USB Flash Transcend JetDrive Go 300 64GB (TS64GJDG300S) stříbrný

výprodej
Značka: Transcend , Kategorie: USB Flash disky
Kód zboží: TRATS64GJDG300S

USB Flash 64 GB, USB 3.1, 130MB/s čtení, 30MB/s zápis

Zjistit dostupnost

Dochází vám úložní prostor na vašem iPhonu nebo iPadu? USB flash disk Transcend JetDrive™ Go 300 je navržen tak, aby rozšiřoval úložiště vašeho zařízení s konektorem lightning. Díky exkluzivní aplikaci JetDrive Go můžete bez komplikací přesouvat, zálohovat a spravovat fotografie a videa.Parťák pro vaše jablíčko
Viděli jste někdy na displeji zprávu "Nedostatek kapacity", když se snažíte ukládat fotky a videa? JetDrive Go 300 přidá zařízení iOS dostatek dodatečného úložního prostoru, takže se můžete soustředit na zachycení nezapomenutelných okamžiků, aniž byste se obávali, že budete mít nedostatek místa.

Záloha jedním dotykem
Exkluzivně pro JetDrive Go 300 byla vyvinuta aplikace JetDrive Go, která je vybavena intuitivním rozhraním, které vám umožní rychle procházet, přesouvat a kopírovat vaše fotografie, nebo videa mezi zařízením iOS a flash diskem. Vše je skutečně jednoduché a nastavené během několika minut. Zálohování souborů pomocí aplikace JetDrive Go je snadné a intuitivní. Aplikace nabízí funkci zálohování, která umožňuje přesunout všechny fotografie a videa ze zařízení iOS do zařízení JetDrive Go 300 jediným klepnutím.

Nahrávejte a hned uložte
Kromě přenosu a zálohování souborů je aplikace JetDrive Go také vybavena funkcí snímání, která umožňuje ihned po nahrání (nejen fotografie a videa, ale i zvukové nahrávky) ukládat soubory přímo na flash disk. Nedovolte, aby vám mezi prsty proklouzl nějaký fantastický okamžik, protože váš iPhone vyčerpá kapacitu úložiště.

Sdílení souborů bez omezení
Kromě funkce Airdrop nabízí JetDrive Go 300 alternativní způsob, jak sdílet soubory s vašimi přáteli, pokud není k dispozici připojení Wi-Fi. Dopřejte svým přátelům, aby mohli procházet fotografie na svém vlastním přenosném počítači nebo kopírovat velké soubory bez nutnosti připojení k internetu.

Pracujte i na cestách
JetDrive Go 300 podporuje celou řadu formátů souborů včetně Microsoft Office, Apple iWork a Adobe PDF, což usnadňuje prohlížení a stahování důležitých dokumentů přímo z prohlížečů a cloudového úložiště.

Dva konektory, více pohodlí
Tato "flashka" kombinuje konektor Lightning a standardní USB 3.1 první generace, což vám poskytuje pohodlný způsob zálohování a přenosu souborů mezi zařízeními iOS, počítači Mac, počítači a notebooky. JetDrive Go 300 má atraktivní a kvalitní kovový design, který ladí s vašim zařízením. Konektor lightning je navržen tak, aby byl kompatibilní s většinou ochranných krytů a pouzder.

Bezkonkurenční přenosová rychlost
Díky rozhraní SuperSpeed dosahuje JetDrive neuvěřitelné přenosové rychlosti až 130 MB/s, což vám umožní přenést celý film o velikosti 4GB za pouhých 28 sekund.

Data zůstanou v bezpečí
Chcete-li zabránit neoprávněnému vstupu k zařízení JetDrive Go 300, aplikace JetDrive Go poskytuje funkci ochrany heslem pro zabezpečení citlivých uložených dat. Pro odemknutí tak můžete zadat čtyřmístnou kombinaci nebo použít Touch ID.

Certifikace MFi
Paměťová jednotka je plně kompatibilní se všemi zařízeními iOS. Splňuje přísné bezpečnostní, výkonnostní a výrobní normy společnosti Apple, proto získala certifikaci MFi.

Technická specifikace:

  • Rozměry: 56,5 x 20 x 7,8 mm
  • Hmotnost: 8 g
  • Připojovací rozhraní: Lightning / USB 3.1 (zpětně kompatibilní s rozhraním USB 3.0 / 2.0)
  • Přenosová rychlost: Lightning 20 MB/s / USB 3.1 130 MB/s
  • Souborový systém: FAT32 / exFAT

Podporovaná zařízení:
iPhone (iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone SE, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5)
iPad (iPad 4th generation, iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini)
iPod (iPod touch (5. generace), iPod touch (6. generace))

Systémové požadavky:
Počítač nebo notebook s portem USB
Microsoft Windows XP
Microsoft Windows 7
Microsoft Windows 8
Microsoft Windows 8.1
Microsoft Windows 10
MAC OS X 9.0 nebo novější
Linux Kernel 2.4.2 nebo novější
Zařízení Apple se systémem iOS 9 nebo novějším

Záruka 60 měsíců
Partnumber TS64GJDG300S
Paměť
64 GB
Přenos dat
30 MB/s
130 MB/s
Možnost propojení
USB 3.1
Další parametry
USB / Lightning
stříbrná
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 12.2 cm
Výška balení 3.0 cm
Hloubka balení 7.9 cm
Hmotnost balení 0.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu