Vysokotlaký čistič Scheppach HCE 2200

Značka: Scheppach , Kategorie: Vysokotlaké čističe
Kód zboží: SPEHCE2200

Vysokotlaký čistič Scheppach HCE 2200 - 165 bar s příslušenstvím

* Tlaková myčka Scheppach HCE 2200 je výkonná myčka, se kterou lehce zvládnete většinu běžných i náročnějších...

Zjistit dostupnost

Scheppach HCE 2200


Tlakový čistič Scheppach HCE 2200 je vysoce výkonným pomocníkem, který se nezalekne náročného úklidu v rámci vašeho domu, garáže, dílny, chaty či firmy. Během několika málo chvil si poradí s odstraněním nečistot z vašeho automobilu, čtyřkolky, motorky nebo lodi. Zásluhou mnoha prakticky navržených nástavců se ale vypořádá také se spáry mezi dlaždicemi, zanesenými okapy, ucpaným odpadem i podlahou na dvorku.


Má neskutečnou sílu


Tento šikovný přístroj má opravdu neskutečnou sílu. Disponuje totiž motorem s příkonem 2 200 W, díky čemuž je schopen tryskat vodu s tlakem až 165 bar - stačí pouze zaměřit místo, které byste rádi vydrhli, zmáčknout spoušť na tlakové pistoli a s otevřenými ústy sledovat, jak dříve zašlé povrchy zejí novotou. Kromě samotného čističe obdržíte v rámci balení také bohaté příslušenství v podobě 10m tlakové hadice, integrované nádržky na saponát s kapacitou 1 l, čističe ploch, tlakové pistole s tryskou a prodlužovacím nástavcem, turbo trysky, rohové trysky 90°, mycího kartáče, rotačního kartáče a 6m hadice na čištění potrubí.
 


Klíčové vlastnosti:


 • 6m hadice na čistění potrubí vyřeší vaše problémy s ucpaným odpadem
 • Příkon 2 200 W a max. tlak 165 bar pro opravdu silný proud vody
 • 2 velká kola a madlo pro pohodlnou manipulaci během převozu
 • Čerpadlo se samonasávací funkcí pro získání alternativního zdroje vody
 • Systém Auto stop se postará o pohotové vypnutí motoru
 • Speciální držáky pro umístění příslušenství přímo na tělo čističe

 


Díky 6m hadici na čištění potrubí můžete říct sbohem věčně ucpanému odpadu.

 

Pohodlná manipulace


Vysokotlaký čistič Scheppach HCE 2200 je vybaven madlem a 2 velkými koly, takže se s ním velmi snadno manipuluje. Užitečnými vychytávkami jsou také speciální držáky pro přichycení příslušenství přímo na tělo čističe, a systém Auto stop, s nímž při jakémkoli problému v mžiku zastavíte motor - stačí pouze uvolnit spínač na tlakové pistoli.

 

Alternativní zdroj vody


Zásluhou čerpadla se samonasávací funkcí nemusíte být odkázáni pouze na tlakovou vodu z kohoutku. Jako zdroj vám totiž poslouží také stojatá voda v barelech, sudech či jiných nádržích. Efektivně tak využijete například nashromážděnou dešťovku, která vás nebude stát ani korunu.


Vysokotlaký čistič Scheppach HCE 2200 - 165 bar s příslušenstvím

 • Tlaková myčka Scheppach HCE 2200 je výkonná myčka, se kterou lehce zvládnete většinu běžných i náročnějších úklidových prací. Díky velmi širokému standardně dodávanému příslušenství se můžete pustit do jakékoliv práce kolem domu, firmy, dílny nebo garáže. Bez problémů umyjete své auto, terénní čtyřkolku, motocykl, zahradní techniku nebo třeba loď. S vhodnými nástavci vyčistíte zídku, verandu, příjezdovou cestu nebo vyčistíte ucpaný odpad. Myčka je vybavena silným motorem o výkonu 2200 W, který umožňuje čerpadlu dosáhnout tlaku až 165 barů. Pro snadnou obsluhu jsou připojovací prvky a hadice vybaveny rychlospojkami. Základní příslušenství, jako tlaková pistole, elektrický kabel a hadice se dají při skladování pohodlně umístit přímo v držácích na myčce. Myčka je vybavena čerpadlem se samonasávací funkcí. Myčku tak lze připojit nejenom ke kohoutku s tlakovou vodou, ale myčka si může sama nasávat vodu z kbelíku, sudu nebo z jiné nádrže. Nejste tak při mytí omezeni dostupností vody z běžného vodovodního řádu. Stroj je rovněž vybaven systémem Auto stop, kdy se při uvolnění spínače na tlakové pistoli rovněž vypíná motor. Pro snadnou manipulaci a transport je myčka vybavena madlem a dvěma velkými koly.
 • Výbava: 10 m tlaková hadice, integrovaná nádržka na saponát 1 l, čistič ploch, tlaková pistole s tryskou a prodlužovacím nástavcem, turbo tryska, rohová tryska 90°, mycí kartáč, rotační kartáč, 6 m hadice na čištění potrubí.
 • Příkon (W) 2200
 • Typ motoru 230 V, 50 Hz
 • Max. tlak (bar) 165
 • Průtok (l/hod) 468
 • Max. teplota na vstupu (°C) 50
 • Typ čerpadla Alu, samonasávací
 • Total stop system Ano
 • Možnost připojení na tlakovou vodu Ano
 • Možnost čerpat vodu z nádrže Ano
 • Hmotnost (Kg): 12.00
 • Rozměry (cm): 36.5 x 27.6 x 82

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Maximální tlak 165 bar
Příkon 2200 W
Průtok 468 l/hod
Kolečka Ne
Čistič na dlažbu Ano
Hadicový naviják Ano
Samonasávání Ano
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 28.0 cm
Výška balení 37.0 cm
Hloubka balení 82.0 cm
Hmotnost balení 12.0 kg
Více informací Méně informací