Tiskárna inkoustová Canon PIXMA iP110 (9596B009AA)

Značka: Canon , Kategorie: Tiskárny klasické
Kód zboží: CAN9596B009AA

Tiskárna barevná inkoustová A4, 9str./min mono 5str./min color, 9600 x 2400 dpi, WiFi, USB

Zjistit dostupnost

Canon PIXMA iP110


Přenosná inkoustová tiskárna Canon PIXMA iP110 vám umožňuje zůstat produktivní i na cestách. Ve velmi kompaktním těle o váze pouhých dvou kilogramů totiž nabízí parametry, na něž by mohly být pyšné i „velké“ stolní tiskárny. Jedná se například o rozlišení 9600×2400 DPI, které umožňuje tisknout skutečně extrémně ostré fotografie a obrázky. Tiskárna ale nezaostává ani v rychlosti tisku – barevných stránek velikosti A4 zvládne za minutu vytisknout skoro šest, u černobílých dokumentů pak tato hodnota narůstá dokonce na devět stránek za minutu.


Všestranný pomocník


Tiskárna je vybavena klasickým rozhraním USB 2.0, které ji umožňuje připojit snad k jakémukoliv počítači. Na cestách ovšem často nebudete chtít řešit kabely, a proto jistě potěší, že nechybí ani bezdrátové rozhraní Wi-Fi. Pomocí něj můžete tisknout z notebooků, chytrých telefonů, tabletů, a dokonce i některých cloudových služeb. Napájení je zajišťováno dodávaným síťovým adaptérem, ale pokud chcete tisknout skutečně kdekoliv, můžete si dokoupit akumulátor umožňující zcela autonomní provoz.

Připojte se a tiskněte na cestách s úžasnou přenosnou tiskárnou. Tato lehká tiskárna se vejde do tašky na notebook a se skvělými výsledky tiskne přímo z chytrých zařízení a cloudu.

Výhody
*Připojení a tisk na cestách s úžasnou přenosnou tiskárnou s Wi-Fi
*Okouzlete mimořádnou kvalitou a tiskem ve vysokém rozlišení 9 600 dpi
*Zažijte svobodu kreativity tisku z cloudu pomocí PIXMA Cloud Link
*Připravte se na snadný tisk z chytrých zařízení s aplikací PIXMA Printing Solutions
*Užijte si skvělou kvalitu tisku dokumentů a fotografií kdekoli

Neuvěřitelný přenosný tisk
Připojte se a tiskněte na cestách. Ať už jste kdekoli, tato lehká a tenká tiskárna je nejlepším společníkem pro přenosný a stylový tisk ze smartphonů, tabletů a cloudu díky pokročilému Wi-Fi připojení.

Připojení ke cloudu
Přejděte přímo na cloud. Užijte si svobodu snadného tisku z Internetu kdekoli, stačí vám jen váš smartphone nebo tablet. Vylepšený PIXMA Cloud Link vám umožní tisknout dokumenty Office, soubory PDF a JPG přímo z cloudových služeb, jako jsou Dropbox, Disk Google, OneDrive a Evernote. Navíc můžete rychle tisknout fotografie z Facebooku, Twitteru a online alb – to vše bez počítače.

Podpora smartphonů a tabletů
Tato tiskárna je připravená pro práci se smartphony. Stačí do smartphonu nebo tabletu stáhnout aplikaci PIXMA Printing Solutions. Pomocí aplikace můžete přímo přistupovat ke cloudovým službám. Přes Wi-Fi nebo Internet můžete zkontrolovat stav tiskárny nebo hladiny inkoustů. Aby byly možnosti mobilního připojení kompletní, je k dispozici i podpora služeb Apple AirPrint a Google Cloud Print.

Výjimečná kvalita
Oslňte na cestách mimořádnou kvalitou tisku. Tiskněte dokumenty s profesionálním vzhledem, ostrými texty a bohatými barevnými fotografiemi – díky technologii FINE se systémem s 5 inkousty a rozlišením tisku až 9 600 dpi. Tisk je opravdu rychlý. Užijte si rychlost tisku 9,0 obr./min černobíle a 5,8 obr./min barevně a krásné bezokrajové fotografie 10 × 15 cm hotové za 53 sekund.

Ekonomický a pohodlný tisk
Pro maximální pohodlí můžete upravit nastavení tiskárny, aby se zvětšil objem tisku, pomocí režimu úspory černého inkoustu. Nemějte obavy, když vám dojde černý inkoust a vy jste někde venku, tiskárna bude vytvářet kompozitní černou z ostatních barevných inkoustů.

Kreativní zábava
Užijte si vlastní kreativitu s Easy Photo Print+. V této webové službě můžete navrhovat a tisknout vlastní pohlednice, koláže fotografií a mnohem víc s použitím obrázků z tabletu, smartphonu, počítače nebo cloudu.

Bezdrátový tisk
Zažijte neuvěřitelnou přenosnost a buďte mobilní díky volitelnému dobíjecímu bateriovému zdroji. Ideální pro tisk v místech, kde není k dispozici žádné napájení.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber 9596B009AA
Vlastnosti tisku
Technologie tisku inkoustová
Tisk barevný
Dělené bar. náplně Ne
Max. rozlišení 9600 x 2400 DPI
Bezokrajový tisk Ne
Oboustranný tisk Manuální
Formát tisku A4
Pracovní zátěž 1000 str./měsíc
Rychlost tisku
Rychlost tisku barevně 5 str./min
Rychlost tisku černobíle 9 str./min
Výbava
Displej pro foto Ne
Podporované paměťové karty / typ karty nepodporuje paměťové karty
Zásobník papíru 50 ks
Rozhraní
Ano
Ne
LPT port Ne
Ne
Tray Ne
Porty tiskárny USB
Další parametry
Obsah balení tiskárna, (propojovací kabel USB NENÍ součástí balení), příručka / instalační leták, startovací balení náplní, napájecí kabel
IrDa (infraport) Ne
Ne
Tisk fotografií Ano
Podpora přímého tisku Ano
Kompatibilita tiskárny Canon PIXMA iP110
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 32.2 cm
Výška výrobku 6.2 cm
Hloubka výrobku 18.5 cm
Hmotnost výrobku 2.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 30.0 cm
Výška balení 40.0 cm
Hloubka balení 10.0 cm
Hmotnost balení 3.1 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu