Videokamera Samsung HMX-F90 bílá

Videokamera CMOS snímač, 5Mpx, 52x zoom, podporované karty SD/SDHC/SDXC, Full HD, úhlopříčka 2,7", 230000pix, USB, HDMI

Zjistit dostupnost

Obecné informace
Systém záznamu paměťová karta
České menu Ano
Snímací čip
Typ snímače
Typ snímače
Obrazový snímač je zařízení, které převádí optický obraz na elektronický signál. Používá se především v digitálních fotoaparátech a dalších zobrazovacích zařízení.
CMOS
Velikost snímače
Velikost snímače
Velikost snímače se udává ve zlomcích palce, tedy např. 1/2,5 ''. Je jedním z klíčových faktorů kvality fotografie.
5 1/"
Rozlišení foto
Rozlišení foto
Je počet obrazových bodů, ze kterých je tvořena výsledná fotografie. Ovlivňuje kvalitu a rozměr snímku při tisku. Obecně platí - čím větší rozlišení, tím lepší kvalita snímku a větší rozměr vytištěné fotografie.
1.9 Mpix
Max. rozlišení videa
Max. rozlišení videa
Je to vyjádření počtu obrazových bodů, ze kterých je tvořen jeden snímek videosekvence. Oblivňuje kvalitu videa při jeho přehrávání či editaci.
HD (1280x720)
Objektiv
Optický zoom
Optický zoom
Zoom objektivu přibližuje při snímaní vzdálené předměty, je to umožněno přeskupením čoček objektivu a změnou ohniskové vzdálenosti. Čím více přibližujeme, tím více snižujeme světelnost.
52 x
Digitální zoom
Digitální zoom
Zoom je jeden z parametrů objektivu, jež značí schopnost objektivu přibližovat. Zoom lze též nahrazovat digitálně na úkor kvality obrazu. Přeneseně se také slovem zoom nazývají objektivy s proměnnou ohniskovou vzdáleností (jinak též transfokátor, pankratický objektiv). Pomocí jediného objektivu lze přecházet např. ze širokoúhlého snímku na snímek teleobjektivem. Zoom je charakterizován jako poměr nejdelší možné ohniskové vzdálenosti objektivu ku té nejkratší možné.

Digitální zoom - jedná se o výpočet provedený fotoaparátem nebo programem na úpravu fotografií za použití algoritmů, které se snaží omezovat snížení kvality obrazu. Vždy to je ale metoda ztrátová, proto jí kvalitní přístroje nedisponují.
130 x
Stabilizátor obrazu
Stabilizátor obrazu
Je mechanismus použitý v digitálních fotoaparátech a videokamerách, který stabilizuje nahrávaný obraz.
digitální
Minimální osvětlení 15 lux
Min. ohnisková vzdálenost
Min. ohnisková vzdálenost
Ohnisková vzdálenost je základní parametr objektivu. Je to vzdálenost mezi optickým středem objektivu a rovinou, na které objektiv dokáže zaostřit snímaný objekt tj. tam, kde se protínají všechny paprsky světla, které prochází objektivem.
2.1 mm
Max. ohnisková vzdálenost
Max. ohnisková vzdálenost
Ohnisková vzdálenost je základní parametr objektivu. Je to vzdálenost mezi optickým středem objektivu a rovinou, na které objektiv dokáže zaostřit snímaný objekt tj. tam, kde se protínají všechny paprsky světla, které prochází objektivem.
109.2 mm
Světelnost objektivu
Světelnost objektivu
Světelnost objektivu je vyjádření kolik světla je objektiv schopný využít při fotografování pro vykreslení foceného objektu.
1,8 - 4,9 f/
Paměť
Slot pro pam. karty Ano
Podporované paměťové karty SD, SDHC
Formát záznamu video MKV (H.264)
Displej a hledáček
Hledáček bez hledáčku
Úhlopříčka displeje (palce)
Úhlopříčka displeje (palce)
Vyjadřuje velikost (rozměr uhlopříčky) displeje.
2.7 "
Rozlišení LCD
Rozlišení LCD
Vyjadřeje rozlišení zadního displeje přístroje
230000 pix
Výstupy
USB
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
Ano
HDMI výstup
HDMI výstup
High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel.
Ano
Výstup na sluchátka Ne
DV výstup Ne
Komponentní výstupy
Komponentní výstupy
Nejjakostnější forma kabelového přenosu obrazové informace hned po HDMI. Jsou zde jednotlivé složky obrazu RGB ( Red=červená, Green=zelená, Blue=modrá), někdy též YUV, přenášeny každá vlastním kabelem, ty jsou tedy tři, jeden pro červenou a další dva pro zelenou a modrou složku obrazu
ne
AV výstup
AV výstup
Slouží k propojení audio a video signálu mezi multimediálními zařízeními
Ano
S-Video výstup
S-Video výstup
Vstup sloužící pro přenos video signálu například mezi DVD přehravačem, videokamerou a televizí apod. Je to jedna z možností vedle HDMI, Scart, Cinch kabelů
Ne
Vstupy
Mikrofonní vstup Ne
DV vstup (I.LINK (IEEE) Ne
S-Video vstup
S-Video vstup
Vstup sloužící pro přenos video signálu například mezi DVD přehravačem, videokamerou a televizí apod. Je to jedna z možností vedle HDMI, Scart, Cinch kabelů
NE
AV vstup
AV vstup
Slouží k propojení audio a video signálu mezi multimediálními zařízeními
Ne
Doplňkové funkce
Funkce digitálního fotoaparátu Ano
Funkce web kamery Ano
Osvětlení
Vestavěné světlo LED Ne
Vestavěný blesk Ne
Další parametry
Dálkové ovládání Ne
Typ baterií Li-Ion akumulátor
Rozměry
Šířka výrobku 5.6 cm
Výška výrobku 5.4 cm
Hloubka výrobku 11.9 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Šířka balení 17.0 cm
Výška balení 14.0 cm
Hloubka balení 8.8 cm
Hmotnost balení 0.9 kg

Zachyťte brilantně celý svět a snadno své záběry sdílejte

Zachyťte brilantně celý svět a snadno své záběry sdílejte
Připravte se na brilantní výsledky s funkcemi, jako je 52násobný optický zoom, nahrávání ve vysokém rozlišení a tlačítko na sdílení jedním dotykem

Videokamera Samsung F90 změní způsob, jakým znovu prožíváte a sdílíte své vzpomínky. Dostaňte se neuvěřitelně blízko k akci z velké dálky pomocí 52násobného optického zoomu a dokonale zachyťte věrné obrazy pomocí nahrávání ve vysokém rozlišení. A protože vaše mistrovská díla budou příliš dobrá na to, abyste si je nechávali sami pro sebe, časově úsporné tlačítko na sdílení jedním dotykem vám umožní snadno odesílat videa na YouTube. K dalším inovativním funkcím patří funkce Inteligentní hudba na pozadí, která vylepší náladu videozáznamů, a funkce Můj klip, která vám pomůže okamžitě vyhledat vaše oblíbené scény.

 • Specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění.

Neuvěřitelné přiblížení pro neuvěřitelné detaily
52násobný optický zoom (70násobný inteligentní zoom)
Víme, že objektiv s výkonným optickým zoomem je důležitou součástí každé videokamery, a proto je tato videokamera Samsung vybavená objektivem se 70násobným inteligentním zoomem (52násobným optickým zoomem). Tento objektiv vás přenese tak blízko k dění, jak to právě potřebujete, a zajistí, že každý záběr bude tak čistý a ostrý, jak si ho budete pamatovat. K dosažení většího přiblížení jsme ke stávajícímu optickému zoomu přidali další pixely z obrazového snímače.

Nahrávejte křišťálově čistá videa v kvalitě HD
Nahrávání v kvalitě HD (1.280 x 720, 30 p)
Zažijte při sledování svých vlastních videí stejnou ostrost, bohatost a energii jako při sledování filmů s vysokým rozlišením. Funkce nahrávání v rozlišení HD 1.280 x 720, 30 p nabízí 2,5 krát vyšší rozlišení než běžné videokamery se standardním rozlišením. A vzhledem k tomu, že videa se zaznamenávají rychlostí 30 snímků za sekundu, budete si moci vychutnávat zážitky jako v kině – zejména při přehrávání videí na velkoformátovém televizoru HDTV nebo na monitoru HD stolního počítače.

Jednodušší a rychlejší odesílání na YouTube
Tlačítko na sdílení jedním dotykem
První krůčky dítěte. Babička sfoukávající svíčky na dortu ke svým 90. narozeninám. Delfíni vyskakující z oceánu. Podělte se o zábavu se zbytkem světa prostřednictvím snadného odesílání na YouTube jediným dotykem. Po zachycení okamžiků, o které se nelze nepodělit, stačí připojit videokameru k počítači, vybrat soubory a stisknutím tlačítka na sdílení jedním dotykem rychle odeslat videa na YouTube.

Označujte své oblíbené scény
Funkce Můj klip
Přehrávejte si své oblíbené okamžiky z nočního setkání s přáteli nebo turistického výletu do hor, aniž byste museli ztrácet čas posouváním záznamu dopředu či dozadu. Funkce Můj klip vám umožňuje označovat libovolné scény ve videu, díky čemuž můžete okamžitě znovu prožívat ty nejzábavnější kousky nebo úžasné výhledy – stále dokola a bez jakýchkoli dalších úprav.

Dodejte svým domácím videím emotivní nádech
Funkce Smart BGM II
Díky funkci Smart BGM II (s doplňkem My Music) dodáte svým videozáznamům profesionální nádech. Stačí jen vybrat jednu ze čtyř vestavěných klasických skladeb a ozvučit jí záznam. Pomocí aplikace Intelli-Studio od společnosti Samsung můžete také importovat skladby z hudební knihovny v počítači. A pokud je součástí scény rozhovor, hudba ho nepřehluší. Funkce Smart BGM II hudbu automaticky ztiší, takže mluvící osoby bude vždy dobře slyšet.

Přirozenější odstíny každého záběru
Přirozené barvy se snímačem CMOS
Ať už jsou to svěží zelené odstíny v zahradě, chladná modrá barva oceánu nebo rubínově červené šaty, bohaté barvy života můžete zaznamenávat s maximální věrností. Tato videokamera je vybavená snímačem CMOS, který filtruje světlo a rozděluje ho na červenou, zelenou a modrou složku. Podání barev je tak bohatší, hlubší a přirozenější než při použití snímače CCD. Díky této technologii si můžete vychutnávat ostřejší obraz bez jakýchkoli svislých skvrn.

Udělejte si během akce přestávku
Pozastavení při nahrávání
Při natáčení dlouhého videa, jako je například fotbalový zápas nebo hra vašeho dítěte, si pravděpodobně budete chtít udělat přestávku během delších odmlk nebo přerušení. Díky funkci pozastavení nahrávání této videokamery Samsung můžete záznam pozastavit a potom pokračovat tam, kde jste skončili – bez vytvoření nového souboru. Získáte tak jediný soubor, se kterým můžete pracovat, a při úpravách, sdílení nebo přenášení nebudete muset slučovat více souborů.

Časosběrný záznam
Funkce časosběrného záznamu je zábavná a snadno použitelná. Tato funkce pořídí statické snímky v nastavených intervalech a potom je spojí a vytvoří z nich ve videokameře Samsung soubor videa. Tímto způsobem zkoncentruje několikahodinový děj, například západ slunce či svítání, do několika minut.

Nabíjení prostřednictvím rozhraní USB
Pokud chcete videokameru Samsung nabít, stačí ji připojit k portu USB počítače a zapnout počítač. Tato inteligentní funkce vám přináší volnost potřebnou k tomu, abyste mohli snímat, sdílet a dobíjet prakticky kdekoli.

Displej LCD s úhlopříčkou 2,7" (67,5 mm)
Na 2,7palcovém (67,5 mm) širokoúhlém displeji LCD uvidíte vše, co se nachází v záběru, i když stojíte vedle videokamery. Je to proto, že displej LCD disponuje širokým úhlem pohledu, díky němuž je obraz na displeji při nahrávání stále ostrý – dokonce i v případě, že se na něj díváte ze strany, shora nebo zdola.

Světelnost F1,8
Tato videokamera Samsung je vybavená objektivem se světelností F1,8, který zajišťuje vysokou kvalitu videa i v nedostatečných světelných podmínkách. Bez ohledu na to, zda snímáte intimní večeři při svíčkách v restauraci nebo východ slunce, světelný objektiv se širokou clonou vždy zaznamenává ostrý a křišťálově čistý obraz.

Rozhraní HDMI
Jen jeden kabel HDMI – to je vše, co potřebujete k přímému připojení fotoaparátu nebo videokamery k televizoru, počítači nebo přehrávači disků DVD. S fotoaparátem nebo videokamerou je vytváření videí v profesionální kvalitě stejně snadné jako jejich sdílení.

Specifikace

Typ signálu

 • PAL

Paměťové médium

 • SD / SDHC / SDXC

Obrazový snímač

 • Typ snímače - CMOS
 • Velikost snímače - 1 / 3,2"
 • Počet pixelů - 5 Mpix (efektivní rozlišení: 0,921 Mpix)

Objektiv

 • F No. - 1,8 ~ 4,9
 • Optický zoom - 52x
 • Digitální zoom - 130x
 • Intelli Zoom - 70x
 • Typ - Objektiv Samsung
 • Ohnisková vzdálenost - F = 2,1 - 109,2 mm (ekvivalent kinofilmu: 35,3 - 2.298 mm)
 • Světlo v Ne
 • Průměr filtru - Ne

Displej
Hlavní obrazovka

 • Typ zařízení - LCD
 • Velikost - 2,7"
 • Počet pixelů - 230.000 pixelů

Blesk

 • Ne

Patice

 • Ne

Funkce záznamu videa
Specifikace videa

 • Formát záznamu - H.264
 • Kvalita záznamu - Velmi vysoká
 • Recording Resolution - NTSC: HD (1.280 x 720 25 p) SD: (720 x 480 50 p)
 • Rychlost závěrky
 • Automatické - Ano
 • Manuální závěrka - Ne
 • Režim pomalé závěrky (LSS) - C.Nite
 • Stabilizace obrazu - Hyperdigitální stabilizace obrazu

Ostření

 • Automatické zaostřování - Ano
 • Manuální ostření - Ano
 • Face Detection Focus - Ano

Tvorba fotografií z videa - Ano
Kompenzace osvětlení - Ano
Citlivost při slabém osvětlení - 15 lux (1 / 30 s)

Vyvážení bílé

 • Automatické - Ano
 • Návod - Automaticky, denní světlo, zataženo, zářivka, žárovka, vlastní

Funkce záznamu zvuku

 • Audio formát - AAC
 • Vzorkovací frekvence - 48 KHz
 • Počet kanálů - 2
 • Reproduktor - Ano
 • Nastavení hlasitosti - Ano
 • Vestavěný mikrofon - Ano
 • Větrný filtr (WindCut Plus) - Ne
 • Skutečné stereo - Ano

Zvukový efekt

 • Ozvěna - Ne
 • Hudba - Ne
 • Hlas - Ne
 • Široký zvuk - Ne
 • Audio Dub - Ne
 • External Microphone - Ne

PC kodek

 • PC dekodér - Ano
 • PC enkodér - Ano

Ostatní

 • Celosvětový AV výstup - Ne

Ovládání

 • Prehrávání/Pauza - Ano / Ano
 • Zastavení - Ano
 • FF/FPS - Ano
 • REW/RPS - Ano / Ano
 • Pomalé přehrávání - Ne
 • Posuv po snímcích - Ano
 • Vyhledávání pomocí Shuttle - Ne
 • Prezentace - Ano

PB volba

 • Vše/Zvolit - Ano / Ne
 • Zoom - Ne

Ochrana

 • Vše/Zvolit - Ano / Ano

Vymazat

 • Vše/Zvolit - Ano

Funkce fotografií
Statický snímek

 • Formát - JPEG
 • Rozlišení - 1.696 x 954 (16:9) 1,6 Mpix, 1.280 x 720 (16:9) 0,9 Mpix, 1.600 x 1.200 (4:3) 1,9 Mpix, 800 x 600 (4:3) SVGA
 • Kvalita - Velmi vysoká
 • Záznamové médium - Karta SD

Rozhraní
PC

 • USB - 2
 • IEEE 1394 - Ne

Rozhraní

 • Kompozitní - Ano
 • Komponentní - Ne
 • HDMI - Ano

Zvuk

 • Konektor sluchátek - Ne

Paměťová karta

 • Slot na paměťové karty - SD / SDHC / SDXC

Paměťová aplikace

 • Záznam videoklipu - Ne
 • Kompatibilní karta - SD / SDHC / SDXC
 • Zabudovaná paměť - 0 GB

USB aplikace
Streamování videa

 • Formát - Ne
 • Rozlišení - Ne
 • PC kamera - Ne
 • Externí paměť - Ano
 • Systém přímého tisku (Direct Print Systém) DPOF Ne
 • PictBridge - Ne
 • USB Charging - Ano

Ostatní
Indikátor

 • LED zapnuto - Ano
 • Světlo Tally Lamp - Ne
 • Indikátor dobíjení - Ano
 • Funkční tlačítka s LED - Ne
 • AF-assist lamp - Ne
 • Indikátor přístupu k disku - Ne
 • Šroub pro stativ - Ano
 • Krytka objektivu - Manuální
 • Probíhá nabíjení - Ano
 • Barevná odchylka - Černá / bílá

S/W a PC OS

 • Kompatibilní OS - Window7 / Vista / XP SP2
 • Bundle PC S/W - Černá / bílá

Příslušenství
Napájení

 • AC adaptér/nabíječka - Ano
 • Síťový kabel - Ne
 • Akumulátor (Battery Pack) - Ano

Popruh

 • Poutko na ruku - Ano
 • Ramenní popruh - Ne
 • Popruh na krk - Ne

Pouzdro

 • Pouzdro na přenos - volitelný

Kabel

 • Typ - Kabel A / V, kabel USB

Ostatní

 • Dálkový ovladač - Ne
 • Dodávané záznamové médium - Ne
 • Manuál - Ano
 • Kapesní průvodce - Ano

Napájení
Typ zdroje energie Síťový adaptér

Spotřeba v běžném režimu

 • LCD vyp., hled. zap. - 2,1 W
 • LCD zap., hled. vyp. - 2,4 W
 • Stand-by režim - 150 microA

Baterie

 • Materiál článků - Lithum-iontová baterie
 • Modelové číslo - BP105R
 • Typ tvaru - Externí
 • Provozní doba (tohoto modelu) - 100 minut

Fyzické specifikace

 • Rozměry (ŠxVxH) - 53,9 x 56,4 x 119 mm
 • Hmotnost - 267,9 g (bez baterie)

Přeprava

 • Přepravní množství - 20/40 stop s přenosným pouzdrem 6.000 / 13.200

Wireless

 • Wireless - Ne

Akce Velké spotřebiče Vestavné spotřebiče Malé spotřebiče TV, Audio, Video Počítače Foto, kamery Mobily, GPS Příslušenství
Dílna, zahrada Dům, domácnost Chovatelské potřeby Sport, outdoor Hračky, Lego, Škola Péče o dítě Parfémy
Telefonické objednávky 575 500 500
Košík 0 ks za 0 Kč