Webkamera Logitech Brio 500 (960-001422) šedá (lehce opotřebené 8801879327)

bazar
Značka: Logitech , Kategorie: Web kamery
Kód zboží: -10298789

Bazar - lehce opotřebené 8801879327

Termíny doručení a vyzvednutí:

Zjistit dostupnost

Bazar - lehce opotřebené 8801879327

Logitech Brio 500Logitech Brio 500, šedá


Pořiďte si webovou kameru Logitech Brio 500 a buďte při videokonferencích o poznání profesionálnější. Tento špičkový přístroj vás potěší vynikajícím obrazovým zpracováním, neboť využívá vysoké Full HD rozlišení (1920 × 1080 px) a navíc nabízí i korekci osvětlení a také automatické zaměřování. Za jakýchkoliv podmínek tak zabírá váš obličej, a to v perfektní kvalitě. Díky stereofonnímu mikrofonu s potlačením šumu přitom k vynikajícímu obrazu přidává i heky zřetelný zvuk.


Kamera je kompatibilní s drtivou většinou platforem, které umožňují VoIP telefonování a uskutečňování videokonferencí. Certifikována je přitom pro použití s Microsoft Teams, Google Meet a Zoom.


Předveďte, co máte na stole


Potřebujete během videohovoru prezentovat své náčrtky, rozpracované dokumenty či jiné předměty na stole? Žádný problém. Webkamera Logitech Brio 500 se dá jednoduše naklopit dolů.

 


Klíčové vlastnosti:


  • Parádní Full HD rozlišení jako záruka špičkové obrazové kvality
  • Automatické zaměřování a korekce osvětlení
  • Krásně zřetelný zvuk díky stereo mikrofonu s potlačením šumu
  • Možnost naklopení kamery dolů na stůl
  • Funguje s většinou platforem (certifikováno pro použití s Microsoft Teams, Google Meet a Zoom)

 
 


Obsah balení:


  • Webkamera Logitech Brio 500 s připojeným kabelem USB-C
  • Upevňovací klip s odnímatelným upevňovacím adaptérem
  • Uživatelská dokumentace

Lehce opotřebené

UKAŽ SE V TOM NEJLEPŠÍM SVĚTLE
S webovou kamerou, která do vaší kancelářské sestavy přináší osobitost a jednoduchost, se budete cítit sebejistě při každé hybridní konferenci. Automatická korekce osvětlení a mikrofony s potlačením šumu zajišťují, že při každé konferenci, ke které se připojíte, budete vypadat a znít jasně a přirozeně.

BUĎTE PLNĚ PŘÍTOMNÍ
Připojujte se ke všem firemním konferencím sebejistí, angažovaní a autentičtí díky webové kameře, která vám umožní se ukázat v tom nejlepším světle.

Technologie RightLight 4 kamery Brio 500 se automaticky přizpůsobí vašemu prostředí, takže budete působit jako dobře nasvícení i za špatných světelných podmínek.

POZVEDNĚTE HLAS
Zajistěte, aby vaši kolegové slyšeli, co máte na srdci, i když právě nemáte nasazenou náhlavní soupravu nebo sluchátka. Mikrofony s potlačením šumu odfiltrují zvuk na pozadí a posílí váš hlas, aby ostatní dobře slyšeli vás a ne okolní hluk.

PŘEDVEĎTE SVOU PRÁCI
Použijte nový inovativní Režim zobrazení k naklopení kamery dolů a prezentaci skic, rozpracovaných materiálů a dalších předmětů na stole. Přiložený držák je vybaven mikropřísavkou, pomocí které můžete webovou kameru připevnit k zadní straně monitoru a provádět rychlé úpravy jednou rukou. Stáhněte si aplikaci Logi Tune zdarma pro aktivaci Režimu zobrazení.

VYTVOŘENO PRO KONFERENCE
Snadno se připojte ke schůzce pomocí preferované aplikace pro videokonference. Kamera Brio 500 je kompatibilní s většinou platforem pro konference a volání a je certifikována pro použití s Microsoft Teams, Google Meet, Zoom.

OKAMŽITÉ SOUKROMÍ
Použijte integrovanou krytku objektivu za účelem zakrytí objektivu, když nechcete být viděni. Navrženo pro ochranu vašeho soukromí. Vyrobeno pro snadnou obsluhu.

Záruka 24 měsíců
Partnumber 960-001422
Video
Full HD (1920 × 1080) px
Snímkovací frekvence max. 60 sn./s
Ano
Ano
Foto
Maximální rozlišení záznamu foto 4 Mpx
Zvuk
Ano
Možnost propojení
Rozhraní USB-C
Další parametry
Upevnění na notebook Ano
Vhodná pro streaming Ne
S LED osvětlením Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 11.0 cm
Výška výrobku 3.1 cm
Hloubka výrobku 3.1 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 9.0 cm
Výška balení 6.0 cm
Hloubka balení 12.9 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací