Tyčový vysavač Rowenta Air Force Flex RH9471WO bílý/modrý

Značka: Rowenta , Kategorie: Tyčové vysavače
Kód zboží: ROWRH9471WO
Informační list: zde

Tyčový vysavač 3v1, bezdrátový vysavač, flexibilní trubice, důkladný úklid všude, sací výkon 100 Airwattů, žádné předklánění, úctyhodná výdrž baterie 35 minut.

Zjistit dostupnost

Rowenta Air Force Flex RH9471WO


Tyčový vysavač Rowenta Air Force Flex RH9471WO dává úklidu nový rozměr. Unikátní flexibilní tvar umožní bez problémů uklidit i pod nízkým nábytkem nebo v hůře dostupných místech, kam se s běžným vysavačem jen těžko dostanete. Každý jeho detail byl navržen tak, aby vám usnadnil úklid. Ergonomická rukojeť zajistí pohodlný úchop, oceníte jeho lehkou konstrukci nebo hygienické vyprazdňování prachové nádoby stisknutím tlačítka Push / Release.


Efektivní, výkonný a tichý


Pohodlná manipulace bez přívodních šňůr vám poskytne komfort při úklidu a bez závislosti na přítomnosti zásuvky elektrického proudu.  Vychutnejte si úklid bez omezení a skvělý pocit z dokonale čisté domácnosti. S nástavci důkladně uklidíte celou domácnostHubice na čalounění vyčistí textilní a čalouněné povrchy, štěrbinová hubice uklidí všechny kouty a úzké prostory, Up-top nástavec oceníte při úklidu obtížně dostupných míst na nábytku a s tichým mini elektrickým kartáčem využijete i jako vysavač na chlupy a snadno zbavíte domácnost zvířecí srsti. Ve srovnání s předchozí řadou je tyčový vysavač až 2× tišší, při zachování srovnatelného výkonu.Dokonalý úklid díky flexibilní konstrukci a mimořádnému výkonu.  


 


Kvalitní vysávání


Výkonný vysavač zajistí mimořádné výsledky úklidu na jakémkoliv povrchu díky 2× výkonnějšímu digitálnímu bezkartáčovému motoru, který dosahuje maximálního sacího výkonu 100 Airwattů.


 


 


 Dlouhodobá výdrž


Nikde vám nebudou překážet kabely, Rowenta RH9471WO Air Force Flex je bezdrátový tyčový vysavač. Klidně si ho můžete vzít sebou i do garáže a vysát si interiér ve svém vozidle. Vysavač disponuj Li-Ion baterií, která vydrží v provozu až 35 minut, rychlé dobíjení trvá 3 hodiny.


  


Výjimečné výsledky


Pokročilá cyklónová technologie oddělí i ty nejmenší prachové částečky ze vzduchu, čímž zajistí zdravější a lépe dýchatelnější prostředí.


  


 Od podlahy po strop


Rychlého a efektivního vysávání dosáhnete díky hubici s LED osvětlením, flexibilní trubice a integrovaným kartáčům určené pro všechny povrchy. 


 


Bezsáčkový úklid


Bezsáčkové vysávání vyniká větší praktičností, prachová nádoba má objem 0,4 l. 


 


 Posviťte si na to


Na přední části hubice se nachází praktické LED osvětlení, se kterým nepřehlédnete žádné smítko. 


 


 Dostane se kamkoliv


S tyčovým vysavačem se velmi dobře manipuluje. Poskytuje flexibilitu při vysávání, takže pohodlně vysajete také znečištěná místa pod nábytkem nebo okolo něj, lehce se používá i při vysávání schodů.


 


  


 


 Dobíjecí základna


Pro rychlé dobíjení akumulátoru slouží praktická základna, do které lze uložit 2 kusy nástavců.


 


 


 


 
  I pro domácnosti se čtyřnohými mazlíčky


Majitelé domácích mazlíčků ocení malý motorizovaný kartáč, který účinně a důkladně odstraní zvířecí chlupy z podlah, koberců i čalounění.

  Snáz už to nejde


Díky bohatému příslušenství a velmi jednoduché manipulaci při samotném vysávání i údržbě vysavače se jedná o opravdu praktický přístroj, který své uplatnění najde v každé moderní domácnosti.

Snadné vyjmutí nádoby na prach


Díky snadno vyjímatelné nádobě na prach nepřijdete do kontaktu s nasbíranými nečistotami, úklid tak bude vždy maximálně hygienický a pohodlný. Zapomeňte na zdlouhavé vyměňování prachových sáčků!
Omyvatelný filtr


Aby prachový filtr ve vašem vysavači sloužil dlouho a spolehlivě, omyjte jej jednou za čas pod tekoucí vodou. Praktická konstrukce umožní snadné vyždímání, látka filtru proto bude suchá během chvíle.
Vždy čistý kartáč


Po pořádném úklidu je třeba zbavit kartáč všech usazených nečistot, aby byl výsledek vysávání vždy perfektní. Složitého čištění se však nebojte. Kartáč pohodlně vysunete a díky středovému žlábku snadno odstraníte zamotaná vlákna či vlasy.


Tyčový vysavač Rowenta Air Force Flex 560 RH9471WO bílá a modrá

  • Bezdrátový vysavač AIR FORCE Flex: VYSAVAČ, KTERÝ PŘINÁŠÍ VÝKON TAM, KDE OSTATNÍ SELHÁVAJÍ* (* Poznámka: díky technologii Flex a úzké sací hadici ve srovnání s pevnými trubicemi)
  • Dokonalý výkon pro zachycení ještě více prachu: flexibilita v kombinaci s vysokým sacím výkonem umožňují vysát prach úplně všude, až 5x dále na obtížně přístupných místech nebo pod nízkým nábytkem
  • Tyčový vysavač s výkonným sáním pro mimořádné výsledky úklidu: nový, 2x výkonnější** digitální bezkartáčový motor nabízí maximální sací výkon 100 Airwattů a pokročilá cyklonová technologie odděluje prach ze vzduchu, což přináší dlouhodobý vysoký výkon (** Poznámka: v turbo režimu ve srovnání s řadou Rowenta Air Force 360)
  • Mimořádně snadný úklid ve všech koutech: flexibilní trubka s důmyslnou konstrukcí umožňuje povysávat všechny kouty, aniž byste se museli předklánět
  • Úctyhodná výdrž baterie, která vás nikdy nezklame: tento vysavač se může při běžném použití pochlubit výdrží až 35 minut díky 21,9V lithium-iontové baterii s rychlým dobíjením za 3 hodiny, která vám umožní uklízet zcela bez omezení kdykoli a kdekoli
  • Okamžitý a bezchybný úklid od podlahy po strop: s unikátní hubicí s osvětlením LED, která se díky integrovaným kartáčům hodí i na choulostivá místa, můžete vysávat vše od tvrdých podlah po koberce
  • Speciální sada pro majitele domácích mazlíčků: malý motorizovaný kartáč pro důkladný úklid a vysávání zvířecích chlupů, XL flexibilní nástavec, který se dostane do každého koutu. Kromě toho můžete také využít kartáč na pohovky pro čištění textilních povrchů a potahů, Up top nástavec pro vysávání těžko dostupných ploch nábytku a praktickou dobíjecí základnu, do které lze uložit až 2 nástavce
  • Tichý provoz pro příjemnější úklid: snížená úroveň hlučnosti při standardním použití
  • Chytré funkce a design pro absolutní pohodlí: každý detail byl navržen tak, aby usnadňoval práci, bezsáčkové vysávání pro větší praktičnost, vylepšená ergonomická rukojeť pro snadný úchop, vypínač Push / Release, lehká konstrukce

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Zdroj energie aku (Li-ion)
Ruční a tyčový vysavač 2v1 Ano
bezsáčkový
Doba provozu 35 min
82 dB
Mokré čištění Ne
0.4 l
Osvětlení na hubici Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 17.0 cm
Výška výrobku 57.0 cm
Hloubka výrobku 42.5 cm
Hmotnost výrobku 4.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.0 cm
Výška balení 58.0 cm
Hloubka balení 43.5 cm
Hmotnost balení 9.3 kg
Více informací Méně informací