Žárovka LED Tesla klasik stmívatelná, 9W, E27, teplá bílá

Doporučujeme
Značka: Tesla , Kategorie: Žárovky a zářivky
Kód zboží: TESBL2709275D

Úspora elektrické energie až 80% oproti klasické žárovce.

Kvalita značky TESLA
TESLA Lighting je českou značkou a řadí se mezi významné inovativní společnosti na trhu. Díky...

Naše cena s DPH:

99

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Tesla klasik stmívatelná, 9W, E27, teplá bílá


Pokud nechcete zcela rezignovat na elektrickou energii a využívat v domácnosti k osvětlení alternativní zdroje, je třeba se čas od času poohlédnout po vhodných žárovkách. A díky faktu, že klasické „vláknovky“ výrobci již nepodporují, jsou dnes zcela univerzálním řešením LED žárovky. Jejich design se stále více přizpůsobuje starým dobrým časům, aniž by ztrácely ze svých výhod. Například obdivuhodnou spořivost a v případě tohoto modelu od značky Tesla navíc můžete využít funkci plynulého stmívání, díky které získáte nepřeberné spektrum různých intenzit osvětlení podle momentální nálady a vnímaného pocitu z nasvícení interiéru.


Nesmrtelné tvary s novými vlastnostmi


LED žárovky udělaly další důležitý krok na cestě k těm uživatelům, kteří se dosud snažili zůstat u klasických žárovek. Přichází se širokou škálou patic a závitů, včetně klasických a velmi rozšířených s označením E27, díky nimž je lze použít i pro staré lampy a svítidla. Jaké že jsou jejich výhody oproti „vláknovkám“ a halogenovým či úsporným žárovkám? I přes lehce vyšší pořizovací cenu zvládnou až 30.000 hodin provozu. Ve srovnání s jedním tisícem u klasické žárovky jde o propastný rozdíl.


 


S LED žárovkami za energii uspoříte mnohem více!

 Bleskurychlá montáž a zprovoznění


Obáváte se komplikované instalace ve srovnání s tradiční žárovkou? Výměna probíhá zcela totožně. Stačí si vybrat patici / závit, který bude sedět do vašeho svítidla, tvar žárovky, ekvivalent vašeho dosavadního světelného zdroje (u LED technologie watty nahradili lumeny, např. 60 wattové žárovce odpovídá varianta s hodnotou 806 lm), a nakonec teplotu světla (obvykle tzv. teplá bílá, tj. 2700 – 3200 k). V tomto případě se jedná o hodnotu 2700 k.


 


 
Úspory na každém kroku


Má velmi nízkou spotřebu a je schopna ušetřit za energie přes 500 korun za rok při šestihodinovém denním provozu a ceně 5,- Kč / 1 kWh. Je rovněž velmi odolná. Slouží dobře jak při velmi nízkých tak i velmi vysokých teplotách, které v našich podmínkách představují již hranici lidského přežití (-40 až +60 °C). Protože LED žárovky neobsahují rtuť a olovo, jsou navíc šetrné k životnímu prostředí.

  Využijete ji kdekoliv


Asi tušíte, že možnosti využití LED žárovek jsou neomezené. Lze je využívat ve svítidlech, ve kterých budou svítit dlouho, ale například i na WC nebo ve sklepě, kde budou v provozu pouze několik minut. V tom se liší od ostatních typů, jež se díky svým specifickým vlastnostem hodí jen do určitého prostředí a nemají tedy podobně univerzální použití jako LED žárovky.


Úspora elektrické energie až 80% oproti klasické žárovce.

Kvalita značky TESLA
TESLA Lighting je českou značkou a řadí se mezi významné inovativní společnosti na trhu. Díky velkému důrazu na vývoj ve vlastních laboratořích, nabízí na trhu nejmodernější LED světelné zdroje krátce po jejich ověření ve specializovaných zkušebnách. Současně systematicky kontroluje kvalitu výroby přímo v továrnách. O inovace se stará tým odborníku v oboru LED technologií, v technologickém parku ve Švýcarsku.

Víte že...
Technologicky výrobu žárovky zdokonalil a patentoval Thomas Alva Edison v roce 1879 a první žárovka byla rozsvícena 21. října 1879, svítila 40 hodin. Edison ale není původním vynálezcem žárovky. Jeho předchůdcem byl Heinrich Göbel, ale výrobou žárovky přímo v soudní síni Edison dokázal, že prvenství ve využití patří jemu. První elektrické světlo v našich zemích měl Robertův cukrovar v Židlochovicích, jeden z nejmodernějších podniků té doby. Zde se rozsvítila žárovka již v roce 1880.

Vlastnosti:

 • Patice: E27
 • Napětí: 230V
 • Příkon: 9W
 • Náhrada klasické žárovky: 60W
 • Světelný tok: 806lm
 • Vyzařovací úhel: 200°
 • Barva světla: teplá bílá (2700K)
 • Životnost: 30 000hod.
 • Počet spínacích cyklů: 20 000
 • CRI (index podání barev): 80
 • Výkon: 89 lm/W
 • 100% světelný výkon: 2s
 • Stmívatelná: ANO
 • Provozní teplota: -20°- +50°
 • Rozměry: 60x116mm
 • Třída energetické účinnosti: A+

Záruka 36 měsíců

Záruka 36 měsíců
Další parametry
26 - 40 W
LED žárovka
E27
9 W
806 lumenů
2700 K
Stmívání ano
Ra >80
Tvar Klasik
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 6.5 cm
Výška balení 6.5 cm
Hloubka balení 15.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací