Tyčový vysavač ETA AquaMaster 1230 90000 bílý/modrý

Značka: ETA , Kategorie: Tyčové vysavače
Kód zboží: ETA123090000

Tyčový vysavač 3 v 1 s výkonným 22,2V akumulátorem vysává, vytírá a suší v jednom kroku. Vysaje i rozlité tekutiny.

Zjistit dostupnost

ETA AquaMaster 1230, bílá/modrá


Jeden přístroj, který vládne všemi schopnostmi? Tyčový vysavač ETA AquaMaster 1230 je opravdovým mistrem úklidu a pomůže vám hned na třech frontách. Kromě běžného vysávání nečistot zvládne i vytírat a zároveň sušit mokrou podlahu, aniž by vás to stálo práci navíc. A protože ETA ví, že nehody se stávají, vysavač si poradí i s rozlitými tekutinami či rozsypanou strouhankou. Vše bez nepohodlného zapojování kabelů či vyměňování prachového sáčku.Vysává, vytírá a suší v jednom kroku. Jednoduše mistr multitaskingu i poctivého úklidu.

 


Pohodlný úklid bez kontaktu s alergeny


Multifunkční vysavač se postará o všechny typy tvrdých podlah, od linolea po parkety. Výkon si snadno přizpůsobíte pomocí 2stupňové regulace. Díky akumulátorovému provozu odpadá starost s přepojováním kabelu a zůstává jen pohodlná práce bez omezení. Komfort zajistí i vodní filtrace, která pohltí veškeré nečistoty i pachy a zabrání šíření alergenů do okolí. Kapacita nádoby na nečistoty činí 500 ml. Nádoba na mokré vytírání disponuje objemem 550 ml a umožní vám najednou vytřít celý byt přibližně do rozlohy 60 m2. Zůstává rovněž možnost přidat čisticí prostředek.

 


Úklid, který zvládnou i děti


ETA AquaMaster je vybaven otočným kloubem, který nadmíru usnadní ovládání přístroje a uklízení ve stísněných prostorech či pod nábytkem. Ovládání je umístěno přímo na rukojeti vysavače, proto bude vždy na dosah. Vysoká stabilita umožňuje vysavač kamkoliv pohodlně odložit, k čemuž poslouží také odkládací základna. Úklid se stane snadnou činností, kterou hravě zvládnou i děti!

 


Až 30 minut nerušeného vysávání


Zapomeňte na zamotané kabely. Kvalitní 22V Li-ion baterie garantuje až půl hodiny nerušeného uklízení na jedno nabití, a to bez nutnosti přepojovat kabel do různých zásuvek. Opětovného nabití dosáhnete po 4 hodinách, nabíjecí adaptér je součástí balení. O stavu nabíjení vás bude informovat světelná signalizace.
 


Rozlitý džus, prach ani zaschlé skvrny nemají šanci


Silný sací výkon si hravě poradí s rozlitým džusem nebo rozsypanými přísadami na pečení. Stejně tak bezchybně pohltí prach, drobky a další nečistoty z celé vaší domácnosti. Díky rotačnímu kartáči však zvládne odstranit i usazené a zaschlé skvrny z tvrdých povrchů. Žádná špína už nemá šanci.

 


Vysavač ideální pro alergiky


S péčí o vysavač si nedělejte starosti. Je totiž stejně snadná, jako samotné uklízení. Díky vyjímatelnému a snadno omyvatelnému rotačnímu kartáči zvládne údržbu přístroje opravdu kdokoliv. Nádobu na nečistoty je třeba jen lehce opláchnout a tím váš kontakt s alergeny končí. Není třeba vyměňovat prachové sáčky, vše probíhá snadno a hygienicky.

 


Příslušenství, které využijete


Součástí balení je také široké spektrum příslušenství: Rotační kartáč z mikrovlákna (fine brush) pro šetrné čištění citlivých podlah a spirálový rotační kartáč (wave brush) pro hrubé nečistoty, odkládací základna pro snadné uložení a uschování vysavače a adaptér 100-240 V (AC) / 26 V (DC).


Aku vysavač a čistič tvrdých podlah 3 v 1
Máte doma tvrdé podlahy a uklízení nepatří k vaší oblibě? S tímto aku tyčovým vysavačem 3 v 1 ETA123090000 AquaMaster bude uklízení jedna radost. Zvládá vytírat, vysávat a sušit v jednom kroku! Vysavač je speciálně navržený pro snadnou údržbu všech druhů tvrdých podlah (dřevo, linoleum, vinyl, dlažba, parkety, plovoucí podlaha apod.).

Rychlý úklid bez tahání zbytečných kabelů
Dopřeje vám rychlý a pohodlný úklid domácnosti bez tahání zbytečných kabelů. AquaMaster je schopnost efektivně a bez problémů vysát i rozlité tekutiny. Vodní filtrace zamezuje úniku prachu a nečistot zpět do ovzduší, což přispívá k udržení zdravé domácnosti.

Ušetřete až 80 % vody oproti běžnému vytírání
Kapacita nádoby na mokré čištění je 550 ml = až 60 m2 čistých podlah. Ušetříte tedy až 80 % vody oproti běžnému vytírání. Transparentní nádoba na nečistoty se pyšní objemem 500 ml. Elegantní světelná signalizace provozu a nabíjení dodává šmrnc celému tyčovému vysavači. Provozu je schopný celých 30 minut a nabíjí se pouhé 4 hodiny.

Vysajte s ním i jakoukoli rozlitou tekutinu
Výkonný Li-Ion akumulátor 22,2 V zaručuje dostatečně velký sací výkon. Při rozlití jakékoli tekutiny, nemusíte mít obavu, že by si s tím AquaMaster neporadil. Efektivně odstraňuje z podlahy i usazené nečistoty díky rotačnímu kartáči. Při vytírání Aquamaster výborně pracuje s nepěnivým čisticím prostředkem ETA EXTERON ETA988040060.

Úklid bude zábavou
Ovládání přímo na ergonomické rukojeti je jednoduché, pohodlné a intuitivní. Díky otočnému kloubu se s AquaMastrem snadno manipuluje. Vysavač disponuje vysokou stabilitou a je tedy možné jej kamkoliv postavit. Díky 2 stupňům výkonu se navíc přizpůsobí všem druhům tvrdých podlah.

Díky vyjímatelnému a snadno omyvatelnému rotačnímu kartáči bude údržba tyčového vysavače snadná. Nádobu na nečistoty lehce vyjmete, vylejete a propláchnete.

Zvolte správný kartáč podle typu nečist
Rotační kartáč z mikrovlákna (fine brush) pro šetrné čištění citlivých podlah a spirálový rotační kartáč (wave brush) pro hrubé nečistoty. Obsahem balení je i odkládací základna pro snadné uložení a uschování vysavače a adaptér 100-240 V (AC) / 26 V (DC).

ETA na tento produkt poskytuje prodlouženou záruku 3 let na motor. Prodlouženou záruku si registrujte ZDE .

Vysavač a čistič tvrdých podlah 3 v 1

 • Úspora času při úklidu - vytírá, vysává a suší v jednom kroku
 • Speciálně navržený pro snadnou údržbu všech druhů tvrdých podlah (dřevo, linoleum, vinyl, dlažba, parkety, plovoucí podlaha apod.)
 • Pohodlný úklid bez zbytečných kabelů
 • Vodní filtrace zamezuje úniku prachu a nečistot zpět do ovzduší
 • Rotační kartáč efektivně odstraňuje z podlahy i usazené nečistoty:
 • Při vytírání lze použít běžné čistící prostředky na podlahy
 • Výborně pracuje s nepěnivým čisticím prostředkem ETA EXTERON ETA988040060.
 • Efektivně vysaje i rozlité tekutiny
 • Úspora vody oproti běžnému vytírání až o 80%
 • Kapacita nádoby na mokré čištění 550 ml = až 60 m2 čistých podlah
 • Výkonný Li-Ion akumulátor 22,2 V zaručuje silný sací výkon
 • Dlouhá doba provozu až 30 min
 • Doba nabíjení cca 4 hod.
 • Transparentní nádoba na nečistoty o objemu 500 ml
 • Jednoduchá údržba díky vyjímatelnému a snadno omyvatelnému rotačnímu kartáči
 • 2 stupně výkonu - nižší a vyšší rychlost otáčení kartáče
 • Snadná manipulace všemi směry díky otočnému kloubu
 • Vysoká stabilita - lze postavit kamkoliv
 • Elegantní světelná signalizace provozu a nabíjení
 • Ergonomická rukojeť s ovládacími prvky pro snadnou obsluhu
 • Deklarovaná hladina akustického výkonu 82 dB(A) re 1pW
 • Prodloužená záruka 3 roky na motor


Příslušenství:

 • Rotační kartáč z mikrovlákna (fine brush) - šetrně čistí citlivé podlahy
 • Spirálový rotační kartáč (wave brush) - vhodný pro hrubé nečistoty
 • Adaptér 100-240 V (AC) / 26 V (DC)
 • Odkládací základna

Dokoupitelné příslušenství

 • Rotační kartáč z mikrovlákna (fine brush) ETA123000100
 • Spirálový rotační kartáč (wave brush) ETA123000105
 • Pěnový filtr ETA123000160
 • Čisticí prostředek EXTERON ETA988040060

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Zdroj energie aku (Li-ion)
Ruční a tyčový vysavač 2v1 Ne
vodní filtrace
Doba provozu 30 min
82 dB
Mokré čištění Ano
0.55 l
Osvětlení na hubici Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 27.0 cm
Výška výrobku 114.5 cm
Hloubka výrobku 25.5 cm
Hmotnost výrobku 3.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 31.5 cm
Výška balení 86.0 cm
Hloubka balení 21.0 cm
Hmotnost balení 5.1 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu