Videokamera Sony FDR-AX53B černá (vrácené zboží 8800356040)

bazar
Značka: Sony , Kategorie: Pokročilé videokamery
Kód zboží: -9131852

Bazar - vrácené zboží 8800356040

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800356040

Videokamera pro každou příležitost


Společnost Sony se svým modelem FDR-AX53B dokazuje, že s ním v nejvyšší kvalitě (rozlišení UltraHD = 4K) zachytíte drobné, na první pohled obyčejné střípky událostí, stejně jako důležité součásti lidského života jako jsou oslavy narozenin, svatby, nebo dynamikou prolnutá sportovní utkání, koncerty, divadelní představení, happeningy a podobně.

Špičkové příslušenství pro dokonalý obraz


Videokamera Sony FDR-AX53B představuje špičkový přístroj s plnou výbavou a maximálním důrazem na kvalitu obrazu. O vysoké úrovni hovoří již špičkový snímač CMOS Exmor R s technologií převráceného snímače a unikátní objektiv Zeiss Vario-Sonnar T, který dokáže zachytit pozoruhodné detaily v rozsahu od širokoúhlého záběru až po teleobjektiv. Zásluhou extra nízkého rozptylu (ED) je zachováno autentické stínování a přesná reprodukce barev, jež je podpořena speciálním vícevrstvým povlakem Zeiss T, zamezující odleskům a nežádoucím obrazům.

Displej jako brána ke skutečnosti


Sony FDR-AX53B je vybavena 7,5cm LCD obrazovkou Xtra Fine se schopností rozlišit až 921 600 pixelů, v doprovodu spolu s barevným hledáčkem s rozlišením 1 555 200 pixelů. Pokud tedy chcete průběžně monitorovat kvalitu pořizovaného záznamu a předejít tak neúmyslnému rozostření, máte k dispozici ideální podmínky. Nic vám neunikne! Vše podstatné zařídíte dotykem prstu po povrchu displeje. K dispozici je pochopitelně i funkce ovládání jasu a technologie White Magic, využívající kromě klasických RGB pixelů i pixely bílé, díky čemuž bude obsah displeje skvěle viditelný i za jasného slunečního světla. Displej je výklopný, můžete jej tedy natáčet dle libosti.

Cesta k Ultra HD rozlišení


Zatímco Full HD je v sortimentu videokamer standardem, Ultra HD je dosud doménou pouze špičkových přístrojů. A model FDR-AX53B takovým bezesporu je. Mimořádně citlivý snímač CMOS Exmor R typu 1/2,5 pořizuje záznam ve kvalitě Ultra HD (3840 x 2160 bodů), což je dokonce až čtyřikrát více než nabízí Full HD standard. Nikoho pak už nepřekvapí, že je schopen se vyrovnat s různými podmínkami pro práci, i když by mělo jít o velmi špatnou viditelnost.

Přejete si zaznamenávat sportovní utkání nebo objekty, pohybující se ve značné vzdálenosti, jako například zvěř? Abyste to bravurně zvládli, k dispozici máte objektiv s 20násobným optickým zoomem, který se o to postará. Kdyby to nestačilo, pokračovat lze se zoomem digitálním, jež zvládne až 250násobné zvětšení. Širokoúhlý 28mm objektiv podporuje videozáznam i tehdy, kde není dostatek místa, abyste mohli poodstoupit od snímaných objektů.

Aby výsledek byl vždy perfektní


Jde vám o rychlou reakci a nemáte čas zabývat se nastavováním parametrů? Právě pro tyto případy byl navržen rychlý inteligentní systém automatického ostření s detekcí kontrastu. Bravurně se přizpůsobuje situaci a dokáže předvídat rozsah AF, minimalizovat pohyb objektivu, zlepšovat odezvu atd. Přesné snímání objektu lze zajistit klepnutím na jeho pozici na LCD obrazovce, čímž jej prakticky uzamknete a zabráníte rozladění parametrů. Veškeré funkce si však můžete optimalizovat sami a automat zcela ponechat stranou.

Zajistí stabilitu i rozpozná obličeje


Pokud pracujete v terénu a hrozí rozmazání kvůli třesoucí se ruce nebo nestabilnímu povrchu, pětiosý optický stabilizátor obrazu SteadyShot dokáže divy. Technologie kompenzuje vibrace v pěti směrech a zajistí kvalitní výsledek třeba i při běhu. Podobně je videokamera Sony FDR-AX53B schopna poradit si i tehdy, pokud chcete optimalizovat zaostření, expozici a barvu u snímaných objektů. Stačí zvolit funkci rozpoznání obličeje Face Detention a kliknout na konkrétní osobu na displeji. Obdobnou funkci představuje i Smile Shutter.

Od automatu k pokročilým dovednostem


Snímání ráno, odpoledne, za šera, v noci. Zvolit automat, nebo manuál? S funkcí Nightshot, využívající infračervené světlo zvládnete pohodlně fotografovat i v naprosté tmě. Pakliže si ale chcete užít maximální svobody a tvůrčího rozletu, využijte nenápadný intuitivní kroužek „manual“ na těle zařízení. Dokážete s ním vše potřebné. Nastavovat zoom, zaostření, expozici, clonu, expoziční čas nebo třeba režim posunu vyvážení bílé.

Vysokorychlostní záznam ve Full HD, přehrávání ve Full HD s převzorkováním rozlišení, Trimming Playback pro volbu specifické části obrazu a její přehrávání ve Full HD. Sony FDR-AX53B toho umí opravdu hodně. Zatímco vysokorychlostní záznam využijete například pro zpětné pomalé a detailní přehrávání sportovních událostí, převzorkování rozlišení uplatníte tehdy, pokud audiovizuální snímek budete sdílet v jiném zařízení, nedosahující 4K kvality. Funkce optimalizuje vlastnosti obrazu pro přehrávání ve Full HD.

Zábavná a kreativní kamera


Jaká by to byla kamera, kdyby vám nenabídla nadprůměrné možnosti tvůrčího vyžití? Nejde jen o funkci časosběrného snímání v rozlišení 4K, s níž můžete vytvořit volitelně dlouhý záznam dle nastaveného časového snímání, ale například také o funkci Motion Shot Video, se kterou přehráváte dramatické sekvence vrstvených snímků pro následnou analýzu pohybu, nebo Highlight Movie Maker, všestranně založenou funkci pro úpravu videozáznamů. Záznamy lze dokonce ukládat ve dvou formátech současně (XAVC S/AVCHD a MP4).

S Wi-Fi modulem k internetu i ke sdílení


Sony FDR-AX53B je vybavena Wi-Fi modulem, jenž nabízí možnost sdílet audiovizuální záznamy na sociálních sítích, ukládat je do cloudových uložišť a využívat další funkce v rámci uživatelského komfortu. Pokročilá NFC technologie (Near Field Communication) podporuje neuvěřitelně snadné sdílení dat pouhým fyzickým dotykem zařízení, vybavených touto technologií. Přístupem k online síti se nabízí také příležitost živého streamování prostřednictvím funkce USTREAM.

Pokročilé zvukové schopnosti


Přesto, že prioritou kamery je kvalita obrazu, nová konstrukce mikrofonu pro Dolby Digital 5.1k dokáže až překvapivě zřetelně a čistě zachycovat zvukové detaily s minimem šumu, přičemž schopnost „vnímat“ z pěti směrových „kanálů“ přináší ve výsledku působivý prostorový efekt. Na LCD panelu naleznete indikátory, jež úrovně jednotlivých kanálů průběžně sledují. Nechybí funkce ztlumení vlastního hlasu nebo automatická redukce šumu větru. To vše pro zaměření se pouze na zvuky spojené se snímanou scenérií.

S konektivitou k uživatelskému komfortu


Chcete kameru propojit s jinými přístroji? Na jejím těle naleznete patici pro příslušenství, rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu HDMI, konektor dálkového ovládání/Micro USB, stereofonní minikonektor a podporu pro paměťové karty SD a SDHC. Součástí dodávky je dobíjecí baterie, napájecí adaptér a kabel, uživatelská příručka, HDMI kabel a Mirco USB kabel. S dálkovým ovladačem s funkcí spuštění jedním dotykem lze z jakéhokoliv chytrého telefonu nebo tabletu učinit dálkové ovládání kamery!

Vráceno - Použito

Znovu prožijte skvělé momenty

Zachyťte skvělou akci. Užijte si ji. Uchovejte ji navždy. S videokamerou 4K Handycam® i ty nejsilnější vzpomínky skutečně ožívají.
Nechte vzpomínky výrazněji ožít s videokamerou 4K. Zaznamenejte úchvatné detaily rozlišení 4K Ultra HD. Vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot omezí otřesy fotoaparátu na minimum. Rychlé inteligentní automatické ostření vám zajistí mimořádně přesné zaostření obrazu. Nechte se ohromit úchvatnými výsledky, jaké dokáže zachytit objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T* kompatibilní s technologií 4K s 20násobným optickým zoomem a s nejširším úhlem záběru 26,8 mm.
-Záznam 4K Ultra HD (3840 x 2160)
-Vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot s pětiosým inteligentním aktivním režimem
-26,8mm širokoúhlý objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T*
-20násobný optický zoom s 30/40násobným (4K/HD) zoomem s čistým obrazem
-Všestranné manuální nastavení
-Typ objektivu Objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T*
-Typ snímače Snímač CMOS Exmor R® typu 1/2,5 (7,20 mm) s technologií „převráceného“ snímače
-Typ obrazovky 7,5cm (typ 3,0) širokoúhlý (16:9) displej LCD Xtra Fine (921 600 bodů)
-Vstupní a výstupní konektory Patice pro příslušenství (univerzální patice), konektor HDMI (mikro), konektor dálkového ovládání (integrováno v univerzálním/mikro konektoru USB), stereofonní minikonektor

Kvalita obrazu 4K
Pořizujte záznam v kvalitě 4K obsahující až čtyřikrát více detailů než záznam v rozlišení Full HD (3840 x 2160 pixelů vs. 1920 x 1080) a zachycujte více z neuvěřitelných vlastností, které snímky dokonale oživí.

Nový snímač obrazu speciálně pro rozlišení 4K
Nově vyvinutý snímač obrazu s přibližně 1,6x větším počtem pixelů nabízí mimořádnou citlivost pro snímání záběrů ve vysoké kvalitě s nižším šumem za tmy i za jasných světelných podmínek.

Nový objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T* pro 4K
Tento nový objektiv vám pomůže zachytit pozoruhodné detaily kvalitního obrazu s rozlišením 4K v celém rozsahu od širokoúhlého záběru až po teleobjektiv. Technologie pokročilých asférických členů (AA) zajišťuje věrné zachycení snímaného obrazu a zároveň minimalizuje rozměry těla objektivu. Objektiv s extra nízkým rozptylem (ED) pomáhá zajistit přesnou reprodukci barev. Kvalitu obrazu ještě zvyšuje speciální vícevrstvý povlak ZEISS T*, který omezuje nežádoucí odrazy, například odlesky nebo stínové odrazy.

Širokoúhlý až 26,8mm objektiv
Ať už se jedná o video nebo fotografie, špičkový širokoúhlý objektiv vám umožní zachytit lepší snímky krajin a interiéru, kde není dostatek místa, abyste si poodstoupili. Videokamera může v režimu Videozáznam zaznamenávat širokoúhle až do 26,8 mm (s poměrem stran 16:9) i bez širokoúhlé předsádky.

Vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot
Pokročilá stabilizace obrazu potlačuje chvění fotoaparátu a stabilizuje snímaný záběr v celém rozsahu zoomu od širokoúhlého až po teleobjektiv. V režimu snímání HD je efekt chvění fotoaparátu omezován i při nepříznivých podmínkách pomocí pětiosého inteligentního automatického režimu, který kompenzuje vibrace v pěti různých směrech. Dokážete tak pořídit kvalitní záznam dokonce i při běhu.

Rychlá reakce automatického ostření vám umožní zachytit prchavé okamžiky
Rychlý inteligentní systém automatického ostření dosahuje velmi rychlého a přesného zaostření s detekcí kontrastu. Minimalizuje pohyb objektivu, předvídá rozsah AF, zrychluje ovládání objektivu a zlepšuje odezvu, takže dokážete zachytit více prchavých okamžiků.

Široké možnosti snímání se zoomem
Objektiv s 20násobným optickým zoomem a s 30/40násobným zoomem čistým obrazem (pro 4K/HD) umožňuje snímání velmi vzdálených objektů a zachycení nezapomenutelných okamžiků.

Realistický záznam hlasu, hudby a dalších zvuků
Nová konstrukce mikrofonu umožňuje zachycení čistšího zvuku z pěti směrů s menším šumem (přibližně o 40 %a nabízí až dvakrát efektivnější 2k stereofonní (při snímání v režimu XAVC S) a třikrát efektivnější 5.1k prostorový (v režimu AVCHD) zvukový výkon. Lze tak věrně reprodukovat zvuk s jasně definovanou separací.

Vysokorychlostní záznam ve Full HD pro kvalitní zpomalené záběry
Snímejte ve Full HD rychlostí 120/100 sn./s (NTSC/PAL), hotovou nahrávku upravte a výsledný zpomalený záznam filmu bude při přehrávání úžasně plynulý a ostrý. Tato funkce je ideální pro zpětné pomalé a detailní přehrávání sportovních a dalších akcí, které se odehrávají tak rychle, že je v reálném čase nedokážeme zřetelně zachytit.

Časosběrné snímání v rozlišení 4K
Můžete delší dobu snímat fotografie v rozlišení 4K v nastavených časových intervalech, celou sérii snímků pak upravit v postprodukci a užívat si přehrávání výsledného časosběrného filmu.

Přehrávání ve Full HD s převzorkováním rozlišení
Dopřejte si lepší zážitek ze sledování i bez televizoru 4K. Kamera pomocí převzorkování rozlišení automaticky převádí záznam ve 4K na výjimečně detailní rozlišení Full HD.

Funkce zkráceného přehrávání Trimming Playback
Můžete zvolit specifickou část obrazu a díky vysokému rozlišení 4K ji přehrávat v kvalitě Full HD. Páčkou zoomu nebo pomocí ikony nabídky na obrazovce můžete také změnit velikost oříznutí.

Pokročilé funkce natáčení
Díky ergonomickým manuálním ovládacím prvkům si vychutnejte možnost úplného přizpůsobení. Pomocí intuitivního víceúčelového manuálního kroužku nastavujte zoom, zaostření, expozici, clonu, expoziční čas, funkci AE Shift nebo režim posunu vyvážení bílé po použití manuálního tlačítka pro volbu režimu. Elektronický hledáček nabízí přesný náhled snímku.

Časový kód / User bit
Do záznamu lze přidat časový kód a User bit v podobě datového prvku. Funkce časového kódu zaznamenává hodiny, minuty, sekundy a snímky obrazových dat a umožňuje přesnou editaci videa. Funkce User bit zaznamenává datum, čas, číslo scény a podobně ve formátu osmimístného čísla a pomáhá při editaci záznamu pořízeného dvěma nebo více kamerami.

Výjimečná kvalita obrazu
Na základě využití formátu XAVC S, který byl vytvořen z formátu XAVC pro profesionální využití, lze nahrávat v neuvěřitelné kvalitě rozlišení 4K 100 Mb/s a Full HD 50 Mb/s s vysokou přenosovou rychlostí. Data XAVC S jsou navíc komprimována, aby s nimi mohli běžní spotřebitelé lépe manipulovat.

Vynikající noční záznam
Tato funkce využívá infračervené světlo umožňující fotografovat i v naprosté tmě. Pomocí funkce NIGHTSHOT mohou rodiče jednoduše zachytit roztomilý výraz spících dětí.

Funkce rozpoznání obličeje Face Detection a funkce Smile Shutter
Pomocí funkce rozpoznání obličeje Face Detection můžete optimalizovat zaostření, expozici a barvy u osob, které jsou na snímku nejdůležitější. Obličeji určitého objektu můžete dát prioritu tak, že se jej dotknete na displeji LCD. A s funkcí Smile Shutter dokáže kamera také automaticky zachytit fotografie krásných (ale pomíjivých) úsměvů, a to dokonce i během pořizování videozáznamu.

Automatické ostření s funkcí uzamknutí
Vždy vylepší sledování pohybujících se objektů na základě využití optimálního bodu automatického ostření a nastavení velikosti cílového záběru tak, aby odpovídala vlastnostem objektu. Klepnutím na objekt na obrazovce LCD uzamknete rychle se pohybující cíl pro přesné snímání.

Golfový úder
Analyzujte svůj odpal, aniž byste potřebovali speciální vybavení. Funkce Golfový úder vám umožní zachytit video a fotografie každého kroku při odpalu.

Mikrofon pro 5.1k prostorový zvuk
Zaznamenávejte jasný zvuk, který přesně zachytí atmosféru scény, a užívejte si přehrávání prostorového zvuku na svém systému domácího kina. Indikátory úrovně na panelu LCD zajišťují vizuální monitorování úrovně jednotlivých kanálů.

Ztlumení vlastního hlasu
Můžete omezit intenzitu hlasu uživatele stojícího přímo za fotoaparátem, který mluví na snímaný objekt nebo jej například povzbuzuje.

Motion Shot Video
Tato praktická funkce umožňuje přehrávání dramatické sekvence vrstvených snímků a sledování každé jednotlivé sekundy během akce. Jedná se o účinný nástroj pro analýzu pohybu při sportu na obrazovce. Během přehrávání můžete upravovat interval mezi snímky nebo zachycovat fotografie, které lze sdílet s přáteli.

Highlight Movie Maker
Všestranná funkce pro přehlednou úpravu videozáznamů Highlight Movie Maker nabízí několik funkcí, které vám ušetří čas. Přidávejte ke klíčovým momentům během nahrávání body zvýraznění a nechte videokameru automaticky synchronizovat přechody do zvoleného soundtracku.

Dvojitý záznam videa
Nahrávejte dva filmy zároveň – jeden v maximální kvalitě formátu XAVC S nebo AVCHD a druhý ve formátu mp4. Získáte tak jeden malý soubor připravený pro okamžité sdílení a navíc soubor v profesionální kvalitě pro další úpravy.

Živé streamování prostřednictvím služby USTREAM®
Některé věci je nejlepší vidět v reálném čase – od různých výkonů po sportovní akce. Sdílejte záběry tak, jak se dějí, s vysoce kvalitním obrazem a zvukem.

Ovládání více videokamer
Více záběrů znamená více příležitostí k úpravám. Vytvářejte snadno záznam z celé řady úhlů z videokamer připevněných přímo k videokameře Handycam® nebo připojených bezdrátově. Díky ovládání více videokamer je snadné synchronizovat nastavení záznamu na všech zařízeních připojených k síti Wi-Fi®.

Dálkový ovladač s funkcí spuštění jedním dotykem a sdílení jedním dotykem
Díky dálkovému ovladači s funkcí spuštění jedním dotykem můžete použít smartphone nebo tablet jako hledáček nebo dálkový ovladač digitálního fotoaparátu. Funkce sdílení jedním dotykem umožňuje přenos snímků a videí z fotoaparátu. Když si do svého telefonu nebo tabletu se systémem Android a funkcí NFC nainstalujete aplikaci PlayMemories Mobile, ušetříte si komplikované nastavování a navážete bezdrátové připojení jednoduchým vzájemným dotykem zařízení a fotoaparátu. Pak můžete fotoaparát ovládat ze smartphonu a například pořizovat snímky z dříve nepředstavitelných míst, stát se součástí vlastního skupinového snímku nebo přenášet snímky do telefonu a okamžitě je sdílet na sociálních sítích. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Zařízení můžete rovněž spárovat ručně.

Displej LCD Xtra Fine s technologií WhiteMagic™
Displej LCD Xtra Fine s vysokou přesností je vybaven technologií WhiteMagic a kromě pixelů RGB využívá také bílé pixely, čímž se zvyšuje jas displeje a uživatelé vidí všechny drobné detaily a tóny na displeji ve všech typech prostředí, i venku za jasného slunečného svitu.

Specifikace

Velikost a hmotnost
Rozměry (Š x V x H) Přibl. 73 x 80,5 x 166,5 mm (včetně dodávané baterie)
Hmotnost Přibl. 635 g (včetně dodávané baterie)

Snímač
Typ snímače Snímač CMOS Exmor R® typu 1/2,5 (7,20 mm) s technologií „převráceného“ snímače
Efektivní pixely (video) Přibl. 8,29 megapixelu (16:9)
Efektivní pixely (fotografie) Přibl. 8,29 megapixelu (16:9) / Přibl. 6,22 megapixelu (4:3)

Objektiv
Typ objektivu Objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T*
Průměr filtru 55 mm
Typ clony F2,0–3,8
Ohnisk. vzdálenost (35 mm) (video) f = 26,8–536,0 mm (16:9)
Ohnisk. vzdál. (35 mm) (fotografie) f = 26,8–536,0 mm (16:9)
f = 32,8–656,0 mm (4:3)
f = 1 1/16–21 1/8 palce (16:9)
f = 1 5/16–25 7/8 palce (4:3)
Minimální vzdálenost pro zaostření Přibl. 1 cm (širokoúhlý), přibl. 80 cm (teleobjektiv), přibl. 13/32 palce (širokoúhlý), přibl. 31 1/2 palce (teleobjektiv)

Zoom
Optický zoom 20x
Zoom s čistým obrazem 4K: 30x; HD: 40x
Digitální zoom 250x

Stabilizace obrazu
SteadyShot Vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot s pětiosým inteligentním aktivním režimem

Expozice
Režimy expozice Auto (Automaticky)
Flexibilní bodové (dotykový panel)
Ruční (nabídka / kroužek)
Kompenzace expozice AE Shift (dotykový panel / kroužek)
Kompenzace protisvětla Ano (Automaticky)
Minimální osvětlení 4K: Nízké osvětlení: 1,8 luxu (expoziční čas 1/30 (NTSC) / 1/25 (PAL)), 4K: Standardní: 9 luxů (expoziční čas 1/60 (NTSC) / 1/50 (PAL)), HD: Nízké osvětlení: 1,2 luxu (expoziční čas 1/30 (NTSC) / 1/25 (PAL)), HD: Standardní: 6 luxů (expoziční čas 1/60 (NTSC) / 1/50 (PAL)), NightShot: 0 luxů (expoziční čas 1/60 (NTSC) / 1/50 (PAL))
Režimy měření Maticové měření / Bodové

Vyvážení bílé
Režimy vyvážení bílé Automatický / Jeden stisk / Exteriér / Interiér

Hledáček
Typ hledáčku 0,6 cm (typ 0,24) / barevný
 Ekvivalent 1 555 200 bodů

LCD
Typ obrazovky 7,5cm (typ 3,0) širokoúhlý (16:9) displej LCD Xtra Fine (921 600 bodů)
Seřízení úhlu Úhel otevření: max. 90 stupňů, Úhel otočení: max. 270 stupňů
Ovládání jasu Ano (nabídka)
Dotykový panel Ano

Závěrka
Rychlost závěrky Rozsah automatického ovládání (1/8 (NTSC) / 1/6 (PAL)-1/10000), Standardní (1/60 (NTSC) / 1/50 (PAL)-1/10000), Ruční ovládání clony (1/30 (NTSC) / 1/25 (PAL)-1/10000), Ruční závěrka (1/8 (NTSC) / 1/6 (PAL)-1/10000), Plynulé pomalé (1/250 (NTSC) / 1/215 (PAL)-1/10000)

Zaostřování
Typ ostření Kontrastní automatické ostření
Režim ostření Automaticky/Manuálně (dotykový panel / kroužek)
Oblast zaostření Zaostřování v plném rozsahu / Bodové zaostřování
Rychlé inteligentní automatické ostření Ano
Automatické ostření s funkcí uzamknutí Ano

Snímání
Vysokorychlostní záznam Ano (120p (NTSC) / 100p (PAL) 1920 x 1080, 100 Mb/s / 60 Mb/s)
Časosběrné snímání Ano (interval snímání (1/2/5/10/30/60 sekund), počet snímků (1–999), velikost snímku (4K: L (8,3 MP; 3840 x 2160) / HD: S (2,1 MP; 1920 x 1080)), režim AE (uzamčení AE / sledování AE))
Samospoušť Přibl. 10 s (Fotografie / Golfový úder)
Volba scény Automatický / Noční scéna / Východ a západ slunce / Ohňostroj / Krajina / Portrét / Reflektor / Pláž / Sníh
Obrazové efekty Ano
Další funkce snímání Omezení AGC, funkce rozpoznání obličeje Face Detection , funkce Smile Shutter , Cinematone, noční snímání NIGHTSHOT, Golfový úder, inteligentní automatický režim, redukce jevu červených očí , plynulé pomalé nahrávání , efekty přechodu

Blesk
Systém měření záblesků TTL měření pro blesk
Režim blesku Auto / Zap / Vyp
Kompenzace blesku Ano (3 kroky)

Paměťová média
Kompatibilní záznamová média XAVC S 4K (100 Mb/s): paměťová karta SDHC (4 GB a více, třída UHS-I U3 a vyšší) / paměťová karta SDXC (třída UHS-I U3 nebo vyšší), XAVC S 4K (60 Mb/s) / XAVC S HD: paměťová karta SDHC (4 GB nebo více, třída 10 nebo vyšší) / paměťová karta SDXC (třída 10 nebo vyšší), AVCHD, fotografie: karta Memory Stick PRO Duo™ (Mark 2), karta Memory Stick PRO-HG Duo™, karta Memory Stick XC-HG Duo™, paměťové karty SD/SDHC/SDXC (třída 4 nebo vyšší)

Záznam
Formát záznamu (video) Formát XAVC S: MPEG4-AVC/H.264, kompatibilní s formátem AVCHD verze 2.0: MPEG4-AVC/H.264, mp4: MPEG-4 AVC / H.264
Formát záznamu (fotografie) Kompatibilní s DCF verze 2.0; Exif verze 2.3; MPF Baseline
Rozlišení videa XAVC S 4K: 3840 x 2160 / 30p (NTSC) / 25p (PAL) , 24p, XAVC S HD: 1920 x 1080 / 60p (NTSC) / 50p (PAL), 30p (NTSC) / 25p (PAL), 24p, AVCHD: 1920 x 1080 / 60p (NTSC) / 50p (PAL)(PS), 30p (NTSC) / 25p (PAL)(FX,FH), 24p (FX,FH), 60i (NTSC) / 50i (PAL)(FX,FH), 1440 x 1080 / 60i (NTSC) /50i (PAL)(HQ,LP), mp4: 1280 x 720 30p (NTSC) / 25p (PAL), mp4: 1280 x 720 30p
Rychlost záznamu videa (ABR/VBR) XAVC S 4K: Přibl. 100 Mb/s / přibl. 60 Mb/s, XAVC S HD: Přibl. 50 Mb/s, AVCHD PS: Přibl. 28 Mb/s / FX: Přibl. 24 Mb/s / FH: Přibl. 17 Mb/s/ HQ: Přibl. 9 Mb/s / LP: Přibl. 5 Mb/s
Velikost fotografie (rež. fotogr.) L: 16,6 megapixelu 16:9 (5440 x 3056), 12,5 megapixelu 4:3 (4080 x 3056), M: 8,3 megapixelu 16:9 (3840 x 2160), 6,2 megapixelu 4:3 (2880 x 2160), S: 2,1 megapixelu 16:9 (1920 x 1080), 0,3 megapixelu 4:3 (640 x 480)
Velikost fotografie (režim filmu) M: 8,3 megapixelu 16:9 (3840 x 2160), S: 2,1 megapixelu 16:9 (1920 x 1080)
Velikost fotografie (rež. fotogr.) XAVC S 4K: 8,3 megapixelu 16:9 (3840 x 2160), XAVC S HD: 2,1 megapixelu 16:9 (1920 x 1080), AVCHD: 2,1 megapixelu 16:9 (1920 x 1080)
Velikost fotografie (duální záznam) M: 8,3 megapixelu 16:9 (3840 x 2160), S: 2,1 megapixelu 16:9 (1920 x 1080)

Audio
Mikrofon Vestavěný 5.1k mikrofon se zoomem
Formát záznamu zvuku XAVC S: MPEG-4 LPCM 2k (48 kHz/16bit), AVCHD: Dolby® Digital 5.1k, Dolby® Digital 5.1 Creator, Dolby® Digital 2k Stereo, Dolby® Digital Stereo Creator, mp4: MPEG-4 AAC-LC 2k
Ovládání úrovně mikrofonu Ano (31 kroků)
Ztlumení vlastního hlasu Ano
Automatická redukce šumu větru Ano (Zap./Vyp.)
Reproduktor Monofonní mikrofon

Rozhraní
Vstupní a výstupní konektory Patice pro příslušenství (univerzální patice), konektor HDMI (mikro), konektor dálkového ovládání (integrováno v univerzálním/mikro konektoru USB), stereofonní minikonektor
Wi-Fi® Ano
NFC™ Dálkový ovladač s funkcí spuštění jedním dotykem, sdílení jedním dotykem

Přehrávání
Režimy přehrávání Highlight Movie Maker s hudbou na pozadí (předinstalováno 6 hudebních souborů, kompatibilita s přenosem hudby , funkce Motion Shot Video , prezentace (fotografie)

Výkon
Dodávaná baterie NP-FV70
Spotřeba energie (hledáček) 4K: 4,9 W
Spotřeba energie (displej LCD) 4K: 4,9 W

Záruka 24 měsíců
Snímací čip
Exmor R CMOS
2.5 1/"
4K (3840x2160)
Objektiv
20 x
250 x
Ostření automatické
26.8 mm
536 mm
Displej a hledáček
barevný hledáček
Rozlišení hledáčku 1555200 pix
921600 pix
Konektivita a rozhraní
Ano
Ano
Ne
Ano
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Formát záznamu video AVCHD
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 7.3 cm
Výška výrobku 8.1 cm
Hloubka výrobku 16.5 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 19.4 cm
Výška balení 14.0 cm
Hloubka balení 15.2 cm
Hmotnost balení 1.4 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu