Volant Trust GXT 288 pro PS3, PC + pedály (20293)

Značka: Trust , Kategorie: Příslušenství pro Playstation
Kód zboží: TRU20293

Herní sada značky Trust se skládá z ergonomického volantu, řadicí páky a pedálů. Tento komplet standardní velikosti je možné využít pro všechny typy závodních her na počítačích s OS Windows a...

Zjistit dostupnost

Trust GXT 288 Racing WheelKaždý fanda se kouká na své konkurenty s klávesnicí skrz prsty a není se čemu divit. Auta se zkrátka řídí volantem a pedály ve skutečnosti i v počítačových hrách. Trust pro nadšence hledající prvotřídní potěšení z tříciferných rychlostí připravili luxusní volant s pedály a řadicí pákou – vše v dospělé velikosti, žádná zmenšenina pro amatéry!Volant GXT 288 má věnec lemovaný gumou, aby neklouzal ani závodníkům bez rukavic a reakce vibračního motorku se přenášely z virtuálního světa do skutečného. Tento model pevně přišroubujete ke stolu, nemusíte proto spoléhat na přísavky. I pedály jsou vybaveny povrchem, který jim zabrání pohybu po podlaze, abyste se do kůže Lewise Hamiltona vcítili bez kompromisů.

Herní sada značky Trust se skládá z ergonomického volantu, řadicí páky a pedálů. Tento komplet standardní velikosti je možné využít pro všechny typy závodních her na počítačích s OS Windows a konzolích Sony PlayStation 3.

Stvořený pro nadšené závodníky
Konstrukce volantu s pedály a řadicí pákou odpovídá provedením i velikostí skutečnosti. Vyvedena je v černém plastu s červenými doplňky, přičemž styčné plochy jsou pro jisté uchopení a ovládání opatřeny pogumovaným povrchem. Uchycení volantu spolu s řadicí pákou je řešeno prostřednictvím dvou upevňovacích svorek přímo ke stolu, čímž je dosaženo vyšší pevnosti než v případě obyčejných přísavek. Stejně tak jsou i pedály vybaveny neklouzavým povrchem zabraňujícím nechtěnému pohybu nohou.

Atmosféra závodního okruhu
Volant disponuje vibrační zpětnou vazbou v závislosti na nastavení ve hře, sliderem pro nastavení citlivosti řízení přímo na hlavním panelu a automatickým mapováním kláves na PC. Jeho rozsah otáčení činí 700 stupňů. Kompatibilní je s konzolemi Sony PlayStation 3 a počítači s OS Windows XP a vyšším. Připojení je řešeno pomocí rozhraní USB.

Vlastnosti

  • Ergonomicky navržený volant, vhodný pro všechny typy závodních her.
  • Nastavitelná míra citlivosti pro přesnější ovládání
  • Odezva vibrací pro realistický pocit z řízení
  • Rotace až 700 stupňů
  • Pedály v reálne velikosti s protiskluzovou stabilní základnou.
  • Gumový povrch volantu pro přesné a pevné uchopení
  • Sekvenční řadící páka
  • Délka kabelu: 2 m

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber 20293
Další parametry
Platforma PlayStation 3, Počítač
Řazení rychlostních stupňů Řadící páka
Pedály Ano
Ano
Poloměr otáčení 270 °
Počet tlačítek 13
Druh příslušenství Neoriginální příslušenství
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 30.0 cm
Výška výrobku 26.0 cm
Hloubka výrobku 36.0 cm
Hmotnost výrobku 2.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 42.9 cm
Výška balení 36.4 cm
Hloubka balení 34.7 cm
Hmotnost balení 4.5 kg
Více informací Méně informací