Termoska Coleman 0,5 L z nerez oceli (390 g)

Značka: Coleman , Kategorie: Termosky
Kód zboží: COL204506

Nerozbitná nerezová termoska, která dlouhodobě udrží teplotu vašeho nápoje.

Zjistit dostupnost

Teplý nápoj vždy po ruce


Především v chladném období, během podzimu, zimy či na jaře, oceníte na svých toulkách krajinou něco teplého do žaludku. Něco, co vás příjemně rozehřeje. Kávu nebo čaj nepotkáte na každém kroku, proto je důležité spoléhat se sám na sebe a do své výbavy přibalit také termosku. Tou ideální pro dva může být právě nerezová termoska Coleman 0,5 l.


Výborné izolační vlastnosti


Samotná termoska Coleman je jedna z nejprodávanějších na trhu, patří k tomu nejlepšímu v tomto sortimentu a to především díky jeho výborným vlastnostem, mezi něž patří především špičkový izolační výkon. Tyto termosky jsou prakticky nerozbitné díky jejich kvalitnímu nerezovému obalu a staly se nepostradatelnými mezi lidmi, kteří se věnují outdoorovým akcím či se často pohybují v extrémních klimatických podmínkách. Je jedno, zda v zimě či teplých dnech.Snadné nalévání bez úniku tepla


Termoska je velmi chytře řešená, co se obsluhy týče. Jednoduchý šroubovací uzávěr snadno povolíte a naléváte do víčka, které slouží jako praktický šálek. Není potřeba vyšroubovávat úplně, čímž by docházelo ke zbytečnému úniku tepla. Uzávěr dokonale těsní a eliminuje možnost selhání díky výborné izolaci. Termosku lze snadno otevřít a umýt ji buď ručně či v myčce nádobí.

Nerezové termosky Coleman patří podle výsledků dlouhodobě a jednoznačně k nejlepším v tomto sortimentu. Díky špičkovému izolačnímu výkonu a současně nerozbitnosti se staly nepostradatelnými pro outdoorové akce v extrémních klimatických podmínkách, ať už v zimě nebo v horku. Bezchybnou službu odvádějí i v běžném životě. Jednoduchý šroubovací uzávěr eliminuje možnost selhání, dokonale těsní a dobře se umývá. Pro nalévání není nutno ho vyšroubovat úplně, čímž se zabraňuje úniku tepla (chladu). Víčko slouží jako praktický šálek.

  • Materiál : nerezová ocel.
  • Objem: 0,5 l, rozměr : 28,1 x 6,8 cm.
  • Izolační výkon : 76°C po 6 h.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Objem termonádoby 0.5 l
Materiál nerezová ocel
stříbrná
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 8.5 cm
Výška balení 7.5 cm
Hloubka balení 26.5 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Více informací Méně informací