jazyce.

Elektronický terč obsahuje:

  • 26 her pro 1-12 hráčů
  • 166 herních variant
  • 4 LED displeje
  • 15 zvukových efektů
  • Funkce automatického vypnutí

Obsahuje:

  • AC/DC adaptér
  • 12 šipek
  • návod ke hře

Další parametry
Počet hráčů 1+
nemá
Doba hraní dle chuti a výdrže
Typ hry Párty hry, Rodinné
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 55.0 cm
Výška výrobku 5.0 cm
Hloubka výrobku 46.0 cm
Hmotnost výrobku 3.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 50.0 cm
Výška balení 6.0 cm
Hloubka balení 50.0 cm
Hmotnost balení 3.0 kg