USB Flash Kingston DataTraveler SE9 G2 Premium 32GB (KE-U9132-9DX) šedý/kovový

Značka: Kingston , Kategorie: USB Flash disky
Kód zboží: KINKEU91329DX

Kingston DataTraveler SE9 G2 Premium, šedá/kov

Užijte si ještě rychlejší přenos dat díky flash disku Kingston DataTraveler SE9 G2 Premium. Prémiový model v elegantním Dark Nicel...

Naše cena s DPH:

237

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Kingston DataTraveler SE9 G2 Premium, 32 GB, šedá/kovováKingston DataTraveler SE9 G2 Premium, 32 GB, šedá/kovová


Mějte svá nepostradatelná data neustále po ruce. USB flash disk Kingston DataTraveler SE9 G2 Premium vám to umožní díky své perfektní kompaktnosti. Jedná se o miniaturní přenosné paměťové médium (rozměry 45 × 12,2 × 4,6 mm), které vám poslouží v mnoha různých situacích. Můžete si na něj zálohovat soubory ze svého počítače, přenášet s ním multimédia z jednoho zařízení do druhého nebo si na něj třeba nahrát filmy určené ke zhlédnutí ve vaší chytré televizi. Protože je přitom flashka opatřena praktickým poutkem, můžete si ji jednoduše připnout na klíče, kabelku či batoh.


Prostorné úložiště vašich souborů


Disk vám může nabídnout skvělou kapacitu 32 GB. Uložit si tak na něj můžete spoustu svých pracovních dokumentů, ale i třeba větší sbírku fotek, videí či hudebních souborů.


Parádní rychlost přenosu dat


USB flash disk Kingston DataTraveler SE9 G2 Premium vyniká i perfektní rychlostí datového přenosu. Využívá totiž moderní rozhraní USB 3.0, a tak dosahuje rychlosti čtení až 200 MB/s. Zápis dat zde poté probíhá rychlostí 50 MB/s. Na zálohu svých souborů tak nemusíte nikterak dlouho čekat.


Vsaďte na odolné kovové provedení


Aby byla veškerá vaše virtuální data v bezpečí, je tento USB flash disk vyroben z vysoce kvalitního kovu. Pyšní se tak velmi pevnou konstrukcí, která mu zaručuje nadstandardní odolnost. Vydrží vám tak sloužit opravdu dlouho.


Kingston DataTraveler SE9 G2 Premium, šedá/kov

Užijte si ještě rychlejší přenos dat díky flash disku Kingston DataTraveler SE9 G2 Premium. Prémiový model v elegantním Dark Nicel provedení byl výrobcem upgradován na USB 3.0, díky kterému budete mít soubory k dispozici doslova jako mávnutím proutku.

Prémiová rychlost
Prémiové provedední Kingston DataTraveler SE9 G2 Premium umožňuje velmi rychlý přenos dat, při zápisu dosahuje rychlosti až 50 MB/s, při čtení dokonce až 200 MB/s.

Komplaktní a odolné provedení
Kompaktní rozměry a zanedbatelná hmotnost flash disku vám umožní mít tohoto mocného malého pomocníka vždy po ruce. Stačí ho vložit do kapsy nebo připnout na klíče a vyrazit, kamkoliv chcete. S kapacitou 32 GB získáte skvělý doplněk, na který snadno a rychle uložíte filmy, seriály, hudbu a další data, ke kterým chcete mít přístup kdykoliv a kdekoliv.

Flash disk DataTraveler® SE9 G2 Premium USB 3.0 od společnosti Kingston nabízí možnost ukládání, přenosu a sdílení vašich oblíbených fotografií, videí, hudebních a dalších souborů. Stylový design bez krytky je zárukou, že krytku neztratíte, mimořádně kompaktní provedení bude vyhovovat jakémukoli životnímu stylu.

Vlastnosti

  • Rozhraní USB 3.0
  • Rychlost čtení: až 200 MB/s
  • Rychlost zápisu: 50 MB/s

Záruka 60 měsíců
Partnumber KE-U9132-9DX
Paměť
32 GB
Přenos dat
50 MB/s
200 MB/s
Možnost propojení
USB 3.0
Další parametry
USB pevné
šedá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 10.5 cm
Výška balení 0.5 cm
Hloubka balení 13.5 cm
Hmotnost balení 0.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu