Tiskárna laserová Samsung SL-M2026 (SS281B#EEE)

Značka: Samsung , Kategorie: Tiskárny klasické
Kód zboží: SAMSS281B

Tiskárna černobílá laserová A4, 20str./min mono 8 MB, USB

Zjistit dostupnost

Snadné používání
Tiskárna M2026 je navržená k jednoduchému a intuitivnímu používání, čímž šetří váš drahocenný čas a námahu. Tisk obrazovky jediným dotykem Funkce tisku jediným dotykem odesílá obsah zobrazený na monitoru přímo na tiskárnu.

Vysoká rychlost tisku
Rychlejší tiskárna znamená rychlejší pracovní postupy. Díky procesoru s frekvencí 600 MHz a 128 MB paměti můžete tisknout rychlostí až 20 stránek za minutu.

Ovladač Easy Eco Driver S ovladačem Easy Eco Driver od společnosti Samsung ušetříte až 20 procent toneru tiskárny. Tento užitečný software zároveň snižuje spotřebu papíru a energie tím, že uživatelům umožňuje odstranit nepotřebný text a obrázky a převést je z rastrového formátu na skici. Ovladač Easy Eco Driver získal v roce 2012 ocenění za výjimečné výsledky v oblasti inovací od společnosti Buyers Laboratory (BLI).

Tiskárna, se kterou je váš inteligentní telefon ještě inteligentnější S tiskárnou Samsung Xpress M2026 můžete tisknout a sdílet bez problémů.

Tiskárna, se kterou je váš inteligentní telefon ještě inteligentnější Tisk prostřednictvím služby Google Cloud Print odkudkoli Službu Google Cloud Print lze používat v inteligentních telefonech, tabletech, přenosných počítačích Google Chromebook, stolních počítačích a dalších zařízeních připojených k webu.

Dokonalá kvalita textu a obrázků pro vaše dokumenty Tiskárna M2026 vám při tisku a skenování textu a obrázků přináší brilantní kvalitu. Svého rozlišení 1.200 x 1.200 dpi dosahuje změnou velikosti bodů a jejich umístění. Výsledkem je detailnější tisk s jemnějšími a ostřejšími obrázky. Vychutnávejte si kvalitní výtisky Jedinečná technologie ReCP (Rendering Engine for Clean Page) od společnosti Samsung zvyšuje celkovou kvalitu tisku.

Podpora jednoduchých řešení Tiskárna disponuje i podporou softwaru, jejímž cílem je umožnit vám získat kontrolu nad výtisky tak, aby jejich kvalita byla vyšší než kdykoli předtím. Easy Printer Manager Program Easy Printer Manager umožňuje vzdáleně ovládat nastavení tiskárny a snadno sledovat její stav.

Ergonomický design Neobávejte se, že by vám tato tiskárna zabrala příliš mnoho místa. Díky svému kompaktnímu a elegantnímu designu bude vaším příjemným společníkem. Menší zabrané místo Díky zabranému místu jen 33,2 x 21,5 cm je tato tiskárna nejmenší laserovou tiskárnou společnosti Samsung. Ergonomický design Ergonomický design tiskárny s ebenově hnědou a ledově šedou barvou vytváří moderní a elegantní pracovní prostředí.

Technické specifikace NFC Černobílá laserová tiskárna

Formát tiskárny: A4 Rozlišení[DPI]: 1200 x 1200
Rychlost černého tisku [str/min]: 20 Rychlost barevného tisku [str/min]: nepodporuje
Tisk první strany [sec]: 8.5 Max. měsíční zatížení [str]: 10000
Paměť [MB]:8 Processor
400 MHz

Oboustranný tisk: Manual
Automatický podavač pro skenování: ne Automatický duplexní podavač pro skenování: ne Kapacita zásobníku [str]: 150 input, 100 output
Rozhraní: Hi-Speed USB 2.0

Tiskové jazyky: GDI Kapacita startovacího toneru [str]: 500
Skener: ne Fax: ne Spotřeba [W]: 310 Spotřeba StandBy [W]: 1.1 W (Power Save) / 30 W (Ready)
Hlučnost [dB]: 50 dBA (Printing) / 26 dBA (Ready)
Rozměry [VxŠxH mm]: 178 x 331 x 215 mm
Hmotnost [kg]: 3,97

Podporované operační systémy: Windows 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP / 2008R2 / 2008 / 2003 / 2012, Mac OS X 10.5 - 10.9, Various Linux

Obsah balení: Napájecí kabel
Disk CD se softwarem
instalační příručka
USB kabel není součástí balení

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber SS281B#EEE
Vlastnosti tisku
Technologie tisku laserová
Tisk černobílý
Bezokrajový tisk Ne
Oboustranný tisk Manuální
Formát tisku A4
Pracovní zátěž 10000 str./měsíc
Rychlost tisku
Rychlost tisku černobíle 20 str./min
Paměť
8 MB
Výbava
Displej pro foto Ne
Zásobník papíru 500 ks
Rozhraní
Ne
Ne
LPT port Ne
Ne
Tray Ne
Porty tiskárny USB port
Další parametry
IrDa (infraport) Ne
Ne
Tisk fotografií Ne
Podpora přímého tisku Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 28.0 cm
Výška balení 39.0 cm
Hloubka balení 25.0 cm
Hmotnost balení 5.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu