Tlakový hrnec CS Solingen Prepro CS-045906, 4 + 8 l

Značka: CS Solingen , Kategorie: Tlakové hrnce
Kód zboží: PECCS045906

Sada nerezových tlakových hrnců o objemu 4 a 8 l se silným sendvičovým dnem a skleněnou poklicí pro univerzální použití. Vhodný na všechny typy varných desek včetně indukce.

Zjistit dostupnost

Rychlé a bezpečné vaření

Velkou výhodou vaření v tlakovém hrnci je úspora času. S jeho pomocí uvaříte většinu pokrmů rychleji, než při vaření běžným způsobem. Pokud i vy chcete mít bleskově navařeno a mít tak nižší účty za energie, pak byste si měli pořídit tlakový hrnec CS Solingen Prepro CS-045906, 4+8 l. Věřte, že se stane vaším nepostradatelným pomocníkem. Vytvořte rychle a bez námahy chutné pokrmy, za které vás vaše rodina pochválí!
Radost z vaření

Sada kvalitních tlakových hrnců je vyrobená z pevné a odolné nerezové oceli s klasifikací 18/8, která dokáže odolat velkému tlaku při vaření. Použití hrnců je vhodné na všechny typy sporáků, včetně indukce. Mají silné sendvičové dno, které se vyznačuje dokonalým a rovnoměrným rozváděním tepla. Hrnce o objemu 4 l a 8 l jsou doplněny i o skleněnou univerzální poklici. Průměr spodní části hrnce je u obou stejný a činí 18,5 cm. Použitý materiál se velmi snadno čistí.Vaření pod tlakem

Díky tomuto způsobu vaření strávíte v kuchyni méně času, protože pokrm bude uvařený za krátký čas. Použité suroviny si vařením dokonce uchovají více vitamínů a dalších prospěšných látek. Tlakový hrnec nabízí bezpečné a snadné použití i pro začínající kuchaře. S pomocí univerzálního tlakového hrnce snadno uvaříte celou řadu specialit, například guláš, chutné omáčky, dušené maso a dokonce se nabízí i možnost vařit v páře, což ocení zejména příznivci zdravého stravování. Pro tento způsob vaření využijete vyjímatelnou napařovací vložku, která je součástí balení.Dostatečná bezpečnost při vaření v tlakovém hrnci je samozřejmostí. V případě špatně zavřeného hrnce nedojde k vytváření tlaku. Nachází se zde pojistka proti otevření, to znamená, že hrnec nelze otevřít, pokud se uvnitř nachází tlak. Při vaření se speciálním ventilem upouští přebytečná pára, aby se uvnitř hrnce nevytvořil přetlak. V případě, že tímto ventilem pára z nějakého důvodu nemůže odcházet, pak přijde na řadu bezpečnostní ventil, který se aktivuje a umožní regulaci tlaku a průběžné vypouštění přebytečné páry.

Sada tlakových hrnců z nerezové oceli 18/8. Vhodný na všechny typy sporáku včetně indukce.

 • 3 polohový ventil
 • bezpečnostní ventil
 • bezpečnostní pojistka
 • bezpečnostní zavírání
 • silné sendvičové dno
 • skleněná poklice v sadě
 • vyjímatelná napařovací vložka
 • nerez s lesklým povrchem
 • průměr spodní části hrnce (která se pokládád na plotýnku) je 18,5 cm u 4 lt i 8 lt
 • vhodný na všechny typy sporáku včetně indukce
 • značka CS Kochsysteme, Solingen - Německo

Objem: 4+8 l

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Objem v litrech 4, 8
Druh ohřevu plyn, elektrika, indukce, sklokeramika
Parní koš Ano
Poklice navíc Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 28.0 cm
Výška výrobku 43.5 cm
Hloubka výrobku 43.5 cm
Hmotnost výrobku 7.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 28.5 cm
Výška balení 44.0 cm
Hloubka balení 44.0 cm
Hmotnost balení 7.0 kg
Více informací Méně informací