Tiskárna pokladní Epson TM-T20II USB+ RS232,zdroj-spec (C31CD52002)

Značka: Epson , Kategorie: Pokladní tiskárny
Kód zboží: EPSC31CD52002

Tiskárna pokladní

Zjistit dostupnost

Epson TM-T20II, černáEpson TM-T20II, černá


Rychlý tisk, vysoká spolehlivost, úsporný provoz. Tiskárnu od společnosti Eposn využijete ve svém podnikání, ať už prodáváte zboží v obchodě, provozujete restauraci, nebo třeba vypisujete pokuty neposlušným řidičům.


Automatické zkrácení papíru


Tiskárna účtenek zvládne tisk na papír o šířce 80 mm. S funkcí automatického zkrácení papíru se zmenšuje horní i dolní okraj i šířka mezi řádky. Nespotřebováváte proto tolik papíru, nebo do ušetřeného prostoru můžete vložit své logo, aby si vás zákazníci snáz zapamatovali.


Rychlý tisk


Tiskárna vám ušetří moře času. Rychlost tisku 200 mm/s je mnohonásobně větší, než kdybyste měli účtenku vypisovat ručně. V některých případech dokonce ruční psaní zcela odpadá, zvlášť u obchodů, kde se počet nakupovaných položek pohybuje v řádu desítek. Fronty u pokladen? Už jen ve vánoční špičce. Na tu by byla tiskárna krátká, i kdyby zvládala tisk rychlostí světla.

EPSON TM-T20II SERIES

Díky kombinaci rychlého tisku, vysoké spolehlivosti a úsporného provozu je tato tiskárna splňující podmínky programu Energy Star nepostradatelnou pro malé a specializované prodejny, pohostinské prostory a obchody s potravinami.

Cenově dostupná
Tento snadno použitelný model je naší cenově nejvýhodnější pokladní tiskárnou účtenek a zvládá tisk na papír šířky 80 mm. Její funkce automatického zkrácení papíru zmenšuje horní i dolní okraj, šířku mezer mezi řádky a výšku čárového kódu, čímž umožňuje flexibilní tisk účtenek. Tímto způsobem lze kontrolovat náklady a řídit množství spotřebovaného papíru. Snížení nákladů na papír je dosahováno tím, že před odříznutím aktuální účtenky je vytištěno horní logo na začátek další účtenky, což zkracuje horní okraj o 12 mm.

Spolehlivá
Střední doba mezi poruchami je 360 000 hodin a životnost tiskového mechanismu činí 15 milionů řádků, takže se na tiskárnu TM-T20II můžete spolehnout i ve velkoobjemových tiskových prostředích.

Flexibilní
Tiskárně TM-T20II nechybí ani integrované rozhraní USB a na výběr máte ze dvou modelů: 1) USB + sériové rozhraní, 2) USB + ethernetové rozhraní, což z tiskárny dělá dlouhodobou investici, protože je možné kdykoli přepínat mezi jednotlivými rozhraními.

Rychlá
Rychlost tisku 200 mm/s vám ušetří čas, zatímco konkurenceschopná cena a provozní náklady vám ušetří peníze – ideální ve chvílích, kdy potřebujete rychle zkrátit dobu čekání ve frontě.

Záruka 24 měsíců
Partnumber C31CD52002
Vlastnosti tisku
Technologie tisku pokladní, termální
Rychlost tisku
Rychlost tisku 200
Rozhraní
Ano
Ne
RS232 Ano
Další parametry
Řezačka papíru Ano
Podavač papíru Ano
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 28.7 cm
Výška balení 19.5 cm
Hloubka balení 24.0 cm
Hmotnost balení 2.6 kg
Více informací Méně informací