Vinotéka Hyundai VIN 32 DZ

Kód zboží: HYUVIN32DZ

Domácí vinotéka na 32 lahví s funkcí Dual Zone umožňuje nastavit dvě různé teploty. Výhody této vinotéky jsou tichý chod, nízká spotřeba a elegantní provedení.

Zjistit dostupnost

Hyundai VIN32DZ, černá


Domácí vinotéka Hyundai VIN32DZ pojme až 32 lahví vína, nabízí 2 zóny s možností nastavit různou teplotu, překvapivě tichý provoz a praktické, přehledné a jednoduché ovládání. Protože jde o domácí spotřebič, který bude na očích, nezapomněli v Hyundai ani na vzhled. Černý exteriér s prosklenými dvířky doplňuje elegantní jemné modré podsvícení vnitřku, které ladí s podsvícením ovladačů.


Chladí ve dvou zónách


Díky duálnímu systému chlazení můžete nastavit dvě různé teploty v horní a spodní zóně vinotéky. Díky tomu není problém skladovat najednou při správné teplotě červená vína (která vyžadují teplejší prostředí) a vína, jež preferujete chladnější. Teplotu můžete nastavit v rozsahu 8–18 °C v horní zóně a 12–18 °C ve spodní zóně. Přepážka je vyjímatelná, takže se nemusíte obávat problémů při případném čistění.

 


Klíčové vlastnosti


 • Příkon 100 W
 • Objem 78 l, pojme až 32 lahví
 • Maximální hlučnost 38 dB
 • Součástí je vnitřní LED osvětlení
 • Duální systém chlazení

 


 Elegantní provedení se zrcadlovými dvířky představuje krásný doplněk do domácnosti.

 


Jednoduché a praktické ovládání


Teplotu nemusíte luštit z teploměrů; přehledně ji zobrazuje modrý LED displej. Jakékoli změny nastavení provádíte snadno pomocí stylového dotykového ovladače. Elegantně modře podsvícený je také vnitřek vinotéky – není rušivé, v tmavším prostředí nebo večer příjemně vynikne.

 


Tichý chod


Chladicí zařízení, ať už lednice, nebo vinotéky, jsou slyšet. Polovodičový chladicí systém ale zaručuje velmi tichý chod bez vibrací, a oproti konkurenci je Hyundai tichá mimořádně. Hlučnost nepřesahuje 38 dB. Příjemně nízká je také spotřeba, vinotéka spadá do energetické třídy C. se spotřebou 238 kWh / rok.


Máte rádi dobré víno, preferujete vlastní výběr lahví a chcete si jej vychutnat dle správných pravidel skladování? Tak vyzkoušejte vinotéky Hyundai. S nimi se Vám totiž podaří spojit všechny tyto požadavky a o vaše víno bude královsky postaráno. A co více, vinotéky Hyundai jsou také ideálním interiérovým doplňkem do všech moderních kuchyní, bytů, domů nebo chat a uspokojí veškeré požadavky nás všech, kteří nerozlišujeme pouze červené a bílé.

Velmi prostorná, volně stojící vinotéka Hyundai VIN 32 DZ má elegantní černé provedení se zrcadlově tónovanými prosklenými dvířky. Je vybavena drátěnými policemi, na které můžete uložit až 32 lahví vína. Maximální rozměr lahve, který je vhodný do drátěných polic je 8 x 33 cm.

Příkon 100 W zajistí spolehlivé chlazení pro celkový vnitřní objem vinotéky, který činí 78 litrů. Svými rozměry 40 x 85 x 51,5 cm se pak řadí jako největší a nejvyšší model z řady vinoték Hyundai.

Tato vinotéka disponuje duální zónou chlazení. Ta umožňuje nastavit dvě různé teploty, a tak si víno rozdělit dle svých preferencí. Horní zóna nabízí nastavitelnou teplotu od 12 do 18 °C, a ve spodní zóně lze víno uchovávat v rozmezí 8-18 °C. Aktuální nastavená teplota se ukazuje na modře svítícím LED displeji. Každá zóna má své vlastní dotykové ovládání, které je naprosto intuitivní. Zajímavým prvkem je pak vnitřní osvětlení vinotéky, které dodává na eleganci a zajímavosti, zvláště pak ve večerních hodinách.

Nezbývá než se pohodlně usadit a vychutnat svůj vinný sen v pohodlí domova.

Prohlédněte si reportáž o vinotékách Hyundai z pořadu Hobby naší doby

Vinotéka

 • Celkový vnitřní objem 78 l
 • Energetická třída C
 • Duální systém chlazení umožňuje nezávislé nastavení dvou různých teplot v horní a dolní zóně
 • Teplota nastavitelná v rozsahu 8 - 18 °C (spodní zóna), 12 - 18 °C (horní zóna)
 • Kapacita 32 lahví
 • Max. rozměr lahve 8 cm x 33 cm
 • Modrý LED displej zobrazuje aktuální vnitřní teplotu
 • Stylové dotykové ovládání je snadné a jednoduché
 • Vnitřní LED světlo poskytuje příjemné prosvětlení vnitřní části při umístění v tmavém prostředí, nebo ve večerních hodinách
 • Polovodičový chladící systém zaručuje tichý chod bez vibrací
 • Spotřeba 0,65 kWh/24h
 • Příkon 100 W
 • Hlučnost - menší než 38 dB(A)


Odkaz na stránku výrobce

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Konstrukce
Konstrukce chladničky vinotéka
Dveře prosklené dveře
Objem
78 l
Kapacita - láhve 32
Energetické vlastnosti
0.65 kWh
Spotřeba energie za rok 238 kWh/rok
C
Klimatické vlastnosti
SN, N
Ano
Počet oddělených prostor 2 ks
termoelektrická
Počet teplotních zón 2
Funkce
nemá
Ne
Distribuce
oficiální ČR
Další parametry
Ne
LED displej
Ne
drátěné
38 dB
Zámek Ne
Typ osvětlení LED
Barva černá
-
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 40.5 cm
Výška výrobku 85.0 cm
Hloubka výrobku 51.5 cm
Hmotnost výrobku 22.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 56.0 cm
Výška balení 88.5 cm
Hloubka balení 46.5 cm
Hmotnost balení 25.1 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu