Vodítko Petkit GO Smart vodítko pro psy a kočky bílé

Značka: Petkit , Kategorie: Vodítka
Kód zboží: 1 482 938

Díky SMART vodítku Petkit GO již nemusíte hlídat čas na procházce. Vodítko měří čas vycházky i vzdálenost a získaná data navíc ukládá do chytré aplikace. V pohodlí domova pak můžete vše vyhodncovat.

Zjistit dostupnost

Chytré vodítko zpříjemní procházky s vaším mazlíčkem

Poohlížíte se po novém vodítku pro svého miláčka? Co takhle tentokrát vyzkoušet chytré vodítko Petkit GO Smart? Určené je samozřejmě pro pejsky, ale pokud máte kočičku, která je na vodítko zvyklá, ani ta nemusí přijít zkrátka. Univerzální bílé vodítko o délce 4,64 metrů a šířce 1 cm poskytne vašemu mazlíčkovi dostatečnou svobodu pohybu, aniž byste ho úplně vypouštěli. Stále jej můžete kontrolovat a ovládat dle potřeby.


Příjemné a komfortní ovládání

Snadné ovládání a příjemný tvar je u vodítka zásadní. Použité materiály, ergonomický tvar a hmotnost pouhé 0,2 kg vám umožní pohodlně držet vodítko v ruce. Vnější rukojeť je vyrobená z pevného a odolného polykarbonátu a vnitřek vodítka z měkkého polyetylenu. Radost z takového vodítka budete mít nejen vy, ale také váš pejsek.

Smart technologie dá procházkám jiný rozměr

Stává se vám, že při procházce ztrácíte pojem o čase? Rádi byste měli přehled o tom, jak dlouho trávíte čas se svým miláčkem venku? Petkit GO Smart vám to umožní a nepotřebujete k tomu ani hodinky. Vzhledem k tomu, že jde o inteligentní systém, který se snadno propojí s vaším mobilním telefonem, umožní vám mít vše zmapované. Změřit vzdálenost, čas procházky, lokalitu nebo dokonce kompletní historii vašeho venčení není problém s chytrou aplikací.

Aplikace ukáže celou trasu venčení

Stáhněte si mobilní aplikaci PETKIT APP a vytvořte uživatelský profil. Vodítko Petkit GO Smart propojíte s vaším telefonem pomocí technologie Bluetooth a až přijdete domů, jednoduše si zobrazíte celý průběh venčení. Uvidíte, že vás bude sledování aktivity svého pejska bavit. K uloženým záznamů o svých procházkách se můžete vracet, porovnávat si je nebo si vést své vlastní statistiky.

Další praktické funkce

Nejenom mapování vašich procházek, chytré vodítko Petkit GO Smart toho umí ještě více. Díky propojení s mobilním telefonem vás upozorní i na příchozí hovor. Ihned tak vidíte, že vám zvoní mobil a důležitý telefonát nezmeškáte. Příchozí hovor můžete dokonce pohodlně pomocí tlačítka zvednout. Během vašich procházek zejména ve večerních hodinách můžete také využít LED svítilny, kterou rozsvítíte pomocí stisknutí tlačítka GO. Vybavení vysoce svítícím LED světlem zvyšuje užitnou hodnotu vodítka a je nejenom velmi efektivní, ale především praktické.

Radost z takového vodítka budete mít nejen vy, ale i váš pejsek. Líbí se vám toto chytré vodítko? Pojďme se tedy podrobně podívat, co vše umí a v čem vám zpříjemní vycházky s vaším psím miláčkem.

Jak dlouhou strávíte čas se svým pejskem na procházce? Už nikdy se nemusíte dívat na hodinky. Digitalizace proniká i do oblasti venčení pejsků. Což je skvělé! Představujeme vám Petkit GO smart – první a jediné vodítko na světě, které vám samo změří čas vycházky, vzdálenosti a především ukládá kompletní historii vašeho venčení do aplikace.

Chytré vodítko pro psy Petkit GO smart toho umí ještě víc. Snadno ho propojíte se svým mobilem, takže vás při venčení upozorní například na příchozí hovor, který můžete pomocí tlačítka i zvednout. A to není vše! Vodítko je vybavené vysoce svítícím LED světlem (můžete si vybrat hned z několika barevných provedení), takže se skvěle ovládá i ve tmě. Celé vodítko je vyrobené z vysoce kvalitního polyethynu a díky ergonomickému tvaru se velmi dobře a příjemně drží v ruce.

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ vodítka chytré
Velikost vodítka univerzální
Materiál vodítka polyethylen
Délka vodítka 4.64 m
Šířka vodítka 1 cm
bílá
SMART produkt Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 11.3 cm
Výška výrobku 2.2 cm
Hloubka výrobku 11.3 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 16.3 cm
Výška balení 19.7 cm
Hloubka balení 4.2 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací