Transmitter Hyundai FMT 212 MP černý

výprodej
Značka: Hyundai , Kategorie: FM transmitter
Kód zboží: HYUFMT212MP

Transmitter Hyundai FMT 212 vám díky USB vstupu a vstupu pro SD karty umožní přehrávat vaše audio soubory a nejste nuceni měnit vaše běžné autorádio za nové.

Zjistit dostupnost

Hyundai FMT 212 MP


Pokud vaše autorádio nepodporuje přehrávání z USB flash disku nebo MP3, tak transmitter Hyundai FMT 212 MP je pro vás správnou volbou, jak si rozšířit funkce svého autorádia. Připojení je velice snadné, stačí si na transmitteru a autorádiu naladit stejnou FM stanici a přístroje se propojí. Na výběr máte až 206 FM frekvencí v rozmezí (87,5 až 108 MHz).


Komfort a jednoduché ovládání


Transmitter Hyundai FMT 212 MP můžete připojit k různým zařízením. Není sice vybaven integrovanou pamětí, ale díky mini USB konektoru můžete přehrávat soubory z externího USB flash disku nebo hard disku. Integrovaná čtečka karet v transmitteru podporuje i připojení microSD karet. AUX-in konektor pak využijete pro připojení transmitteru s mobilním telefonem nebo s MP3 přehrávačem pomocí kabelu. Samozřejmostí je podpora MP3 a WMA formátu.


Pokud nebudete chtít rušit zbývající osádku automobilu hlasitou hudbou, pak můžete použit i sluchátka a vytvořit si z transmitteru samotný MP3 přehrávač, samozřejmě pokud nejste řidičem automobilu. A tento MP3 přehrávač si se sebou můžete vzít i kamkoliv mimo vozidlo. Transmitter Hyundai FM 212 MP je vyroben včetně LED displeje ve velmi moderním designu a dodává se i s dálkovým ovládáním. Určitě oceníte přednastavené režimy ekvalizéru. Samotný transmitter je napájen z cigaretového autozapalovače nebo prostřednictvím USB.

Transmitter Hyundai FMT 212 vám díky USB vstupu a vstupu pro SD karty umožní přehrávat vaše audio soubory a díky zakoupení transmitteru nejste nuceni měnit vaše běžné autorádio za nové. Tento model transmitteru také jednoduše přeměníte v samostatný MP3 přehrávač pouhým zapojením sluchátek. Za zmínku stojí také moderní design s LED displejem. Součástí balení je i dálkové ovládání umožňující ovládat rádio ze zadních sedadel automobilu. Transmitter Hyundai podporuje formáty MP3 a WMA, má přednastavitelné ekvalizéry a k dispozici 206 FM frekvencí. od 87,5 do 108 Hz. Nabíjet můžete přístroj buď přes USB, nebo prostřednictvím zapalovače automobilu.

LCD 1" (2,5 cm) displej
červené podsvícení, bílé znaky
Lze použít jako samostatný MP3 přehrávač
206 FM frekvencí (87.5 - 108,0 MHz)
Podpora formátu MP3, WMA
Vstup pro Micro SD karty, mini USB vstup
Přednastavené ekvalizéry
Ovládání hlasitosti
Dálkové ovládání


Odkaz na stránku výrobce

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ MP3 příslušenství FM transmitter
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 6.0 cm
Výška výrobku 3.0 cm
Hloubka výrobku 9.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 15.0 cm
Výška balení 21.0 cm
Hloubka balení 8.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací