Zastřihovač multifunkční Philips Series 3000 MG3730/15 (448051)

doprava zdarma
Značka: Philips , Kategorie: Zastřihovače vlasů a vousů
Kód zboží: PHIMG373015

Zastřihovač vousů, vlasů, nosních a ušních chloupků, 8 nástavců, samoostřicí ocelové břity, až 60 minut používání bez kabelu, omyvatelné nástavce.

Naše cena s DPH:

899

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Philips MG3730/15 Series 3000 8 v 1


Kompaktní zastřihovač vousů MG3730/15 z řady 3000 je pro všechny muže, kterým záleží na svém vzhledu. Výkonný pomocník vám díky inovativní technologii DualCut a extrémně naostřeným břitům umožní rychlejší a ostřejší zastřižení vousů a vlasů. Maximální pohodlí při práci zaručuje ergonomický design pro jednoduché ovládání.


Snadné ovládání


Dvojitá střihací jednotka je chráněna robustním ocelovým krytem, jednotka je tak ve větším bezpečí a vzrůstá i její životnost. Zaoblené špičky hřebenového nástavce jsou k vaší pokožce šetrné a nezpůsobí podráždění. Zaručují dokonalý kontakt s kůží a krásný výsledek.


Jedenáct nástavců


Vyberte si nástavec přesně podle toho, jak a co chcete zrovna upravovat. Můžete si vybrat ze dvou hřebenů pro strniště, jednoho hřebenu na vousy a tří hřebenů na vlasy. Přesný kovový zastřihovač definuje linie plnovousu nebo bradky. Zastřihovačem nosních chloupků jemně odstraňuje nežádoucí chloupky v nose a uších. 

Získejte prodlouženou záruku +1 rok

Zaregistrujte svůj výrobek do 3 měsíců od nákupu ZDE a získejte +1 rok záruky zdarma.

Zastřihovač typu 8 v 1

  • 8 nástavců
  • Samoostřicí ocelové břity
  • Až 60 minut používání bez kabelu
  • Omyvatelné nástavce
Samoostřicí, šetrné břity pro perfektní zastřižení Dosáhněte vždy skvělého zastřižení. Ocelové břity se o sebe jemně třou a navzájem se tak brousí. Výsledkem jsou stejně ostré břity po třech letech používání jako první den.

Zastřihujte a upravujte si tvář a vlasy pomocí 8 nástavců S tímto zastřihovačem vše v jednom si můžete pohodlně zastřihovat a upravovat vousy a formovat účes.

Zastřihněte si okraje bradky a vlasů pro doladění vzhledu Zastřihovač používejte bez hřebene pro získání čistých ostrých linií kolem okrajů bradky, krku a linie vlasů.
Samoostřicí břity zastřihovače jsou i po třech letech používání stejně ostré jako první den.

Zastřihovač nosních chloupků jemně odstraňuje nežádoucí chloupky v nose a uších Odstraňte nežádoucí chloupky v nose a uších snadno a pohodlně.

6 hřebenů na zastřihování vousů a vlasů 2 hřebeny pro strniště (1,2 mm), 1 nastavitelný hřeben na vousy (3 až 7 mm) a 3 hřebeny na vlasy (9, 12, 16 mm).

Doba provozu: až 60 minut používání bez drátu na jedno nabití Získejte 60 minut bezdrátového provozu po každých 16 hodinách nabíjení.

Omyvatelné nástavce pro snadné čištění Nástavce a hřebeny jednoduše odpojte a opláchněte pod vodou. Tím je důkladně vyčistíte.

Úložné pouzdro pro snadné uschování zastřihovače a nástavců pro pohodlné cestování Pro ukládání a cestování použijte praktické pouzdro. Drží a chrání zastřihovač a veškeré příslušenství, když jste na cestách.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber 448051
Další parametry
Typ zastřihovače zastřihovač vousů
Použití a údržba neomyvatelný
Počet nástavců v balení 8
Zdroj energie aku
Doba provozu 60 min
Doba nabíjení 16 hod.
Cestovní pouzdro Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 17.0 cm
Výška výrobku 11.0 cm
Hloubka výrobku 5.0 cm
Rozměry balení
Šířka balení 14.0 cm
Výška balení 7.5 cm
Hloubka balení 22.8 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací