Tiskárna inkoustová Epson L1800 (C11CD82401) černá

Značka: Epson , Kategorie: Tiskárny klasické
Kód zboží: EPSC11CD82401

Tiskárna barevná inkoustová A3, 15str./min mono 15str./min color, 5760 x 1440 dpi, USB

Zjistit dostupnost

Epson L1800


Epson L1800 je barevná tiskárna pro menší firmy i domácnosti s požadavkem na vysokou kvalitu tisku většího množství dokumentů s důrazem na minimální náklady na jeden list. Tiskárna spoléhá na oblíbenou technologii vysokokapacitních inkoustových nádržek s výtěžností až 1 500 fotografií a snadným doplňováním inkoustu.


Tento model je tak perfektní volbou pro tisk dokumentů i fotografií atp. Tiskne rychlostí až 15 výtisků za minutu a při pořízení tiskárny navíc rovnou dostanete šest samostatných  70ml lahviček s inkoustem (černá, azurová, žlutá, purpurová, světle azurová, světle purpurová).


Klíčové vlastnosti:


  • Rychlý a kvalitní tisk
  • Skutečně spolehlivý provoz
  • Maximální produktivita díky systému vysokokapacitních inkoustových nádržek
  • Minimální náklady na vytištěnou stránku
  • Tisk až do formátu A3+

Tiskněte levně, rychle, kvalitně a také spolehlivě! 

 


Úsporný tisk


Zásluhou šesti 70ml vysokokapacitních inkoustových nádržek představuje tento model perfektní volbu pro velkoobjemový tisk s důrazem na vysokou kvalitu, ale přitom minimální náklady na vytištěnou stránku. Proto jde o ideální volbu pro fotografy, ale i menší kanceláře nebo náročnější domácnosti.

 


Maximální produktivita


Aniž byste museli doplňovat inkoust, dokážete vytisknout až 1 500 fotografií, nebo 2 600 stránek černobílého a 4 700 stránek barevného textu. Epson si navíc dal na doplňování inkoustu mimořádně záležet – tiskárna proto disponuje technologií rychlého doplňování inkoustu se zřetelným značením a tryskami bez kapání. Doplnění inkoustu je zásluhou toho rychlé a dokonale čisté.

 


Spolehlivý provoz


Integrovaná inkoustová nádržka přináší i další zásadní výhody – například ve spolehlivosti, kdy se nemusíte obávat nežádoucích prostojů či ještě hůře nízké kvality vytištěných materiálů. Tisknout přitom můžete až do formátu A3+.

 


Technologie Micro Piezo


Díky technologii Micro Piezo a originálním inkoustům Epson je dosaženo kvalitního a přitom vysoce rychlého tisku – z tiskárny vyletí během minuty až 15 výtisků barevně i černobíle.


Tiskárna L1800 se systémem inkoustových nádržek

Kompaktní šestibarevná tiskárna L1800 formátu A3+ pro domácnosti a kanceláře s omezeným rozpočtem vytiskne fotografie přibližně za 191 sekund. Díky systému vysokokapacitních inkoustových nádržek vytiskne 1 500 fotografií bez nutnosti doplnění inkoustu. Má minimální nároky na údržbu a přináší cenově výhodný a bezproblémový tisk, takže se skvěle hodí pro domácnosti, fotografy a kanceláře, které chtějí tisknout velké množství fotografií a barevných dokumentů.

Mimořádně úsporný tisk
Díky vestavěnému systému vysokokapacitních inkoustových nádržek je tiskárna L1800 ideální pro velkoobjemový tisk, při němž je velmi důležitá nízká cena za tisk jedné fotografie nebo barevné stránky. Model L1800 se skvěle hodí pro domácnosti a malé kanceláře, které mají zájem o tisk velkého množství fotografií a barevných dokumentů, a je vybaven šesti 70ml velkokapacitními lahvičkami inkoustu.

Zvýšení produktivity
Vestavěný systém inkoustových nádržek tiskárny L1800 umožňuje vytisknout až 1 500 fotografií nebo 2 600 stránek černobílého a 4 700 stránek barevného textu bez doplnění inkoustu3. Jakmile je nutné doplnit inkoust, nenaděláte žádný nepořádek. Díky technologii rychlého doplňování inkoustu, jasnému značení a tryskám bez kapání je tento postup u modelu L1800 jednoduchý, rychlý a čistý.

Spolehlivé výsledky
Model L1800 má nízké nároky na údržbu a je vybaven technologií Micro Piezo a originálním inkoustem Epson, které spolu s průběžným doplňováním inkoustu zajišťují vynikající a stálou kvalitu barevného tisku fotografií i dokumentů až ve formátu A3+. Speciální vestavěná odolná inkoustová nádržka omezuje prostoje a předchází špatné kvalitě tištěných materiálů, které může zapříčinit používání neoriginálních systémů inkoustových nádržek třetích stran.

Rychlý tisk
Model L1800 vytiskne fotografie přibližně za 191 sekund. Maximální rychlost tisku je 15 str./min černobíle i barevně.

Základní funkce

Mimořádně nízké náklady: Speciální inkoustová nádržka umožňující doplňování
Tisk fotografií: 6barevná tiskárna formátu A3+
Kompaktní design: Malé rozměry vhodné pro domácí použití
Žádné starosti: Záruka společnosti Epson
Uživatelská přívětivost: Bezproblémový provoz a jednoduché nastavení

Obsah balení:
USB kabel není součástí balení

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber C11CD82401
Vlastnosti tisku
Technologie tisku inkoustová
Tisk barevný
Dělené bar. náplně Ano
Max. rozlišení 5760 x 1440 DPI
Bezokrajový tisk Ano
Oboustranný tisk Manuální
Formát tisku A3
Rychlost tisku
Rychlost tisku barevně 15 str./min
Rychlost tisku černobíle 15 str./min
Výbava
Displej pro foto Ne
Podporované paměťové karty / typ karty nepodporuje paměťové karty
Zásobník papíru 150 ks
Rozhraní
Ne
Ne
LPT port Ne
Ne
Tray Ne
Porty tiskárny USB
Další parametry
Obsah balení příručka / instalační leták, (propojovací kabel USB NENÍ součástí balení), tiskárna, startovací balení náplní, napájecí kabel
IrDa (infraport) Ne
Ne
Tisk fotografií Ano
Podpora přímého tisku Ne
Kompatibilita tiskárny Epson L1800
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 70.5 cm
Výška výrobku 21.5 cm
Hloubka výrobku 32.2 cm
Hmotnost výrobku 12.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 85.0 cm
Výška balení 34.0 cm
Hloubka balení 48.0 cm
Hmotnost balení 15.1 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu