Tlakový hrnec Tefal Clipso Minut Perfect 6 l (P4620733)

Značka: Tefal , Kategorie: Tlakové hrnce
Kód zboží: TEFP4620733

Tlakový hrnec Tefal Clipso Minut Perfect o objemu 6 l vyniká jedinečným elektronickým časovačem, který vám zaručí dokonalou kontrolu nad vařením. Použitelný na všechny typy varných desek včetně...

Zjistit dostupnost

Tefal Clipso Minut Perfect P4620733, nerez


Součástí každé správné kuchyně by měl být tlakový hrnec, který vám pomůže v přípravě chutných a zdravých pokrmů a navíc díky vyššímu tlaku nechá vyniknout daleko výrazněji chuť použitých surovin. Clipso Minut Perfect P4620733 od zkušeného výrobce kuchyňské techniky Tefal vše výše zmíněné bez problémů splní. Může se pochlubit spoustou zajímavých vlastností, se kterými bude příprava jídla hračkou. Tento hrnec je díky svému celkovému objemu 6 litrů vhodný i do početných rodin nebo pro přípravu hostiny pro mnoho lidí.


Zdravé a chutné jídlo během chvíle


Hrnec je vyroben z velmi kvalitní nerezové oceli a sendvičové dno je vybaveno zabudovaným hliníkovým plátem zaručujícím lepší rozvod tepla. Díky svému dnu je vhodný pro jakýkoliv typ sporáku. Součástí hrnce je velmi praktické nerezové síto. Všechny součásti včetně síta a poklice můžete mýt v myčce nádobí, což vám výrazně ušetří čas. Každé hospodyňce přijde jistě vhod i intuitivní časovač, který vás vždy včas upozorní na dokončené jídlo.Každý podává nejlepší výkony pod tlakem!


 


 


Nikdy nezapomenete


Součástí tohoto unikátního tlakového hrnce je praktický časovač, se kterým nikdy na přípravu jídla nezapomenete. Jednoduše si nastavíte, jak dlouho se má váš pokrm připravovat a časovač vás po uplynutí dané doby upozorní zvukovou signalizací, díky které budete vždy vědět, že je jídlo již hotové. 


 


Objemný hrnec


Jednou z největších předností tohoto modelu je extrémní objem nádoby. Celkový objem tohoto tlakového hrnce činí 6 litrů, což postačí na přípravu dostatku jídla i pro 6–8 lidí. Nyní tak můžete připravit celou hostinu s pomocí jediného hrnce. 


 


Praktické síto


Součástí balení je také objemné síto, které v kuchyni jistě využijete při přípravě pokrmů určených k napařování nebo vaření. Síto navíc disponuje praktickým držákem. Díky tomu bude jeho vyjmutí velmi jednoduché a nezabere vám příliš práce. 


 


Jednoduchá manipulace


Kromě své výbavy se může tento model pochlubit také celou řadou praktických vlastností, které vám výrazně usnadní obsluhu a manipulaci. Například k přenášení nebo otevírání hrnce vám stačí vždy pouze jedna ruka a tu druhou tak můžete mít volnou k jiné činnosti. 


 


Snadné mytí


Kromě časovače jsou všechny součástky tohoto modelu vhodné pro mytí v myčce nádobí. Nemusíte se tak zbytečně otravovat ručním mytím, o to se postará vaše myčka. Na vás zbude jenom vaření. 


 


Pro jakýkoliv povrch


Při výčtu skvělých vlastností tohoto modelu nesmíme zapomenout na to, že je tento hrnec vhodný pro jakýkoliv povrch sporáku. Ať už se jedná o plynový, elektrický, sklokeramický nebo indukční sporák, díky zabudovanému hliníkovému plátu bude přenos tepla dosahovat vždy těch nejlepších výsledků.


 • Vyroben z kvalitní nerezové oceli 18/10
 • Snadná manipulace díky exkluzivnímu systému otevírání/zavírání pomocí jedné ruky
 • Patentovaný elektronický časovač, který vám zaručí dokonalou kontrolu nad vařením.
 • Třívrstvé sendvičové dno: hliníkový plát zabudovaný do nerezové oceli zajištující dokonalé rozložení tepla a pevnost v průřezu
 • Vybaven 5 pojistkami pro bezpečné použití
 • Včetně parního koše
 • Vhodný pro všechny typy vařičů včetně indukčního
 • Záruka na kovové části hrnce 10 let
 • Lze mýt v myčce nádobí

Parametry:

 • Objem: 6 l
 • Materiál: nerezová ocel 18/10
 • Barva: vínová


Nádobí i povrchy Tefal jsou naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné a ohleduplné k životnímu prostředí. Neobsahují olovo, kadmium ani PFOA (kyselina „perfluoro-octaonic acid“).

Doplňující obrázky s jinými berevnými variantami jsou pouze ilustrativní. Ucha jsou v barvě, která je uvedena v popisu.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber P4620733
Další parametry
Objem v litrech 6
Druh ohřevu plyn, elektrika, indukce, sklokeramika
Parní koš Ano
Poklice navíc Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 23.0 cm
Výška výrobku 31.5 cm
Hloubka výrobku 19.5 cm
Hmotnost výrobku 1.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 28.0 cm
Výška balení 36.5 cm
Hloubka balení 24.5 cm
Hmotnost balení 1.5 kg
Více informací Méně informací