Vířivka MSpa Bubble spa ALPINE M-009LS Lite

Značka: MSpa , Kategorie: Vířivé bazény
Kód zboží: INX111042S

Prostorná nafukovací vířivá vana čtvercového tvaru 158x158 cm se 105 masážními tryskami. Nabízí dostatek prostoru pro 2 dospělé osoby a 2 děti. Vlastní nafouknutí a instalace netrvá déle než 10 minut.

Zjistit dostupnost

Relaxujte v pohodlí vašeho domova

Po nabitém pracovním dni nebo o víkendu si každý zaslouží vypnout a dobít vydanou energii. Nemusíte se proto trmácet přes celé město, abyste se ponořili do přeplněné vířivky! Pořiďte si nafukovací vířivý bazén MSpa Bubble spa ALPINE M-009LS Lite v tmavě šedém a stříbrném provedení, který se perfektně hodí na zahradu či terasu a stane se tak oázou relaxace pro vás, vaší rodinu i přátelé.


Dostatek místa pro každého

Čtvercová hydromasážní vana o velikosti 1,58 m x 1,58 m a hloubce 0,68 m pojme cca 650 l vody. Vířivka je prostorově vhodná pro 2 dospělé osoby a 2 děti. Po usazení do vany se můžete nechat hýčkat 108 vzduchovými tryskami, které pohání výkonné masážní čerpadlo s 600 W a nezáleží na tom, na kterou stranu si sednete, nachází se totiž po celém obvodu vany. Díky rychlému keramickému ohřevu vody 2 °C/hod dosáhnete příjemné teploty dle vašich přání až do teploty 42 °C.


Oceňte kvalitní a krásné provedení

Vnější strana této vířivé vany je vyroben z velmi odolného a stálého PVC Rhino Tech v grafitově šedé barvě, vnitřní skořepina se pak pyšní moderní metalickou stříbrnou barvou. Vzduchové komory tvoří patentovanou strukturu vyztužení materiálu, proto se neobávejte případného překlopení, vana je dostatečně robustní a stabilní. Váš odpočinek navíc nebude rušen provozem vířivky, její chod je velmi tichý.


Snadná obsluha

Vířivka se během několika minut nafoukne sama bez vaší pomoci – pokročilý systém samonafukování se o vše postará za vás. Výpustný ventil s bezpečnostní pojistkou využijete při rychlém vypouštění vody z vany, hadici jednoduše namontujete do ventilu a vodu vypusťte bez úniku vody. Bazén je možné přikrýt krytem s ALU izolací na spodní straně, která se postará o lepší termodynamiku. V balení též naleznete výsuvný manometr, kartušový filtr, adaptér na zahradní hadici, podložku na zem, ke které uchytíte vrchní kryt s bezpečnostními přezkami.

Praktický tvar nejlevnější vířivky MSpa Alpine M-009LS LITE nám každoročně zaručuje vysoké prodeje. Není to zdaleka jenom cena, která láká ke koupi tohoto modelu. Nově jsme oproti loňskému roku vyměnili bílou barvu vnitřní skořepiny za metalickou stříbrnou, která v kombinaci s grafitově-šedými bočními panely působí velmi elegantně. Nehledáte-li ve věcech složitosti, koupí této vany rozhodně neproděláte!

Místa uvnitř je dost pro dva dospělé a dvě děti. Vířivka je vybavena vrchním krytem na bezpečnostní klipsny a samozřejmě i ohřevem vody, jako každá jiná MSpa.

Jestliže byste uvažovali o větší čtvercové vířivce, doporučujeme nejprodávanější model ALPINE M-019LS LITE, pro 4 dospělé osoby + 2 děti.

Parametry MSpa vířivky Alpine M-009LS LITE

 • Počet osob: 2 dospělé osoby + 2 děti
 • Rozměr vířivky: 1,58 x 1,58 m (čtverec)
 • výška: 0,68 m
 • Počet vzduchových trysek: 108
 • Výkon perličkové masáže: 600W
 • Objem vody: cca 650 litrů
 • Hmotnost: cca 21,5 kg
 • Napájení: 220-240V / 50Hz
 • Příkon topení: 1500W
 • Rychlost ohřevu vody: 1,2 - 1,8°C /hod
 • Filtrační čerpadlo: 12V / 60W

Vlastnosti mobilní vířivky MSpa Alpine M-009LS LITE
*Barva skořepiny: Metalická stříbrná
*Vnější materiál: RhinoTech Prémiové PVC - odolné a stálé, Grafitově šedá barva
*Patentovaný praktický čtvercový design
*Vrchní kryt má ALU izolaci na spodní straně pro lepší termodynamiku
*Bezpečnostní klipsny vrchního krytu
*Vířivka masíruje po celém obvodu kruhu pomocí 108 trysek
*Vzduchové čerpadlo s výkonem 600W
*Whisper Quiet Design - tichý chod vířivky
*I-beam patentovaná struktura vyztužení materiálu pomocí vzduchových komor
*PTC ("Positive Thermal Coeficient) keramický ohřev vody - vyhřeje vířivku až na 42°C / 104°F(US)
*Pokročilý systém samonafukování nafoukne vířivku během několika minut bez jakékoli pumpičky či externího kompresoru
*Snadné a rychlé vypuštění vany pomocí výpustného ventilu s pojistkou díky které lze namontovat vypouštěcí hadici bez úniku vody
*Výsuvný manometr, 1x kartušový filtr, adaptér na zahradní hadici, inflatační hadice, Vrchní kryt s bezpečnostními přezkami, Podložka na zem pro úchyt vrchního krytu, návod k použití a instruktážní video na DVD jsou součástí balení.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 158.0 cm
Výška výrobku 68.0 cm
Hloubka výrobku 158.0 cm
Hmotnost výrobku 27.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 64.0 cm
Výška balení 58.0 cm
Hloubka balení 40.0 cm
Hmotnost balení 30.0 kg
Více informací Méně informací