Termohrnek Lamart Conti 0,48 l (LT4031) zelený

Značka: Lamart , Kategorie: Termohrnky
Kód zboží: LAM42001306

Kvalitní termohrnek vyrobený z nerezu a plastu v líbivém barevném provedení o objemu 0,48 l a s mechanismem proti nechtěnému otevření je ideální volbou na cesty.

Zjistit dostupnost

Lamart Conti, zelenáLamart Conti, zelenáAť už se chcete ráno cestou do práce či do školy napít kávy, nebo se na horské sjezdovce zahřát čajem, pomůže vám termoska Lamart Conti s obsahem téměř půl litru. Díky kompaktním rozměrům 21,7 × 7 cm se vejde do batohu, aktovky i kabelky.Tělo termosky je vyrobené z velmi kvalitní nerezavějící oceli, a to ve veselém (ale elegantním) barevném provedení. Díky nerezové vložce je velmi odolná – nemusíte se bát, že se snadno rozbije. Z kvalitního plastu je vyrobený také tlačítkový otevírací mechanismus. Pojistka na víčku zaručí, že se termoska sama nečekaně neotevře.

Každý člověk si přeje, aby bylo dostupné i to nejluxusnější zboží. Právě tuto možnost přináší značka Lamart na trh s kuchyňským nádobím. Výhradním zájmem je spokojenost zákazníka ve všech představitelných požadavcích kladených na kuchyňské nádobí v dnešních moderních domácnostech. Termohrnek z řady Conti představuje ideální volbu pro Vás.

  • Termohrnek vyroben z vysoce kvalitní nerezavějící oceli.
  • Tlačítkový mechanismus otevření termohrnku vyroben z vysoce kvalitního plastu.
  • Nerezová vložka činí termohrnek téměř nerozbitný.
  • Pojistkový mechanismus zabraňující nečekanému otevření.

Parametry:

  • Objem: 0,48 l
  • Průměr: 7 cm
  • Rozměr: 21,5 x 7 cm
  • Materiál: nerez/plast
  • Barva: zelená

Značka Lamart by Piere Lamart reprezentuje širokou škálu moderního a cenově dostupného kuchyňského náčiní a nádobí pro hravé vaření, přinášející do vaší kuchyně lehkost, kvalitu a vytříbený styl díky svému kvalitnímu zpracování a modernímu designu inspirovanému filozofií hravého vaření bývalého francouzského šéfkuchaře Piera Lamarta.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Objem termonádoby 0.48 l
Materiál nerezová ocel
zelená
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.0 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hloubka výrobku 21.5 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 8.5 cm
Výška balení 8.5 cm
Hloubka balení 23.2 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Více informací Méně informací