Záložní zdroj Eaton UPS Ellipse ECO 650 FR (418081)

Značka: Eaton , Kategorie: Záložní zdroje
Kód zboží: EANECO650FRUSB

Záložní zdroj, přepěťová ochrana, 4 zásuvky (francouzský typ), při výpadku a následném 50 % odběru energie výdrž baterie 9 minut, při výpadku a následném 70 % odběru energie výdrž baterie 6 minut,...

Zjistit dostupnost

Eaton UPS Ellipse ECO 650 FR USBBouřky, atmosférické změny, lidské chyby i náhody můžou za výpadky v elektrické síti. Tyto výpadky ale často můžou mít až katastrofální následky v podobě ztracené práce na vašem počítači, neuložených souborů, či dokonce poškozených domácích přístrojů.Ochrání vaši domácnost před výpadky prouduPřesně tohoto problému vás zbaví záložní zdroj energie, který slouží coby přepěťová ochrana. V okamžiku, kdy se v elektrické síti nachází nestandardní množství elektrické energie, které by vám mohlo uškodit, zdroj přepne ze sítě na vlastní baterii a vaše zařízení tak zůstanou v provozu po dobu nezbytně nutnou k ukončení práce a jejich vypnutí.Ekologické provedeníEaton UPS Ellipse ECO 650 FR disponuje celkem 4 zásuvky francouzského typu. Díky své konstrukci dokáže ušetřit až o 25 % odebírané elektrické energie navíc ve srovnání s předchozími generacemi UPS. Funkce EcoControl se pak stará o to, aby při běžném provozu bylo šetřeno elektrickou energií – neaktivní přístroje, které jsou připojeny, odpojuje od elektřiny.Plochý tvar Ellipse je pro záložní zdroj výhodný – je velmi skladný, můžete ho mít pod stolem nebo třeba připevněný na stěnu a nebude vám zavazet.Eaton UPS Ellipse ECO 650 FR USB

Bouřky, atmosférické změny, lidské chyby i náhody můžou za výpadky v elektrické síti. Tyto výpadky ale často můžou mít až katastrofální následky v podobě ztracené práce na vašem počítači, neuložených souborů, či dokonce poškozených domácích přístrojů.

Ochrání vaši domácnost před výpadky proudu
Přesně tohoto problému vás zbaví záložní zdroj energie, který slouží coby přepěťová ochrana. V okamžiku, kdy se v elektrické síti nachází nestandardní množství elektrické energie, které by vám mohlo uškodit, zdroj přepne ze sítě na vlastní baterii a vaše zařízení tak zůstanou v provozu po dobu nezbytně nutnou k ukončení práce a jejich vypnutí.

Ekologické provedení
Eaton UPS Ellipse ECO 650 FR disponuje celkem 4 zásuvky francouzského typu. Díky své konstrukci dokáže ušetřit až o 25 % odebírané elektrické energie navíc ve srovnání s předchozími generacemi UPS. Funkce EcoControl se pak stará o to, aby při běžném provozu bylo šetřeno elektrickou energií – neaktivní přístroje, které jsou připojeny, odpojuje od elektřiny.

Plochý tvar Ellipse je pro záložní zdroj výhodný – je velmi skladný, můžete ho mít pod stolem nebo třeba připevněný na stěnu a nebude vám zavazet.

Záruka 24 měsíců
Partnumber 418081
Parametry
Vstupní napětí 161 V
Výstupní napětí 230V
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 14.0 cm
Výška výrobku 28.5 cm
Hloubka výrobku 32.5 cm
Hmotnost výrobku 4.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 14.0 cm
Výška balení 28.5 cm
Hloubka balení 32.5 cm
Hmotnost balení 4.5 kg
Více informací Méně informací