Tvrzené sklo TGM Full Cover na Samsung Galaxy A30s (TGMSAMA30S) černé

Značka: TGM , Kategorie: Ochranné fólie / skla
Kód zboží: TGMSAMA30S

Temperované sklo TGM je jedna z nejlepší ochrany displeje, která se nachází na trhu. Je navržená pro maximální pevnost a jasné barvy displeje. Díky tvrdosti 9H chrání před škrábanci a případným...

Naše cena s DPH:

167

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

TGM Full Cover pro Samsung Galaxy A30s, černáTGM Full Cover pro Samsung Galaxy A30s, černá


Víte, že nejzranitelnější částí mobilního telefonu je jeho displej? Stačí málo a potáhne se vám přes něj nevzhledný škrábanec. A to je stále ta lepší varianta, při pádu mobilu na zem totiž displeji hrozí úplné rozbití. Mimořádně spolehlivou ochranu mu zajistí sklo TGM Full Cover. Určené je pro model Samsung Galaxy A30s, na který dokonale padne. Díky svému tvaru perfektně přilne od jednoho okraje k druhému, bez ochrany tak nezůstane ani kousek obrazovky.


Prémiová ochrana proti poškození


Temperované sklo TGM Full Cover se vyznačuje ultra vysokou pevností. Jeho tvrdost je 9H, což je 3× víc než nabídnou klasické ochranné fólie. Ochrana proti poškrábání, podření či rozbití displeje je tak skutečně maximální. Citlivost dotykové obrazovky a jasné barvy přitom zůstávají plně zachovány. Ochranné sklo navíc nezmění rozměry vašeho telefonu. Jeho šířka je pouhých 0,26 mm, na displeji ho tak ani nepoznáte. Tvrzené ochranné sklo TGM Full Cover se snadno instaluje i udržuje čisté. Díky speciální oleofobní vrstvě je odolné vůči otiskům prstů a šmouhám.

Temperované sklo TGM je jedna z nejlepší ochrany displeje, která se nachází na trhu. Je navržená pro maximální pevnost a jasné barvy displeje. Díky tvrdosti 9H chrání před škrábanci a případným rozbitím displeje.

Temperované sklo TGM Full Cover se může pochlubit svou úžasnou tenkostí - pouze 0,26 mm a přesto velmi vysokou pevností 9H, což je třikrát větší pevnost, než u běžných fólií.

Vysoká pevnost je způsobená vyšší molekulární hustotou, což umožňuje vysokou ochranu proti poškrábání, podření či rozbití displeje při pádu.

Při instalaci temperovaného sklad TGM Full Cover nevznikají žádné mezery mezi displejem a sklem, proto není nijak ovlivněná citlivost dotykové obrazovky.

Temperované sklo TGM Full Cover nezanechává stopy po otiscích prstů díky speciální (oleofóbní) vrstvě a má 2,5-krát hladší povrch, než běžné plastové fólie.

Hlavní přednosti temperovaného skla:

  • Jednoduchá instalace bez bublin
  • Temperované sklo TGM Full Cover přilne 100% k displeji
  • Tvrdost 9H - třikrát vyšší než u klasických folií
  • Při běžném používání téměř nepoškrabatelné
  • Oleofobní vrstva zabrání nadměrnému znečištění a umožňuje snadné čištění
  • 100% zachování barev displeje - nedochází ke zkreslení (jako je tomu u běžných folií)
  • Temperované sklo se v případě prudkého nárazu rozbije, ale díky rozložení energie, zabrání ve většině případů rozbití displeje přístroje.

Záruka 24 měsíců
Partnumber TGMSAMA30S
Další parametry
Samsung Galaxy A30s
Tvrzené sklo
Pro značku Samsung
Určeno pro Mobilní telefon
Antibakteriální Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 17.5 cm
Výška balení 0.5 cm
Hloubka balení 9.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací