Vysavač podlahový Rowenta XTrem Power Cyclonic RO6963EA černý/červený (vrácené zboží 8918063714)

bazar
Značka: Rowenta , Kategorie: Podlahové vysavače
Kód zboží: -8 551 395

Získejte zdarma prodlouženou záruku na motor! (po registraci)

Zjistit dostupnost

4A pro vaši bezchybnou domácnost i auto

Expertem na úklid je nový podlahový vysavač RowentaRO6963EAv černo červeném designu. Jak už jeho označení X-TREM POWER CYCLONIC HOME / CAR napovídá, jeho vysávací schopnosti jsou extrémně účinné a je vhodný jak na úklid domácnosti, tak i vašeho auta. Disponuje hodnocením 4A – to znamená, že má prokazatelně nejlepší výsledky ve své třídě na tvrdém povrchu, kobercích, v energetické účinnosti i filtraci. K výsledkům mu dopomáhá speciální design hlavice, který je univerzální a není třeba ji na různé povrchy měnit. Stejně tak není třeba často vysypávat obsah s nečistotami, díky XL objemu2,5 l a bezsáčkovému provedení vysavač Rowenta RO6963EA v úklidu nic nezastaví.


Extrémní výkon a účinnost unikátní ve své třídě

Sháníte výkonného a neúnavného pomocníka na úklid? Podlahový vysavač Rowenta RO6963EAv atraktivním černo červeném provedení je jedinečným výrobkem ve své třídě – spolehnout se můžete na vysoce účinnou filtraci, extrémní účinnost čištění, XL objem 2,5 l a úsporu energie až 50 % oproti předchozí řadě vysavačů Rowenta. Jak je to možné? Pokročilá monocyklónová technologie zachytí dvoustupňovou filtrací z pěnového filtru před motorem a speciálním HighEfficiency filtrem na výstupu vzduchu 99,98% veškerého prachu z nasátého vzduchu, a to i těch nejmenších částic. Inovativní design univerzální sací hubice DeepCleanHead odstraní jak hluboko zanesené nečistoty z koberců, tak velké množství prachu z tvrdého povrchu – a to bez zdržování se s přendáváním hubic.


Šikovný a praktcký

Spotřebu energie až o 50 % redukuje motor s nízkým příkonem 750 W, jehož sací výkon je ale srovnatelný s modely o příkonu 2100 W. Maximum pohodlí a jednorázové čištění velké plochy domu či bytu umožňuje XL nádoba bez nutnosti častého vysypávání. I to je však velice snadné díky Clean Express systému. Akční rádius velkolepých 8,8 m napovídá, že vysavač je vhodný i do velkých prostor, již nemusíte každou chvíli přepojovat kabel do zásuvek po celém bytě.

Bohaté příslušenství

Podlahový vysavač Rowenta RO6963EA vám poslouží nejen v domácnosti, ale také k úklidu vašeho automobilu. Kvalitního úklidu docílíte pomocí vysoce účinného příslušenství pro čištění automobilového interiéru.Využít tak můžete například mini turbokartáč, který je ideální pro úklid koberečků a čalounění. Ocení jej i majitelé domácích mazlíčků. Průhledný kryt umožňuje kontrolu nad zanesením kartáče.

Na větší plochy čalouněného nábytku poslouží široká speciální hubice. Nakonec v balení najdete i XXL štěrbinovou hubici o maxi délce 60 cm, která je ideální pro účinný úklid třeba kolem sedaček v autě, kam běžná hubice nedosáhne. Koupí vysavače ale vše nekončí – Rowenta poskytuje náhradní díly k dispozici dlouhých 10 let. V případě nutnosti můžete navštívit 6500 servisních center po celém světě nebo si nechat doručit náhradní díly – oprava je jednoduchá a doručení dílů rychlé.

Vráceno - Použito

Prodloužená záruka 5 let na motor vysavače

1. Odešlete registrační mail do 30 kalendářních dnů po nákupu. Podrobné informace o registraci naleznete ZDE
2. Po splnění všech podmínek získáte certifikát potvrzující prodlouženou záruku.

Akce platí pro nákup v období od 1. 7. 2016 do 31. 12. 2018

Bezsáčkový vysavač Rowenta X-TREM POWER CYCLONIC HOME / CAR
Účinnost AAAA Tento vysoce účinný vysavač disponuje hodnocením 4A s nejlepšími výsledky ve své třídě na tvrdém povrchu, kobercích, filtrace a energetické účinnosti. To vše s jednou univerzální hubicí – bez nutnosti výměny při vysávání různých typů povrchů.

Extrémní výkon a účinnost unikátní ve své třídě* (*Na kobercích a tvrdém povrchu)

 • Díky kombinaci vysoce účinné filtrace, extrémní účinnosti čištění a XL objemu je robustní vysavač X-Trem Power Cyclonic jedinečným výrobkem ve své třídě. Nová extrémně výkonná sací hubice Deep Clean Head odstraní jak hluboké nečistoty z koberců, tak velké množství prachu z tvrdého povrchu. Pokročilá monocyklónová technologie zachytí ve dvou krocích 99,98% veškerého prachu z nasátého vzduchu. XL objem nádoby (2,5L) přináší maximum pohodlí pro velké plochy bytu nebo domu díky menší nutnosti vysypávání a Clean Express systém se postará o snadné vysypávání nádoby na prach v několika jednoduchých krocích. Majitelé domácích mazlíčků využijí mini turbokartáč pro dokonalý úklid koberečků a čalounění. To vše s energetickou účinností až o 50% nižší.**
(**ve srovnání s předchozí řadou vysavačů Rowenta s příkonem 2100W.)

Nejlepší účinnost čištění A na tvrdém povrchu i na koberci
 • X-trem Power Cyclonic přichází s novou patentovanou univerzální hubicí Deep Clean Head, s jejíž pomocí dosáhnete nejlepší účinnosti A jak na tvrdém povrchu, tak na kobercích. Bez nutnosti přendavání hubic.
Nejlepší energetická účinnost ve své třídě: A
 • Motor s nízkým příkonem (750W) redukuje spotřebu energie až o 50%, přičemž účinnost čištění je srovnatelná s modely o příkonu 2100W *. (*Srov. s předchozí řadou vysavačů Rowenta 2100W.)
Snadné vysypávání nádoby na prach
 • Systém Clean Express nabízí snadné vysypávání nečistot. Pouhé čtyři kroky stačí k tomu, abyste nádobu pohodlně vysypali.
Nejlepší účinnost filtrace ve své třídě: A
 • X-trem Power Cyclonic je vybaven pokročilou monocyklónovou technologií, která dosahuje vysoké úrovně filtrace prachu ze vzduchu. Navíc vysavač disponuje dvoustupňovou filtrací: vícevrstvým pěnovým filtrem před motorem a speciálním High Efficiency filtrem na výstupu vzduchu pro zachycení i nejmenších částic.
XL objem nádoby na prach
 • XL nádoba na prach o objemu 2,5 l se perfektně hodí pro úklid velkých bytů nebo domů díky většímu objemu zachycených nečistot a menší nutnosti vysypávat nádobu.
Řešení pro úklid automobilu
 • Vysavač určený nejen majitelům aut nabízí možnost kvalitního úklidu díky vysoce účinnému příslušenství pro čištění automobilového interiéru.
Náhradní díly k dispozici 10 let
 • v případě nutnosti jednoduchá oprava
 • rychlé doručení náhradních dílů po dobu 10 let
 • 6500 servisních center po celém světě
MINI turbokartáč
 • Pro perfektní úklid menších ploch koberců a zejména čalouněného nábytku – s průhledným krytem umožňujícím kontrolu nad zanesením kartáče.
Hubice na čalounění
 • Široká speciální hubice pro účinný úklid čalouněného nábytku.
XXL štěrbinová hubice
 • Speciální štěrbinová hubice o maxi délce 60 cm je ideální pro účinný úklid například kolem sedaček v autě, kam běžná hubice nedosáhne.
Dokoupitelné příslušenství:

 • Sada filtrů pro RO69 (ROWZR006001)

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Typ vysavače podlahový
suché
Příkon vysavače 750 W
75 dB
Regulace výkonu na madle
2.5 l
Určení ostatní, pro alergiky
Výkon
A
Třída účinnosti vysávání koberců A
Třída účinnosti vysávání tvrdých podlah A
Třída emisí prachu z vysavače A
Filtrace
bezsáčkový
ano
Hubice
Turbokartáč Ano
mini
Ne
Příslušenství
Příslušenství vysavače štěrbinová hubice, podlahová/kobercová hubice, hubice na čalounění
Další parametry
Délka kabelu (text) 8,8 m
Zdroj energie síťový 230V
Napájení vysavače 230 V
8.8 m
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 37.0 cm
Výška výrobku 56.0 cm
Hloubka výrobku 32.0 cm
Hmotnost výrobku 7.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 38.0 cm
Výška balení 57.0 cm
Hloubka balení 33.0 cm
Hmotnost balení 8.7 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu