Wi-Fi adaptér D-Link DWA-192 (DWA-192)

Značka: D-Link , Kategorie: USB adaptéry
Kód zboží: DLNDWA192

Adaptér AC1900 Ultra Wi-Fi USB
Adaptér USB AC1900 Ultra Wi-Fi umožňuje upgradovat stolní nebo přenosný počítač na nejnovější generaci bezdrátových střídavých frekvencí, takže můžete snadno...

Naše cena s DPH:

1 837

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

D-Link DWA-192


Počítač nebo notebook se nachází v téměř každé domácnosti. Ne všechna zařízení však mají zajištěný přístup k rychlé bezdrátové síti, případně nedostačuje jejich dosah nebo rychlost. To vše ale během pár vteřin napraví USB adaptér D-Link DWA-192 splňujícístandard IEE 802.11 ac a nabízející mimořádně vysokou rychlost přenosu dat až 1 900 Mbps s provozem ve dvou pásmech, která nadchne i ty nejnáročnější uživatele. Hravě s ní totiž zvládnete hrát online hry nebo streamovat video ve 4K.


Adaptér je nejen rychlý, ale také bezpečný. Nabízí šifrování dat, abyste měli jistotu, že všechny přenášené soubory jsou za všech okolností v bezpečí a nehrozí jejich získání a zneužití nepovolenou osobou. Zabezpečené připojení přitom aktivujete stiskem jediného tlačítka WPS, nemusíte proto nikde zdlouhavě hledat návod.Kterémukoli PC přes USB 3.0 poskytne přístup k superrychlému bezdrátovému internetu.

Superrychlá Wi-Fi


Připojenému zařízení zařídí nejvyšší možnou rychlost připojení až do 1 900 Mbps.


 


USB 3.0


Ke spojení s PC využívá USB 3.0, které je 10× rychlejší než standard 2.0. Dostanete tak ještě vyšší výkon a efektivnější napájení.


 


Dvoupásmový provoz


Provoz ve dvou pásmech (2,4 a 5 GHz) přináší výkon pro lehčí, ale i extra náročné úkony.
Unikátní design


Design tohoto produktu je navržen tak, aby byl maximálně reprezentativní a přitom nerušivý.

Tlačítko WPS


Díky tlačítku WPS nastavíte připojení jediným dotykem.


 


Technologie SmartBeam


Technologie vylepšuje pokrytí směrováním signálu přímo do vašich zařízení na základě toho, kde se s nimi právě nacházíte. Proto můžete provádět ty nejnáročnější činnosti, aniž by to bylo znát na stabilitě a rychlosti sítě.


 


Zpětně kompatibilní


Wi-Fi samozřejmě podporuje nejen standard ac, ale i starší sítě 802.11n/g/a, takže je kompatibilní se všemi routery.
Skvělý pro větší domy


Vzhledem k vysokému výkonu se jedná o výborný doplněk do větších domů. Sám výrobce totiž udává, že tento přijímač přináší až trojnásobný dosah oproti běžným Wi-Fi adaptérům.


Adaptér AC1900 Ultra Wi-Fi USB
Adaptér USB AC1900 Ultra Wi-Fi umožňuje upgradovat stolní nebo přenosný počítač na nejnovější generaci bezdrátových střídavých frekvencí, takže můžete snadno streamovat média s vysokým rozlišením, stahovat hudbu a využívat vysokorychlostní online hry.

Další rychlosti pro počítače a Mac
Model DWA-192 je napájen 3 x 3 anténou, který podporuje rychlosti až 600Mbps na frekvenci 2,4GHz a 1300Mbps na 5GHz, což přináší rychlé bezdrátové rychlosti a menší rušení pro maximální výkon. Je to perfektní shoda pro váš vysoce výkonný směrovač.

Udělejte více s Dual-Band
Použijte pásmo 2,4 GHz pro každodenní provoz, jako je surfování po internetu nebo chatování online, zatímco ponecháte vysokorychlostní 5GHz AC Band zdarma pro streamování videa, online hry a velké přenosy souborů.

Pokročilá technologie AC SmartBeam
Zlepšuje pokrytí pásma do vašich zařízení při pohybu doma. Můžete streamovat video ve vysokém rozlišení, surfovat po internetu, volat přes Skype kamarádům a hrát online hry odkudkoliv, takže budete mít vždy nejlepší zážitek.

USB 3.0
Režim přenosu SuperSpeed vám umožní přenést data o 10x rychleji než standard USB 2.0. Získejte vyšší výkon a lepší správu napájení.

Vyrobeno pro větší domy
Máte dům s mnoha zařízeními a místnostmi? Používáte-li nejnovější AC technologii, tento adaptér vám poskytne lepší bezdrátové pokrytí a lepší rychlost, takže jste připojeni na více místech.

Pracuje se všemi routery
Obáváte se, že zařízení DWA-192 nebude pracovat se starším routerem a rozšířením rozsahu? DWA-192 je kompatibilní se všemi značkami routerů Wi-Fi a extenderů.

Vlastnosti:

 • Nejvyšší výkon Wi-Fi
 • Rozhraní USB 3.0
 • Dual-Band Wireless
 • Tlačítko WPS
 • Pokročilá AC SmartBeam
 • Zpětně kompatibilní

Technické specifikace:

Rozhraní

 • Port Micro-USB 3.0
 • Tlačítko zapnutí / vypnutí LED
 • Tlačítko WPS

Zabezpečení

 • Wi-Fi Protected Access (WPA ™ a WPA2 ™)
 • Wi-Fi Protected Setup (PBC)

Standardy

 • IEEE 802.11ac
 • IEEE 802.11n
 • IEEE 802.11g
 • IEEE 802.11b
 • IEEE 802.11a

Typ antény

 • Integrovaná anténa

Záruka 24 měsíců
Partnumber DWA-192
Další parametry
integrovaná
1900 MB/s
Wi-Fi Standardy 802.11a (Wi-Fi 1), 802.11b (Wi-Fi 2), 802.11g (Wi-Fi 3), 802.11n (Wi-Fi 4), 802.11ac (Wi-Fi 5)
Ano
5, 2,4 GHz
Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 14.3 cm
Výška balení 9.5 cm
Hloubka balení 10.6 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Více informací Méně informací