Videokamera Sony HDR-PJ410B černá

doprava zdarma výprodej
31% sleva
31%
Značka: Sony , Kategorie: Pokročilé videokamery
Kód zboží: SONHDRPJ410BCEN

Videokamera CMOS snímač, 2,29 Mpx, 30x zoom, elektronická stabilizace, Full HD, úhlopříčka 2,7", 230400pix, USB, 1x HDMI, AV výstup

10 999 Kč

Ušetříte: 31 % = 3 509 Kč

Naše cena s DPH:

7 490

Na splátky od: 824 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Sony PJ410 Handycam, černáIntegrovaný projektor


Celosvětově uznávaná japonská společnost Sony rozšiřuje svou nabídku videokamer o tento velmi zdařilý model. Vyniká zejména kvalitou pořizovaného záznamu, obrovským množstvím funkcí a potěší i velmi odolné zpracování. Hlavním prvkem, který kameru odlišuje od konkurence, je ale zcela jistě vestavěný projektor. 


Integrovaný projektor


Chcete prezentovat přátelům fotky a videa z dovolené? Nechce se vám s sebou nosit počítač? Díky vestavěnému projektoru můžete promítat nejen vlastní obsah, ale například i filmy. Rozlišení projektoru je 640×360 px a obraz dokáže zobrazovat po dobu 70 minut.


Inteligentní stabilizace obrazu


Díky pokročilé stabilizaci obrazu Optical SteadyShot budou veškeré vaše záznamy ostré a jasné. To oceníte zejména pokud natáčíte v náročnějších podmínkách, za chůze a podobně. Stabilizace je navíc řešena opticky, takže nepřicházíte ani o rozlišení obrazu.


 


Sledujte své záběry kdekoliv, TV k tomu nepotřebujete. Integrovaný projektor umožňuje velkoplošné promítání!

 


Wi–Fi připojení


 


Wi–Fi připojení


Integrované Wi–Fi připojení umožňuje hned několik zajímavých funkcí. Jedná se například o propojení více kamer pro snímání z několika úhlů. Video lze také bezdrátově sdílet, spouštět a vypínat natáčení a problém není dokonce ani živé vysílání.


 


 


Vestavěný USB kabel


 


Vestavěný USB kabel


Každý to známe. Potřebujeme nabít kameru, nebo ji připojit k počítači, ale kabel jsme zapomněli doma. S tímto modelem se vám to už nikdy nestane, protože kabel je schován přímo na těle kamery, takže nikdy nezůstanete v úzkých.


 


 


Obrazový procesor BIONZ X


 


Obrazový procesor BIONZ X


Tento velmi pokročilý a moderní obrazový procesor zajišťuje optimalizaci záznamu v reálném čase. Stará se o přirozené vyvážení barev, realistický obraz a spoustu dalších aspektů.


 


 


Snímač CMOS Exmor R


 


Snímač CMOS Exmor R


Obraz je zaznamenáván pomocí špičkového snímače typu CMOS Exmor R. Poskytuje skvělou světelnost a rozlišení 9,2 Mpx.


 


 


Režim fotografování


 


Režim fotografování


Chcete si pořídit rodinnou fotografii, nebo záběr krajiny? Není problém! Kamera umožňuje kromě záznamu videa i pořizování kvalitních fotografií.


 


 


Objektiv Carl Zeiss


 


Objektiv Carl Zeiss


Společnost Sony spojila u tohoto modelu síly s renomovaným výrobcem Carl Zeiss a výsledkem je naprosto dokonalý objektiv, produkující čisté, jasné a ostré záběry.


 


 


Režim duálního záznamu


 


Režim duálního záznamu


Tato speciální funkce umožňuje v průběhu natáčení pořizovat jednotlivé fotografie, čímž můžete získat jedinečné obrazové materiály z vašich akcí.


 


 


Dvojí záznam videa


 


Dvojí záznam videa


Kamera dokáže ukládat dva soubory najednou – XAVC a MP4. Získáte tak malý MP4 soubor připravený pro okamžité sdílení, stejně jako profesionální formát XAVC, s nímž můžete dále pracovat ve videostřižnách a editovat ho dle libosti.


 


 


Ruční nastavení clony


 


Ruční nastavení clony


Velkou předností tohoto modelu je možnost ručního ovládání clony a rychlosti závěrky. Díky tomu můžete pořizovat dokonalé záběry i ve špatných světelných podmínkách, jako je například ostré protisvětlo.


 


 


Dvojí kompatibilita


 


Dvojí kompatibilita


Výrobce osadil kameru dvojicí slotů na paměťové karty, takže můžete zaznamenávat na klasické micro SD karty i na méně standardní M2.


 


 


Obrazové efekty


 


Obrazové efekty


Jestliže rádi experimentujete s uměleckými záběry, jistě oceníte širokou nabídku obrazových efektů, které dokáže kamera použít na zaznamenávaný obraz. Jmenujme například částečnou dekolorizaci, retro, high–key a další.

Vytvořte nezapomenutelné vzpomínky

Videokamera s možností záznamu ve formátech HD a XAVC S, s optickou stabilizací Optical SteadyShot™, navíc s nástrojem Highlight Movie Maker a Živým streamováním pro rychlé a jednoduché sdílení

  • Inteligentní aktivní režim optické stabilizace obrazu Optical SteadyShot™
  • 26,8mm širokoúhlý objektiv s 30x optickým zoomem
  • Záznam s vysokou přenosovou rychlostí 50 Mb/s

Inteligentní aktivní režim optické stabilizace obrazu Optical SteadyShot™
Pokročilá stabilizace obrazu udržuje záznam bez rozmazání, i když jsou podmínky záznamu náročné nebo se uživateli chvějí ruce.

Širokoúhlý až 26,8mm objektiv
Ať už se jedná o video nebo fotografie, špičkový širokoúhlý objektiv vám umožní zachytit lepší snímky krajin a interiéru, kde není dostatek místa, abyste si poodstoupili. Vybrané videokamery mohou v režimu Videozáznam zaznamenávat širokoúhle stejně jako 26,8mm (s poměrem stran 16:9) i bez širokoúhlé předsádky.

Výjimečná kvalita obrazu
Formát XAVC S s vysokou přenosovou rychlostí je určen pro videokameramany, kteří chtějí svoji práci posunout na vyšší úroveň. Formát XAVC S, který poskytuje neuvěřitelnou kvalitu, je vybudován na formátu XAVC, který používají profesionální tvůrci filmů a vysílací společnosti, a využívá inteligentní kompresi dat pro export uživatelsky přívětivých velikostí souborů.

Vestavěný projektor
Pořizujte a přehrávejte záznam pomocí jednoho jediného zařízení. Skvělý vestavěný projektor umožňuje prezentovat film – nebo jiný obsah, pomocí externího vstupu – na jakémkoli dostupném plochém povrchu.

Ovládání více videokamer
Více záběrů znamená více zajímavých úprav. Připojené videokamery mohou snadno vytvářet záznam z celé řady úhlů bez ohledu na to, jestli jsou připevněné přímo k modelu HDR-PJ410 nebo jsou připojené bezdrátově. Díky ovládání více videokamer je snadné synchronizovat nastavení záznamu na všech zařízeních.

Zvýraznění Movie Maker
Všestranný nástroj pro přehlednou úpravu videozáznamů Highlight Movie Maker nabízí několik funkcí, které vám ušetří čas. Přidávejte zvýraznění ke klíčovým momentům během nahrávání a nechte software automaticky synchronizovat přechody do zvoleného soundtracku.

Živé streamování na webu Ustream®
Některé věci je nejlepší vidět v reálném čase – od různých výkonů po sportovní akce. Sdílejte záběry tak, jak se dějí, s vysoce kvalitním obrazem a zvukem.

Vestavěná technologie Wi-Fi® a NFC
Zapomeňte na kabely a ovladače. Díky technologiím NFC a Wi-Fi® je přenos souborů z videokamery do mobilního zařízení rychlý a jednoduchý. Stáhněte si aplikaci PlayMemories™ Mobile a můžete začít.

Funkce Motion Shot Video
Funkce Motion Shot Video přehraje sekvenci vrstvených snímků, které sledují zachycenou akci v sekundových intervalech a umožňují vám ji tak podrobně analyzovat na displeji LCD. Během přehrávání můžete interval upravit nebo přehrávání zastavit a pořídit a sdílet snímek.

Vestavěný kabel USB
Vestavěný kabel USB uschovaný v řemínku na ruku je velmi praktický pro mimořádně rychlé nabíjení a připojení k počítači. Není tedy třeba balit navíc kabel USB nebo napájecí adaptér AC, které zbytečně překážejí. Pro nabíjení bez počítače lze využít kompaktní adaptér AC-USB (volitelný).

Snímač CMOS Exmor®
Tento velký špičkový snímač zlepšuje kvalitu obrazu, redukuje šum v tmavém prostředí a umožňuje jemné rozostření pozadí.

Obrazový procesor BIONZ X™
Pokročilý obrazový procesor BIONZ X™ vám pomůže dosáhnout přirozenější živosti a realističnosti kvality obrazu i možností rychlejšího zpracování.

Objektiv ZEISS®
Společnosti Sony a Carl Zeiss® sdílí odhodlání poskytovat mimořádný výkon a design a proto pro modely videokamer společnosti Sony Handycam® společně vyvinulyobjektivy kombinující nejlepší možnou optiku s elektronikou a technologií snímače prémiové kvality.

Zachycení fotografií 9,2 MP
Někdy video nepotřebujete – nebo nechcete. V takovém případě si můžete na videokameře nastavit režim fotografování a pořídit úchvatné vysoce kvalitní snímky s rozlišením 9,2 megapixelu, jako byste měli k dispozici fotoaparát.

Progresivní záznam
Čisté filmy obsahující dvojnásobek obrazových dat filmů zaznamenaných v režimu s prokládáním můžete zaznamenávat v režimu postupného nahrávání v rozlišení Full HD při frekvenci 60p/50p. Snímky jsou stejně plynulé jako snímky zaznamenané při frekvenci 60/50 snímků za sekundu a každý snímek je zaznamenán jako jeden plný snímek. Snímek pořízený z videa zaznamenaného v režimu postupného nahrávání je proto opravdu ostrý.

Dvojitý záznam videa
Nahrávejte dva filmy zároveň – jeden v maximální kvalitě formátu XAVC S nebo AVCHD a druhý ve formátu mp4. Získáte tak jeden malý soubor připravený pro okamžité sdílení a navíc soubor v profesionální kvalitě pro další úpravy.

Režim duálního záznamu
Režim duálního záznamu vám umožňuje současně pořizovat video i fotografie v rozlišení HD a zachytit tak to nejlepší oběma způsoby.

Funkce rozpoznání obličeje Face Detection
Automaticky optimalizuje zaostření, expozici a barvy a dosáhne tak nejlepších výsledků. Pokud chcete nějaké osobě přidělit prioritu, stačí klepnout na její obličej na displeji LCD. Výběr klíčové osoby je užitečný, pokud chcete snímat na události s velkým množstvím lidí. Pokud objekt opustí snímek, videokamera si jej zapamatuje. Jakmile znovu vstoupí na scénu, priorita se mu opět přidělí.

Inteligentní automatický režim
Tato funkce automaticky určí typ zachycované scény a optimalizuje kombinaci nastavení ze tří skupin (Obličej, Scéna, Chvění fotoaparátu). Poskytuje ty nejlepší výsledky až pro 180 typů scén, i v noci a při scénách s protisvětlem. Vybraná nastavení se pro přehlednost zobrazí na displeji LCD jako ikony.

Funkce Smile Shutter
Krásné úsměvy rychle pominou, ale s touto funkcí o ně už nikdy nepřijdete. I při záznamu videa můžete automaticky zachycovat momentky usmívajících se tváří.

Obrazové efekty
Popusťte uzdu vaší fantazii. Obrazové efekty vám umožňují přidávat až sedm kreativních efektů (Částečná dekolorizace, Retro, Měkký efekt high-key, Monochromatické s vysokým kontrastem, Efekt fotoaparátu pro děti, Populární barvy, Posterizace), aniž byste museli něco složitě upravovat na počítači. Přináší vám lepší zábavu u filmů i fotografií.

Ruční nastavení pro clonu a rychlost závěrky
Tato videokamera vám dává volnost při výběru ručních nastavení ovládání clony a rychlosti závěrky, což je ideální pro záznamy s protisvětlem, v podexponovaných podmínkách a dalších situacích.

Procházení událostmi
Tato videokamera Handycam® přehrává skupinová videa GUI a fotografie, které jste zaznamenali jako samostatné události, a umožňuje tak snadné procházení a přehrávání. Lepší organizace, vyhledávání, zobrazení a sdílení osobního obsahu dosáhnete pomocí výběru ze tří schémat zobrazení (podle potřeby) ze zobrazení událostí a indexů.

Duální kompatibilita paměťových karet
Tato videokamera Handycam® má sloty po karty Memory Stick Micro™ a karty Micro SD / SDHC, takže můžete pohodlně zaznamenávat na tu, která je zrovna připravená.

Provoz na baterie typu X
Použijte extra lehkou, mimořádně kompaktní baterii typu X, s níž minimalizujete celkovou velikost a váhu této videokamery Handycam® za provozu.

Specifikace

Velikost a hmotnost
Rozměry (Š x V x H) Přibl. 59,0 x 59,5 x 128,0 mm
Hmotnost Přibl. 235 g (včetně baterie)

Snímač
Typ snímače Snímač CMOS Exmor R® typu 1/5,8 (3,1 mm) s technologií „převráceného“ snímače
Efektivní pixely (video) Přibl. 2,29 MP (16:9)
Efektivní pixely (fotografie) Přibl. 2,29 MP (16:9), Přibl. 1,71 MP (4:3)

Objektiv
Typ objektivu ZEISS® Vario-Tessar®
Světelnost (nejnižší clona) F1,8 až F4,0
Ohnisková vzdálenost f=1,9–57,0 mm
Ohnisk. vzdálenost (35 mm) (video) f=26,8–804,0 mm (16:9)
Ohnisk. vzdál. (35 mm) (fotografie) f=26,8–804,0 mm (16:9), f=32,8–984,0 mm (4:3)
Minimální vzdálenost pro zaostření Přibl. 1 cm (širokoúhlý), přibl. 80 cm (teleobjektiv)

Zoom
Optický zoom 30x
Digitální zoom 350x

Stabilizace obrazu
SteadyShot Optický stabilizátor obrazu SteadyShot

Expozice
Režimy expozice Auto (Automaticky), Ručně (nabídka)
Kompenzace protisvětla Ano (Automaticky)
Minimální osvětlení Standardně: 6 luxů (rychlost závěrky 1/25), Nízké osvětlení: 3 luxy (rychlost závěrky 1/25)

Vyvážení bílé
Režimy vyvážení bílé Automatický, Jeden stisk, Exteriér, Interiér

LCD
Typ obrazovky 6,7cm displej LCD Clear Photo (typ 2.7) (230 400 bodů) širokoúhlý (16:9)
Seřízení úhlu Úhel otevření: max. 90 stupňů; úhel otočení: max. 270 stupňů
Ovládání jasu Ano (Menu)

Závěrka
Rychlost závěrky Rozsah automatického ovládání (1/6–1/10000 s), Standard (1/25–1/10000 s), Ruční ovládání čočky (1/25–1/10000 s), Ruční závěrka (1/6–1/10000 s)

Zaostřování
Typ ostření Kontrastní automatické ostření
Režim ostření Auto (Automaticky), Ručně (nabídka)
Oblast zaostření Zaostřování v plném rozsahu

Snímání
Samospoušť Přibl. 10 s (Fotografie)
Volba scény Auto (Automaticky), Noční scéna, Východ a západ slunce, Ohňostroj, Krajina, Portrét, Reflektor, Pláž, Sníh
Obrazové efekty Ano
Další funkce snímání Funkce rozpoznání obličeje, Smile shutter, Stabilizace obrazu, Inteligentní automatický režim, Funkce Motion Shot Video

Paměťová média
Kompatibilní záznamová média Kompatibilní s kartami Memory Stick Micro™ a Micro SD/SDHC/SDXC

Záznam
Formát záznamu (video) Kompatibilní s formátem AVCHD verze 2.0: MPEG4-AVC/H.264, Mp4: MPEG-4 AVC / H.264, Formát XAVC S, MPEG4-AVC/H264
Formát záznamu (fotografie) Kompatibilní s DCF verze 2.0; Exif verze 2.3; MPF Baseline
Rozlišení videa AVCHD: 1920 x 1080 / 50p (PS), 50i (FX, FH), 1440 x 1080 / 50i (HQ, LP), mp4: 1280 x 720 25p, XAVC S HD: 1920 x 1080/50p, 25p
Rychlost záznamu videa (ABR/VBR) AVCHD PS: Přibl. 28 Mb/s / FX: Přibl. 24 Mb/s / FH: Přibl. 17 Mb/s/ HQ: Přibl. 9 Mb/s / LP: Přibl. 5Mb/s, XAVC S HD: Přibl. 50 Mb/s, mp4: Přibl. 3 Mb/s
Velikost fotografie (rež. fotogr.) L: 9,2 megapixelu 16:9 (4032 x 2272), 6,9 megapixelu 4:3 (3024 x 2272), S: 2,1 megapixelu 16:09 (1920 x 1080), 0,3 megapixelu 4:3 (640 x 480)
Velikost fotografie (režim filmu) L: 9,2 megapixelu 16:9 (4032 x 2272), S: 2,1 megapixelu 16:9 (1920 x 1080)
Velikost fotografie (rež. fotogr.) 2,1 megapixelu 16:9 (1920 x 1080)
Velikost fotografie (duální záznam) 9,2 megapixelu 16:9 (4032 x 2272), 2,1 megapixelu 16:9 (1920 x 1080)
Progresivní režim AVCHD: 50p, progresivní záznam, mp4: 25p, progresivní záznam, XAVC S HD: 50p/25p, progresivní záznam

Audio
Formát záznamu zvuku Dolby® Digital (2kanálový, stereofonní), Dolby® Digital Stereo Creator, MPEG-4 AAC-LC 2 kanály, MPEG-4 lineární PCM 2k (48 kHz/16 bitů)
Mikrofon Vestavěný mikrofon s funkcí zoomu
Reproduktor Monofonní reproduktor

Projektor
Světelný výstup Až 13 lumenů
Výstup rozlišení 640 x 360
Pokrytí obrazovky Typ 10 – typ 100
Promítací vzdálenost Přibl. 0,5 m nebo více
Výdrž projektoru (výdrž baterie) Přibl. 70 min (dodávaná baterie)

Rozhraní
Vstupní a výstupní konektory Výstup pro kompozitní video, Konektor HDMI, Vstup projektoru (Micro HDMI)
Wi-Fi® Ano
NFC™ Ano
Kryt objektivu Příručka

Přehrávání
Režimy přehrávání Zvýraznění Movie Maker, Zvýraznění BGM (6 předinstalovaných hudebních souborů)

Výkon
Dodávaná baterie Dobíjecí baterie (NP-BX1)
Nabíjení přes rozhraní USB Ano
Spotřeba energie (displej LCD) HD: 2,2 W

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Snímací čip
CMOS
5.8 1/"
2.29 Mpx
Full HD (1920x1080)
Objektiv
30 x
350 x
Ostření manuální, automatické
Minimální osvětlení 3 lux
1.9 mm
57 mm
1,8 - 4,0 f/
Displej a hledáček
2.7
230400 pix
Ne
Konektivita a rozhraní
Ano
Ano
Ano
Ano
Ne
Ano
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Formát záznamu video AVCHD
Obecné informace
Systém záznamu flash paměť
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 14.0 cm
Výška balení 11.0 cm
Hloubka balení 16.4 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu