Vysavač tyčový Dyson V6 DC62 Extra šedý

Značka: Dyson , Kategorie: Tyčové vysavače
Kód zboží: 1 458 453

Dyson akumulátorový vysavač DC62 Extra

Vysoký sací výkon Dyson. Bez překážejícího napájecího kabelu. Pro všechny druhy podlah. Jemný mini kartáč navíc.

Poháněný...

Zjistit dostupnost

Extrémně lehký a přitom velmi výkonný

Tyčový vysavač Dyson V6 DC62 je poháněn nejvýkonnějším motorem akumulátorových vysavačů, který využívá digitální pulzní technologii a neodymový magnet, se kterým je dosaženo až 110 000 otáček za minutu. Úklid s tímto vysavačem je jednoduchý a pohodlný, díky malým rozměrům a extrémní lehkosti (pouhé 2 kilogramy), který vám výrazně usnadní manipulaci. Pro ještě lepší manipulaci je vysavač zbaven napájecího kabelu, takže se při vysávání nebudete muset nijak omezovat.


Padne vám do ruky

Pro lepší držení a komfortnější úklid má vysavač ergonomicky tvarovanou rukojeť, takže se vám díky svému tvaru bude lépe držet. Na rozdíl od klasických tyčových vysavačů, které mají motor a další těžké součásti umístěny u podlahy, je vysavač Dyson lépe vyvážen a při úklidu se vám si ním bude snadněji pracovat. Na principu páky má vysavač posunuté těžiště tak, aby byly motor a baterie umístěny přímo pod rukou a odlehčila se koncová číst vysavače, se kterou se vám bude lépe vysávat.


Překvapí vysokým sacím výkonem

Díky patentované technologii 2 Tier Radial™ má vysavač 15 cyklon, které pracují paralelně ve dvou vrstvách a zvyšují tak průtok vzduchu a dokáží zachytit i jemný prach a alergeny. Díky vysokému výkonu digitálního motoru Dyson V6 a silným odstředivým silám jsou nečistoty z nasátého vzduchu vtlačovány do odpadní nádoby. Jejich vysypání z nádoby je vysoce hygienické a jednoduché. Stačí zmáčknout tlačítko a nádobu snadno vyprázdníte, aniž byste přišli do kontaktu se smetím.


Zbytečně neplýtvá energií

Vysavač je schopen až 20minutového vysokého stejnoměrného sacího chodu, přičemž výkon baterie je využíván pouze při vysávání a při krátkých pauzách mezi jednotlivými úkony nedochází k plýtvání baterie, jako u klasických vysavačů. Vysavač je v chodu pouze v případě, že vysáváte, pokud ne, je vypnutý a dochází tak k úspoře baterie. Pro ještě větší výkon slouží tlačítko MAX, se kterým jednoduše odstraníte i extra odolné nečistoty. Přibližná doba nabíjení vysavače jsou 3,5 hodiny.


Vysávání podlahy, stopu i pod nábytkem

S vysavačem můžete vysávat všechny druhy podlah, a to i v členitém prostoru, díky malé šířce hubice. Díky těžišti posunutému k rukojeti je manipulace s vysavačem snadná a vy se nemusíte omezovat pouze na úklid nečistot z podlahy, ale můžete jej použít i pro úklid nahoře. S jemným kartáčem na prach odstraníte nečistoty z povrchu nábytku i žaluzií. Pevné nylonové štětiny odstraní z koberců i hloubkové nečistoty a díky nízkému profilu můžete vysavač sklopit a vysávat i pod nábytkem

Dyson akumulátorový vysavač DC62 Extra

Vysoký sací výkon Dyson. Bez překážejícího napájecího kabelu. Pro všechny druhy podlah. Jemný mini kartáč navíc.

Poháněný digitálním motorem Dyson V6
Digitální motor Dyson V6 je klíčem nejvýkonnějších akumulátorových vysavačů*. Tento výkonem napěchovaný motor používá digitální pulzní technologii a neodymový magnet k dosažení až 110 000 otáček za minutu. Jeho malé rozměry zároveň znamenají, že vysavač, který pohánějí, může být malý, lehký a velmi výkonný.

 • Na základě testu akumulátorových vysavačů 5 nejprodávanějších značek na trhu platné k prosinci 2014.

2 Tier Radial™ cyklony
15 cyklon uspořádaných ve dvou vrstvách pracujících paralelně pro zvýšení průtoku vzduchu a zachycení jemného prachu a alergenů.
Akumulátorové vysavače Dyson využívají stejnou cyklonovou technologii jako naše klasické trvale napájené vysavače. Výkonné odstředivé síly vytlačují nečistoty a prach z nasátého vzduchu do odpadní nádoby. Tato patentovaná cyklonová technologie kombinovaná s digitálním motorem Dyson V6 a přepracovaným Li-Iontovým akumulátorem s Nikl-Mangan-Kobaltovou katodou Li-NMC stojí za výkonným sáním akumulátorových vysavačů Dyson. Od okamžiku kdy začnete vysávat až do okamžiku než skončíte.

Úzká podlahová hubice (21 cm) s rotačním kartáčem s karbonovými vlákny
Podlahová hubice vhodná pro všechny druhy podlah. Praktické použití v členitém prostoru díky malé šířce hubice.
Tuhé nylonové štětiny odstraňují hluboce usazené nečistoty z koberců. Karbonová vlákna sbírají jemný prach z hladkých podlah.

Jemný mini kartáč na prach
Jemné štětiny kartáče šetrně odstraňují prach a alergeny z povrchu nábytku, žaluzií apod. a jsou ihned nasávány do vysavače.

Až 20 minut vysokého stejnoměrného sacího výkonu
Dyson DC62 Extra je vybaven spínačem s neobyčejně jemným chodem. To znamená, že výkon baterie je využit pouze při vysávání. To stačí na 20 minut provozu (17 minut při použití rotačního kartáče).
Mnoho jiných akumulátorových vysavačů zůstává při vysávání trvale v chodu. Tím dochází při krátkých pauzách mezi jednotlivými úkony k plýtvání energií baterie. Akumulátorové vysavače Dyson jsou vybaveny přepínacím tlačítkem pro přechod do MAX režimu pro případ zvlášť odolných nečistot a spínačem s neobyčejně jemným chodem. To znamená, že výkon baterie je využit pouze při vysávání. Pokud potřebujete, je vysavač v chodu, když ne, je vypnutý.

Režim MAX
Stiskem tlačítka zvednete sací výkon. Poskytuje 6 minut zvýšeného sacího výkonu pro náročné úkony.
Dyson DC62 Extra disponuje 2 úrovněmi sacího výkonu: 20 minutami konstantního sání 28 AW nebo 6 minutami maximálního konstantního sacího výkonu 100 AW bez poklesu.

Lehký a ergonomický
Svým tvarem padne přirozeně do ruky. Hmotnost pouze 2,06 kg a dobré vyvážení výrazně usnadňují manipulaci.
U ostatních akumulátorových vysavačů jsou těžké části jako motor, prachový separátor a filtrační systém umístěny nízko u podlahy - daleko od rukojeti. To znesnadňuje přesouvání vysavače z jedné plochy na jinou a zvláště plochy v různých výškách.
Aby se dal dobře využít princip páky, posunuli inženýři Dyson těžiště. Hmotnost je rozložena jinak. Motor a baterie jsou umístěny přímo nad a pod rukou čímž odlehčily konec, kterým se vysává.

Všestranné použití pro úklid od podlahy po strop
Pro snadný úklid nahoře, dole i v mezerách a co nejjednodušší manipulaci s vysavačem se těžiště nachází v rukojeti.

Dá se snadno přestavět na ruční vysavač
Pro rychlý a okamžitý úklid nebo úklid v obtížně dostupných místech se dají všechny akumulátorové bezkabelové vysavače jednoduše přestavět na ruční vysavače.

Hygienické vysypávání odpadní nádoby
Jen stisknete tlačítko a vysypete nečistoty. Díky jednoduchému a rychlému vyprazdňování stiskem tlačítka nedochází ke kontaktu s nečistotami.

Vysávání pod nízkým nábytkem.
Nízký profil podlahové hubice. Zůstane plochou na podlaze, i když je vysavač úplně sklopený.

Vysávání schodů
Pro pohodlné vysávání schodů lze podlahovou hubici s rotačním kartáčem připevnit přímo na tělo vysavače.

Praktický úchyt na stěnu
Slouží pro uložení i nabíjení vysavače a jeho nástavců. Pokud vysavač ukládáte a nabíjíte v úchytu na stěnu, máte jistotu, že bude vždy připraven k použití.

Žádné sáčky a doživotní prací filtr
Žádné dodatečné náklady na spotřební materiál

Technické parametry

 • Hlavní hubice: Úzká podlahová hubice (21cm) s elektrickým rotačním kartáčem s karbonovými vlákny
 • Sací výkon (konstantní): MAX 100 AW (6 Min) / 28 AW (20 Min)
 • Doba nabíjení: 3,5 hodiny
 • Kapacita zásobníku na odpad: 0,4 litru
 • Rozměry: 22,0 x 118,5 (s trubicí) x 21,3 cm
 • Hmotnost: 2,06 kg
 • Rozměry v obalu: 74,5 x 16 x 28 cm
 • Hmotnost v obalu: 3,91 kg

Obsah dodávky

 • Vysavač DC62
 • Trubice
 • Podlahová hubice s elektrickým rotačním kartáčem s karbonovými vlákny
 • Jemný mini kartáč na prach
 • Kombinovaná kartáčová hubice
 • Štěrbinová hubice
 • Li-Iontový akumulátor s Nikl-Mangan-Kobaltovou katodou Li-NMC (pevnou součástí těla vysavače)
 • Nabíjecí adaptér
 • Úchyt na stěnu
 • Předmotorový prací filtr (instalován ve vysavači)

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Zdroj energie aku (Li-ion)
Ruční a tyčový vysavač 2v1 Ano
bezsáčkový
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 22.0 cm
Výška výrobku 118.5 cm
Hloubka výrobku 21.3 cm
Hmotnost výrobku 2.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 16.0 cm
Výška balení 74.5 cm
Hloubka balení 28.0 cm
Hmotnost balení 3.9 kg