Webkamera AVerMedia BO317 + headset (61BO317000AP) černá

Značka: AVerMedia , Kategorie: Web kamery
Kód zboží: AVR61BO317000AP

AVerMedia BO317

Set webové kamery a headsetu je ideálním řešením pro videokonference. Webkamera s Full HD rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů a zorným polem 65° zajišťuje kvalitní...

Zjistit dostupnost

AVerMedia BO317


Set webkamery a headsetu k počítači AVerMedia BO317 je ideální volbou domů i do kanceláře. Umožní vám komunikovat s rodinou, přáteli nebo kolegy během videohovorů a konferencí. Set však můžete používat také pro streamování obsahu na sociálních sítích nebo při online domluvě se spoluhráči na vítězné strategii. Oba přístroje připojíte k počítači nebo notebooku pomocí kabelů s USB konektorem.


Kamera zaznamenává obraz ve vysokém Full HD rozlišení se zorným úhlem 65°, takže na vás půjde vždy skvěle vidět. Headset nabízí kombinaci pohodlí a výborné kvality zvuku. Nastavitelný odnímatelný mikrofon izoluje okolní ruchy, aby vás ostatní slyšeli vždy čistě a jasně.
 


Klíčové vlastnosti:


  • Set webkamery a headsetu
  • Připojení přes USB
  • Kvalitní Full HD rozlišení
  • Výborný zvuk s izolací okolních ruchů
  • Pohodlné nošení od rána do večera

Praktický set webkamery a headsetu využijete doma i v kanceláři.

 


Dva v jednom


V jednom balení získáte dva kusy příslušenství, které můžete využívat samostatně i dohromady, jak se vám to hodí. Kameru připojíte jednoduše k počítačovému monitoru nebo k notebooku. Sluchátka můžete používat s počítačem, telefonem, tabletem a řadou dalších elektronických zařízení.

 


Full HD kvalita


Po zapojení dokáže kamera snímat obraz ve skvělé Full HD kvalitě. Výborně se hodí pro pracovní konference, ale také videohovory s rodinou nebo streamování videa na sociálních sítích. Obraz si zachovává kvalitu bez ohledu na to, v jakou denní či noční dobu kameru zapnete.

 


Krytka objektivu


Chraňte své soukromí. Kdykoliv kameru nepoužíváte, přikryjte čočku objektivu integrovanou posuvnou krytkou. Vždy tak budete mít jistotu, že vás nikdo nesleduje, pokud si to vyloženě sami nepřejete.

 


Snadná instalace


Jak u headsetu, tak i u kamery nechybí funkce Plug & Play. To znamená, že po jejich zapojení nemusíte nic zdlouhavě a komplikovaně instalovat a nastavovat. Přístroj si zařízení automaticky najde a přichystá, abyste je mohli ihned začít používat.

 


Nastavení podle uživatele


Upravte si nastavení podle konkrétních preferencí a požadavků. Stáhněte si software CamEndine Lite pomocí kterého můžete u kamery upravovat jas, kontrast, sytost, ostrost obrazu a další parametry, abyste docílili vždy nejlepšího obrazu za specifických podmínek.

 


Připojení přes USB


Pro připojení headsetu a/nebo kamery vám stačí mít na počítači volně dostupné USB konektory. Obě zařízení se připojují pomocí kabelu s USB konektorem, takže pokud je zrovna nepoužíváte, můžete je kdykoliv odpojit. 


AVerMedia BO317

Set webové kamery a headsetu je ideálním řešením pro videokonference. Webkamera s Full HD rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů a zorným polem 65° zajišťuje kvalitní přenos obrazu při komunikaci po internetu. Kamera navíc disponuje dvěma vestavěnými mikrofony a bezpečnostní krytkou pro zachování maximálního soukromí a ochranu čočky v době, kdy kameru nepoužíváte. Pro připojení k počítači slouží konektor USB 2.0.
Kvalitní náhlavní headset disponující 40 mm velkými měniči je díky pohodlnému polstrování a nízké hmotnosti vhodný pro dlouhodobé užívání. Velké náušníky se starají o izolaci od okolního ruchu a zajistí tak plnou koncentraci na právě probíhající hovor. Samozřejmostí je nastavitelný mikrofon s vysokou citlivostí, který je navíc odpojitelný. Pro připojení k počítači slouží taktéž konektor USB 2.0.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Webová kamera
Rozlišení: 1920 x 1080 při 30 fps, 1280 x 720 při 30 fps
Rozhraní: USB 2.0
Mikrofon: ano
Délka kabelu: 1,5 m
Rozměry: 90 x 53 x 47 mm
Hmotnost: 130 g
Barva: černá

Headset
Mikrofon: ano
Frekvenční rozsah sluchátek: 20 Hz - 20 kHz
Citlivost: 114 ± 3 dB
Impedance: 32 Ohmů
Délka kabelu: 2,2 m
Konektor: USB 2.0
Rozměry: 204 x 168 x 86 mm
Barva: černá

Záruka 24 měsíců
Partnumber 61BO317000AP
Video
Full HD (1920 × 1080) px
Snímkovací frekvence max. 30 sn./s
Ne
Ne
Zvuk
Ano
Možnost propojení
Rozhraní USB 2.0
Další parametry
Upevnění na notebook Ano
Vhodná pro streaming Ne
S LED osvětlením Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 5.3 cm
Výška výrobku 9.0 cm
Hloubka výrobku 4.7 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 20.5 cm
Výška balení 31.5 cm
Hloubka balení 10.5 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací