Vodítko Petkit GO Smart vodítko pro psy a kočky bílé

Značka: Petkit , Kategorie: Vodítka
Kód zboží: REEP7319

Díky SMART vodítku Petkit GO již nemusíte hlídat čas na procházce. Vodítko měří čas vycházky i vzdálenost a získaná data navíc ukládá do chytré aplikace. V pohodlí domova pak můžete vše vyhodncovat.

Zjistit dostupnost

PetKit GO, bílá


Procházky patří pro psy mezi tu nejvíce vzrušující část dne. Ukážou se svým kamarádům a poctivě si očuchají každý roh, zda jim někdo nový nepřebral území. Dopřejte svému mazlíčkovi jen to nejlepší a udělejte i něco pro své vlastní zdraví. Dlouhé procházky jsou v každém ročním období kouzelné, zvlášť když s sebou vezmete celou rodinu. S chytrým vodítkem GO od společnosti PetKit si nyní můžete dělat statistiku toho, jak dlouho trávíte venku se zvířetem čas, kudy chodíte a jak velkou vzdálenost za den ujdete.


Propojení s telefonem


Chytré vodítko toho však umí mnohem více, než jen počítat vzdálenost. Veškeré naměřené údaje ukládá do praktické aplikace, kterou si stáhnete do svého telefonu či tabletu, abyste měli i zpětně údaje o aktivitách k dispozici a např. mohli porovnávat, jak se kvalita a délka procházek zvyšuje a jak to vašemu čtyřnohému kamarádovi prospívá.


LED osvětlní


PetKit moc dobře ví, že když venčíte psa, máte plné ruce práce, a to doslova. Kdykoliv vám tedy někdo volá, nemusíte telefon ani vytahovat z kapsy. Na příchozí hovor vás upozorní přímo displej na vodítku, s jehož pomocí lze hovor spojit. Venčení v noci bude nyní ještě snazší. Na cestu si posvítíte LED světlem, barevné provedení je jen na vás a vašich preferencích. Ať už však venčíte kdykoliv, vodítko vám svým ergonomickým tvarem vždy padne přesně do ruky a zajistí pevné a pohodlné uchopení, abyste měli svého psa plně pod kontrolou.


Radost z takového vodítka budete mít nejen vy, ale i váš pejsek. Líbí se vám toto chytré vodítko? Pojďme se tedy podrobně podívat, co vše umí a v čem vám zpříjemní vycházky s vaším psím miláčkem.

Jak dlouhou strávíte čas se svým pejskem na procházce? Už nikdy se nemusíte dívat na hodinky. Digitalizace proniká i do oblasti venčení pejsků. Což je skvělé! Představujeme vám Petkit GO smart – první a jediné vodítko na světě, které vám samo změří čas vycházky, vzdálenosti a především ukládá kompletní historii vašeho venčení do aplikace.

Chytré vodítko pro psy Petkit GO smart toho umí ještě víc. Snadno ho propojíte se svým mobilem, takže vás při venčení upozorní například na příchozí hovor, který můžete pomocí tlačítka i zvednout. A to není vše! Vodítko je vybavené vysoce svítícím LED světlem (můžete si vybrat hned z několika barevných provedení), takže se skvěle ovládá i ve tmě. Celé vodítko je vyrobené z vysoce kvalitního polyethynu a díky ergonomickému tvaru se velmi dobře a příjemně drží v ruce.

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ vodítka chytré
Velikost vodítka univerzální
Materiál vodítka polyethylen
Délka vodítka 4.64 m
Šířka vodítka 1 cm
bílá
SMART produkt Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 11.3 cm
Výška výrobku 2.2 cm
Hloubka výrobku 11.3 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 16.3 cm
Výška balení 19.7 cm
Hloubka balení 4.2 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací