Volant Thrustmaster Ferrari 458 Italia pro PC, Xbox 360 + pedály (4460094) černý/červený

Značka: Thrustmaster , Kategorie: Příslušenství pro Xbox
Kód zboží: THR4460094

Přestože tento volant nemá dvojité karburátory nebo vačkové hřídele, může se pochlubit exkluzivní celosvětovou spoluprací v podobě dvou oficiálních licencí a to od Ferrari a Xbox 360. Replika...

Naše cena s DPH:

1 777

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Thrustmaster Ferrari 458 Italia pro PC, Xbox 360 + pedály (4460094), černá/červená


Komplet volantu a pedálů Thrustmaster Ferrari 458 je vyroben jako velice zdařilá napodobenina řídících prvků legendárního automobilu Ferrari 458 Italia. Přiblížení k reálu je povedené natolik, že při ovládání máte pocit, jako byste seděli v samotném červeném žihadlu. Replika je určena příznivcům závodních her na Xboxu 360 a pomocí USB 2.0 si ji mají možnost oblíbit i počítačoví gameři, kteří ji velice ocení ve hrách stylu Forza nebo Grid!


 


Rozjeďte to na plno!

 


Jízda pod kontrolou


Svou jízdu maximálně kontrolujete a zatáčky vybíráte stylem naprostého automobilového profesionála. Tu nejlepší kontrolu nad jízdou zaručuje pogumovaný povrch volantu, který má průměr velkých 28 cm. Maximálnímu pocitu realističnosti prospívá možnost otáčení volantu až o 270 stupňů. Řazení pomocí kovové sekvenční převodovky umístěné na volantu nesmí chybět. Je navržena do detailu přesně podle stylu Ferrari GT a ovládáte ji pomocí 8 tlačítek a osmisměrného D-padu.

 


Šlápni na to!


Každý z uživatelů si zajisté užije situaci, ve které můžou plynový pedál sešlápnout až na zem a poté prudce brzdit před zpětnou zatáčkou přesně tak, jak je na závodní dráze zvykem. Pedály brzdy i plynu jsou opět vyrobeny pod totožným úhlem, pod jakým je cítíte ve voze Ferrari 458 Italia. Brzdový pedál je navíc vybaven skvělým magnetickým odporem při sešlápnutí, takže naprosto realistický prožitek zůstává zachován i zde.

 


Extra pevné uchycení


Volant Thrusmaster Ferrari 458 pohodlně upnete k jakémukoliv stolu. Nebudete se tedy muset obávat, že by vám nekvalitní úchyt narušoval váš požitek ze závodění. Přímo v průběhu závodu vám volant nabízí možnost měnit nastavení díky rozhraní Manettino. Chcete se podívat jinam? Změňte si pohled kamery. Po změně nastavení se navíc dvoupolohový přepínač vrátí sám do základní polohy.


Přestože tento volant nemá dvojité karburátory nebo vačkové hřídele, může se pochlubit exkluzivní celosvětovou spoluprací v podobě dvou oficiálních licencí a to od Ferrari a Xbox 360. Replika volantu hvězdného vozu F458 Italia z Forza Motorsport nabízí ideální kombinaci, díky které si vychutnáte skutečně pohlcující zážitek ze hry. Perfektní volant pro všechny opravdové motorové závodní nadšence! Sada volantu a pedálů Ferrari 458 Italia pro Xbox 360 a PC od Thrustmasteru je plnohodnotným konkurentem na přeplněné dráze Xbox 360, který nabízí stále větší počet kvalitních závodních her. Thrustmaster se může pochlubit perfektním motorem založeným na odborných znalostech a vedení z oblasti závodních volantů. Pro dosažení „pole position“ prošel volant specifickým vývojovým procesem v úzké spolupráci s Ferrari.

Přesná replika
Nejnovější vlajková loď inženýrů Maranello, Ferrari 458 Italia, byla vybrána jako základ pro vytvoření této repliky závodního volantu - logická volba vzhledem k designu a charakter tohoto jedinečného vozu, na stejné úrovni se specifikacemi Xbox 360.

Ergonimický a praktický
Na jedné straně má Ferrari 458 Italia exkluzivní závodní volant s velkým počtem ovladačů, zatímco na druhé straně, Xbox 360 ovladače vyžadují ovládací prvky, které jsou specifické pro tuto konzoli. Ferrari 458 závodní volant pro Xbox 360 od Thrustmasteru ztělesňuje symbiózu těchto dvou složek, kombinující skutečně jedinečného designu s výjimečnou ergonomií. Různá akční tlačítka a ovládací prvky jsou v dosahu prstů uživatele - což činní jednodušší přizpůsobení vlastního nastavení v průběhu závodu nebo v rozhraní Xbox 360. A co je nejdůležitější, tato kombinace umožňuje hráči neuvěřitelně rychle se cítit pohodlně a ponořit se do čistého potěšení ze závodění.

Vlastnosti:

  • Průměr 28 cm a gumová textura umožňuje řidičům zlepšit jejich nejlepší časy na kolo důsledně a s optimálním komfortem.
  • Bezkonkurenční realismus a detaily jsou podporovány přítomností "Manettino" multifunkčního tlačítka, umožňující uživatelům změnit některé nastavení v závodě (jako je měnící se pohledy hráče ve Forza Motorsport).
  • Součástí vybavení je 8 akčních tlačítek, D-pad pro start motoru, Xbox 360 Guide tlačítko a vstup pro Xbox 360 sluchátka a mikrofon.
  • Pod kapotou přebývá "Bungee Cord", automatický centrovací systém, který nabízí progresivní rezistenci nad 270 stupňů pro více pohlcující zážitek ze závodů.
  • Pedálová základna také nebyla zanedbána - je vybavena širokou opěrkou nohou, dlouhým plynovým pedálem a odolným brzdovým pedálem pro větší přesnost.

Kompatibilita:
Kompatibilní se všemi hrami na Xbox 360
Kompatibilní také s PC
Pro Windows Vista a Windows 7 není třeba instalovat ovladače
Pro Windows XP je třeba nainstalovat ovladače

Kompatibiliní hry:
Sébastien Loeb Rally EVO
DiRT Rally
Assetto Corsa
NFS Carbon
NFS ProStreet
NFS Shift 1
F1 2016
Automobilista
Euro Truck Simulator 2
American Truck Simulator
THE CREW
Dirt 2
Dirt 3
iRacing
Live for Speed
Project Cars
WRC 6
FORZA MOTORSPORT 6 APEX
FORZA HORIZON 3
NEED FOR SPEED 2016

Záruka 24 měsíců
Partnumber 4460094
Další parametry
Platforma Xbox 360, Počítač
Řazení rychlostních stupňů Řazení pod volantem
Pedály Ano
Ne
Poloměr otáčení 270 °
Počet tlačítek 6
Druh příslušenství Neoriginální příslušenství
Typ volant s pedály
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 40.0 cm
Výška balení 30.0 cm
Hloubka balení 30.0 cm
Hmotnost balení 3.5 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu