Tisková struna Filament PM 1,75 PETG, 1 kg (F175PETG_TRE) červená/průhledná

Značka: Filament PM , Kategorie: Tiskové struny pro 3D tiskárny
Kód zboží: PLMF175PETGTRE

PETG: Jedná se o pevný a houževnatý materiál, který se vyznačuje dobrou tepelnou stálostí. Tento materiál díky malému smrštění při tisku je vhodný pro tisk velkých objektů. PETG má mechanické a...

Zjistit dostupnost

Tisková struna Filament PM 1,75 PETG, 1 kg, transparentní červená


3D tisk dobývá svět, v nedaleké budoucnosti by nám například lékaři běžně měli tisknout náhradní klouby či orgány. Dnes se v podnikových i domácích podmínkách tiskne převážně z plastu – jako náplň do 3D tiskáren slouží tiskové struny neboli filamenty.


Pevný a houževnatý materiál PETG


Materiál PETG je velmi podobný tomu, ze kterého se dělají PET lahve. Nabízí dobrou tepelnou stálost a malé smrštění při tisku, takže je vhodný k tisku velkých objektů. Je pevný a houževnatý. Co se srovnání s ostatními oblíbenými tiskovými materiály týče, má PETG tepelné a mechanické vlastnosti na lepší úrovni než ABS a tiskové vlastnosti jako PLA.


Struna má průměr 1,75 mm, vhodná teplota tisku je 220–250 °C, teplota podložky 60–80 °C. Toto balení obsahuje 1 kg struny, výrobce také nabízí mnoho dalších barevných variant.

PETG: Jedná se o pevný a houževnatý materiál, který se vyznačuje dobrou tepelnou stálostí. Tento materiál díky malému smrštění při tisku je vhodný pro tisk velkých objektů. PETG má mechanické a tepelné vlastnosti lepší než ABS a tiskové vlastnosti PLA.

  • Vhodná teplota tisku: 220-250 °C, teplota podložky 60-80 °C
  • Průměr 1,75 mm, váha 1 kg
  • Baleno ve vakuové fólii, v krabici vysoušecí sáček, který zabraňuje vlhkosti.

Záruka 24 měsíců
Partnumber F175PETG_TRE
Další parametry
Materiál struny PETG
Průměr struny 1,75 mm
Hmotnost struny 1 kg
červená, transparentní
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 21.8 cm
Výška balení 10.0 cm
Hloubka balení 24.0 cm
Hmotnost balení 1.4 kg
Více informací Méně informací