Vysavač robotický Samsung VR20K9350WK/GE (436796) černý

Značka: Samsung , Kategorie: Robotické vysavače
Kód zboží: 1 514 337

Li-ion 21,6 V, výkonný senzor FullView Sensor™ 2.0, doba provozu až 90 minut, Wifi s Select & Go™ funkcí.

Zjistit dostupnost

Robotický vysavač

  • Li-Ion akumulátor • doba nabití 240 minut • doba provozu až 90 minut • 2 režimy sání • maximální příkon 250 W • maximální hlučnost 78 dB • LED displej • intuitivní ovládací panel • objem prachové nádoby 700 ml • pohybové senzory • senzor rozpoznávaní schodů • funkce návratu k základně • dobíjecí základna • dálkový ovladač s laserovým ukazovátkem • ovládání pomocí mobilního telefonu

Samsung VR20K9350WK/GE, černá
Samsung je jedním z největších výrobců elektroniky a všechny jeho výrobky udávají světové trendy. Nyní představuje unikátní robotický vysavač VR20K9350WK/GE, který ocení všichni, kde nenávidí vysávání. S tímto modelem totiž již nikdy nebudete muset vzít klasický vysavač do ruky. Nyní se můžete věnovat daleko užitečnějším činnostem a vysavač obstará tuto domácí práci zcela sám.
Výkonný a samostatný
K pohonu využívá velkokapacitní lithiový akumulátor, který již po 3 hodinách nabíjení vydrží v provozu celou 1 hodinu. Při vysávání si vybíráte hned z několika režimů. V normálním vydrží vysávat až onu 1 hodinu a při náročnějším Turbo režimu, určeném pro větší znečištění, vydrží 30 minut. Tento model se pohybuje rychlostí 32 cm za sekundu, a tak mu uklízení příliš času nezabere. Potěší vás také tichý provoz nepřekračující hlučnost 78 dB.
Praktické vlastnosti
Vysavač lze ovládat buď pomocí přiloženého dálkového ovladače nebo pomocí intuitivního ovládacího panelu, který je hned vedle přehledného LED displeje. K ovládání lze ovšem využít i svůj mobilní telefon. Díky příslušné mobilní aplikaci budete moci ovládat přístroj odkudkoli. Kromě výkonnostních vlastností tento model vyniká i celou řadou praktických vlastností, které vám ulehčí život a zlepší výsledky úklidu. Jsou jimi například funkce návratu k základně při vybití, nebo celá řada pohybových senzorů. Ty rozpoznají okolní předměty a zajistí, že se jim vysavač vyhne. Také spolehlivě rozpozná, pokud dorazí ke hraně schodů a zabrání případnému pádu.
Již nikdy nebudete muset v ruce držet vysavač!

Zapomeňte na klasický vysavač
Tento přístroj představuje revoluci v domácím uklízení. Ty doby, kde jste museli do ruky vzít vysavač, abyste odstranili ze svých podlah prach a nečistoty, jsou nenávratně pryč. Můžete odpočívat na své pohovce, protože tento pomocník si poradí bez vás.
Cyklonická technologie
Jednou z hlavních zbraní vysavače, která zajišťuje skvělé výsledky vysávání, je patentovaná technologie CycloneForce. Ta ukládá všechen prach a nečistoty do oddělené komory. Sací výkon tak neklesá a zůstává trvale vysoký.
Pohybové senzory
Tento robotický vysavač je vybaven celou řadou pohybových snímačů a systémů. Zejména technologie Visionary Mapping Plus a senzor Full View tomuto modelu umožňuje skvěle zmapovat celou místnost a vyhýbat se tak při své práci překážkám.
Nikde se nezasekne
Nemusíte se bát, že by se tento praktický pomocník při úklidu někde zasekl, například při přejezdu na koberec. Je totiž vybaven robustními kolečky, které si s tím bez větších potíží poradí.
Nabíjecí stanice
Pro nabíjení využívá tento model šikovnou nabíjecí stanici, která je součástí balení. Nemyslete si, že pokud se přístroj vybije, tak zůstane někde stát a vy jej budete muset hledat. Ještě před vybitím se totiž sám vrátí do stanice a plně se nabije.
Dálkové ovládání
Součástí balení je kromě nabíjecí stanice také dálkový ovladač. Ten využijete pro nastavení směru pohybu, nebo síly sání. Pomocí dálkového ovladače navíc můžete vysavač jednoduše navádět na konkrétní oblasti nečistot pomocí laserového ukazovátka, které bude přístroj sledovat.
Ovládejte jej odkudkoli
Vysavač nemusíte ovládat pouze pomocí ovladače, můžete k tomu použít i svůj mobilní telefon. Stačí si stáhnout příslušnou mobilní aplikaci, která je podporovaná jak operačním systémem Android, tak iOS a začít vašeho pomocníka ovládat, ať už jste kdekoli.

Záruka 24 měsíců
Partnumber 436796
Další parametry
Doba provozu 90 min
nemá
Zdroj energie aku (Li-ion)
Ne
78 dB
Mopování Ne
0.7 l
Sací výkon 42.9 W
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 37.8 cm
Výška výrobku 13.5 cm
Hloubka výrobku 36.2 cm
Hmotnost výrobku 4.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.4 cm
Výška balení 47.5 cm
Hloubka balení 53.0 cm
Hmotnost balení 7.9 kg
Více informací Méně informací