Samsung AddWash

Jistě to znáte. Zapnete pračku a zanedlouho zjistíte, že jste zapomněli přidat ponožku nebo čerstvě ušpiněné triko vaší ratolesti. Až dosud to byla neřešitelná situace. Díky novým pračkám Samsung AddWash už to ale neplatí. Tyto jedinečné pračky jsou totiž vybaveny unikátními dvířky, umístěnými v horní části hlavních dvířek. Jimi můžete kdykoliv během pracího cyklu přidat do pračky nové prádlo nebo třeba extra dávku aviváže.

Dvířka využijete i ve chvíli, kdy potřebujete vymáchat ručně přeprané prádlo – jednoduše ho na konci cyklu přidáte do pračky. Dvířka jsou navíc vybavena dětskou pojistkou, nemusíte se tedy bát, že by je vaše ratolest omylem otevřela.

Unikátní pračky Samsung AddWash excelují i v dalších parametrech. Chlubí si nejúspornější energetickou třídou A+++14 pracími programy nebo technologií Eco Bubble, díky které lze prát efektivně i ve studené vodě. Velmi zajímavá je rovněž technologie Smart Check. Ta dokáže rozpoznat a diagnostikovat případný problém pračky a navrhnout řešení.

Kupte si skvělou pračku Samsung AddWash a zapomenuté prádlo vás už nikdy nebude trápit!

Platnost akce skončila